شیکسون

کوپن و کد تخفیف شیکسون

پیشنهاد تخفیف دار

20 هزار تومان تخفیف اولین خرید شیکسون

با ورود به لینک و ثبت نام در فروشگاه آنلاین مد و لباس شیکسون، یک کد تخفیف 20 هزار تومانی برای اولین خرید بالای 150 هزار تومان دریافت خواهید کرد. کد تخفیف پس از ثبت نام برایتان پیامک می‌گردد. برای ثبت نام در وبسایت شیکسون و دریافت کد تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

معتبر تا 1 ماه بعد کد تخفیف

15 هزار تومان تخفیف اولین خرید محصولات منتخب شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی مد و لباس شیکسون برای خریدهای بالای 100 هزار تومان از محصولات منتخب بهره‌مند شوید. برای مشاهده کالاهای منتخب شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

10 هزار تومان تخفیف اولین خرید اپلیکیشن شیکسون

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن در فروشگاه آنلاین مد و لباس شیکسون کد تخفیف 10 هزار تومانی برای خرید اولتان از اپلیکیشن شیکسون دریافت خواهید کرد. مدت زمان استفاده از کد تخفیف 1 ماه پس از دریافت می‌باشد. لازم به ذکر است، کد تخفیف دریافتی برای خریدهای بالای 150 هزار تومان قابل استفاده می‌باشد. برای ثبت نام از طریق لینک معرف در وبسایت شیکسون و دریافت کد تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات منتخب شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی مد و لباس شیکسون برای خرید از محصولات منتخب بهره‌مند شوید. برای مشاهده کالاهای منتخب شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

حراجمعه شیکسون

در حراجمعه یا بلک فرایدی شیکسون، هر یک ساعت، یک کالا با قیمت 5 هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین سایر محصولات مد و پوشاک شیکسون از تخفیف بالاتری نسبت به گذشته برخوردار می‌باشند. برای ورود به حراجمعه شیکسون و مشاهده محصولات بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف محصولات منتخب شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف محصولات منتخب فروشگاه اینترنتی مد و لباس شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات منتخب شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف انواع پوشاک مردانه شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف انواع پوشاک مردانه شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع پوشاک مردانه در وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف شیکسون برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف انواع پوشاک زنانه شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف انواع پوشاک زنانه شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع پوشاک زنانه در وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25 هزار تومان تخفیف انواع عینک و ساعت شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف انواع عینک و ساعت شیکسون، برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید.برای مشاهده انواع عینک و ساعت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف شلوارهای شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف شلوارهای شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده شلوارهای شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف تیشرت و پولوشرت شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف تیشرت و پولوشرت شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده تیشرت و پولوشرت‌های شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف شیکسون برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف پیراهن‌های مردانه شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف پیراهن‌های مردانه شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده پیراهن‌های مردانه در وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف شال و روسری شیکسون

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف شال و روسری‌های شیکسون بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت شیکسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره شیکسون

شیکسون فروشگاه آنلاین مد و لباس است. با کوپن و کد تخفیف شیکسون می‌توانید انواع پوشاک مردانه و زنانه، کیف و کفش، محصولات آرایشی بهداشتی، اکسسوری مانند عینک آفتابی و ساعت مچی را با تخفیف و ارزان‌تر بخرید. پس حتما صفحه کد تخفیف شیکسون را در سایت موپن دنبال کنید، در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت یا اپلیکیشن شیکسون هستید حتما ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و تخفیف شیکسون را از دست ندهید.