دلینو

کوپن و کد تخفیف دلینو

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در یزد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر یزد با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر یزد دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در ارومیه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر ارومیه با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر ارومیه دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در همدان

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر همدان با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر همدان دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 2 روز بعد کد تخفیف

40% تخفیف اولین سفارش دلینو در بندرعباس

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین سفارش غذای دلینو در شهر بندرعباس با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و سفارش غذا از رستوران‌های شهر بندرعباس دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف اولین سفارش دلینو

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو کد تخفیف %30 با سقف تخفیف 4 هزار تومان برای شما پیامک می‌شود. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو در قم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو در قم با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب قم در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سفارش آنلاین غذا دلینو، با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اپلیکیشن دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف اپلیکیشن دلینو با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است هر کاربر روزی یک مرتبه می‌تواند از این کد تخفیف استفاده کند. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف دلینو با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف در جشنواره ماه رمضان دلینو

به مناسبت ماه رمضان از تاریخ 16 اردیبهشت می‌توانید روزانه یکبار با شرکت در جشنواره رمضان دلینو هر روز یک کد تخفیف 20 تا 40 درصدی با سقف تخفیف 6 هزار تومان دریافت کنید. کافیست پس از مراجعه به لینک وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی شانست رو امتحان کن کلیک نمایید. لازم به ذکر است کد‌های تخفیف دریافتی فقط تا پایان روز بعد از دریافت کد قابل استفاده است. برای شرکت در جشنواره ماه رمضان در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو

از ساعت 12 الی 16 امروز بمناسبت بازی دربی می‌توانید از تخفیف 40 درصدی سفارش غذا دلینو، با سقف تخفیف 4 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %40 تخفیف در جشنواره کتاب دلینو

با شرکت در جشنواره کتاب دلینو که با همکاری نوار برگزار می‌شود، هر روز می‌توانید کد تخفیف 20 تا 40 درصدی دلینو با سقف تخفیف 6 هزار تومان و کد تخفیف 30 درصدی نوار دریافت کنید. در این جشنواره یک مسابقه برگزار می‌شود که در آن هر روز بخشی از یک کتاب صوتی پخش شده و سپس یک سوال 4 گزینه‌ای از شما پرسیده می‌شود که بعد از پاسخ به آن، کدهای تخفیف به شما نمایش داده می‌شود. هر روز با شرکت در جشنواره و پاسخ صحیح به سوالات و همچنین سفارش از دلینو می‌توانید امتیاز بدست آورید و در انتها بین افرادی که بیش از 1500 امتیار کسب کرده باشند، قرعه‌کشی برگزار شده و به برنده یک تبلت 7 اینچی لنوو جایزه داده می‌شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر و شرکت در جشنواره کتاب دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

6 هزار تومان تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از 6 هزار تومان تخفیف دلینو برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

8 هزار تومان تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از 8 هزار تومان تخفیف دلینو برای سفارش‌های بالای 40 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف رستوران‌های منتخب قم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف رستوران‌های منتخب قم با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب قم در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دلینو

دلینو سامانه‌ی سفارش آنلاین غذا می‌باشد. با کوپن و کد تخفیف دلینو ارزان‌تر از رستوران‌های دلینو غذا سفارش دهید. در سایت موپن می‌توانید جدیدترین و بهترین کد تخفیف دلینو را بصورت رایگان دریافت کنید. اگر مشتری همیشگی دلینو هستید حتما ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ تخفیف دلینو را از دست ندهید.