کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف اولین خرید دایابرگ

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین خرید دایابرگ برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است مهلت استفاده از کد تخفیف تا یک ماه پس از ثبت نام می‌باشد. برای ورود به وبسایت دایابرگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

5 هزار تومان تخفیف چنگال

با وارد کردن کد تخفیف از 5 هزار تومان تخفیف سامانه سفارش آنلاین غذای چنگال بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

20% تخفیف فیلیمو

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اشتراک سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند فیلیمو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

35% تخفیف مکتب خونه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %35 تخفیف تمام دوره‌های آموزشی مکتب خونه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای هر کاربر 10 بار قابل استفاده است. برای ورود به سامانه آموزش مجازی مکتب خونه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف کتاب‌های نشر هوپا طاقچه

برای کتاب‌های نشر هوپا در وبسایت طاقچه %30 تخفیف در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست. برای مشاهده کتاب‌های نشر هوپا در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 23 ساعت بعد کد تخفیف

20% تخفیف استادکار

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خدمات در محل استادکار با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 5 ماه بعد کد تخفیف

10% تخفیف بیوتی کد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بیوتی کد بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بیوتی کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف مدیسه، برای خریدهای بالای 250 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 3 روز بعد کد تخفیف

20% تخفیف دفتردستک

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف دفتردستک، فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برای خرید‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دفتردستک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 6 روز بعد کد تخفیف

50% تخفیف اپلیکیشن کلاسند

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف اپلیکیشن کلاسند، سامانه مشاوره تحصیلی و کنکور با سقف تخفیف 80 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت کلاسند و دانلود اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

محصولات تخفیف‌دار دیجی کالا

با مراجعه به لینک "خرید کنید" می‌توانید محصولات و کالاهای تخفیف‌دار و شگفت‌انگیز دیجی کالا را تا %70 تخفیف بصورت یکجا مشاهده کنید. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌دار دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 24 ساعت بعد کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف خدمات خودرو پلاک

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف خدمات خودرو پلاک بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پلاک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

10% تخفیف محصولات برند مانگو دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند مانگو فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل برای سفارش‌های بالای 250 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند مانگو در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40% تخفیف کتاب‌های خودشناسی و خودسازی فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف کتاب‌های خودشناسی و خودسازی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌های خودشناسی و خودسازی فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف اولین خرید اکالا

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی اُکالا برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف مخصوص 200 نفر اول می‌باشد. برای ورود به وبسایت اُکالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کانال تلگرام موپن