موپن، مرجع کد تخفیف
کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی برای رویداد کریسمس موجود نیست.

35% تخفیف محصولات منتخب مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %35 تخفیف محصولات منتخب مدیسه بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات منتخب مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات برند Polo تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند Polo در فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند Polo در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

100 هزار تومان تخفیف برندهای منتخب مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 100 هزار تومان تخفیف برندهای منتخب فروشگاه آنلاین مد و لباس مدیسه برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده برندهای منتخب در وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات آرایشی و بهداشتی تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات آرایشی و بهداشتی فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات آرایشی و بهداشتی در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

30% تخفیف اپلیکیشن ریحون

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف اپلیکیشن ریحون با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ریحون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف کفش‌های تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف کفش‌های تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده کفش‌ها در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات برند هاتیچ تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف برند هاتیچ در فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند هاتیچ در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات برند فیلا تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند فیلا در فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند فیلا در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات برند Derimod تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند Derimod در فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند Derimod در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف محصولات برند یونیتی تگموند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند یونیتی در فروشگاه مد و پوشاک تگموند با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند یونیتی در وبسایت تگموند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

درباره رویداد کریسمس

هر سال با شروع تعطیلات کریسمس بسیاری از فروشگاه‌های سرتاسر دنیا بخاطر تعطیلات کریسمس، تخفیف‌های ویژه‌ای می‌دهند و با رواج گرفتن این سنت عالی در ایران (کی از تخفیف بدش می‌آد!!!!) شما هم می‌توانید تمام تخفیف‌های ویژه کریسمس را در موپن پیدا کنید. جشن کریسمس که همزمان با تولد مسیح است نه تنها مختص به مسیحیان بلکه جهانیان است و بسیاری از کشور‌ها نیز این سنت را جشن می‌گیرند. کریسمس در طی تاریخ تحت تاثیر عوامل زیادی شکل گرفته تا تبدیل به این تعطیلات جذاب شده، برای مثال نماد اصلی کریسمس یا همان بابانوئل (Santa Claus) تحت تاثیر شرکت بزرگی مثل کوکا کولا به شکل امروزیش درآمده، با دقت به رنگ‌های قرمز و سفید استفاده شده در لباس می‌توان دید که شبیه به یک بطری کوکا کولای خندان است. پس نباید از تاثیرات شرکت‌های بزرگی مثل دیجی کالا، بامیلو، مدیسه، ریحون و تگموند بر فرهنگ ایران غافل ماند. شما نیز می‌توانید کریسمس را با استفاده از تخفیف‌های متنوع، جشن بگیرید. کریسمس مبارک.