موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف اپ استور

کد تخفیف اپ استور

کد تخفیف ۱۰ درصدی اشتراک سیب اپ

با وارد کردن این کد علاوه بر 10 درصد تخفیف روی خرید اشتراک سیب اپ، شانس شرکت در قرعه کشی آیفون 13 نیز دریافت می‌کنید. جهت ورود به وبسایت سیب اپ، اپ‌استور ایرانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 30 هزار تومانی اشتراک دوماهه‌ی آی اپس

با ثبت کد تخفیف در خرید اشتراک دوماهه‌ی آی اپس از 30 هزار تومان تخفیف بهره‌مند گردید. آی اپس، اپ‌ استور ایرانی ویژه‌ی دانلود بازی و برنامه برای آیفون و آیپد است که دسترسی به بیش از 20 هزار اپلیکیشن ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 40 هزار تومانی اشتراک سه ماهه‌ی آی اپس

با وارد کردن کد تخفیف در خرید اشتراک سه ماهه‌‌ی آی اپس از 40 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت و خرید اشتراک اپ استور آیفون آی اپس، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 15 درصدی اشتراک آی اپس

با ثبت این کد از 15 درصد تخفیف اشتراک 2 ماهه و 3 ماهه‌ی اپ استور آیفون آی اپس بهره‌مند خواهید شد. برای خرید اشتراک آی اپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف خرید اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی اشتراک سه ماهه آی اپس

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف خرید اشتراک سه ماهه آی اپس، اپ استور آیفون، بهره‌مند شوید. برای خرید اشتراک در وبسایت آی اپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اشتراک سیب اپ

با استفاده از این کد از تخفیف 10 درصدی خرید اشتراک اپ استور ایرانی سیب اپ برخوردار شوید و در قرعه کشی آیفون 13 شرکت کنید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف سیب اپ از 10 درصد تخفیف خرید اشتراک بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون سیب اپ برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از 15 درصد تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 هزار تومانی اشتراک 1 ماهه آی اپس

با ثبت این کد از 15 هزار تومان تخفیف اشتراک 1 ماهه آی اپس، اپ استور آیفون، بهره‌مند خواهید شد. برای خرید اشتراک آی اپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با ثبت این کد از 10 درصد تخفیف خرید اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 درصدی کافه بازار

با ثبت این کد تخفیف برای برنامه‌های دارای پرداخت درون برنامه‌ای کافه بازار از 100 درصد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت کافه بازار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف اشتراک سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف اشتراک سیب اپ از 30 درصد تخفیف خرید اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون بهره‌مند شوید. شما می‌توانید از کد تخفیف اشتراک سیب اپ برای خرید اشتراک‌های یکماهه استفاده کنید. کد تخفیف اشتراک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف اولین خرید سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف اولین خرید سیب اپ از 10 درصد تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که با ثبت کد تخفیف اولین خرید سیب اپ در قرعه‌کشی گوشی آیفون ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف اشتراک رایگان سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف اشتراک رایگان سیب اپ از 10 درصد تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون، بهره‌مند شوید. همچنین با ثبت کد تخفیف اشتراک رایگان سیب اپ فرصت شرکت در قرعه‌کشی گوشی آیفون 13 در ...

کد تخفیف منقضی شده

اپ استور

اپ استور به برنامه‌هایی گفته می‌شود که برنامه‌ها و بازی‌های موبایل و کامپیوتر را به صورت رایگان یا فروشی ارائه می‌کنند. این برنامه‌ها در واقع بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها محسوب می‌شوند. حتما می‌دانید که ما برای بهینه‌سازی و سفارشی کردن موبایل خود به اپلیکیشن‌هایی نیاز داریم که باید از منبعی تهیه شوند که امنیت گوشی را حفظ کند؛ چراکه ممکن است است اپلیکیشن‌های نامعتبر تهیدیدهایی را متوجه موبایل ما کنند. از این رو اپ استورها به وجود آمده‌اند تا کاربران با خیال راحت نیاز خود را رفع کنند. در اپ استورهای ایرانی و خارجی ویژگی‌های مشترک و متفاوتی وجود دارد که هر کدام را نسبت به هم خاص می‌کند. این برنامه‌ها قابلیت این را دارند که در آنها حساب کاربری ایجاد کنید و با تامین اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود به صورت رایگان یا پرداختی، اطلاعات را در حساب کاربری خود ذخیره کنید؛ با این کار علاوه بر اینکه برنامه اپلیکیشن‌های مورد علاقه شما را تشخیص می‌دهد، می‌توانید پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای را نیز از طریق اپ استور انجام دهید. با استفاده از اپ استورها می‌توانید سرعت دانلود برنامه‌ها و یافتن برنامه‌های موردنیاز را افزایش دهید. علاوه بر آن می‌توانید از امنیت برنامه‌ها و ضمانت آنها اطمینان حاصل کنید. ضمنا می‌توانید تنظیمات شخصی‌سازی شده در اپ استور را ایجاد کنید و به صورت سفارشی آن را تنظیم کنید. همچنین تخفیف‌ها و آفرهای ویژه‌ای در برخی ایام ارائه می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کنید. اپ استورها آلارم‌های مخصوص حجم اینترنتی دارند که باعث می‌شود بتوانید حجم اینترنت خود را کنترل کنید.