موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فدک بوک

کد تخفیف فدک بوک

(امتیاز ۴.۶۱ از مجموع ۹۶ رای)

از آخرین تخفیف‌های فدک بوک خبردار شوید

کد تخفیف فدک بوک

(امتیاز ۴.۶۱ از مجموع ۹۶ رای)

کد تخفیف فدک بوک

فدک بوک فروشگاه اینترنتی کتاب می‌باشد که کتاب‌هایی در زمینه‌های دانشگاهی، تجارت، روانشناسی، فنی حرفه‌ای و ... را بفروش می‌رساند. جدیدترین کوپن و کد تخفیف فدک بوک را بصورت رایگان در وبسایت موپُن دریافت کنید و ارزانتر از خدمات فدک بوک بهره مند شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت فدک بوک هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و بن تخفیف فدک بوک را از دست ندهید.

از آخرین تخفیف‌های فدک بوک خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از فدک بوک موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید فدک بوک می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های فدک بوک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فدک بوک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
تا 25 درصد کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف سی بوک، از 25 درصد تخفیف بر قیمت اصلی محصولات بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سی بوک، فروشگاه آنلاین کتاب، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 50 درصدی انتشارات شمشاد اپلیکشن فرا‌کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از 50 درصد تخفیف انتشارات شمشاد فراکتاب، فروشگاه آنلاین انواع کتاب چاپی، صوتی و دیجیتال بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط برای خرید از بین کتاب‌های صوتی و دیجیتال انتشارات شمشاد در ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 40 درصدی فیدیبو

با وارد کردن این کد تخفیف فیدیبو از %40 تخفیف فیدیبو، سامانه آنلاین کتاب الکترونیک و صوتی تا سقف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. این تخفیف فیدیبو شامل تمام دسته‌بندی‌های این فروشگاه از جمله رمان، شعر، موفقیت و روانشناسی و... ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
20 هزار تومان اعتبار هدیه کتاب چاپی طاقچه ویژه کاربران جدید

بدون نیاز به کدتخفیف طاقچه و پس از انجام اولین خرید کتاب چاپی از فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه، 20 هزار تومان اعتبار هدیه به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که برای دریافت این اعتبار هدیه ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

فدک بوک

فدک بوک مرجع تخصصی معرفی و فروش آنلاین کتاب در ایران است که گروه‌‏‌های مختلف کتاب با تنوعی بی‌نظیر در این فروشگاه، عرضه می‌‌‏‌شوند. همچنین با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه‌ی کتاب در ایران و با تنوعی بسیار بالا از ناشرین مختلف، مشتریان را در معرفی و نقد تخصصی کتاب و فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‌‌‏‌طرفانه در میان آن‌ها همراهی می‌کند.

دسته بندی محصولات فدک بوک

کتاب‌های دانشگاهی

تجارت و روانشناسی موفقیت

آزمون‌های استخدامی

فنی و حرفه‌ای

ایمنی و بهداشت حرفه‌ای

نظام مهندسی

شهرهای محل فعالیت فدک بوک

فدک بوک محصولات خود را به تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های فدک بوک

فدک بوک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه فدک بوک، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.