کد تخفیف

50 هزار تومان تخفیف تلویزیون‌های منتخب زنبیل

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف تلویزیون‌های منتخب در فروشگاه اینترنتی زنبیل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده تلویزیون‌های منتخب در وبسایت زنبیل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف کالاهای منتخب پاییزی بامیلو

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف کالاهای منتخب پاییزی در فروشگاه اینترنتی بامیلو برای خریدهای بالای 75 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کالاهای منتخب پاییزی در وبسایت بامیلو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10% تخفیف سرویس قالیشویی اسپارد

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف سرویس قالیشویی اسپارد بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسپارد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30% تخفیف چنگال

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سایت سفارش غذا چنگال با سقف تخفیف 4500 تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 5 ساعت بعد کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف سفارش اول اپلیکیشن اسنپ فود

تا پایان امروز ، با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اینترنتی غذا از اپلیکیشن اسنپ فود ، برای خریدهای بالای 15 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است چنانچه با حساب کاربری دیگری اما با همان موبایل از کدهای 10 هزار تومانی مخصوص سفارش اول اسنپ فود استفاده کرده باشید، دیگر نمی‌توانید از این دسته کدها استفاده نمایید. برای ورود به سایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

20% تخفیف محصولات ورزشی دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف محصولات تخفیف نخورده ورزشی در فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات ورزشی در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 1 هفته بعد کد تخفیف

10% تخفیف اولین خرید و 5 هزار تومان اعتبار اولیه میوه پلاس

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف اولین خرید میوه پلاس ، سامانه خرید آنلاین میوه و سبزیجات بهره‌مند می‌شوید. همچنین با ثبت‌نام در سایت میوه پلاس از 5 هزار تومان اعتبار اولیه برخوردار می‌شوید. برای ورود به وبسایت میوه پلاس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 1 هفته بعد کد تخفیف

20% تخفیف خرید اشتراک سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خرید اشتراک اپ استور سیب اپ بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

25 هزار تومان تخفیف کوییز بازار

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف فروشگاه آنلاین کوییز بازار برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت کوییز بازار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف کوییز بازار

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی محصولات کوییز بازار برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت کوییز بازار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

5% تخفیف قطار فدک

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف قطارهای پنج ستاره قطار فدک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت قطار فدک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 4 روز بعد کد تخفیف

10% تخفیف اسنپ‌ فود با شرکت در کمپین یویو

تا 27 مهرماه با وارد کردن کد تخفیف، %10 از مبلغ سفارش شما به اعتبارتان اضافه می شود و فقط تا 27 مهرماه فرصت دارید تا از اعتبار برگشتی به حسابتان استفاده کنید. لازم به ذکر است محدودیتی برای تعداد استفاده از این کد تخفیف وجود ندارد. همچنین هزینه های ارسال، مالیات، ظروف و... جز سفارش محسوب نمی شود و %10 روی آنها اعمال نمی گردد. برای ورود به کمپین یویو در وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 6 روز بعد کد تخفیف

25% تخفیف چیلیوری در مشهد

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف سفارش آنلاین غذا چیلیوری در مشهد بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت چیلیوری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو ، برای خریدهای بالای 120 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به فروشگاه اینترنتی بامیلو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10% تخفیف برند ماوی تگموند

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف محصولات برند ماوی در فروشگاه مد و پوشاک تگموند بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات برند ماوی در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.