سینما تیکت

کوپن و کد تخفیف سینما تیکت

پیشنهاد تخفیف دار

سینماهای نیم بها در روزهای مختلف هفته در سینما تیکت

با افزایش قیمت بلیت سینماها تعدادی از سینماهای کشور تصمیم گرفتند برای رفاه حال علاقمندان به سینما، علاوه بر روزهای سه شنبه، روزها و ساعات دیگری در هفته را نیز نیم بها تعریف کنند. برای مشاهده لیست سینماهای نیم بها در روزها و ساعت‌های مختلف هفته در سایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

33% تخفیف سینما تیکت در تهران

به مناسبت روز تهران، %33 تخفیف برای سینماهای امروز شهر تهران در وبسایت سینما تیکت در نظر گرفته شده است. برای دریافت این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست. برای ورود به وبسایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

50% تخفیف سینما تیکت

به مناسبت روز ملی سینما و بدون نیاز به کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف سینما تیکت بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف اولین خرید سینما تیکت

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف اولین خرید سینما تیکت با سقف تخفیف 3 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف سینما تیکت

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف سینما تیکت با سقف تخفیف 3 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف اولین خرید سینما تیکت

با مراجعه به لینک و ثبت نام و شرکت در مسابقه 4 جوابیِ کتاب پلاس می‌توانید از %30 تخفیف اولین خرید سینما تیکت با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند شوید. کافیست در صفحه مربوطه شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از تکمیل ثبت نام، وارد قسمت مسابقه شده و به سوالات پاسخ دهید. با هر پاسخ صحیح یک امتیاز بدست می‌آورید و با اولین پاسخ غلط مسابقه به اتمام می‌رسد. لازم به ذکر است هر روز، یکبار می‌توانید در مسابقه شرکت کرده و امتیاز کسب کنید و در نهایت با خرج کردن 2 امتیاز می‌توانید از کد تخفیف سینما تیکت بهره‌مند شوید. برای ثبت نام و شرکت در مسابقه و دریافت کد تخفیف سینما تیکت در وبسایت کتاب پلاس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف اولین خرید سینما تیکت

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف اولین خرید سینما تیکت با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

5 هزار تومان تخفیف اولین خرید سینما‌تیکت ویژه شهرهای کرج، شیراز، قم، تبریز

با وارد کردن کد تخفیف از 5 هزار تومان تخفیف ویژه اولین خرید سینماتیکت بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد مختص شهر‌های کرج، شیراز، تبریز و قم می‌باشد. برای ورود به وبسایت سینما‌تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

مسابقه اناردونه سینما تیکت

به مناسبت یلدا، در کمپین اناردونه سینما تیکت می‌توانید کدهای تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل، فیلیمو و اسنپ فود برنده شوید. برای دریافت کدهای تخفیف باید به 5 سوال تستی در مورد سینما پاسخ دهید، درصورتیکه حداقل 3 سوال را درست جواب دهید، کد تخفیف به شما نمایش داده می‌شود. تمام کسانی که در این مسابقه شرکت کنند، در قرعه کشی یک دستگاه PS4 ، یک بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد دلخواه خارجی و کارت تخفیف 500 هزار تومانی دیجی استایل شرکت داده می‌شوند. هر کاربر می‌تواند حداکثر 3 بار در مسابقه شرکت کند. همچنین کسانی که به هر 5 سوال بصورت درست جواب دهند، دو بار شانس انتخاب جایزه خواهند داشت. برای شرکت در مسابقه یلدونه سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف فیلم هزار پا سینما تیکت

مخصوص 50 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف فیلم هزار پا سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای خرید بلیت فیلم هزار پا در سامانه‌ی رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف فیلم دم سرخ‌ها سینما تیکت

مخصوص 30 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف فیلم دم سرخ‌ها سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای خرید بلیت فیلم دم سرخ‌ها در سامانه‌ی رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف فیلم کاتیوشا سینما تیکت

مخصوص 50 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف فیلم کاتیوشا سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای خرید بلیت فیلم کاتیوشا در سامانه‌ی رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف فیلم کاتیوشا سینما تیکت

مخصوص 50 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف فیلم کاتیوشا سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای خرید بلیت فیلم کاتیوشا در سامانه‌ی رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف سینماهای کرج سینما تیکت

مخصوص 50 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف سینماهای کرج در سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سامانه‌ رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف فیلم دشمن زن سینما تیکت

مخصوص 50 نفر اول، تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف فیلم دشمن زن سینما تیکت بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سامانه‌ رزرو آنلاین بلیط سینما ، تئاتر و کنسرت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره سینما تیکت

سینما تیکت سامانه رزرو آنلاین بلیت سینما، تئاتر و کنسرت است که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. همچنین در وبسایت سینما تیکت می‌توانید از آخرین اخبار سینما، فیلم‌های در حال اکران و فیلم‌هایی که بیشترین فروش را داشتند، مطلع شوید. سینما تیکت دارای اپلیکیشن اندروید و آی او اس است. با ورود به اپلیکیشن سینما تیکت لیست فیلم‌های در حال اکران، فیلم‌هایی که به زودی اکران می‌شوند، فیلم‌های هنر، تجربه و انیمیشن را مشاهده خواهید کرد. در سینما تیکت صفحه‌ای به نام سینما تخفیف وجود دارد که هر روز تعدادی از فیلم‌‌ها و سینماهایی که تخفیف دارند را می‌توانید مشاهده و خریداری کنید. همچنین با عضویت در باشگاه مشتریان سینما تیکت با هر خرید آنلاینی که انجام دهید امتیاز دریافت خواهید کرد که با جمع‌آوری امتیاز می‌توانید از بازارچه سینما تیکت کدهای تخفیف‌ برندهای معروفی مثل فیلیمو، پلاک، بیمه بازار، طاقچه، پول تیکت و غیره را دریافت کنید.

دسته‌بندی سینما تیکت

دسته‌بندی فیلم‌های سینما تیکت شامل فیلم‌ها، هنر و تجربه، فیلم خارجی و تئاتر کمدی می‌باشد که با ورود به هر دسته می‌توانید بلیت فیلم‌های آن دسته را به صورت آنلاین خریداری کنید.

شهرهای محل فعالیت سینما تیکت

در سینما تیکت بلیط سینماهای سرتاسر ایران پوشش داده می‌شود.

نحوه پرداخت هزینه سینما تیکت

در حال حاضر تنها امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با تمام کارت‌های عضو شتاب امکان‌پذیر است.

نکاتی در خصوص کد تخفیف سینما تیکت

بعد از ورود به صفحه سینما مورد نظر و انتخاب فیلم، روز نمایش و سپس سانس، وارد صفحه ای می‌شوید که می‌توانید کد تخفیف را در کادر مربوطه وارد کنید. نکته قابل ذکر اینست که در صورت استفاده از کد تخفیف امتیازی در باشگاه مشتریان سینما تیکت دریافت نخواهید کرد. همچنین هر کاربر تنها یکبار از هر کد تخفیف می‌تواند استفاده نماید و امکان استفاده همزمان چند کد تخفیف موجود نیست.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های سینما تیکت

سینما تیکت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه سینما تیکت و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سینما تیکت

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 75391 – 021