موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کارواش

کد تخفیف کارواش

کد تخفیف 13 هزار تومانی کارواش نانو اپلیکیشن تیمکار

با وارد کردن کد تخفیف و انتخاب سرویس کارواش کامل از 13 هزار تومان تخفیف برای سفارش کارواش نانو اپلیکیشن تیمکار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تیمکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکیشن کارواش آنلاین بسپار بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف اپلیکیشن کارواش آنلاین بسپار بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی بسپار

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف اپلیکیشن بسپار بهره‌مند می‌شوید.برای ورود به وبسایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی بسپار

ویژه خدمات آنلاین کارواش بسپار می‌باشد. برای ورود به وبسایت بسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کارواش

امروزه به جای کارواش‌های حضوری می‌توان از خدمات آنلاین کارواش استفاده کرد. این کارواش‌های اینترنتی باعث خدمت‌رسانی سریع‌تری می‌شوند و شخص لازم نیست به کارواش برود و بعد از بازگشت دوباره خودرو را کثیف تحویل بگیرد. نحوه فعالیت کارواش‌های اینترنتی به این صورت است که به محل خودرو اعزام می‌شوند و به شست و شوی خودرو در محل می‌پردازند. کارواش‌های آنلاین خدمات کامل کارواش را ارائه می‌کنند و حتی می‌توانند خدمات بیشتری نیز ارائه کنند. از خدمات این کارواش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: صفرشویی خودرو: داخل و خارج خودرو کاملا در محل تمیز می‌شوند. پولیش خودرو: برای رفع نواقص رنگی خودرو می‌توان از خدمات پولیش خودرو توسط کارواش‌های آنلاین استفاده کرد. سرامیک خودرو: کارواش‌های اینترنتی خدمات اضافی مثل سرامیک خودرو با استفاده از قطعات نانو ارائه می‌کنند تا رانندگان بتوانند هرچه بیشتر سرویس‌های سریع دریافت کنند. موتورشویی و توشویی خودرو در محل: کارواش‌های آنلاین می‌توانند انواع خدمات شستشوی خودرو شامل موتور و داخل خودرو را به صورت اختصاصی انجام دهند. مزایای کارواش‌های آنلاین نسبت به کارواش‌های معمولی شامل: صرفه‌جویی در زمان به خاطر عدم مراجعه حضوری و شستشو در محل عدم آسیب به قطعات خودرو نظارت بیشتر بر شستشو کاهش موثر مصرف آب شهری عدم تولید آب آلوده امکان دریافت خدمات اضافی علاوه بر شستشو آن هم در محل