بیمیتو

کوپن و کد تخفیف بیمیتو

کد تخفیف

25 هزار تومان اعتبار اولين خريد بیمیتو

با وارد کردن کد معرف در قسمت ثبت کد تخفیف، از 25 هزار تومان تخفیف بهره‌مند ‌شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف برای اولین خرید می‌باشد. برای ورود به وبسایت بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

50 هزار تومان تخفیف بیمه بدنه بیمیتو

با وارد کردن شماره تلفن خود می‌توانید کد تخفیف 50 هزار تومانی بیمه بدنه بیمیتو را دریافت نمایید. برای دریافت کد تخفیف بیمه بدنه بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

30 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث بیمیتو

با وارد کردن شماره تلفن خود می‌توانید کد تخفیف 30 هزار تومانی بیمه شخص ثالث بیمیتو را دریافت نمایید. برای دریافت کد تخفیف بیمه شخص ثالث بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف بیمه آتش‌سوزی بیمیتو

به مناسبت روز آتش‌نشانی تا 14 مهرماه با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف بیمه آتش‌سوزی بیمیتو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث بیمیتو

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث بیمیتو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره بیمیتو

وبسایت و اپلیکیشن بیمیتو، سامانه‌ی مدیریت، مشاوره و خرید آنلاین انواع بیمه‌ها می‌باشد. با موپن از آخرین کدهای تخفیف و پیشنهادهای تخفیف‌دار وبسایت و اپلیکیشن بیمیتو باخبر شوید.