پلاک

کوپن و کد تخفیف پلاک

معتبر تا 4 هفته بعد کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف سرویس‌های خدمات آنلاین در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 6 روز بعد کد تخفیف

30% تخفیف سرویس خشک‌شویی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سرویس‌ خشک‌شویی و اتوشویی پلاک بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط برای پلاک‌یاران پاکلین و سفارش‌های بالای 140 هزار تومان اعمال می‌شود. برای ورود به سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 4 هفته بعد کد تخفیف

25% تخفیف سرویس‌های نظافت، کارواش و خشکشویی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف سرویس‌های نظافت، کارواش و خشکشویی پلاک با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

25% تخفیف اولین سفارش پلاک

با وارد کردن کد هنگام ثبت‌نام، در قسمت کد معرف، یک کد تخفیف 25 درصدی برای اولین سفارش خود از سامانه آنلاین ارائه سرویس‌های خدمات در محل پلاک، برای شما پیامک خواهد شد. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا 50 هزار تومان تخفیف در دوشنبه‌های جادویی پلاک

در دوشنبه‌های جادویی پلاک برای تعدادی از سرویس‌ها کدهای تخفیف با مقادیر مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل %30 تخفیف سرویس خشکشویی با سقف تخفیف 150 هزار تومان، 12 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش و 20 هزار تومان تخفیف سرویس مبل‌شویی، 30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مراسم با 4 ساعت نظافت رایگان، 50 هزار تومان تخفیف سرویس باربری و 9 هزار تومان تخفیف سرویس بنزین درمحل و 10 هزار تومان تخفیف سرویس پیرایش کودکان در منزل می‌باشد. توجه کنید که اعداد موجود در کدهای تخفیف باید به انگلیسی نوشته شود. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت پلاک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت در محل پلاک بهره‌مند شوید. برای مشاهده سرویس نظافت در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %50 تخفیف‌ سرویس‌های منتخب پلاک

برای تعدادی از سرویس‌های پلاک کدهای تخفیف با درصد تخفیف مختلف قرار داده شده است. این سرویس‌ها شامل %50 تخفیف نظافت منزل با سقف تخفیف 30 هزار تومان، %50 تخفیف کارواش با سقف تخفیف 20 هزار تومان، 30 هزار تومان تخفیف آزمایش خون، 50 هزار تومان خدمات خدمات خودرو، 30 هزار تومان تخفیف خدمات باغبانی، 30 هزار تومان تخفیف خدمات تعمیرات الکتریکی، 30 هزار تومان تخفیف خدمات ساختمانی و حمل بنزین رایگان می‌باشد. توجه کنید که اعداد موجود در کدهای تخفیف باید به انگلیسی نوشته شود. برای مشاهده کدهای تخفیف سرویس‌های منتخب در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مجالس پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف سرویس پذیرایی مجالس پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده سرویس پذیرایی مجالس در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف طراحی فضای سبز و باغبانی پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف طراحی فضای سبز و باغبانی پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به صفحه طراحی فضای سبز و باغبانی سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

9 هزار تومان تخفیف سرویس بنزین در محل پلاک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 9 هزار تومان تخفیف سرویس بنزین در محل پلاک بهره‌مند شوید. برای مشاهده سرویس بنزین در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف سرویس نظافت در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش نانو پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش نانو در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش نانو پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف سرویس کارواش نانو پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده سرویس کارواش نانو در وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف سامانه آنلاین ارائه سرویس‌های خدمات در محل پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره پلاک

پلاک پلتفرم آنلاین ارائه سرویس‌های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل و مشاعات، خشکشویی، کارواش سیار، سرویس خودرو، باربری و ... می‌باشد. با وبسایت موپن از آخرین کوپن و کد تخفیف پلاک باخبر شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی پلاک هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و بن تخفیف پلاک را از دست ندهید.