موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف بسته های پذیرایی

کد تخفیف بسته های پذیرایی

کد تخفیف 20 درصدی چکاو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف چکاو با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه‌ی سفارش هوشمند فینگرفود چکاو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی بسته پذیرایی بارنگ فود

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف سامانه سفارش آنلاین بسته‌های پذیرایی برای مراسم مختلف بارنگ فود بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بارنگ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی چکاو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف چکاو بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه‌ی سفارش هوشمند فینگرفود چکاو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

بسته های پذیرایی

بسته‌های پذیرایی برای بسیاری از مواقع بسیار کاربردی و حیاتی هستند. به کمک این بسته‌ها می‌توان بهتر از میهمانان پذیرایی کرده و اسباب راحتی آنها را راحت‌تر مهیا کرد. این بسته‌ها در مراسم‌های دیگری همچون تولدها، مراسم‌های عزا، برخی از عروسی‌های کوچک و... نیز کاربرد دارند. اگر قرار باشد شما خودتان این بسته‌ها را تهیه کنید، زحمت زیادی را متحمل خواهید شد. به همین دلیل است که مراکز خاصی برای تهیه بسته‌های پذیرایی مخصوص مراسم‌های مختلف تشکیل شده‌اند تا شما را در این مسیر همراهی کنند. در این بسته‌ها بر اساس سفارش مشتری می‌تواند انواعی از خوراکی‌ها یا موارد دیگری که مورد نظر مشتری باشد قرار گیرد تا پذیرایی به نحو احسن برگزار شود. همچنین این مجموعه‌های فروش پک‌های پذیرایی موظف هستند که آنها را با بهترین و تازه‌ترین مواد خوراکی و میوه‌ها پر کنند. انتخاب میوه‌ها نیز به عهده مشتریان است و هزینه آن نیز بر همین اساس تعیین می‌شود. فرض کنید برای چنین مهمانی‌های بزرگی مجبور باشید که این پک‌های پذیرایی را به تنهایی تهیه کنید. در این شرایط شما باید تک تک این میوه‌ها و مواد خوراکی‌ را به تنهایی و به صورت جداگانه تهیه کرده و پس از شست و شو، آنها را تک تک داخل این بسته‌ها قرار دهید. طبیعتا چنین کاری بسیار پر زحمت و زمان‌بر خواهد بود. از‌ آنجایی که مجبورید این بسته‌ها را به صورت تعداد محدود تهیه کنید، هزینه آن نیز برایتان چند برابر خواهد شد. در نتیجه بهتر است که این بسته‌ها را به صورت مجازی تهیه کنید.