موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ملک یاب

کد تخفیف ملک یاب

کد تخفیف 30 درصدی مسکن یار در کرج

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف مسکن یار، سامانه ارائه دهنده خدمات در زمینه املاک و مستغلات در کرج بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مسکن یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

100% تخفیف عضویت مشاور طلایی اینپین

با ثبت 10 آگهی رایگان در اپلیکیشن جستجو و درخواست آنلاین ملک اینپین، می‌توانید از %100 تخفیف عضویت مشاور طلایی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این عضویت به مدت 3 روز پس از ثبت 10 آگهی فعال می‌باشد. ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی اپلیکیشن اینپین

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف درخواست ملک ویژه، ثبت آگهی ویژه و نیز بسته‌های مشاورین در سامانه جستجو و درخواست آنلاین ملک اینپین بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اینپین و نصب اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی اپلیکیشن اینپین

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف درخواست ملک ویژه، ثبت آگهی ویژه و نیز بسته‌های مشاورین در سامانه جستجو و درخواست آنلاین ملک اینپین بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اینپین و نصب اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی اپلیکیشن اینپین

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف درخواست ملک ویژه، ثبت آگهی ویژه و نیز بسته‌های مشاورین در سامانه جستجو و درخواست آنلاین ملک اینپین بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اینپین و نصب اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

ملک یاب

امروزه برای بسیاری از کارها را عملا دیگر نمی‌توان به صورت حضوری انجام داد. از این رو بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین انجام می‌دهیم. یافتن ملک و زمین نیز از این قاعده مستثنی نیست. چه بسا که استفاده از سامانه‌های ملک یاب بسیار ساده‌تر از یافتن ملک و آپارتمان به صورت حضوری است. زیرا کافیست در منزل بنشینید و از طریق سامانه‌های ملک یاب، موردی که در نظر دارید را بیابید. به ویژه اگر کد تخفیف ملک یاب نیز داشته باشید استفاده از سامانه‌های ملک یاب بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد بود. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف ملک یاب و باقی موارد مربوطه خواهیم پرداخت.

ملک یاب چیست؟

در وهله اول بهتر است بدانیم اصلا ملک یاب چیست؟ ملک یاب به سامانه‌ای گفته می‌شود که همان‌طور که از نامش پیداست برای یافتن انواع ملک از قبیل زمین، آپارتمان و ویلا استفاده می‌شود. در انواع سامانه‌های ملک یاب شما می‌توانید با توجه به منطقه مورد نظر، املاک مناسبی را بیابید. در این سامانه‌ها می‌توانید قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه نمایید و قیمت و موقعیتی که برای شما از باقی موارد مناسب‌تر است را انتخاب نمایید.

شما می‌توانید با افرادی که در سامانه‌های ملک یاب، املاک خود را آگهی نموده‌اند در ارتباط باشید. ممکن است این افراد از مشاورین املاک باشند یا ممکن است فروشنده ملک باشند. در هر دو صورت اگر تصمیم شما برای خرید یا اجاره ملک از طریق سامانه‌های ملک یاب جدی باشد می‌توانید با این افراد در تماس بوده و پس از رویت ملک، آن را معامله نمایید.

اگر فروشنده ملک باشید نیز می‌توانید در انواع سامانه‌های ملک یاب، املاک مورد نظر خود را آگهی نمایید تا بتوانید در اسرع وقت ملک خود را بفروشید. ضمن اینکه اگر برای سامانه مورد نظر، کد تخفیف ملک یاب را نیز داشته باشید، می‌توانید با هزینه کمتری آگهی خود را ثبت نمایید.

استفاده از سامانه‌های ملک یاب چه مزایایی دارد؟

قطعا هر سامانه‌ای می‌تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد. اما در هر صورت با وجود شرایط کنونی جامعه تمامی سامانه‌ها مزایای بیشتری نسبت به معایبشان دارا می‌باشند. انواع سامانه ملک یاب نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

به عنوان اولین مزیت استفاده از سامانه‌های ملک یاب می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها اشاره کرد. از این جهت که دیگر نیازی نیست شما ساعت‌ها وقت گران مایه خود را در ترافیک هدر بدهید تا بتوانید به بنگاه‌های مشاورین املاک مراجعه کرده تا بتوانید ملک مورد نظر خود را برای خرید یا رهن و اجاره بیابید. یا برعکس ملک خود را به آن‌ها معرفی نموده تا برایتان بفروشند. با وجود سامانه‌های ملک یاب خیلی ساده‌تر از این می‌توانید کار خود را انجام دهید. به این منظور تنها کافیست به یک اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید. حال با وارد شدن به انواع سامانه ملک یاب می‌توانید املاک خود را برای فروش آگهی کنید یا به دنبال ملک مورد نظر خود برای خرید یا رهن و اجاره بگردید.

از دیگر مزایای سامانه‌های ملک یاب به این مورد می‌توان اشاره کرد که شما می‌توانید موقعیت دقیق مکانی ملک، مشخصات آن و حتی قیمت آن را یکجا ببینید. از این رو می‌توانید تمامی املاک مورد نظر خود را با یکدیگر مقایسه کرده و موردی را که نسبت به دیگر موارد برایتان مناسب‌تر است تهیه نمایید. یا از سوی دیگر اگر برای فروش ملک خود عجله داشته باشید می‌توانید با برآورد متوسط قیمت املاک مشابه ملک خود، پایین‌ترین قیمت را برای فروش در نظر گرفته و مشتریان بیشتری را به سمت ملک خود جذب نمایید.

از مزایای دیگر استفاده از سامانه‌های ملک یاب باید به این مورد اشاره کرد که سرعت دسترسی به آن بسیار بالاست. کافیست با چند کلیک سایت مورد نظر را بیابید. پس از آن می‌توانید هر چه در نظر دارید را آن‌جا بیابید.

از مزایای اصلی استفاده از سامانه‌های ملک یاب، انواع کد تخفیف ملک یاب می‌باشد. از این رو شما می‌توانید املاک خود را با کمترین قیمت آگهی کنید و حتی در سریع‌ترین زمان ممکن ملک را بفروشید. استفاده از انواع کد تخفیف ملک یاب از بهترین مزایای سامانه‌های ملک یاب می‌باشد.

معرفی سامانه‌های ملک یاب

قطعا سامانه‌های متنوعی در جهت یافتن ملک وجود دارند که با عنوان ملک یاب در این‌جا معرفی می‌شوند. اما این که کدام یک نسبت به دیگری بهتر و کامل‌تر است جای بحث دارد. ما در اینجا بهترین سامانه‌های ملک یاب را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. در ادامه به بررسی کامل این سامانه می‌پردازیم که حتی شما می‌توانید در آن از کد تخفیف ملک یاب نیز استفاده نمایید.

اینپین

اینپین در واقع یک سایت ملک یاب است. این سامانه دارای اپلیکیشن اختصاصی نیز می‌باشد. با جستجو در اینپین بر اساس محله مورد نظر تمامی موارد موجود به همراه مشخصات و قیمت برای شما به نمایش درمی‌آیند. شعار این مجموعه این است که «در خانه‌ای زندگی کن که همیشه آرزو داشتی».

این سامانه در واقع یک پلتفرم هوشمند ملک یاب می‌باشد. شما می‌توانید املاک خود را به رایگان در این سامانه آگهی کنید. این سامانه بر اساس هوش مصنوعی عمل می‌کند و ملک شما را به افرادی که درخواست مشابه دارند نمایش می‌دهد. حتی شما اگر خواهان یافتن ملک باشید می‌توانید درخواستی را در این پلتفرم ثبت نمایید که بتوانید از متخصصین و مشاورین املاک محله مورد نظر مشورت بگیرید. از این رو این افراد می‌توانند شما را در یافتن ملک مورد نظر کمک کنند.

یکی از بهترین امکانات این سایت و اپلیکیشن این است که شما می‌توانید املاکی را که مدنظر داشته‌اید و پسندیده‌اید را در پروسه ملک یابی، ذخیره نمایید. سپس در فرصتی مناسب می‌توانید برای بازدید آن‌ها قرار ملاقات بگذارید. کار کردن با این سامانه ملک یاب بسیار راحت می‌باشد. انواع ملک نیز در آن برای رهن و اجاره یا خرید یافت می‌شود. تنها کافیست مشخصات درخواست خود را بدانید و در آن وارد نمایید. ضمنا اگر کد تخفیف ملک یاب داشته باشید که بسیار بیشتر می‌توانید از کار کردن با این پلتفرم لذت ببرید.

انواع کد تخفیف سامانه‌های ملک یاب

حالا که در ارتباط با سامانه‌های ملک یاب و طرز عملکرد آن‌ها اطلاعات مناسبی را دریافت کردیم بهتر است به موضوع انواع کد تخفیف ملک یاب بپردازیم. بر اساس اینکه هر کد تخفیف ملک یاب بر چه مبنایی طراحی شده می‌توان آن‌ها را به انواع متفاوتی تقسیم کرد. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف ملک یاب می‌پردازیم.

کد تخفیف ملک یاب ویژه اولین خرید

همان‌طور که از نام این کد تخفیف مشخص است مخصوص و ویژه برای اولین خرید می‌باشد. یعنی چه؟ یعنی اگر شما کد تخفیف ملک یاب ویژه اولین خرید را داشته باشید لازم است که خرید خود را برای اولین بار از سایت مورد نظر انجام دهید. در غیر این صورت اگر برای دفعات دیگر در حال استفاده از سایت باشید با این کد تخفیف ملک یاب نمی‌توانید از تخفیفات بهره‌مند گردید.

کد تخفیف ملک یاب ویژه محصولات منتخب

این کد تخفیف نیز خود را با نامش معرفی می‌نماید. همان‌گونه که از نام این کد تخفیف ملک یاب برمی‌آید ویژه برخی از محصولات می‌باشد که به صورت اختصاصی انتخاب شده‌اند. حال این دسته از محصولات می‌توانند محصولات پرفروش باشند، یا می‌توانند دسته‌ای از محصولات باشند که فروش کمتری دارند یا کمیاب‌تر هستند. از این رو ممکن است مجموعه مورد نظر بر روی هر دسته‌ای که صلاح بداند کد تخفیف ملک یاب ویژه محصولات منتخب در نظر بگیرد. شما نیز می‌توانید با در دست داشتن کد تخفیف ملک یاب، محصولات منتخب را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. مثلا گاهی ممکن است برای درج آگهی املاک برای قسمت رهن و اجاره تخفیفی در نظر گرفته شود. یا جهت دریافت مشاوره املاک کد تخفیف ملک یاب برای شما در نظر گرفته شود.

کد تخفیف ملک یاب ویژه افراد یا مشاغل خاص

این کد تخفیف نیز به این شکل است که به دسته مخصوصی از افراد با مقام شغلی یا اجتماعی خاص تعلق می‌گیرد. در واقع مجموعه مورد نظر کد تخفیف ملک یاب را فقط ویژه برخی افراد اختصاص می‌دهد. این را باید در نظر داشت که فقط همین دسته از افراد می‌توانند از کد تخفیف ملک یاب استفاده نمایند. به طور مثال مجموعه کد تخفیف ملک یاب را ویژه بازنشستگان شهرداری، پزشکان یا دانشجویان ارائه می‌نماید. از این رو افراد مورد هدف این نوع از کد تخفیف ملک یاب محدود می‌گردند.

کد تخفیف ملک یاب ویژه اپلیکیشن

بسیاری از پلتفرم‌ها علاوه بر سایت، اپلیکیشن اختصاصی خود را نیز دارند. از این رو برای افزایش آمار بازدید و استفاده از اپلیکیشن خود اقدام به ارائه کد تخفیف ملک یاب ویژه اپلیکیشن می‌نمایند. شاید برای شما سوال باشد که این موضوع یعنی چه؟ پاسخ ساده است. یعنی فقط زمانی این نوع از کد تخفیف ملک یاب قابل استفاده است که شما خدمات خود را از طریق اپلیکیشن دریافت نمایید. در غیر این صورت تخفیف برای شما اعمال نخواهد شد.

کد تخفیف ملک یاب در مناسبت‌ها متفاوت

خب همان‌گونه که از نام این نوع از کد تخفیف ملک مشخص است، مخصوص مناسبت‌های خاص و ویژه می‌باشد. به این صورت که مجموعه مورد نظر اقدام به ارائه کد تخفیف ملک یاب ویژه مناسب‌های مختلف مانند عید نوروز، فصل آغاز مدرسه، شب یلدا و... می‌نماید. از این رو باید در نظر داشت که در همین بازه‌های زمانی مخصوص می‌توان از این نوع از کد تخفیف ملک یاب استفاده نمود. در واقع یک بازه زمانی محدود برای استفاده از این کد تخفیف ملک یاب مناسبتی در نظر گرفته می‌شود که باید آن را در هنگام استفاده در نظر داشت.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های ملک یاب

قطعا هر مجموعه‌ای خدمات و محصولات ویژه خود را خدمت مشتریان ارائه می‌نماید. از این رو که هر مجموعه‌ای در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت می‌باشد خدمات و محصولات ارائه شده نیز تفاوت دارند. برای هر یک از محصولات و خدمات نیز قاعدتا کد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین کد تخفیف ملک یاب نیز درست مانند هر مجموعه دیگری می‌تواند برای انواع خدمات و محصولات آن متفاوت در نظر گرفته و ارائه شود. در ادامه به بررسی تمامی انواع کد تخفیف ملک یاب برای محصولات و خدمات متنوع آن خواهیم پرداخت.

کد تخفیف ملک یاب ویژه جستجوی ملک

نام این سامانه کاملا آن را معرفی می‌نماید. ملک یاب یعنی یابنده ملک، یا جستجو کننده ملک. قاعدتا یکی از اصلی‌ترین خدمات آن نیز جستجو و یافتن ملک مورد نظر شما می‌باشد. بر همین اساس مجموعه‌هایی که در زمینه جستجوی ملک فعالیت می‌کنند اقدام به ارائه کد تخفیف ملک یاب ویژه برای جستجوگران ملک می‌نمایند. شما نیز می‌توانید با در اختیار داشتن یک کد تخفیف ملک یاب ویژه جستجوی املاک، با قیمتی بسیار مناسب‌تر خدمات خود را از مجموعه‌های ملک یاب دریافت نمایید.

کد تخفیف ملک یاب ویژه ثبت درخواست ملک

همان‌گونه که رسالت اصلی یک مجموعه ملک یاب، یافتن ملک می‌باشد بنابراین از دیگر خدمات اصلی مجموعه‌های ملک یاب قاعدتا ثبت درخواست ملک می‌باشد. شما می‌توانید اگر نتوانستید ملک خود را بیابید با ثبت درخواست خود در سامانه، در صورت پیدا شدن ملک مورد نظر، در اسرع وقت از این موضوع اطلاع یابید. حتی در این پروسه می‌توانید از متخصصین مشاوره املاک محدوده مورد نظر مشورت بگیرید. با در دست داشتن یک کد تخفیف ملک یاب نیز می‌توانید خدمات خود را با قیمتی بسیار مناسب دریافت نمایید.

کد تخفیف ملک یاب ویژه مشاورین و آژانس‌های املاک

در سامانه‌های ملک یاب مشاورین املاک نیز می‌توانند خدمات دریافت کنند. به این شکل که این پلتفرم برای آن‌ها مثل یک همکار اینترنتی عمل می‌کند. آنان می‌توانند فایل‌های مورد نظر خود را در سامانه ملک یاب ثبت نمایند تا مشتریان و متقاضیان در جستجوی ملک آن موارد را دیده و در صورت پسندیدن با مشاورین املاک در تماس باشند. از این رو بدون اتلاف وقت و هزینه‌های گزاف با داشتن کد تخفیف ملک یاب ویژه مشاورین املاک به سادگی می‌توانند آگهی‌های خود را در این پلتفرم ثبت نموده و در انتظار مشتریان خود باشند.

کد تخفیف ملک یاب ویژه درج آگهی ملک

همیشه این مشاورین املاک نیستند که قصد فروش ملک را دارند. گاهی افراد شخصا اقدام به فروش ملک خود می‌نمایند. در این شرایط نیز برخی پلتفرم‌ها به شخص نیز اجازه ثبت آگهی ملک همراه با یک کد تخفیف ملک یاب را می‌دهند تا بتوانند ملک خود را با یک قیمت خوب در اسرع وقت بفروشند یا اجاره دهند.

شرایط استفاده از کد تخفیف ملک یاب چیست؟

استفاده از انواع کد تخفیف ملک یاب بستگی به نوع کد تخفیف شما دارد. در واقع این که کد تخفیف ملک یاب که در اختیار شماست از کدام نوع باشد تعیین کننده شرایط استفاده از آن می‌باشد. بنابراین پیش از استفاده از کد تخفیف ملک یاب بهتر است نوع آن را مشخص نمایید. به طور مثال کد تخفیف ملک یاب ویژه اولین خرید فقط در شرایطی قابل استفاده می‌باشد که شما برای اولین بار خرید خود را از سایت مورد نظر انجام دهید. در غیر این صورت کد تخفیف ملک یاب برای شما اعمال نخواهد شد. یا اگر کد تخفیف ملک یاب که شما در اختیار دارید از نوع ویژه ایام خاص باشد قاعدتا فقط در همان بازه زمانی قابلیت استفاده را دارد. پس از آن دیگر معتبر نخواهد بود.

انواع کد تخفیف ملک یاب را چگونه دریافت کنیم؟

پاسخ این پرسش بسیار ساده است. تنها کافیست که سایت معتبری جهت ارائه انواع کد تخفیف ملک یاب را بشناسید و وارد آن شوید. سایت معتبر و خوبی مانند سایت موپُن. موپُن اقدام به ارائه انواع کد تخفیف من جمله کد تخفیف ملک یاب می‌نماید. از این رو به سادگی می‌توانید انواع کد تخفیف ملک یاب را از طریق موپُن دریافت نمایید. در ادامه به بررسی روش‌های ساده و پرکاربردی که موپُن جهت دریافت انواع کد تخفیف ملک یاب برای شما در نظر گرفته است می‌پردازیم.

دریافت کد تخفیف ملک یاب از طریق وبسایت موپُن

یکی از ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین روش‌ها برای دریافت کد تخفیف ملک یاب، ورود به سایت موپُن است. کافیست وقتی وارد سایت می‌شوید در قسمت جستجوی سایت نام مجموعه ملک یاب مدنظر را جستجو کنید. سپس خواهید دید که دریایی از کد تخفیف ملک یاب برای شما نمایان می‌شود. شما نیز بر اساس نیاز خود می‌تواند بسیار ساده کد تخفیف ملک یاب مورد نظر را کپی کرده و در سایت مربوطه استفاده نمایید.

دریافت کد تخفیف ملک یاب از طریق اپلیکیشن موپُن

سایت موپُن نیز مانند بسیاری از سایت‌ها دارای اپلیکیشن اختصاصی می‌باشد. برای دریافت اپلیکیشن لازم است که ابتدا وارد سایت موپُن شوید. سپس از طریق لینک‌های مربوطه اپلیکیشن را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب نمایید. سپس درست مانند روش قبلی نام مجموعه ملک یاب مدنظر را در قسمت جستجوی اپلیکیشن یادداشت نموده و بر روی دکمه سرچ کلیک نمایید. به زودی مجموعه بزرگی از انواع کد تخفیف ملک یاب برای شما به نمایش درمی‌آید. شما نیز بر اساس نیاز می‌توانید هر کدام را که مد نظر دارید دریافت کرده و بر روی سایت مورد نظر اعمال کنید.

دریافت کد تخفیف ملک یاب از طریق کانال و ربات تلگرام موپُن

در این روش نیز مانند روش قبلی برای ورود به کانال و ربات تلگرام لازم است که از طریق سایت موپُن وارد شوید. لینک‌های مرتبط را در سایت یافته، وارد شوید و سپس وقتی که در ربات تلگرام موپُن عضو شدید، نام مجموعه ملک یاب مدنظر را جستجو کنید. تمامی انواع کد تخفیف آن مجموعه ملک یاب یا موارد مرتبط برای شما به نمایش در خواهد آمد. شما نیز به سادگی هر کدام را که دوست داشتید می‌توانید دریافت کرده و استفاده نمایید.

دریافت کد تخفیف ملک یاب از طریق خبرنامه موپُن

برای عضویت در خبرنامه موپُن نیز مانند دو روش قبلی لازم است که وارد سایت شوید. سپس در قسمت خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نموده و عضو خبرنامه موپُن شوید. پس از آن تمامی جدیدترین انواع کد تخفیف از جمله انواع کد تخفیف ملک یاب برای شما ایمیل خواهد شد. از این رو به راحتی می‌توانید از انواع کد تخفیف ملک یاب اطلاع یافته و استفاده نمایید.

دریافت کد تخفیف ملک یاب از طریق افزونه موپُن

در واقع افزونه موپُن یک افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این افزونه را می‌توانید از طریق سایت موپُن دریافت کرده و بر روی مرورگر گوگل کروم سیستم خودتان نصب نمایید. پس از آن با ورود به وبسایت یک مجموعه ملک یاب، بدون اینکه در فضای دیگری وارد شوید، در همان فضای گوگل کروم، تمامی انواع کد تخفیف ملک یاب برای شما به نمایش در می‌آید و در دسترس خواهد بود.

چگونه از کد تخفیف ملک یاب استفاده کنیم؟

استفاده از انواع کد تخفیف ملک یاب بسیار ساده است. کافیست در سایت مورد نظر وارد شوید. سپس خدمات یا محصولاتی را که در نظر دارید دریافت کنید. تا مرحله پرداخت پیش بروید. در این مرحله که فاکتور برای شما به نمایش در می‌آید قطعا می‌توانید کادری را که با عنوان کد هدیه یا کد تخفیف مشخص شده ملاحظه نمایید. کد تخفیف ملک یاب که از پیش به وسیله روش‌های ذکر شده از سایت موپُن دریافت کرده‌اید را در این کادر وارد نمایید. پس از آن بر روی اعمال یا بررسی کد تخفیف کلیک نموده و منتظر بمانید تا مبلغ تخفیف از فاکتور مورد نظرتان کسر گردد. به همین سادگی می‌توانید از انواع کد تخفیف ملک یاب بهره‌مند شوید.

نحوه محاسبه تخفیف ملک یاب با کد تخفیف به چه صورت است؟

در کل انواع کد تخفیف ملک یاب به دو روش کلی محاسبه می‌گردند. در روش اول تمامی مبلغ تخفیف از مبلغ کل فاکتور شما کسر می‌گردد. این روش برای اکثریت انواع کد تخفیف ملک یاب صدق می‌نماید. در روش دوم مبلغ تخفیف فقط از هزینه برخی محصولات منتخب کسر می‌گردد. این روش زمانی عمل می‌کند که کد تخفیف ملک یاب ویژه محصولات منتخب باشد. در هر دو روش نیز در نهایت شما به سادگی کد تخفیف ملک یاب مورد نظر خود را اعمال کرده و از خرید خود نهایت لذت را خواهید برد. تمامی این مجموعه‌ها نیز در تلاشند تا مشتریان با استفاده از انواع کد تخفیف ملک یاب از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشند.