موپُن، مرجع کد تخفیف

چرا موپُن ؟

احتمالا موبایل یا لباس خاصی را در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی همچون دیجی‌کالا یا باسلام پسند کرده‌اید، شاید شما بخواهید از تاکسی‌های اینترنتی همچون اسنپ و تپسی استفاده کنید، شاید هم میخواهید از اسنپ فود غذا سفارش دهید، یا می‌خواهید به سفر بروید و لازم باشد تا بلیط و هتل خود را رزرو کنید، خرید بلیط سینما و تئاتر یا دانلود قانونی فیلم و آهنگ چطور؟ دیدن محتوای آموزشی و خرید آنلاین کتاب هم گزینه بدی نیست. درخواست آنلاین پیک موتوری، مراکز مشاوره اینترنتی، خشکشویی آنلاین، چاپ آنلاین، سوپرمارکت‌های اینترنتی، بیمه، هاست و دامین و خدمات دفتری همچون فکس اینترنتی را هم به آن‌ها اضافه کنید. بیشتر از این شما را خسته نمی‌کنیم. در هر یک از مراکز خدماتی اینترنتی که به چند مورد آن اشاره شد، هنگام خرید، با گزینه‌ “اگر کد تخفیف دارید اینجا وارد کنید” مواجه شده‌اید. ای کاش جایی وجود داشت که می‌توانستید به آن کد تخفیف دسترسی داشته باشید. بله درست حدس زده‌اید! ما اینجاییم تا آن کد تخفیف را به رایگان در اختیار شما بگذاریم تا حس خوب و شیرین خرید ارزان‌تر را، به شما هدیه دهیم. کارشناسان ما در موپُن، این کدهای تخفیف را از طریق همکاری و را‌ه‌ها و کانال‌های مختلف، پیدا می‌کنند، تمامی آن‌ها را امتحان می‌کنند تا از سالم بودن و کار کردن کد، مطمئن شوند و سپس در اختیار شما قرار می‌دهند. موپُن اولین خدمت شرکت آراد مهر کیان است که در سال 1396 فعالیت خود را شروع کرد. در سال 1401 سرویس دیگری به نام گردونه مرجع قرعه کشی راه اندازی شده است که علاوه بر تخفیف‌ها بتوانید از قرعه کشی‌ها و مسابقات برندهای ایرانی هم مطلع شوید!

چرا موپُن

موپُن اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف در ایران است.

کارشناسان ما در موپُن، تمام کدهای تخفیف را امتحان می‌کنند و از فعال بودن آن مطمئن می‌شوند. همچنین مرکز پشتیبانی موپُن آماده دریافت و پاسخ به نظرات، پیشنهادها و سوالات شما است.

موپُن تنها کدهای تخفیف قانونی را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. درنظر داشته باشید، بسیاری از کاربران، ندانسته کدهای تخفیف یک بار مصرف و کدهایی که فقط برای شما توسط فروشگاه ارسال می‌شوند، و انواع دیگر را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند که این کار غیرقانونی بوده و توسط فروشگاه، قابل پیگیری می‌باشد.

برای هر کد تخفیف، این امکان قرار داده شده است تا کاربران به آن امتیاز دهند و نظر خود را با بقیه در میان بگذارند.

خدمات موپن، رایگان است و رایگان هم خواهد ماند.