دلینو

کوپن و کد تخفیف دلینو

معتبر تا 11 ساعت بعد کد تخفیف

30% تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سفارش آنلاین غذا دلینو، با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف اولین سفارش دلینو

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو کد تخفیف %30 با سقف تخفیف 4 هزار تومان برای شما پیامک می‌شود. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در یزد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر یزد با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر یزد دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف دلینو با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو

از ساعت 12 الی 16 امروز بمناسبت بازی دربی می‌توانید از تخفیف 40 درصدی سفارش غذا دلینو، با سقف تخفیف 4 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

6 هزار تومان تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از 6 هزار تومان تخفیف دلینو برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

8 هزار تومان تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از 8 هزار تومان تخفیف دلینو برای سفارش‌های بالای 40 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف رستوران‌های منتخب قم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف رستوران‌های منتخب قم با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب قم در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو در قم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف دلینو در شهر قم با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در ارومیه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر ارومیه با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر ارومیه دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف در مسابقه نوروز دلینو

هر روز می‌توانید با شرکت در مسابقه نوروزی دلینو کد تخفیف 20 تا 40 درصدی دریافت کنید. کافیست وارد بازی پازل دلینو شوید، تا یک سوال 4 گزینه‌ای به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب پاسخ، امتیاز و کد تخفیف دریافت می‌کنید. همچنین در انتها بین کسانی که بیش از 3000 امتیاز بدست بیاورند، قرعه کشی شده و یک ربع سکه بهار آزادی هدیه داده می‌شود. با دادن سفارش، نصب اپلیکیشن دلینو و پاسخ صحیح به سوالات بازی دلینو، می‌توان امتیاز بیشتری کسب کرد و شانس برنده شدنتان افزایش می‌یابد. برای شرکت در مسابقه نوروزی دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو در همدان

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف دلینو در همدان با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های همدان در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در همدان

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر همدان با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر همدان دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو در همدان

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو در همدان با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب همدان در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دلینو

دلینو سامانه‌ی سفارش آنلاین غذا می‌باشد. با کوپن و کد تخفیف دلینو ارزان‌تر از رستوران‌های دلینو غذا سفارش دهید. در سایت موپن می‌توانید جدیدترین و بهترین کد تخفیف دلینو را بصورت رایگان دریافت کنید. اگر مشتری همیشگی دلینو هستید حتما ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ تخفیف دلینو را از دست ندهید.