موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی

تاکسی اینترنتی

(امتیاز ۴.۴۸ از مجموع ۱۲۳۳ رای)

از آخرین تخفیف‌های تپسی خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های تپسی خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های تپسی که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از تپسی دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف تپسی

سفینه فضایی تپسی

در سفینه فضایی تپسی با کسب امتیاز از طرح‌ها و امتیازات ویژه تخفیفی فروشگاه‌های آنلاین و تپسی بهره‌مند شوید. سفینه فضایی تپسی چهار مقصد زمین، خورشید، ماه و کهکشان تپسی دارد که هر کدام امتیازات و تخفیف‌های ویژه‌ای را به ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا 150 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث رانندگان اسنپ

رانندگان اسنپ می‌توانند بدون وارد کردن کد تخفیف تا 150 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث اسنپ بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که پس از انتخاب مشخصات خودرو، تخفیف به صورت خودکار اعمال می‌شود و نیازی به وارد کردن ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 10 هزار تومانی اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در ...

کد تخفیف فعلا معتبر
دریافت سفر رایگان با معرفی اسنپ به دوستان

سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ برای کاربران خود کد معرف در نظر گرفته است که با اشتراک گذاشتن آن با دوستان خود، می‌توانند از اولین سفر رایگان اسنپ تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوند. برای دریافت کد معرف کافیست در ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید دارو اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید دارو سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای استفاده از این کد تخفیف وارد بخش "پزشک و مشاور" در اپلیکیشن اسنپ شوید. همچنین ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف 20 درصدی سفر به مراکز واکسیناسیون تپسی

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سفر به مقصد مراکز واکسیناسیون تپسی، سامانه تاکسی اینترنتی با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

تخفیف تپسی بیمیتو

بدون وارد کردن کد تخفیف تپسی بیمیتو از %70 تخفیف مراجعه به مراکز اهدای خون منتخب تاکسی اینترنتی تپسی با سقف تخفیف 7 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای استفاده از این تخفیف کافیست در قسمت مقصد سفر بر روی نقشه ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف تپسی

بیمیتو کد تخفیف تپسی

با وارد کردن بیمیتو کد تخفیف تپسی می‌توانید از %60 تخفیف مراجعه به مراکز تزریق واکسن کرونا تپسی تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد در شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان قابل استفاده ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی یزد

با وارد کردن کد تخفیف تپسی یزد می‌توانید از اولین سفر رایگان تا سقف 30 هزار تومان تاکسی اینترنتی تپسی بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی 1400

با وارد کردن کد تخفیف تپسی 1400 از 4 هزار تومان تخفیف موتوپیک تاکسی آنلاین تپسی برای ارسال بسته‌ها بهره‌مند شوید. برای دانلود و نصب اپلیکیشن تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف دائمی تپسی

با وارد کردن کد تخفیف دائمی تپسی می‌توانید از اولین سفر رایگان تپسی تا سقف 15 هزار تومان در تمامی شهرهای تحت پوشش تاکسی اینترنتی بهره‌مند ‌شوید. برای دانلود و نصب اپلیکیشن تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی 99

با وارد کردن کد تخفیف تپسی 99 از %50 تخفیف اولین سفر سرویس هم خط تاکسی اینترنتی تپسی با سقف تخفیف 2 هزار تومان ویژه شهر تهران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

گردونه شانس تپسی

با وارد شدن به سایت تپسی و ورود شماره موبایل و رمز دریافتی می‌توانید از جوایز گردونه تپسی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این جوایز شامل 10 دستگاه گوشی موبایل هوآوی Y8p، کد تخفیف سایت‌های دیجی کالا، تپسی، تخفیفان، ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی اولین سفر

با وارد کردن کد تخفیف تپسی اولین سفر از 5 هزار تومان تخفیف سرویس همیار تاکسی اینترنتی تپسی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای 1000 نفر اول فعال می‌باشد. برای ورود به وبسایت تپسی بر ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی جدید

با وارد کردن کد تخفیف تپسی جدید می‌توانید از 5 هزار تومان تخفیف پیک تاکسی اینترنتی تپسی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای 1000 نفر اول فعال می‌باشد. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی غیر سفر اول

با وارد کردن کد تخفیف تپسی غیر سفر اول می‌توانید تا 5 هزار تومان تخفیف تاکسی اینترنتی تپسی در قم بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای 6 سفر فعال می‌باشد. برای ورود به وبسایت تپسی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی سفر اول

با وارد کردن کد تخفیف تپسی سفر اول می‌توانید از %25 تخفیف تپسی مخصوص سفر رفت و برگشت به مراکز انتقال خون بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی برای اولین سفر

با وارد کردن کد تخفیف تپسی برای اولین سفر از %50 تخفیف اولین سفر تپسی با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی برای سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف تپسی برای سیب اپ می‌توانید از %30 تخفیف با سقف تخفیف 3 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است لازم به ذکر است این کد برای 15 هزار نفر اول معتبر است. برای ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تپسی

کد 10000 تومانی تپسی

با وارد کردن کد 10000 تومانی تپسی از 10 هزار تومان تخفیف اولین سفر بهره‌مند شوید.‌ برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تپسی

سامانه تاکسی اینترنتی تپسی از خرداد ماه 1393 با هدف تسریع در فرآیند درخواست خودرو در شهر تهران آغاز به کار کرد. لازم به ذکر می‌باشد که یکی از مزایای عمده این اپلیکیشن هزینه مناسب و مقرون به صرفه آن نسبت به سایر رقبا می‌باشد که توانسته است محبوبیت مورد قبولی را هم در میان افراد جامعه کسب کند.

همچنین این سامانه با ارائه کدهای تخفیف مختلف نظیر: کد تخفیف تپسی 1400، تحفیف تپسی بیمیتو، کد تخفیف تپسی برای فیلم مطرب، کد تخفیف سفر تپسی، کد تخفیف اولین سفر رایگان تپسی، تخفیف تپسی برای اولین سفر، کد تخفیف عصرانه تپسی، کد تخفیف رایگان تپسی، کوپن تخفیف تپسی، تخفیف یلدایی تپسی، تحفیف تپسی سفر اول و... سعی می‌نماید تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

دسته‌بندی خدمات تپسی

کد تخفیف تپسی کلاسیک

کد تخفیف موتوپیک تپسی

کد تخفیف اتوپیک تپسی

کد تخفیف تپسی پلاس

کد تخفیف تپسی تلفنی

کد تخفیف همیار تپسی

کد تخفیف هم‌خط تپسی

کد تخفیف تاکسی تپسی

کد تخفیف تپسی لاین

شهرهای محل فعالیت تپسی

تپسی خدمات خود را به شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، لاهیجان، رشت، انزلی، تبریز، ساری، یزد، کرمان، قم، اهواز، بابل، قائم شهر و آمل ارائه می‌دهد.

روش‌های درخواست ارزان‌تر تاکسی از تپسی

همان طور که در قسمت‌های پیشین هم ذکر کردیم تپسی برای رفاه حال کاربران خود کدهای تخفیف مختلفی ارائه می‌دهد که این کدهای تخفیف به طور کلی به بخش‌های زیر تقسیم می‌شوند:

کد تخفیف اولین سفر تپسی

کدهای تخفیف اولین سفر تپسی برای کاربرانی است که تا به اکنون سفری انجام نداده‌اند و یا به تازگی به جمع تپسی پیوسته‌اند. این کدهای تخفیف اغلب با عناوینی نظیر: کد تخفیف تپسی اولین سفر، کد تخفیف تپسی جدید، کد تخفیف تپسی سفر اول، کد تخفیف تپسی برای اولین سفر، کد تخفیف تپسی برای سفر اول قم، کد تخفیف جدید تپسی، کد تخفیف سفر اول رایگان تپسی، کد تخفیف اپلیکیشن تپسی جدید، تخفیف سفر اول تپسی و... منتشر می‌شوند.

کد تخفیف غیراول تپسی

کدهای تخفیف غیراول بدون محدودیت خاصی ارائه می‌شوند و همچون کدهای تخفیفی مانند: کد 10000 تومانی تپسی، کد تخفیف تپسی 99، کد تخفیف تپسی غیر سفر اول، کد تخفیف تپسی برای سفر دوم، کد تخفیف رایگان اپلیکیشن تپسی، کد تخفیف تپسی برای همه کاربران و... برای همه مشترکین (اول یا غیراول) قابل استفاده هستند.

کد تخفیف خدمات / شهر منتخب تپسی

گاهی تپسی کدهای تخفیف برای یک خدمت خاص همچون کد تپسی تلفنی و یا برای شهرهای منتخب خود مثل کد تخفیف تپسی یزد، تخفیف تپسی در مشهد، کد تخفیف تپسی اصفهان، کد تخفیف تپسی کرمان ارائه می‌دهد که این کدهای تخفیف تنها بر روی آن خدمت یا شهر منتخب کار می‌کنند.

کد تخفیف همکاری تپسی

یکی دیگر از خدمات رفاهی تپسی، ارائه کدهای تخفیف همکاری با سایر فروشگاه‌های اینترنتی مثل: بیمیتو کد تخفیف تپسی، کد تخفیف تپسی برای سیب اپ، کد تخفیف بیمیتو تپسی، کد تخفیف تپسی برای سیبچه، کد تخفیف تپسی برای ایران مال می‌باشد تا کاربران بتوانند سایر نیازهای خود را با تخفیف از فروشگاه‌های اینترنتی محبوب تامین کنند.

همچنین علاوه بر عناوین ذکر شده در بالا کدهای تخفیف با عناوین دیگری نظیر: کد تخفیف دائمی تپسی، گردونه شانس تپسی، کد تخفیف تپسی برای یلدا، کد تخفیف برای تپسی، جدیدترین کد تخفیف تپسی، کد تخفیف تپسی ماه رمضان، کد تخفیف سفر رایگان تپسی، کد تخفیف سایت تپسی، کد تخفیف نامحدود تپسی، کد تخفیف تپسی بدون محدودیت سفر اول، کد تخفیف تپسی رانندگان، کد تخفیف روزانه تپسی، کد تخفیف تپسی یلدا، تخفیف اولین سفر با تپسی و... نیز اطلاع رسانی می‌شوند که باید گفت که با توجه به عناوینشان در یکی از دسته‌های بالا قرار می‌گیرند و خارج از مواردی که گفته شد، نمی‌باشند.

نحوه استفاده از کد تخفیف تپسی

ابتدا به صفحه فروشگاه تپسی در وبسایت موپن رفته، کوپن دلخواه خود را انتخاب، کد تخفیف را کپی و از طریق دکمه خرید کنید وارد وبسایت تپسی شوید. لازم به ذکر است که تپسی در دو نسخه وب اپلیکیشن و موبایلی ارائه می‌شود که شما می‌توانید از هر کدام از آن‌ها به صورت دلخواه استفاده کنید. در گام بعدی شماره موبایل خود را وارد نموده و وارد حساب کاربری خود شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری، ثبت نام نمایید. سپس از طریق منوی کشویی موجود در سمت راست صفحه، وارد بخش کد هدیه و تخفیف شده و کد خود را ثبت کنید. این نکته را باید یادآور شویم که پس از ثبت کد تخفیف، مبلغ تخفیف به صورت خودکار از مبلغ فاکتور سفر بعدی شما کسر می‌شود.

چرا کد تخفیف تپسی اعمال نمی‌شود

اولین خطای رایج کدهای تخفیف تپسی مربوط به شرایط آن همچون: خدمات و یا شهر منتخب، حساب کاربری (اول یا غیراول) و... می‌باشد که برای رفع آن کافیست به کوپن تخفیف مراجعه کرده، آن را به دقت مطالعه و دوباره اقدام کنید. همچنین اگر کد تخفیف شما اولین خرید و حساب کاربری غیراول باشد، با ایجاد حساب کاربری جدید می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

همچنین کدهای تخفیف تپسی دارای بازه زمانی می‌باشند که در صورت تمام شدن آن با خطا مواجه می‌شوید که برای رفع آن کافیست جدیدترین کد تخفیف تپسی را در موپن جستجو کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف تپسی

تپسی در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که برای دریافت کد تخفیف تپسی کافیست یکی از روش‌های عضویت در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح می‌دهیم.

برای عضویت در خبرنامه تپسی کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه تپسی در وبسایت موپن و در کادر "از آخرین تخفیف‌های تپسی خبردار شوید" ثبت کنید. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف تپسی عضویت در ربات تلگرامی موپن به نشانی @mopon_ir_bot است که می‌توانید در آن با استفاده از گزینه علاقه‌مندی‌ها، تپسی را به لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و هر زمان کد جدیدی از آن منتشر شد، از طریق نوتیفیکشن مطلع شوید، در صفحه ربات لیست تخفیف‌های تپسی را مشاهده و با کلیک بر آن به کد تخفیف دسترسی داشته باشید.

همچنین موپن به منظور رفاه حال کاربران در زمینه دسترسی و آگاهی از کدهای تخفیف اپلیکیشن موبایلی در دو نسخه اندروید و IOS ارائه کرده است که در آن می‌توانید پس از ثبت نام و یا لاگین، تپسی را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده و هر روز از کدهای تخفیف جدید مطلع شوید و در آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی موپن نیز می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به کد تخفیف تپسی را پیگیری کنید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی تپسی

ایمیل: [email protected]

تلفن: 1630

آدرس: تهران، سعادت‌‌آباد، بالاتر از میدان کاج، بلوار بهزاد، نبش کوچه باغستان یکم، پلاک 2