پینکت

کوپن و کد تخفیف پینکت

معتبر تا 2 هفته بعد کد تخفیف

25 هزار تومان تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت آنلاین پینکت برای خریدهای بالای 80 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت آنلاین پینکت برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید از سوپرمارکت آنلاین پینکت برای سفارش‌های بالای 120 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف اولین خرید سوپرمارکت آنلاین پینکت با سقف تخفیف 28 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. درصورتیکه با وارد کردن کد معرف، اعتبار دریافت کرده باشید، نمی‌توانید از این کد تخفیف استفاده کنید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20 هزار تومان تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت آنلاین پینکت بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است از این کد تخفیف می‌توانید برای 5 خرید اول بالای 60 هزار تومان خود استفاده کنید. درصورتیکه با وارد کردن کد معرف، اعتبار دریافت کرده باشید، نمی‌توانید از این کد تخفیف استفاده کنید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف اولین خرید پینکت

با وارد کردن کد تخفیف از 50 درصد تخفیف سوپرمارکت آنلاین پینکت برای اولین سفارش و با سقف تخفیف 25 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

10 هزار تومان اعتبار رایگان با ثبت نام در پینکت

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از 10 هزار تومان اعتبار رایگان سوپرمارکت اینترنتی پینکت بهره‌مند می‌شوید. برای ثبت نام و دریافت اعتبار رایگان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره پینکت

پینکت سامانه خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، انواع کالاهایی که در یک سوپرمارکت از قبیل فروشگاه‌های هاپراستار، شهروند، هایپرمی و رفاه می‌توانید پیدا کنید را برای مردم شهر تهران ارائه کرده است. جدیدترین کوپن و کد تخفیف پینکت را بصورت رایگان در وبسایت موپن دریافت کنید و ارزانتر از خدمات پینکت بهره‌مند شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی اپلیکیشن پینکت هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و بن تخفیف پینکت را از دست ندهید.