موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف اپ استور

کد تخفیف اپ استور

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون، بهره‌مند شوید. همچنین با ثبت این کد فرصت شرکت در قرعه‌کشی گوشی آیفون 13 در دی ماه را هم خواهید داشت. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با ثبت این کد نه تنها می‌توانید از 10 درصد تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون، بهره‌مند شوید بلکه فرصت شرکت در قرعه‌کشی گوشی آیفون 13 در آذر ماه را هم خواهید داشت. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

دریافت کد تخفیف و جایزه در مسابقه بازی‌شناسی کافه بازار

با استفاده از لینک معرف موپن می‌توانید در مسابقه بازی‌شناسی کافه بازار، اپلیکیشن دریافت بازی و برنامه اندرویدی، شرکت کرده و برنده جوایز گوشی هوشمند، دسته بازی، ساعت هوشمند، دوربین عکس فوری، دوچرخه، اسپیکر بلوتوث و کدهای تخفیف متنوع شوید. ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اشتراک سیب اپ

با استفاده از این کد می‌توانید از 10 تخفیف اشتراک سیب اپ، بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیفون، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

50 هزار تومان تخفیف سیب اپ

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف اشتراک اپلیکیشن سیب اپ، اپلیکیشن مخصوص کاربران IOS بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اشتراک سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف مخصوص خرید اشتراک اپلیکیشن سیب اپ، اپ استور مخصوص کاربران IOS بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی اشتراک سیب اپ پ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 درصد تخفیف مخصوص خرید اشتراک طرح پرو سیب اپ، اپ استور مخصوص کاربران IOS بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی اشتراک 1 ماهه سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف اشتراک 1 ماهه سیب اپ بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خرید اشتراک اپ استور سیب اپ بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی اشتراک 3 ماهه سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف اشتراک سه ماهه سیب اپ، اپل استور ایرانی، بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

به مناسبت تولد چهار سالگی سیب اپ، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف خرید اشتراک اپ استور سیب اپ بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف از %35 تخفیف خرید اشتراک اپ استور سیب اپ بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 60 درصدی اشتراک یک ساله سیب اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %60 تخفیف اشتراک یک ساله سیب اپ، اپل استور ایرانی، بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

برای ورود به وبسایت سیب اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

اپ استور

اپ استور به برنامه‌هایی گفته می‌شود که برنامه‌ها و بازی‌های موبایل و کامپیوتر را به صورت رایگان یا فروشی ارائه می‌کنند. این برنامه‌ها در واقع بازار اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها محسوب می‌شوند. حتما می‌دانید که ما برای بهینه‌سازی و سفارشی کردن موبایل خود به اپلیکیشن‌هایی نیاز داریم که باید از منبعی تهیه شوند که امنیت گوشی را حفظ کند؛ چراکه ممکن است است اپلیکیشن‌های نامعتبر تهیدیدهایی را متوجه موبایل ما کنند. از این رو اپ استورها به وجود آمده‌اند تا کاربران با خیال راحت نیاز خود را رفع کنند. در اپ استورهای ایرانی و خارجی ویژگی‌های مشترک و متفاوتی وجود دارد که هر کدام را نسبت به هم خاص می‌کند. این برنامه‌ها قابلیت این را دارند که در آنها حساب کاربری ایجاد کنید و با تامین اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود به صورت رایگان یا پرداختی، اطلاعات را در حساب کاربری خود ذخیره کنید؛ با این کار علاوه بر اینکه برنامه اپلیکیشن‌های مورد علاقه شما را تشخیص می‌دهد، می‌توانید پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای را نیز از طریق اپ استور انجام دهید. با استفاده از اپ استورها می‌توانید سرعت دانلود برنامه‌ها و یافتن برنامه‌های موردنیاز را افزایش دهید. علاوه بر آن می‌توانید از امنیت برنامه‌ها و ضمانت آنها اطمینان حاصل کنید. ضمنا می‌توانید تنظیمات شخصی‌سازی شده در اپ استور را ایجاد کنید و به صورت سفارشی آن را تنظیم کنید. همچنین تخفیف‌ها و آفرهای ویژه‌ای در برخی ایام ارائه می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کنید. اپ استورها آلارم‌های مخصوص حجم اینترنتی دارند که باعث می‌شود بتوانید حجم اینترنت خود را کنترل کنید.