آوینا مارت
کد تخفیف معتبر تا 7 روز بعد

20% تخفیف آوینا مارت

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف آوینا مارت برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت آوینا مارت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
مستر بلیط
کد تخفیف معتبر تا 3 ماه بعد

10% تخفیف مستربلیط

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف مستربلیط با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مستر بلیط بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
آچاره
کد تخفیف معتبر تا 3 ماه بعد

10 هزار تومان تخفیف آچاره

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف آچاره بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت آچاره بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
مکتب خونه
کد تخفیف معتبر تا 1 ماه بعد

30% تخفیف مکتب خونه

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف دوره‌های مکتب پلاس بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مکتب خونه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ فود
کد تخفیف

15% تخفیف اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف اسنپ فود با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ فود
کد تخفیف

50% تخفیف اولین سفارش اسنپ فود

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف اسنپ فود با سقف تخفیف 7500 تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فیلیمو
کد تخفیف معتبر تا 3 ماه بعد

20% تخفیف اشتراک فیلیمو

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اشتراک فیلیمو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
مدیسه
کد تخفیف معتبر تا 4 هفته بعد

15% تخفیف مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف مدیسه با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فیزا
کد تخفیف معتبر تا 1 ماه بعد

15% تخفیف محصولات مردانه فیزا

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف محصولات مردانه فیزا برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات مردانه فیزا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
پیشنهاد تخفیف دار

کمپین جام جهانی چنگال

در بازی چنگال جام، 7 سوال مربوط به کشورهای حاضر در جام جهانی وجود دارد که با پاسخ دادن به آنها یکی از کدهای تخفیف چنگال، واش ماش، آچاره، ماکسیم، سیب اپ، خانومی، اُکالا، سینمامارکت، دینگ و بیمیتو را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است درصورت پاسخ صحیح ندادن به سوالات هم کد تخفیف را دریافت خواهید کرد. همچنین هر کاربر تنها یک‌بار در روز می‌تواند در بازی شرکت کند و کد تخفیف دریافت نماید. برای شرکت در بازی چنگال جام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ریحون
پیشنهاد تخفیف دار

کمپین جام جهانی ریحون

با پیش‌بینی مسابقات جام جهانی علاوه بر دریافت یکی از کدهای تخفیف ریحون، آچاره، الوپیک، دیجی کالا، دیجی استایل، ایران رنتر، اتاقک، ماناپی و مستر بلیط در قرعه کشی شرکت داده می‌شوید. همچنین جایزه قرعه کشی نهایی یک دستگاه خودرو 206 و سفر به روسیه می‌باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر و پیش‌بینی مسابقات جام جهانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
دیجی کالا
کد تخفیف معتبر تا 13 ساعت بعد

15 هزار تومان تخفیف دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف دیجی کالا، برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است، برای کالاهای غیر شگفت انگیز و نیز کالاهایی که نام فروشنده آن‌ها دیجی کالا باشد، قابل استفاده می‌باشد. برای ورود به وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ
کد تخفیف معتبر تا 4 هفته بعد

اولین سفر رایگان اسنپ در لنگرود و انزلی

با وارد کردن کد تخفیف اسنپ می‌توانید اولین سفر خود با سقف تخفیف 7 هزارتومان را در شهرهای لنگرود و انزلی به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.