پلاک

کوپن و کد تخفیف پلاک

کد تخفیف

15 هزار تومان تخفیف اولین سفارش پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف اولین سفارش سرویس‌های خدمات آنلاین در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 3 ماه بعد کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف سرویس‌های خدمات آنلاین در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 3 ماه بعد کد تخفیف

25% تخفیف سرویس‌های نظافت، کارواش و خشکشویی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف سرویس‌های نظافت، کارواش و خشکشویی پلاک با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

25% تخفیف اولین سفارش پلاک

با وارد کردن کد هنگام ثبت‌نام، در قسمت کد معرف، یک کد تخفیف 25 درصدی برای اولین سفارش خود از سامانه آنلاین ارائه سرویس‌های خدمات در محل پلاک، برای شما پیامک خواهد شد. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا 50 هزار تومان تخفیف در شنبه‌های جادویی پلاک

در شنبه‌های جادویی پلاک برای تعدادی از سرویس‌ها کدهای تخفیف با مقادیر مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل 20 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت، 20 هزار تومان تخفیف سرویس سم پاشی، 20 هزار تومان تخفیف سرویس مبل شویی، 7 هزار تومان تخفیف سرویس بنزین، 50 هزار تومان تخفیف سرویس اتوبار همراه با نظافت 4 ساعته برای سفارشات بالای 500 هزار تومان و 50 هزار تومان تخفیف سرویس‌های رنگ و نقاشی، خدمات چوبی و کف و سرامیک می‌باشد. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف سرویس خشکشویی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف سرویس‌ خشکشویی و اتوشویی اقتصادی پلاک با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط برای پلاک‌یاران پاکلین و سفارش‌های بالای 50 هزار تومان اعمال می‌شود. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف شارژ کیف پول پلاک

بدون وارد کردن کد تخفیف و با شارژ کیف پول خود می‌توانید از %30 تخفیف شارژ کیف پول پلاک بهره‌مند شوید. کافیست وارد حساب کاربری خود در سایت پلاک شوید و در قسمت کیف پول، مبلغ دلخواه را انتخاب کرده و در صفحه بانک پرداخت خود را کامل کنید. بعد از پرداخت، %30 شارژ بیشتر برایتان منظور می‌شود. برای شارژ کیف پول پلاک و دریافت %30 تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25 هزار تومان تخفیف سرویس آزمایش خون در محل پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف سرویس آزمایش خون در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده سرویس آزمایش خون در محل وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف سرویس آزمایش خون در محل پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف سرویس آزمایش خون در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده سرویس آزمایش خون در محل وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا 50 هزار تومان تخفیف در دوشنبه‌های جادویی پلاک

در دوشنبه‌های جادویی پلاک برای تعدادی از سرویس‌ها کدهای تخفیف با مقادیر مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل %30 تخفیف سرویس خشکشویی با سقف تخفیف 150 هزار تومان، 12 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش و 20 هزار تومان تخفیف سرویس مبل‌شویی، 30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مراسم با 4 ساعت نظافت رایگان، 50 هزار تومان تخفیف سرویس باربری و 9 هزار تومان تخفیف سرویس بنزین درمحل و 10 هزار تومان تخفیف سرویس پیرایش کودکان در منزل می‌باشد. توجه کنید که اعداد موجود در کدهای تخفیف باید به انگلیسی نوشته شود. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت پلاک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت در محل پلاک بهره‌مند شوید. برای مشاهده سرویس نظافت در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %50 تخفیف‌ سرویس‌های منتخب پلاک

برای تعدادی از سرویس‌های پلاک کدهای تخفیف با درصد تخفیف مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل %50 تخفیف نظافت منزل با سقف تخفیف 30 هزار تومان، %50 تخفیف کارواش با سقف تخفیف 20 هزار تومان، 30 هزار تومان تخفیف آزمایش خون، 50 هزار تومان خدمات خدمات خودرو، 30 هزار تومان تخفیف خدمات باغبانی، 30 هزار تومان تخفیف خدمات تعمیرات الکتریکی، 30 هزار تومان تخفیف خدمات ساختمانی و حمل بنزین رایگان می‌باشد. توجه کنید که اعداد موجود در کدهای تخفیف باید به انگلیسی نوشته شود. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف سرویس خشک‌شویی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سرویس‌ خشک‌شویی و اتوشویی پلاک بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط برای پلاک‌یاران پاکلین و سفارش‌های بالای 140 هزار تومان اعمال می‌شود. برای ورود به سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مجالس پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مجالس پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده سرویس پذیرایی مجالس در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف طراحی فضای سبز و باغبانی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف طراحی فضای سبز و باغبانی پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به صفحه طراحی فضای سبز و باغبانی سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره پلاک

انتخاب اینترنتی سرویس‌هایی که از دیرباز نقش‌های مکملی در زندگی ما داشته‌اند تصوری دور در چند سال پیش بوده است؛ اما امروزه با وجود سرویس‌هایی مانند پلاک که دسته‌بندی‌های متنوعی از خدمات را ارائه می‌دهند می‌توان از این دسترسی سریع به سرویس‌های خدماتی مختلف استفاده و زمان بهینه شده را صرف امور شخصی کرد. حتی اگر علاقه‌ای به استفاده از سرویس‌های اینترنتی پلاک ندارید وبلاگ پلاک راه حل‌ها و آموزش‌های مناسبی برای بهبود زندگی شما دارد.

دسته‌بندی خدمات پلاک

کارواش نانو

بنزین

خشک‌شویی

نظافت منزل: راه پله‌ها و مشاعات

سرویس خانه‌داری: دربازه‌های زمانی 4 و 8 ساعت

خدمات عکاسی: عکاسی در محل، آتلیه و فضای باز

اتوبار: وانت، کامیون، کارگر حمل بار

خدمات حیوانات خانگی: شستشو و پیرایش حیوانات خانگی

طراحی و بازسازی ساختمان: طراحی و دکوراسیون داخلی، بازسازی آشپرخانه و کابینت،نقاشی، ساخت درب و پنجره و...

سرویس قالی‌شویی و مبل شویی: شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف

خدمات خودرو: باتری، روغن موتور، لنت، شمع و تعمیرات کولر

سرویس‌های آزمایش: انواع آزمایش خون، چکاپ آقایان و بانوان

تعمیر و راه‌اندازی لوازم‌خانگی: یخچال و فریز، لوازم صوتی و تصویری، ماشین لباسشویی و...

خدمات الکترونیک شامل: نصب و تعمیر انواع خدمات سیم‌کشی، درب و کرکره برقی، آنتن مرکزی و...

خدمات ساختمان شامل: سرویس تأسیسات، لوله‌کشی، تعمیرات آسانسور، آهنگری، کف‌پوش و...

نکاتی در خصوص کد تخفیف پلاک

پس از انتخاب سرویس مورد نظر و تکمیل اطلاعات مورد نیاز کد تخفیف دریافتی از موپن را در قسمت مورد نظر وارد کرده و بر روی ثبت کد تخفیف کلیک نمایید. کدهای تخفیف سرویس‌هایی که نیازمند بازدید متخصصین و تعیین قیمت خدمات است بعد از تعیین فاکتور برای کاربران، کد تخفیف وارد شده در هنگام ثبت سفارش بر روی فاکتور اعمال می‌شود.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های پلاک

استفاده از سرویس‌های متنوع پلاک که بعضاً استفاده روزمره نیز دارند اگر با یک کد تخفیف همراه باشد لذتی دوچندان را به ارمغان می‌آورد؛ وبسایت پلاک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌دار سرویس‌های مختلف خود را ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه پلاک، ربات تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی پلاک

ایمیل: [email protected]

تلفن: 72138 - 021