موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کیک و شیرینی

کد تخفیف کیک و شیرینی

کد تخفیف 15 درصدی دراپ وان

با ثبت این کد از 15 درصد تخفیف سامانه آنلاین سفارش کیک و شیرینی دراپ وان برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 7 ماه بعد

کد تخفیف 15 درصدی دراپ وان

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف سامانه سفارش آنلاین کیک و شیرینی دراپ وان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 6500 تومانی دراپ وان

با وارد کردن کد تخفیف از 6500 تومان تخفیف دراپ وان برای خریدهای بالای 40 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی دراپ وان

تا ساعت 15 می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف دراپ وان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی دراپ وان

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف دراپ وان برای خریدهای بالای 35 هزار تومان با سقف خرید 90 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی دراپ وان

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف دراپ وان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کیک و شیرینی

سفارش کیک و شیرینی از بخش‌های لذت بخش زندگی ما انسان‌ها است که در دوران مختلف و مناسبت‌های متفاوت می‌توانیم به کمک آنها، کام و لحظاتمان را شیرین کنیم. سفارش شیرینی و کیک از شیرینی فروشی‌های معتبر و شناخته شده می‌شتواند برای شما حس بهتری ایجاد کند. از طرف دیگر، در دنیای امروز، تمام محصولات و خوراکی‌ها نیز به دنیای خرید و فروش اینترنتی راه یافته‌اند. به همین دلیل می‌توان از شیرینی فروشی‌هایی که امکان سفارش آنلاین دارند، کیک و شیرینی خاص و مورد علاقه خود را سفارش داد. در دنیای امروز، اکثر محصولات به روش اینترنتی به فروش می‌رسند. به همین دلیل افراد نیز در اکثر مواقع سعی می‌کنند تا مواد خوراکی خود را نیز به همین صورت تهیه کنند. اگر چنانچه نگران کیفیت این محصولات بودید، می‌توانید یک بار شیرینی یا کیک خود را سفارش دهید. سپس اگر از کیفیت راضی بودید، در ادامه مسیر شیرینی‌های مورد نظر خود را از همانجا تهیه کنید. مجموعه‌هایی که فروش کیک و شیرینی آنلاین دارند، باید در سایت خود از زوایای مختلف تصاویر تهیه کنند و قیمت‌های آنها را نیز زیر آن درج کنند. بر همین اساس می‌توانید محصولات مورد نظرتان را از وبسایت یا اپلیکیشن انتخاب کرده و سفارشتان را با استفاده از سامانه ثبت سفارش و یا شماره تماس، ثبت کنید. از طرف دیگر، این فروشگاه‌ها خدمات مختلف و متنوعی را نیز به مشتریان ارائه می‌کنند تا انتخاب آنها آزادتر باشد. بر همین اساس، دست مشتری برای انتخاب شیرینی و کیک مورد نظر خود باز است. این شیرینی فروشی‌ها می‌توانند سفارش نیز بپذیرند و ظاهر و متریال کیک را مطابق سلیقه مشتری تنظیم کنند. بسیاری از مواقع شما برای مهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف خود فرصتی برای رفت و آمد به شیرینی فروشی و خرید از آنها ندارید. به همین دلیل می‌توانید از سفارش آنلاین کمک بگیرید. این شیرینی فروشی‌های آنلاین شما را با استفاده از عکس‌های مختلف از شیرینی‌های خود آشنا کرده و حق انتخاب شما را بیشتر می‌کند. در نتیجه شما به راحتی به دیگر کارهای خود می‌رسید تا سفارشتان برای مهمانی به دستتان برسد. از دیگر مزایای شیرینی فروشی‌های آنلاین، تنوع آنهاست. معمولا کیک‌ها و شیرینی‌های آنلاین تنوع بیشتری نسبت به مغازه‌های حضوری دارند. البته برخی از همین مجموعه‌ها علاوه بر شیرینی فروشی آنلاین، مغازه نیز دارند که افراد می‌توانند به آنجا مراجعه کرده و شیرینی مورد نظرشان را از نزدیک و به صورت حضوری خریداری کنند.