موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده

(امتیاز ۴.۳۰ از مجموع ۱۴ رای)

از آخرین تخفیف‌های درمانکده خبردار شوید

کد تخفیف درمانکده

(امتیاز ۴.۳۰ از مجموع ۱۴ رای)

کد تخفیف درمانکده

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف درمانکده، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از سرویس نوبت دهی درمانکده استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های درمانکده خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از درمانکده موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید درمانکده می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های درمانکده که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از درمانکده دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید اشتراک فیتامین

برای خرید اشتراک و دریافت برنامه ورزشی از سامانه ورزشی و تناسب اندام فیتامین، می‌توانید با استفاده از این کد تخفیف، از 10 درصد تخفیف در خرید اشتراک فیتامین بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که این کد تخفیف فقط برای ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 25 هزار تومانی اشتراک 1 ماهه فیتامین

برای خرید اشتراک 1 ماهه فیتامین، سامانه ارائه برنامه ورزشی و تناسب اندام، می‌توانید این کد را وارد کرده و 25 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت فیتامین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 20 درصدی رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی

شما می‌توانید با وارد کردن این کد تخفیف در خرید رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت دکتر کرمانی، مرجع رژیم غذایی سالم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد
کد تخفیف 80 هزار تومانی اشتراک 6 ماهه فیتامین

همه کاربران سامانه ورزشی و تناسب اندام فیتامین با ثبت این کد تخفیف هنگام خرید اشتراک 6 ماهه، از 80 هزار تومان تخفیف بهره‌مند خواهند شد. برای ورود به وبسایت فیتامین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 20 درصدی رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره متخصص چشم درمانکده

با ثبت این کد از 20 درصد تخفیف رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره متخصص چشم درمانکده بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است سقف این کد تخفیف 15 هزار تومان می‌باشد. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 20 درصدی رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره متخصص تغذیه درمانکده

با وارد کردن این کد از 20 درصد تخفیف رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره متخصص تغذیه درمانکده بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که سقف تخفیف این کد 15 هزار تومان می‌باشد. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 20 درصدی رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره پوست و مو درمانکده

با استفاده از این کد می‌توانید از 20 درصد تخفیف رزرو نوبت حضوری و درخواست مشاوره متخصص پوست و مو درمانکده بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که سقف این تخفیف 15 هزار تومان می‌باشد. برای ورود به وبسایت درمانکده ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 15 هزار تومانی رزرو حضوری درمانکده در تهران

با ثبت کد تخفیف در نوبت‌دهی و رزرو حضوری مطب پزشکان شهر تهران درمانکده، از 15 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت اعمال این تخفیف باید از قسمت نوبت‌دهی، تخصص مدنظر خود را انتخاب کرده و پس از آن، پزشکانی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 35 درصدی مشاوره آنلاین روانشناسی درمانکده

با ثبت این کد از تخفیف 35 درصدی رزرو مشاوره آنلاین روانشناسی سامانه آنلاین نوبت‌دهی پزشکان درمانکده، تا سقف 25 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت رزرو مشاوره آنلاین روانشناسی در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 32 هزار تومانی آزمایش در منزل درمانکده

با وارد کردن این کد از تخفیف 32 هزار تومانی درخواست آزمایش در منزل درمانکده، سامانه آنلاین نوبت‌دهی پزشکان بهره‌مند شوید. جهت درخواست آزمایش در منزل، در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 15 هزار تومانی مشاوره حضوری درمانکده

با وارد کردن این کد می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف رزرو مشاوره حضوری درمانکده، سامانه آنلاین نوبت‌دهی پزشکان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 20 درصدی مشاوره آنلاین درمانکده

با وارد کردن این کد از تخفیف 20 درصدی رزرو مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی درمانکده، سامانه نوبت‌دهی آنلاین پزشکان تا سقف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت رزرو مشاوره آنلاین در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

تا 36 هزار تومان کد تخفیف مشاوره پزشکی فوری و آزمایش کرونا در محل درمانکده

با استفاده از این کد از 18 هزار تومان تخفیف در رزرو مشاوره آنلاین پزشکی فوری و همچنین 36 هزار تومان تخفیف در درخواست آزمایش کرونا در محل از درمانکده بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 25 هزار تومانی مشاوره آنلاین روانشناسی درمانکده

با ثبت این کد از تخفیف 25 هزار تومان رزرو مشاوره آنلاین روانشناسی سامانه آنلاین نوبت‌دهی پزشکان درمانکده بهره‌مند شوید. جهت رزرو مشاوره آنلاین روانشناسی در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 10 درصدی مشاوره آنلاین درمانکده

با وارد کردن این کد از 10 درصد تخفیف در مشاوره‌های آنلاین درمانکده، سامانه مشاوره آنلاین و ویزیت حضوری، تا سقف 25 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو مشاوره‌های آنلاین در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 40 هزار تومانی تست pcr و آنتی‌بادی درمانکده

با وارد کردن این کد از تخفیف 32 هزار تومانی تست pcr و 40 هزار تومانی تست pcr و آنتی‌بادی (همزمان) در منزل درمانکده، سامانه آنلاین نوبت‌دهی پزشکان بهره‌مند شوید. جهت درخواست تست pcr و آنتی‌بادی در منزل، در وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 15 هزار تومانی درمانکده

با ثبت این کد از 15 هزار تومان تخفیف رزرو آنلاین درمانکده، سامانه نوبت‌دهی آنلاین پزشکان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 25 هزار تومانی مشاوره آنلاین درمانکده

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف رزرو مشاوره‌های آنلاین درمانکده بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو مشاوره‌های آنلاین در وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین رزرو درمانکده

با وارد کردن کد تخفیف می‌‌توانید از 10 هزار تومان تخفیف اولین رزرو سامانه آنلاین مشاوره پزشکی درمانکده بهره‌‌مند شوید. برای ورود به وبسایت درمانکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ارسال نظر
  • ارسال نظر

درمانکده

درمانکده در زمینه ارائه خدمات مختلف پزشکی به عنوان اولین پلتفرم کار خود را آغاز کرده است. از خدمات مهم درمانکده می‌توان به رزور آنلاین نوبت مطب در استان تهران، مشاوره‌ی آنلاین پزشکی در تمام شهرهای ایران و خدمات آزمایش در محل ویژه شهر تهران اشاره کرد. درمانکده به مخاطبین خود این امکان را می‌هد که از بین بیش از 70 تخصص پزشکی مختلف، از گوارش گرفته تا غدد و متابولیسم و روانشانسی، اقدام به دریافت خدمات کنند. همچنین یکی دیگر از خدمات درمانکده، آزمایش در محل شامل آزمایشات مختلف ادرار و مدفوع، خون، تست PCR کردونا و غربالگری در محل می‌باشد.

دسته‌بندی محصولات درمانکده

نوبت‌دهی آنلاین درمانکده

ارائه مشاوره پزشکان فوق تخصص به صورت متنی، تصویری و صوتی

ارائه مشاوره فوری

ارائه مشاوره رواشناسی

ارائه خدمات انواع آزمایش و آزمایش کرونا در محل

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های درمانکده

درمانکده در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه درمانکده و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی درمانکده

ایمیل: info@darmankade.com

تلفن: 62743000 - 021