دلینو

کوپن و کد تخفیف دلینو

معتبر تا 4 روز بعد پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف در جشنواره موسیقی دلینو

تا پایان سوم اسفند ماه می‌توانید هر روز در جشنواره موسیقی دلینو شرکت کنید و کد تخفیف %10 تا %60 دلینو دریافت نمایید. همچنین با سفارش آنلاین غذا می‌توانید شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی دلینو افزایش دهید. قرعه کشی بین کسانی که بالای 1500 امتیاز دارند برگزار می‌شود و برنده یک هدست بیتس استدیوی 3 هدیه می‌گیرد. راه‌های کسب امتیاز اینگونه می‌باشد: با هر بار شرکت در مسابقه دلینو 100 امتیاز دریافت می‌کنید و اگر پاسخ شما صحیح باشد 100 امتیاز دیگر هم به شما تعلق می‌گیرد. روزانه با هر سفارش موفق بالای 30 هزار تومان 100 امتیاز بدست می‌آورید. برای ورود به جشنواره موسیقی دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف اولین سفارش دلینو

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو کد تخفیف %30 با سقف تخفیف 4 هزار تومان برای شما پیامک می‌شود. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30% تخفیف اولین سفارش دلینو در تهران

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سفارش غذا دلینو با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف در مسابقه فیلم دلینو

به مناسبت جشنواره فیلم فجر تا 22 بهمن ماه می‌توانید هر روز در مسابقه فیلم دلینو شرکت کنید و کد تخفیف %10 تا %60 دلینو دریافت نمایید. همچنین به تعداد پاسخ‌های صحیح، شانس شرکت در قرعه کشی نهایی و برنده شدن سامسونگ گلکسی S9 را افزایش دهید. برای دریافت کد تخفیف کافیست پس از کلیک بر روی شروع مسابقه یک صندلی را انتخاب کنید و به صورت شانسی کد تخفیف %10 تا %60 دلینو را دریافت نمایید. هر کاربر روزانه یک بار می‌تواند در قرعه‌کشی شرکت کند. برای ورود به مسابقه فیلم دلینو بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف دلینو

از ساعت 19 الی 22 می‌توانید از کد تخفیف 30 درصدی سفارش آنلاین غذا دلینو ، با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تخفیف‌های تولد دلینو

با ورود به لینک جشن تولد دو سالگی دلینو می‎توانید روزانه با انتخاب یکی از 9 جعبه هدیه، برنده کد تخفیف یا شانس شرکت در قرعه‌کشی Galaxy Note 9 شوید. همچنین می‌توانید با سفارش غذا، تایید ایمیل، نصب اپلیکیشن دلینو و ... امتیاز و شانس خود را افزایش دهید. برای ورود به جشن تولد دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو

از ساعت 19 الی 22 امروز بمناسبت بازی تیم ملی ایران می‌توانید از تخفیف 40 درصدی سفارش غذا دلینو، با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف اولین سفارش دلینو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف اولین سفارش غذا دلینو، با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف دلینو با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو

از ساعت 19 الی 23 امروز دوشنبه 17 دی 97 می‌توانید از کد تخفیف 40 درصدی سفارش غذا دلینو، با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف دلینو در رستوران‌های منتخب قم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف دلینو در رستوران‌های منتخب قم با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده رستوران‌های منتخب قم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف دلینو در یزد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف سفارش غذا دلینو در یزد با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده رستورن‌های یزد در وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف دلینو در بندر عباس

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف سفارش غذا دلینو در بندر عباس، با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف در بازی گل یا پوچ دلینو

با شرکت در بازی گل یا پوچ دلینو می‌توانید کد تخفیف 20 تا 50 درصدی دریافت کنید، به ازای هر 10 هزار تومان سفارش از دلینو یک شانس مجدد برای بازی کردن و امتیاز گرفتن کسب می‌نمایید. لازم به ذکر است هر روز می‌توانید 5 بار با ربات دلینو مسابقه بدید و امتیاز بگیرید. علاوه بر نمایش، کد تخفیف برایتان پیامک هم می‌شود و در نهایت کسی که تا ساعت 12 شب 30 آذر بیشترین امتیاز را داشته باشد، بدون قرعه‌کشی برنده گلکسی S9 می‌شود. برای شرکت در بازی گل یا پوچ دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف اپلیکیشن دلینو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف اپلیکیشن دلینو با سقف تخفیف 10 هزار تومان تا پایان روز جمعه 16 آذر بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دلینو

دلینو سامانه‌ی سفارش آنلاین غذا می‌باشد. با کوپن و کد تخفیف دلینو ارزان‌تر از رستوران‌های دلینو غذا سفارش دهید. در سایت موپن می‌توانید جدیدترین و بهترین کد تخفیف دلینو را بصورت رایگان دریافت کنید. اگر مشتری همیشگی دلینو هستید حتما ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ تخفیف دلینو را از دست ندهید.