استادکار

کوپن و کد تخفیف استادکار

معتبر تا 4 هفته بعد کد تخفیف

60% تخفیف اولین سفارش استادکار

با وارد کردن کد تخفیف از %60 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30% تخفیف سرویس‌های منتخب استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف سرویس‌های منتخب استادکار با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای هر کاربر 2 بار قابل استفاده می‌باشد. برای ورود و مشاهده سرویس‌های منتخب در وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 4 هفته بعد کد تخفیف

50% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف سامانه‌ی هوشمند خدمات منزل استادکار با سقف تخفیف 40 هزار بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

20% تخفیف سرویس نظافت استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف سرویس نظافت استادکار با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

50% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف خدمات مبل و پرده استادکار

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف خدمات مبل و پرده استادکار با سقف تخفیف 150 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف بسته خانه تکانی استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف بسته خانه تکانی استادکار با سقف تخفیف 75 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف سرویس قالیشویی استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف سرویس قالیشویی استادکار با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %30 تخفیف سرویس‌های منتخب استادکار

برای تعدادی از سرویس‌های استادکار کدهای تخفیف با درصد تخفیف مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل %25 تخفیف نظافت منزل، قالیشویی و مبلشویی، %30 تخفیف نظافت مشاعات، نماشویی و کفسابی، %20 تخفیف نقاشی، کاغذ دیواری و لوستر و چراغ، %25 تخفیف تعمیر مبل، دوخت و نصب پرده می‌باشد. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 درصد با سقف تخفیف 150 هزار تومان در وبسایت و اپلیکیشن استادکار بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف استادکار با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف 2 بار قابل استفاده می‌باشد. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف سفارش اول استاد‌کار

با وارد کردن کد تخفیف از 50% تخفیف اولین سفارش استادکار با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره استادکار

استادکار یک سامانه‌ی خدمات هوشمند خدمات منزل می‌باشد که مشتری می‌تواند با استفاده از سایت یا اپلیکیشن آن خدمات مدنظر خود از قبیل نظافت و پذیرایی گرفته تا بازسازی و دکوراسیون منزل را درخواست نماید. با موپن از آخرین کدهای تخفیف و پیشنهادهای تخفیف‌دار استادکار باخبر شوید.