موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف آموزش بازاریابی و مارکتینگ

کد تخفیف آموزش بازاریابی و مارکتینگ

کد تخفیف 50 درصدی آموزش اینستاگرام راهی ساده

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف دوره آموزش اینستاگرام راهی ساده، مجموعه‌ای فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید. برای خرید دوره آموزشی اینستاگرام در وبسایت راهی ساده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 55 درصدی دوره‌های آموزشی کسب نت

با وارد کردن کد تخفیف از %55 تخفیف خرید دوره‌های آموزشی مرجع آموزش بازاریابی و راه اندازی کسب و کار کسب نت بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کسب نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی اولین خرید محصولات مدیر وب

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف اولین خرید محصولات سامانه آموزش بازاریابی اینترنتی مدیر وب بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این تخفیف برای خرید دوره‌ها قابل استفاده نمی‌باشد. برای مشاهده و خرید محصولات در وبسایت مدیر وب ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی محصولات مدیر وب

با وارد کردن کد تخفیف از 40 درصد تخفیف محصولات سامانه آموزش بازاریابی اینترنتی مدیر وب بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این تخفیف برای خرید دوره‌ها قابل استفاده نمی‌باشد. برای مشاهده و خرید محصولات در وبسایت مدیر وب بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی مدیر وب

با وارد کردن کد تخفیف از 30 درصد تخفیف سامانه آموزش بازاریابی اینترنتی مدیر وب بهره‌مند می‌شوید. همچنین پس از ثبت سفارش، 10 درصد از مبلغ آن به حساب کاربری شما بازگردانده می‌شود. برای ورود به وبسایت مدیر وب بر ...

کد تخفیف منقضی شده

آموزش بازاریابی و مارکتینگ

هر چقدر که از عمر زمین می‌گذرد، سختی کار مردم نیز با توجه به پیشرفت تنولوژی کمتر و کمتر می‌شود. به همین دلیل است که امروزه افراد بیشتر از طریق تلفن همراه یا لپ تاپ خود کسب درآمد می‌کنند و کارهای یدی و دشوار، کمتر دیده می‌شود. این امر طبیعی است. با پیشرفت تکنولوژی بشر نیز یاد گرفته است تا به روش‌های نوین اما ساده‌تری به کسب درآمد بپردازد و خود را چندان خسته نکند. یکی از این کارها، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی است. بسیاری از افراد مشتاق شغلی بی دردسر و آرام هستند. ولی نمی‌دانند چگونه می‌توانند آنها را فرا بگیرند. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به شما این اجازه را می‌دهد تا با استفاده از قدرت ذهن و هوش خود، به سادگی کسب درآمد کنید. اما چگونه باید اصول این نوع بازاریابی را یاد گرفت؟

مجموعه‌های مختلفی برای آموزش دیجیتال مارکتینگ در فضای وب فعالیت دارند ولی این بدان معنا نیست که همه آنها معتبر هستند. بسیاری از آنها در ازای آموزشی که به شما ارائه می‌کنند هزینه‌های سنگین می‌گیرند. بسیاری دیگر نیز مطالب را به درستی منتقل نمی‌کنند.

شرکت‌های معتبر اما با ارائه نکاتی مهم در زمینه مارکتینگ، شما را به درستی در این مسیر راهنمایی می‌کنند و مشاوران آنها نیز همیشه همراهتان خواهند بود. همچنین با وجود این آموزش‌ها دیگر نیازی به مراجعه به کلاس‌های حضوری نیست. بنابراین با خیال راحت می‌توانید به یادگیری این مطالب مهم بپردازید.