موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کارواش

کد تخفیف کارواش

کد تخفیف 13 هزار تومانی کارواش نانو اپلیکیشن تیمکار

با وارد کردن کد تخفیف و انتخاب سرویس کارواش کامل از 13 هزار تومان تخفیف برای سفارش کارواش نانو اپلیکیشن تیمکار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تیمکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکیشن کارواش آنلاین بسپار بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف اپلیکیشن کارواش آنلاین بسپار بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف اپلیکیشن بسپار بهره‌مند می‌شوید.برای ورود به وبسایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی بسپار

ویژه خدمات آنلاین کارواش بسپار می‌باشد. برای ورود به وبسایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کارواش

کارواش به معنای شست‌وشوی خودرو، درواقع محلی است که در آن بیرون و گاهی داخل وسایل نقلیه موتوری، شسته و تمیز می‌شود. در قدیم شست‌وشوی خودرو در کارواش به صورت دستی و توسط افراد انجام می‌شد. با این حال امروزه کارواش‌هایی وجود دارند که تمام مراحل شست‌وشوی بیرونی آنها، توسط دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوص انجام می‌گردد. بعضی از افراد نیز ترجیح می‌دهند که خودروی خود را در منزل شست‌وشو دهند. برای این دسته از افراد، دستگاه کارواش خانگی گزینه مناسبی است. اگرچه برای افرادی که به کارواش مراجعه می‌کنند نیز، گزینه استفاه از کد تخفیف کارواش وجود دارد.

کارواش خانگی دستگاهی مشابه با دستگاه‌های مخصوص کارواش، اما در مقیاس و اندازه کوچک‌تر است. این دستگاه با برق کار می‌کند و به راحتی قابل حمل و جابجا شدن است. پیش از مراجعه به این محل‌ها، بهتر است جهت کاهش هزینه آن، کد تخفیف کارواش مدنظر خود را پیدا کنید. به این ترتیب هزینه نهایی خدمات کارواش را کاهش داده‌اید.

بسته به این که از خدمات کدام نوع کارواش (اتوماتیک یا دستی) استفاده می‌کنید، مراحل شست‌وشوی بیرونی خودرو تقریبا یکسان است. طی این مراحل، ابتدا پیش‌شویی خودرو آغاز می‌شود. در این مرحله آب با فشار زیاد از نازل‌هایی به سمت خودرو هدایت می‌شود، تا آلودگی‌های بزرگ‌تر به این صورت حذف شوند.

در مرحله بعدی مواد شوینده مخصوص از طریق یک نازل دیگر بر روی خودرو ریخته می‌شود. این مواد شوینده مخصوص کارواش هستند و به رنگ و بدنه ماشین آسیبی نمی‌زنند. سپس فشار آب مجددا به سمت ماشین هدایت شده، و ماشین شسته می‌شود. درنهایت درصورتی که کارواش مکانیزه و اتوماتیک باشد، در مرحله آخر مواد جلا دهنده و واکس بر روی ماشین ریخته، و پس از آن توسط دستگاه، خشک می‌شود. این مرحله جزو مزایای کارواش اتوماتیک به حساب می‌آید. چرا که پس از آن هیچ گونه لکه‌ای بر روی خودرو باقی نمی‌ماند.

نظافت داخلی خودرو در بعضی از کارواش‌ها و بصورت جدا از شست‌وشوی خارجی ماشین انجام می‌گردد. در ارائه این خدمات، تمامی نواحی داخلی ماشین توسط دستگاه‌های مخصوص از آلودگی و زباله‌های کوچک و بزرگ پاک می‌شوند. استفاده از کد تخفیف کارواش تنها برای شست‌وشوی بیرونی خودرو نیست، و شامل تمیزکاری داخل خودرو نیز هست.

کارواش چه مزایایی دارد؟

می‌توان مزایای استفاده از خدمات کارواش‌ها را در دو بخش توصیف کرد:

صرفه جویی در زمان

تمیز شدن کامل ماشین

صرفه جویی در مصرف آب

امروزه هر فرد در طول روزهای کاری و حتی در زمان‌های فراغت خود، با دغدغه‌ها و مشغله‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. بنابراین همه تلاش می‌کنند تا از حجم این مشغله‌ها کم کرده، و یا برای آنها راه حلی پیدا کنند. برای افرادی که به نظافت و تمیز بودن خودروی خود اهمیت می‌دهند، این موضوع یکی از همان دغدغه‌ها محسوب می‌شود. اگر چه راه حل آن بسیار ساده است، گاهی دور از دسترس به نظر می‌رسد. بسته به محلی که در آن زندگی می‌کنید و همینطور شرایط نگهداری از وسیله نقلیه، ممکن است خودروی شما هر هفته و یا هر ماه نیاز به کارواش و تمیز کردن داشته باشد. اما ممکن است فرصت کافی را برای این که خودتان به آن رسیدگی کنید، نداشته باشید. در این حالت می‌توانید با مراجعه به کارواش این دغدغه را حذف کرده، و در زمان خود صرفه جویی کنید.

بجای صرف زمان برای تمیز کردن ماشین توسط خودتان، خشک شدن ماشین، پرداختن به لکه‌های به‌جا مانده پس از شست‌وشو، می‌توانید با مراجعه به کارواش مدت زمان لازم برای همه این مراحل را در چند دقیقه طی کرده، و در زمان باقیمانده به انجام برخی کارهای عقب افتاده خود بپردازید. همچنین مواد شوینده مورد استفاده در کارواش، با شوینده‌های عادی متفاوت هستند. بنابراین استفاده از این مواد در کارواش برای رنگ خودروی شما مناسب‌تر است. همچنین به دلیل وجود فرایند خشک کردن، از وجود هر گونه لکه به‌جا مانده در اثر شست‌وشو، جلوگیری می‌شود.

علاوه بر این، درصورتی که بخواهید خودتان خودرو را شست‌وشو دهید، احتمالا مقدار بسیار زیادی آب مصرف خواهید کرد. در شرایطی که کشور با مشکلات کم‌آبی مواجه است، در حالی که می توان با مراجعه به کارواش این مقدار را بسیار کم کرد، مصرف این حجم از آب برای شستن خودرو منطقی به نظر نمی‌رسد. لازم به ذکر است که در برخی از کارواش‌ها، امکان کاهش هزینه با استفاده از کد تخفیف کارواش وجود دارد. برای دریافت کد تخفیف کارواش می‌توانید در سایت موپُن آن را جست‌وجو نمایید.

شرایط استفاده از کد تخفیف کارواش چیست؟

کد تخفیف کارواش معمولا برای کارواش‌های خاصی در سطح شهر معتبر است. بنابراین اولین شرط استفاده از این کد تخفیف، این است که به کدام کارواش مراجعه می‌کنید. برخی از کارواش‌ها تنها برای تعداد دفعات خاصی از مراجعه شما در ماه یا در سال به کد تخفیف کارواش اعتبار می‌دهند. به طور مثال در صورتی که در ماه حداقل دو بار، و یا در سال حداقل ۱۰ مرتبه به یک کارواش مشخص مراجعه کنید، امکان برخورداری از کد تخفیف کارواش برای شما فعال خواهد بود.

ممکن است کد تخفیف کارواش تنها در ماه‌ها و یا در فصول خاصی از سال قابل استفاده باشد. به همین خاطر باید با استفاده از ابزارهایی که مجموعه موپُن در اختیار شما قرار داده است، از جمله اپلیکیشن، افزونه، و کانال و ربات تلگرامی موپُن استفاده نموده، تا کد تخفیف کارواش در زمان انتشار به شما اطلاع رسانی شود. از دیگر شرایط استفاده از کد تخفیف کارواش می‌توان به نوع خدماتی که خرید و دریافت می‌کنید اشاره کرد. در برخی از کارواش‌ها کد تخفیف روی خدماتی از جمله صفرشویی، کارواش کامل، روشویی، پولیش، واکس، موتورشویی و یا کارواش در محل اعمال می‌شود.

انواع کد تخفیف کارواش را چگونه دریافت کنیم؟

سایت موپُن

در وبسایت موپُن تمامی کدهای تخفیف از حمله کد تخفیف کارواش درج شده است. با مراجعه به این سایت می‌توانید این کدها را ذخیره کرده، و یا به خاطر بسپارید تا در زمان خرید، از آن استفاده کنید. علاوه بر این، درصورتی که از طریق وبسایت موپُن برای رزرو زمان کارواش ثبت نام کنید، می‌توانید به طور مستقیم از کد تخفیف کارواش در هنگام خرید استفاده نمایید.

اپلیکیشن موپُن

با نصب اپلیکیشن موپُن، می‌توانید به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از 900 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی، دسترسی پیدا کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها، می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید.

کانال و ربات تلگرام موپُن

یکی دیگر از راه‌های ارائه کدهای تخفیف توسط موپُن، از طریق کانال این مجموعه است. درصورتی که از این طریق دسترسی بیشتری دارید می‌توانید با عضویت در کانال موپُن از کد تخفیف کارواش مطلع شده، و در زمان لازم آن را بر روی مبلغ نهایی در هنگام پرداخت، اعمال نمایید.

افزونه موپُن

یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌های اطلاع پیدا کردن از کدهای تخفیف از جمله کد تخفیف کارواش، استفاده از افزونه موپُن است. برای این کار تنها کافیست تا افزونه موپُن را بر روی مرورگر خود نصب کنید، تا هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کردید، همان لحظه لیست کدهای تخفیف آن وبسایت برایتان باز شود. با افزونه موپن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید تا از کد تخفیف استفاده کنید.

کد تخفیف کارواش شامل چه خدماتی می‌شود؟

همانطور که گفته شد کد تخفیف کارواش مربوط خدمات مختلفی قابل استفاده است. این خدمات شامل موارد زیر است

صفرشویی

یکی از خدمات کارواش است که در آن تمامی قطعات داخلی و خارجی کابین خودرو از جمله صندلی‌ها، رودری، سقف، داشبورد، موتور، لاستیک و سایر موارد با دقت و به خوبی توسط مواد شوینده مخصوص، شست‌وشو می‌شود. نوع صفرشویی بسته به جنس قطعات داخلی و خارجی متفاوت بوده، و در آن از مواد مخصوص همان جنس استفاده می‌شود. این امر برای جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات انجام می‌شود. برخی از کارواش‌ها برای این نوع خدمت کد تخفیف کارواش را میپذیرند.

صفرشویی خودرو در بسیاری از مواقع به کمک دستگاه‌های مخصوص انجام می‌پذیرد. چرا که موجب صرفه جویی در زمان، مصرف انرژی و همچنین شوینده می‌شود. مزیت دیگری که استفاده از دستگاه به همراه دارد، باقی نماندن هرگونه لکه پس از شست‌وشو و احتیاط بیشتر است. شست‌وشوی لاستیک‌‌ها به ویژه در صفرشویی، نه‌تنها موجب افزایش طول عمر آنها شده، بلکه باعث نمایان شدن ایرادات آن نیز می‌شود.

روشویی

این نوع کارواش شامل شست‌وشوی بدنه بیرونی خودرو است.

پولیش

پولیش کردن ماشین با استفاده از دستگاهی مانند سمباده انجام می‌شود. با این تفاوت که دانه‌های این سمباده بسیار کوچک‌تر و ظریف‌تر هستند. در فرایند پولیش کردن ماشین، پرداخت بسیاری ظریفی بر روی بدنه انجام شده، که بر اثر آن، مالش مواد پولیشی و اصطکاک دانه‌های موجود در آن با سطح بدنه صورت می‌گیرد. درواقع برای این که بدنه خودرو براق و یا ترمیم شود، لایه بسیاری نازکی از رنگ بدنه برداشته می‌شود. اگرچه ضخامت لایه رویی کاهش پیدا می‌کند، با این حال مقدار آن بسیار ناچیز بوده و در کیفیت کلی رنگ، هیچ تاثیر ندارد.

واکس

واکس خودرو ماده‌ای مایع یا چسبی است که استفاده از آن روی بدنه ماشین، باعث ایجاد یک لایه درخشنده و در عین حال محافظ روی رنگ می‌شود. این ماده باعث جلوگیری از فرسایش رنگ بر اثر اشعه فرابنفش می‌شود. در شرایط مختلف مواردی از جمله رطوبت، آلاینده‌ها، سرما و گرمای شدید وجود دارد که ممکن است به رنگ و بدنه خودرو آسیب بزند. استفاده از واکس ماشین مثل مانعی میان بدنه و هوای آزاد عمل کرده، و از اکسایش، زنگ زدگی و تخریب رنگ یا بدنه محافظت می‌کند.

موتورشویی

همانطور که از اسمش پیداست، موتورشویی درواقع شست‌وشوی موتور و تمیز کردن آن است. این بخش از کارواش برای عملکرد بهینه موتور بسیار لازم و موثر است. این کار موجب پیدا کردن و تشخیص عیوب و مشکلات خودرو می‌شود. برخی از افراد پیش از فروش خودرو، برای آن موتورشویی انجام می‌دهند. چرا که این یکی از روش‌های جذب مشتری به حساب می‌آید. موتورشویی حتی گاهی باعث عملکرد بهتر موتور و خنک‌تر بودن آن درحین کار کردن ماشین می‌شود. چرا که با از بین رفتن آلودگی‌ها مثل خاک، روغن و گریس، جریان هوا بهبود یافته، و دمای موتور کاهش پیدا می‌کند. برخلاف آن، عدم موتورشویی برای مدت طولانی به دلیل مسدود کردن جریان هوا و مشخص نشدن مشکلات خودرو، می‌تواند در طولانی مدت باعث آسیب دیدن آن بشود. موتورشویی همچنین احتمال آتش سوزی موتور را کاهش داده، و درنتیجه امنیت خودرو را بیشتر می‌کند. درصورتی که خودرو مشکل نشت مایعات داشته باشد، این بخش از کارواش می‌تواند مشخص کند که نشت مایع از کدام بخش اتفاق می‌افتد. یکی از مواردی که اغلب شامل کد تخفیف کارواش می‌شود، این خدمت است.

کارواش در محل

برخی از اوقات شما فرصت و یا امکان مراجعه به کارواش را ندارید. برخی از کارواش‌ها خدمات شست‌وشو و سرویس خودرو در محل مورد نظر شما را ارائه می‌دهند. در این نوع از خدمت، فردی به همراه دستگاه، مواد و تجهیزات لازم متناسب با خدمت مورد نظر شما، به محل گفته شده مراجعه می‌کند. تفاوت این کارواش این است که نسبت به حالت عادی ممکن است طولانی‌تر و یا با دقت کمتری انجام شود. چرا که دیگر با دستگاه‌های اتوماتیک انجام نشده، و به صورت دستی انجام می‌شود. با این حال گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که امکان مراجعه حضوری را نداشته، و یا به شست‌وشوی فوری خودرو احتیاج داشته باشند.

چگونه از کد تخفیف کارواش استفاده کنیم؟

درصورتی که می خواهید از خدمات کارواش آنلاین استفاده کنید، می‌توانید با طی کردن مراحل زیر از کد تخفیف کارواش استفاده نمایید:

در مرحله اول باید نوع خدماتی که می‌خواهید دریافت کنید را مشخص نمایید. این خدمات می‌تواند تنها شست‌وشوی بیرون ماشین باشد، که تنها بدنه ماشین تمیز می‌شود. سپس باید جست‌وجو کنید که کدام یک از کارواش‌ها خدمت مورد نظر شما را ارائه می‌دهند. در نهایت اگر از یکی از ابزارهایی که موپُن برای یافتن کد تخفیف کارواش ارائه کرده، استفاده کنید، می‌توانید از پذیرش یا عدم پذیرش کد توسط کارواش مورد نظر، اطلاع بیابید.

درصورتی که به صورت آنلاین از خدمات کارواشی استفاده می‌کنید که کد تخفیف را می‌پذیرد، می‌توانید در هنگام پرداخت اینترنتی، کد را وارد نمایید.

نحوه محاسبه تخفیف کارواش با کد تخفیف چگونه است؟

مانند همه کدهای تخفیف دیگر، در زمان مشخص شدن مبلغ نهایی خدمات، متناسب با درصد کد تخفیف کارواش، از مبلغ نهایی کسر شده، و شما تنها باید باقیمانده هزینه را پرداخت نمایید.