موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف گیفت کارت

کد تخفیف گیفت کارت

کد تخفیف 90 درصدی Skillshare و Masterclass اکانت فور آل

با وارد کردن این کد تخفیف در خرید Skillshare و Masterclass از وبسایت اکانت فور آل، سامانه خرید اشتراک انواع سایت‌های خارجی از %90 تخفیف مخصوص کاربران موپُن پلاس بهره‌مند شوید. همچنین این کد تخفیف قابل استفاده برای 10 نفر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اکانت فور آل

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف اکانت فور آل، سامانه خرید اشتراک انواع سایت‌های خارجی، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای خرید اشتراک نتفلیکس قابل استفاده نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت اکانت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اکسل

با وارد کردن این کد تخفیف از 10 درصد تخفیف اکسل، سامانه آنلاین خدمات اشتراک و خرید اکانت‌های بین‌المللی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی گیفت کارت اعمال نخواهد شد. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید گیفت 724

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید گیفت 724، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت‌های رایج در ایران برای خریدهای بالای 125 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیفت 724 بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 هزار تومانی گیفت 724

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف گیفت 724، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت‌های رایج در ایران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیفت 724 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی اولین خرید گیفت کارت سونی پلی استیشن گیفت 724

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف اولین خرید گیفت کارت سونی پلی استیشن گیفت 724، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت‌های رایج در ایران بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای آیتم‌های دارای تخفیف قابل استفاده ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید گیفت 724

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %5 تخفیف اولین خرید گیفت 724، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت‌های رایج در ایران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیفت 724 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی گیفت کارت پلی استیشن پلاس گیفت 724

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف گیفت کارت پلی استیشن پلاس گیفت 724، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت‌های رایج در ایران بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس در وبسایت گیفت 724 بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی پی آوا

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف پی آوا، فروشگاه اینترنتی انواع گیفت کارت بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پی آوا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

گیفت کارت

در اینجا قصد داریم به معرفی و بررسی گیفت کارت‌ها بپردازیم؛ همچنین در ادامه معروف‌ترین پلتفرم‌هایی که برای استفاده از خدمات خود، گیفت کارت‌هایی را برای کاربران در نظر گرفته‌اند نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

گیفت کارت چیست؟

پیش از اینکه معرفی انواع پلتفرم‌هایی که برای ارائه خدمات به کاربران خود از گیفت کارت استفاده می‌کنند بپردازیم؛ بهتر است تا در ابتدا در رابطه با مفهوم گیفت کارت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

اگر بخواهیم به زبان ساده گیفت کارت را معرفی کنیم؛ می‌توانیم آن را نوعی کارت اعتباری در نظر بگیریم اما تفاوت‌هایی با کارت‌های اعتباری دارد. افرادی که از کارت‌های بانکی یا کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند می‌توانند برخی از قابلیت‌ها مانند افزایش اعتبار کارت خود، دریافت کارت به نام و اسم شخصی خود، انتقال اعتبار برای افراد مختلف و... استفاده کنند اما این قابلیت‌ها در گیفت کارت‌ها معنایی ندارد در واقع گیفت کارت نوعی کارت فیزیکی یا مجازی است که صاحبان آن می‌توانند تا مقدار مشخصی که بر روی آن نوشته شده است اعتبار دریافت نمایند.

این اعتبار تنها مخصوص صاحبان گیفت کارت‌ها است و به‌هیچ‌عنوان قابل انتقال به سایر افراد نمی‌باشد و تفاوت‌هایی که گیفت کارت‌ها با کارت اعتباری دارند این است که افرادی که از گیفت کارت‌ها استفاده می‌کنند نمی‌توانند از هر فروشگاه و مارکتی کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند و گیفت کارت‌ها تنها بر روی یک پلتفرم یا پلتفرم‌هایی که برای آن گیفت کارت تعریف‌شده‌اند قابل استفاده هستند و خرید از سایر فروشگاه‌ها با استفاده از گیفت کارت امکان پذیر نمی‌باشد.

در یک مثال ساده‌تر می‌توان گیفت کارت را به کارت‌های شارژ اعتباری که مخصوص شارژ تلفن‌های همراه است؛ تشبیه کرد.

در واقع کارت‌های شارژ تلفن همراه به نوعی یک گیفت کارت مخصوص است که تنها می‌توان از آن‌ها برای شارژ کردن تلفن همراه و استفاده از خدماتی مانند تماس صوتی، پیام کوتاه و دسترسی به اینترنت استفاده کرد.

گیفت کارت‌ها هم مانند کارت‌های شارژ، مختص خدمات محدودی هستند و بسته به نوع گیفت کارتی که کاربران تهیه می‌کنند؛ می‌توانند از خدماتی مانند خرید از فروشگاه، استفاده از کتاب‌های صوتی، تهیه اپلیکیشن‌های غیر رایگان، مشاهده فیلم، دانلود آهنگ، خرید از وب‌سایت‌های گیم و... استفاده کنند.

گیفت کارت‌ها همان‌طور که از اسم آن‌ها مشخص است تنها برای هدیه دادن استفاده می‌شوند و به‌هیچ‌عنوان قابلیت انتقال به دیگران و افزایش اعتبار خود را ندارند.

انواع گیفت کارت‌های مختلف کدام‌اند و چه مزایایی دارند؟

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد گیفت کارت انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی معروف‌ترین گیفت کارت‌ها که در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند می‌پردازیم.

گیفت کارت آیتونز

از آنجایی که استفاده از محصولات کمپانی اپل و سیستم‌عامل‌های ios و مکینتاش در میان کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین یکی از محبوب‌ترین گیفت کارت‌هایی که از آن استفاده می‌شود گیفت کارت آیتونز یا گیفت کارت اپل است.

کاربرانی که از گیفت کارت اپل استفاده می‌کنند؛ می‌توانند دسترسی خود را به اپلیکیشن‌هایی مانند استور آیتونز، آی بوک استورو مک اپ استور افزایش دهند و بسیاری از خدماتی که در این اپلیکیشن‌ها به‌صورت غیر رایگان ارائه می‌شود؛ استفاده کنند.

به‌طور معمول گیفت کارت‌های اپل در مقادیر 10 تا 100 دلار عرضه می‌شود تا اکثر کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده کنند؛ اما در مواردی که گیفت کارت‌ها به‌صورت سفارشی ساخته می‌شوند؛ می‌توانند اعتباری از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار را نیز شامل شوند.

گیفت کارت آیتونز تنها به‌وسیله اپل آیدی آمریکا فعال شده، شارژ می‌شود و کاربرانی که از این کالا استفاده می‌کنند؛ می‌توانند دسترسی خود را به یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آمریکا یعنی اپل استور گسترش دهند و از خدماتی که در آن ارائه می‌شود لذت ببرند.

گیفت کارت‌های اپل در دو نوع فیزیکی و مجازی ارائه می‌شود و باید به این نکته توجه داشته باشید تا در هنگام تهیه گیفت کارت‌ها دقت لازم را به خرج دهید تا گیفت کارت‌های اسپم و جعلی را به‌عنوان اصلی به شما نفروشند.

گیفت کارت گوگل پلی

کاربرانی که از گوشی‌های هوشمند و دیگر محصولات اپل استفاده نمی‌کنند به‌طور عمده در دسترس افرادی قرار می‌گیرند که علاقه بسیاری به استفاده از محصولات اندروید و ویندوز دارند. این دسته از عزیزان هم گیفت کارت‌هایی را دارند که به‌وسیله آن‌ها می‌توانند دسترسی به خدماتی که در فروشگاه گوگل پلی ارائه می‌شود را افزایش دهند.

با خرید و تهیه گیفت کارت‌های گوگل پلی می‌توان هر نوع بازی اپلیکیشن یا برنامه رایگان دیگر را که در گوگل پلی وجود دارد تهیه کرد و یا کاربرانی که علاقه زیادی به بازی‌ها دارند مخصوص آن دسته از بازی‌هایی که به صورت آنلاین اجرا می‌شوند؛ می‌توانند با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، قابلیت‌های مختلفی را که باعث بهبود بازی آن‌ها می‌شود؛ خریداری نمایند.

گیفت کارت‌های گوگل پلی هم مانند گیفت کارت‌های اپل اعتبارهایی از ۱۰ تا ۱۰۰ دلار را شامل می‌شوند و کاربران می‌توانند به وسیله آنها از کالاهای دیجیتالی نظیرِ برنامه، بازی، فیلم، موزیک و کتاب‌های صوتی استفاده کنند.

گیفت کارت شرکت سونی

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه زیادی به گیم دارند و در اصطلاح گیمر محسوب می‌شوید؛ قطعاً از گیفت کارت‌های شرکت سونی استفاده کرده‌اید.

تقریباً می‌توان گفت پس از معرفی نسل سوم کنسول‌های شرکت سونی به بعد برای استفاده از بسیاری از خدمات این شرکت و انجام بازی‌های آنلاین، کاربران باید اکانت خود در شرکت سونی را خریداری کنند که برای این کار کمپانی سونی گیفت کارت‌ها را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتواند با استفاده از آن‌ها اکانت سونی خود را شارژ کنند و بازی‌های مورد علاقه خود را به‌صورت آنلاین و به‌روز بازی نمایند.

گیفت کارت ایکس باکس

علاقه‌مندانی که با کنسول ایکس باکس بازی می‌کنند؛ می‌توانند برای تهیه گیفت کارت ایکس باکس از فروشگاه‌های مایکروسافت استفاده نمایند و با تهیه گیفت کارت‌هایی با اعتبار مشخص، اکانت ایکس باکس خود را در مدت‌های سه‌ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه به ثبت برسانند.

گیفت کارت‌های ایکس باکس با قیمت‌های ۵ ، 10، 20 و ۲۵ دلار در دسترس مردم قرار گرفته است که به‌وسیله آن‌ها می‌توانند از آخرین بازی‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان این مجموعه منتشر شده‌اند استفاده کنند و نسخه آنلاین آن‌ها را بازی کنند و از بازی کردن به‌صورت آنلاین و به‌روز نهایت لذت را ببرند.

گیفت کارت آمازون

آمازون به‌عنوان یک مرجع رسمی در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ همان‌طور که میدانید در واقع فروشگاه آمازون بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در دنیا محسوب می‌شود؛ هر نوع محصولی در آن موجود است و معمولاً از گیفت کارت‌های آمازون برای تهیه کتاب‌های خاص و رفرنس‌های نایاب درسی استفاده می‌شود و اساتید و دانشجو‌هایی که علاقه‌مند به انجام کارهای تحقیقاتی هستند برای استفاده از کتاب‌های مورد نیاز خود از گیفت کارت آمازون استفاده می‌کنند.

گیفت کارت اسپاتیفای

اسپاتیفای یک سرویس پخش آنلاین است و کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کنند می‌توانند به راحتی به میلیون‌ها موسیقی، پادکست، موزیک ویدیو و سایر پلتفرم‌های صوتی که توسط هنرمندان مورد علاقه آن‌ها منتشر می‌شود؛ دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از اسپاتیفای و دسترسی به خدمات نامحدود آن، پس از تهیه گیفت کارت اسپاتیفای کافی است تا با اکانت ایمیل خود در وب‌سایت اسپاتیفای ثبت‌نام کنید تا ویژگی‌های نامحدود این اپلیکیشن در گوشی اندروید یا ios شما فعال شود.

فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده گیفت کارت

در ادامه با برخی از فروشگاه‌های اینترنتی که اقدام به عرضه گیفت کارت معتبر و قانونی می‌نمایند آشنا خواهید شد. می‌توانید با استفاده از کد تخفیف گیفت کارت از این فروشگاه‌ها ارزان‌تر خرید کنید.

ای تی گرام

یکی از فروشگاه‌های اینترنتی که به صورت اختصاصی در زمینه فروش گیفت کارت‌های مختلف از جمله گیفت کارت آیتونز، گوگل پلی و پلی‌استیشن فعالیت می‌کند وب‌سایت فروشگاهی ای تی گرام است؛ بنابراین اگر شما هم تمایل به تهیه استفاده از گیفت کارت‌های خارجی را دارید می‌توانید از وب‌سایت ای تی گرام استفاده کنید.

اکسل

با توجه به تحریم‌هایی که علیه آی‌پی‌های ایران در دنیا به وجود آمده است؛ دسترسی و تهیه گیفت کارت‌های مختلف و استفاده از اکانت پریمیوم مجموعه‌های مختلف، کار دشواری شده است. وب‌سایت اینترنتی اکسل به‌منظور دور زدن تحریم‌ها و به وجود آوردن فضای ایمن و آسان برای دسترسی به نسخه پریمیوم سرویس‌های مختلف با استفاده از گیفت کارت‌های گوناگون به وجود آمده است و شما عزیزان می‌توانید از خدماتی که در این وب‌سایت ارائه می‌شود با قیمت مناسب استفاده کنید.

اکانت فور آل

فروشگاه اینترنتی اکانت فور آل در سال ۱۳۹۸ با هدف فراهم کردن بستری برای انجام پرداخت‌های بین المللی و دسترسی آسان به منظور استفاده از اشتراک سایت‌های خارجی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار گذاشتن گیفت کارت‌های مختلف امکان استفاده از نسخه پرمیوم اکانت‌های خارجی از جمله اسپاتیفای، نتفلیکس و گرامرلی را در اختیار کاربران قرار داده است.

مقایسه بهترین پلتفرم‌های گیفت کارت

با توجه به مطالبی که در بالا اشاره شد اگر به دنبال استفاده از یک وب سایت مناسب برای دسترسی به اکانت‌های پریمیوم وبسایت‌های خارجی هستید، آی تی گرام، اکسل و اکانت فور آل بستری را فراهم کردند تا کاربران بتوانند با استفاده از گیفت کارت‌ها به راحتی اشتراک پریمیوم وب سایت‌های خارجی را تهیه کنند و از خدماتی که در نسخه پرمیوم اکانت آنها فعال می‌شود به راحتی استفاده کنند.

همچنین این روزها به دلیل گسترش تکنولوژی و ارتباطات گسترده‌ای که به‌وسیله تلفن‌های همراه ایجاد شده است؛ بهترین گیفت کارت، گیفت کارتی است که دسترسی نامحدود به استفاده از خدمات آنلاین و استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار بدهد.

از آنجایی که گیفت کارت‌های اپل و گیفت کارت‌های گوگل پلی می‌توانند دسترسی کاربران را به بسیاری از خدمات گسترش دهند؛ می‌توان این گیفت کارت‌ها را به‌عنوان بهترین و معروف‌ترین گیفت کارت‌هایی که توسط کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرند معرفی کرد.

انواع کد تخفیف گیفت کارت‌ها

فروشگاه‌ها و سایت‌های بزرگ برای اینکه کاربران خود را راضی نگه‌دارند و تعداد آن‌ها را افزایش دهند تخفیف‌هایی را برای گیفت کارت‌های خود قرار می‌دهند که این تخفیف‌ها در گروه‌های مختلفی دسته بندی می‌شوند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

کد تخفیف اولین خرید

معمولاً برای ترغیب کاربران به استفاده از گیفت کارت‌ها و تهیه انواع گیفت کارت‌های مختلف، فروشگاه‌های بزرگ، تخفیفی را تحت عنوان کد تخفیف اولین خرید برای کاربرانی که اولین تجربه استفاده از گیفت کارت خود را سپری می‌کنند فعال می‌کنند؛ تا کاربران گیفت کارت موردنظر خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

کد تخفیف محصولات منتخب

معمولاً در فروشگاه‌های بزرگ برخی از کالاهایی که بالاترین درصد تقاضا را داشته‌اند و بیشترین درصد فروش را در اختیار خود قرار داده‌اند؛ شامل کد تخفیف محصولات منتخب می‌شوند تا کاربران بیشتری بتوانند این گیفت کارت را مورد استفاده قرار بدهند و از خدماتی که با فعال کردن گیفت کارت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد؛ لذت ببرند.

کد تخفیف اپلیکیشن

یکی دیگر از تخفیف‌های رایجی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد استفاده از اپلیکیشن سایت‌های مدنظر است.

اگر برای اولین بار اپلیکیشن وب‌سایت آن‌ها را دانلود و فعال کنید کد تخفیفی تحت عنوان کد تخفیف اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌گیرد که با استفاده از آنها می‌توانید خدمات موردنظر خود را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

معمولاً فروشگاه‌های بزرگ در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف را در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا آن‌ها بتوانند خدمات موردنظر خود را با قیمت مناسب‌تری دریافت نمایند.

با این کار در واقع مدیران فروشگاه‌های بزرگ هم هدیه‌ای را به دلیل فرا رسیدن مناسبتی خاص در اختیار کاربران قرار داده‌اند و هم قدردانی خود را از حمایت کاربران اعلام می‌کنند.

شرایط استفاده از کد تخفیف گیفت کارت چیست؟

برای استفاده از کد تخفیف گیفت کارت لازم است تا در ابتدا وارد وب‌سایت فروشگاهی خود شویم و گیفت کارت موردنظر خود را انتخاب کنیم و سپس قبل از تکمیل وجه و کامل کردن فرآیند خرید بر روی فیلد وارد کردن کد تخفیف کلیک کنید و کد تخفیفی را که از وب‌سایت موردنظر خود دریافت کرده‌اید را در قسمت مشخص شده وارد نمایید تا مبلغ تخفیف کد مدنظر شما بر روی فاکتور نهایی صادر شده اعمال شود؛ در این حالت می‌توانید گیفت کارت موردنظر خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری نمایید.

انواع کد تخفیف گیفت کارت را چگونه دریافت کنیم؟

برای دریافت انواع کد تخفیف گیفت کارت کافی است تا از وب‌سایت و سایر پلتفرم‌های موپُن استفاده کنید.

با ورود و ثبت‌نام در وب‌سایت موپُن شما عزیزان با کدهای تخفیف مختلفی روبرو می‌شوید که هرکدام به گیفت کارت‌های مخصوصی تعلق دارند و با قبول شرایط دریافت آن‌ها می‌توانید از کد تخفیف قرار داده‌شده در وب‌سایت استفاده کنید.

همچنین با مراجعه به اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام و افزونه موپُن می‌توانید کدهای تخفیف خود را دریافت کنید و از لذت تجربه خرید با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

نحوه محاسبه تخفیف خدمات گیفت کارت با کد تخفیف چگونه است؟

پس از استفاده از گیفت کارت، جهت دریافت خدماتی که گیفت کارت‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند؛ می‌توانید با وارد کردن کد تخفیفی که از قبل نسبت به تهیه آن اقدام کرده‌اید محصولات موردنظر خود را انتخاب کنید و با اعمال کد تخفیف برای آن‌ها خدمات موردنظر خود را با قیمت پایین‌تری خریداری نمایید.

نحوه محاسبه تخفیف خدمات گیفت کارت با کد تخفیف چگونه است؟

برای محاسبه تخفیف خدمات گیفت کارت با کد تخفیف، روش‌های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع کد تخفیفی است که از سایت‌های مختلف تهیه‌کرده‌اید.

برخی از کدهای تخفیف درصد مشخصی از کل فاکتور ثبت‌شده را کم می‌کنند اما گروهی از کدهای تخفیف وجود دارند که مبلغ مشخصی از کل فاکتور خرید را برای کاربران تخفیف می‌گیرند.

با توجه به این موارد نحوه محاسبه تخفیف خدمات گیفت کارت به نوع کد تخفیف که شما عزیزان تهیه ‌کرده‌اید؛ مربوط است و با توجه به آن می‌توانید نحوه اعمال تخفیف خدمات گیفت کارت، بر روی فعالیت‌های مدنظر خود را محاسبه کنید.