موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ثبت شرکت و برند

کد تخفیف ثبت شرکت و برند

کد تخفیف 50 هزار تومانی آسان ثبت

با وارد کردن کد تخفیف پس از ثبت سفارش در زمان پرداخت فاکتور، می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف جهت ثبت برند، طرح صنعتی، شرکت و دیگر خدمات آسان ثبت بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت آسان ثبت بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 80 هزار تومانی ثبت برند و لوگو آسان ثبت

با وارد کردن کد تخفیف از 80 هزار تومان تخفیف ثبت برند و لوگو آسان ثبت بهره‌مند می‌شوید. برای ثبت برند و لوگو در وبسایت آسان ثبت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

25% تخفیف ثبت 24

تا 24 خردادماه از %25 تخفیف خدمات ثبتی و حقوقی وبسایت ثبت 24 بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ثبت 24 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی ثبت برند و لوگو در آسان ثبت

پس از ثبت سفارش ، کد تخفیف 50 هزار تومانی را در زمان پرداخت فاکتور وارد نمایید. برای ورود به وبسایت آسان ثبت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

25% تخفیف ثبت 24

به مناسبت میلاد رسول اکرم از 25% تخفیف برای تمام خدمات ثبتی و حقوقی شرکت ثبت 24 بهره‌مند شوید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی آسان ثبت

مخصوص سفارش اول می‌باشد. برای ورود به وبسایت آسان ثبت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ثبت شرکت و برند

امروزه شرکت‌ها و برندها احتیاج دارند که برند و لوگو شخصی خود را ثبت کنند تا اشخاص نتوانند اطلاعات مربوط به شرکت آنها را به سرقت ببرند. علامت تجاری شرکت‌ها حاوی مفاهیم خاص آن شرکت است که به معنی اهداف و نوع فعالیت شرکت است. بنابراین برند این شرکت باید ثبت شود تا با تبلیغات و ارائه خدمات مورد نیاز، بتوان اعتبار بیشتری برای شرکت به دست آورد. با ثبت برند می‌توان برنامه‌های بازاریابی را سریع‌تر و بهینه‌تر پیش برد. همانطور که می‌دانید به سرعت می‌توان با استفاده از اینترنت خدمات مورد نظر را انجام داد. یکی از خدماتی که هم اکنون به صورت آنلاین ارائه می‌شود ثبت شرکت و برند شخصی است. شرکت‌ها و سایت‌های مختلفی هستند که به صورت حقوقی برند شما را ثبت می‌کنند تا در ذهن مخاطبان فقط برند شما ثبت شود؛ یعنی با ثبت برند در بنگاه‌های اقتصادی مختلف اگر نامی از خدمات شما برده شود، نام برند شما نیز در کنار آن خواهد بود. نکته اصلی ایجاد و ثبت برند آن است که با این کار کالا و خدمات به اسم شما ثبت می‌شود. اما ثبت برند آنلاین می‌تواند کار شما را راحت‌تر کند و باعث می‌شود بتوانید بدون مراجعه حضوری و درگیری با امور حقوقی، برندتان را ثبت کنید. تنها کاری که برای ثبت برند آنلاین لازم است ارسال مدارک به سایت و تیم مورد نظر است. ثبت برند آنلاین علاوه بر امتیازاتی که ثبت برند حضوری مهیا می‌کند، مزایای بالقوه‌ای دارد که انجام این کار را بیش از پیش راحت می‌کند. افزایش سرعت، کاهش هزینه ثبت برند و کاهش پیچیدگی‌های اداری از جمله این مزایاست.