تاچ سی
کد تخفیف معتبر تا 3 روز بعد

70% تخفیف سرویس پیک موتوری تاچ سی

با وارد کردن کد تخفیف از %70 تخفیف سرویس پیک موتوری تاچ سی با سقف تخفیف 3 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سامانه هوشمند حمل و نقل شهری تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

اولین سفر رایگان تاچ سی در گنبد کاووس

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاکسی اینترنتی تاچ سی در گنبد کاووس را با سقف 5 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

اولین سفر رایگان تاچ سی در نیشابور

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاکسی آنلاین تاچ سی را در نیشابور تا سقف 4 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به سایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

اولین سفر رایگان تاچ سی در گرگان

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاکسی اینترنتی تاچ سی را در گرگان به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

طرح رمضان رایگان تاچ سی

در طول ماه مبارک رمضان، هر روز از ساعت 19:30 الی 20:30 می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف سفر خود با تاچ سی را تا سقف 7 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. این طرح فقط برای سرویس های سواری قابل استفاده است. همچنین هر کاربر می‌تواند هر روز فقط یکبار از این طرح استفاده نماید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

50% تخفیف تاچ سی در گرگان

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف تاچ سی در گرگان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

اولین سفر رایگان تاچ سی در سبزوار

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاچ سی را در سبزوار به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

هفته رایگان تاچ سی در نیشابور

از شنبه 18 فروردین تا پایان هفته با وارد کردن کد تخفیف، تمام سفرهایتان در نیشابور به صورت رایگان انجام می‌شود. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

هفته رایگان تاچ سی در گرگان

از شنبه 18 فروردین تا پایان هفته با وارد کردن کد تخفیف، تمام سفرهایتان در گرگان به صورت رایگان انجام می‌شود. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

50% تخفیف سرویس کامفورت تاچ سی

سرویس کامفورت سرویسی مشابه سرویس سواری می‌باشد با این تفاوت که از بین خودروهای صندوق‌دار و بزرگتر و راحت تر انتخاب شده‌اند. این سرویس در شهرهای مشهد، چناران، گلبهار، طرقبه و شاندیز، گرگان، یزد، تفت، اردکان، میبد، اشکذر و بیرجند فعال می‌باشد. کد تخفیف فقط برای اولین سرویس کامفورت و نیز تمام مسافران قدیم و جدید قابل استفاده است. لازم به ذکر است که سقف تخفیف 3 هزار تومان می‌باشد. همچنین برای درخواست سرویس کامفورت بایستی حداقل 10 هزار تومان اغتبار تاچ سی داشته باشید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

نوروز رایگان تاچ سی

در نوروز رایگان تاچ سی هر روز به مدت یک ساعت می‌توانید تمام سفرهایتان را به صورت رایگان انجام دهید. این طرح در تمام شهرهایی که تاچ سی در آن‌ها فعالیت دارد، قابل استفاده است. همچنین امروز (13 فروردین) از ساعت 12 الی 13 می‌توانید تمام سفرهایتان را با وارد کردن کد تخفیف به صورت رایگان انجام دهید. فقط دقت کنید که برای استفاده هر شهر یک کد تخفیف تعریف شده که باید برای رایگان شدن سفر از آن استفاده کنید. کدهای تخفیف شامل: مشهد (Eydi97)، یزد (Eydi97-YZD)، گرگان (Eydi97-GOR)، بیرجند (Eydi97-BRJ)، نیشابور (Eydi97-NYR) می‌باشند. این طرح تا پایان تعطیلات نوروز اجرا می‌‎گردد. همچنین هر کد در هر روز فقط در همان یک ساعت که اعلام می‌گردد، قابل استفاده است و هر کاربر هر روز می‌تواند از این کد استفاده نماید. لازم به ذکر است که برای وارد کردن کد تخفیف بایستی آخرین نسخه تاچ سی را نصب نمایید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

50 هزار تومان اعتبار تاچ سی

هر کاربر جدید تاچ سی در بازه نوروز در صورتی که سفر اول خود را با کدهای تخفیف اعلام شده انجام دهد، بعد از پرداخت و انجام سفر اول، یک کد تخفیف جدید و اختصاصی به صورت پیامک دریافت می کند. با استفاده از آن کد می‌تواند تا سقف 50 هزار تومان با شرایط زیر از تاچ سی در ایام تعطیلات نوروزی در شهرهایی که تاچ سی حضور دارد استفاده نماید. کد تخفیف اولین سفر در مشهد (NOROOZ97)، کد تخفیف اولین سفر در یزد (NOROOZ97-YZ)، کد تخفیف اولین سفر در اهواز (NOROOZ97-AHV)، کد تخفیف اولین سفر در بیرجند (NOROOZ97-BRJ)، کد تخفیف اولین سفر در گرگان (NOROOZ97-GOR)، کد تخفیف اولین سفر در نیشابور (NOROOZ97-NYR) می‌باشد. دقت نمایید کد هدیه اعتبار 50 هزار تومانی پس از پایان سفر برای شما به صورت پیامک ارسال خواهد شد. شرایط استفاده از کد تخفیفی که بعد از اولین استفاده برای شما ارسال می گردد: 1- اولین سفر باید در بازه تعطیلات نوروزی باشد. 2- مهلت استفاده تا پایان تعطیلات نوروزی است. 3- در هر بار استفاده یک سفر رایگان تا سقف 2 هزار تومان می‌تواند استفاده شود. 4- حداکثر تعداد استفاده در بازه طرح 25 بار است. 5- هر روز حداکثر 2 بار قابل استفاده می‌باشد. دقت کنید برای استفاده از این کد تخفیف باید آخرین نسخه برنامه تاچ سی را نصب یا بروزرسانی نمایید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف منقضی شده

50% تخفیف تاچ سی در مشهد

در روز پرستار ( 3 بهمن‌ماه) می‌توانید با کد تخفیف اعلام شده با 50‎٪ تخفیف تاچ سی به بیمارستان‌های مشهد (بیمارستان رضوی- بیمارستان امام رضا- بیمارستان قائم- بیمارستان 550 نیروی زمینی ارتش- بیمارستان فارابی- بیمارستان شریعتی- بیمارستان موسی ابن جعفر- بیمارستان اریا- بیمارستان 22 بهمن- بیمارستان مهر ) بروید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.