موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف درمانکده کوپن و کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده

خدمات آنلاین

(امتیاز ۳.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های درمانکده خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های درمانکده خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های درمانکده که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از درمانکده دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف درمانکده کوپن و کد تخفیف درمانکده

15 هزار تومان اعتبار ثبت نام در درمانکده

با وارد کردن کد معرف هنگام ثبت‌نام، از 15 هزار تومان اعتبار درمانکده، سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان و دندانپزشکان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده و ثبت نام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

15 هزار تومان تخفیف آزمایش کرونا مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف آزمایش کرونا سامانه مشاوره پزشکی مشورپ بهره‌مند شوید. برای ثبت درخواست آزمایش کرونا در وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

30 هزار تومان اعتبار اولین استفاده اسنپ دکتر

با وارد کردن کد اعتبار می‌توانید از 30 هزار تومان اعتبار اولین استفاده سامانه آنلاین مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ دکتر بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ دکتر بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف فعلا معتبر

15 هزار تومان اعتبار اسنپ دکتر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان اعتبار اپلیکیشن اسنپ دکتر بهره‌مند شوید. کافیست در صفحه افزایش اعتبار، کد را در قسمت «کد هدیه/تخفیف» وارد نمایید. برای ورود به وبسایت اسنپ دکتر بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف فعلا معتبر

30 هزار تومان اعتبار اسنپ دکتر

با وارد کردن کد اعتبار می‌توانید از 30 هزار تومان اعتبار سامانه آنلاین درخواست مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ دکتر بهره‌مند شوید. کافیست در صفحه افزایش اعتبار، کد را در قسمت «کد هدیه/تخفیف» وارد کنید. لازم به ذکر است که ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف درمانکده کوپن و کد تخفیف درمانکده

10 هزار تومان تخفیف اولین رزرو درمانکده

با وارد کردن کد تخفیف می‌‌توانید از 10 هزار تومان تخفیف اولین رزرو سامانه آنلاین مشاوره پزشکی درمانکده بهره‌‌مند شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده کوپن و کد تخفیف درمانکده

10 هزار تومان تخفیف درمانکده

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف درمانکده، سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان و دندانپزشکان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

درمانکده

درمانکده، پلتفرم آنلاین نوبت دهی پزشکان و دندانپزشکان می‌باشد که کاربران می‌توانند از میان دکتران حاذق و متخصص و با توجه به نظرات سایر کاربران، پزشک مورد نظر خود را پیدا و نوبت دریافت کنند. همچنین درمانکده به معرفی خدمات دیگری نظیر مراکز درمانی، مراکز آزمایشگاهی، داروخانه، تصویربرداری، کلینیک‌، درمانگاه و بیمارستان‌ها نیز می‌پردازد که کاربران به راحتی می‌توانند مراکز درمانی نزدیک به خود را پیدا نموده و از خدماتشان بهره‌مند شوند.

دسته‌بندی محصولات درمانکده

تخصص‌ها / پزشکان، پیراپزشکان و دندانپزشکان

مراکز درمانی / درمانگاه‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینک‌ها و بیمارستان‌ها

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های درمانکده

درمانکده در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه درمانکده و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی درمانکده

ایمیل: [email protected]

تلفن: 62743000 - 021