موپن، مرجع کد تخفیف
کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی برای رویداد روز زن موجود نیست.

کد تخفیف ارسال اکسپرس رایگان کمدا

با وارد کردن کد تخفیف از ارسال اکسپرس رایگان کمدا، شبکه اجتماعی خرید و فروش، با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کمدا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصد کتاب‌های زنان و فمینیسم فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از 40 درصد تخفیف کتاب‌های دسته بندی زنان و فمینیسم فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های زنان و فمینیسم در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی کتاب‌های شناخت زنان کتابراه

با وارد کردن کد تخفیف از 40 درصد تخفیف کتاب‌های مرتبط با شناخت زنان در وبسایت کتابراه، سامانه خرید آنلاین کتاب الکترونیک و صوتی بهره‌مند شوید. نمونه‌ای از کتاب‌ها عبارتند از: کتاب سندروم دختر خوب، التیام روح زن، روانشناسی زن ...

کد تخفیف منقضی شده

تا 300 هزار تومان کد تخفیف جشنواره روز زن خانومی

با مراجعه به وبسایت خانومی می‌توانید 3 کد تخفیف 100 هزار تومانی، 200 هزار تومانی و 300 هزار تومانی دریافت کنید. لازم به ذکر است کد تخفیف 100 هزار تومانی برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان، کد تخفیف 200 هزار ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

درباره رویداد روز زن

روز جهانی زنان بزرگداشتی است که هر ساله در روز ۸ مارس برابر با ۱۸ اسفند برگزار می‌شود و نقطه کانونی در جنبش حقوق زنان است. هشتم مارس، روز جهانی زن در بسیاری از کشورهای جهان گرامی داشته می شود. 8 مارس روزی است که زنان جهان بدون توجه به گرایشات مختلف فکری، عقیدتی، نژادی و... به یادآوری موفقیت‌ها و دستاوردهایشان می‌پردازند. به همین مناسبت شما می‌توانید تمامی کدهای تخفیف ویژه روز زن را در این صفحه مشاهده کنید..