موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف حسابداری

کد تخفیف حسابداری

یک ماه اشتراک رایگان حسابیت

با ثبت‌نام از طریق لینک معرف موپن در فاکتورساز آنلاین حسابیت، یک ماه اشتراک رایگان دریافت کنید. برای ثبت‎‌نام و دریافت اعتبار رایگان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 33 درصدی نرم افزاری محسن

با وارد کردن کد تخفیف از %33 تخفیف نرم افزاری محسن، سامانه طراحی و توسعه نرم افزار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نرم افزاری محسن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

حسابداری

حسابداری یکی از مشاغل مورد نیاز تمام بازارها و بنگاه‌های اقتصادی است که هر کس به نوعی سعی دارد که بیشترین بازدهی را از این لحاظ داشته باشد. بنابراین بسیاری از صاحبان کسب‌ و کار با چالش یافتن حسابداران مناسب و آسان و کم‌هزینه مواجه‌اند. علاوه بر آن سیستم‌های حسابداری نیاز است که امن باشد و خطری برای کسب و کار ما نداشته باشد. امروزه نرم‌افزارها و سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند خدمات مربوط به حسابداری را به شما ارائه کنند. در حال حاظر تقریبا بیشتر کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای آنلاین از خدمات حسابداری آنلاین استفاده می‌کنند.

با رشد کسب و کار، به جای استخدام کارمند حسابدار می‌توان از خدمات حسابداری آنلاین در فضای ابری استفاده کرد. سایت‌ها و گروه‌های زیادی هستند که خدمات حسابداری آنلاین را ارائه می‌کنند و این امر را به بهترین نحو برای شما مدیریت می‌کنند. این فضا بسیار از روش‌های معمول کارآمدتر و راحت‌تر و تقریبا وقتی از شما نمی‌گیرد و هزینه کمتری نیز دارد. حسابداری آنلاین از روش‌های ذخیره‌سازی نرم‌افزارهای حسابداری سنتی استفاده می‌کند اما کمی پیچیده‌تر است و در فضای اینترنت انجام می‌شود. این سیستم‌ها از لحاظ امنیتی قوی هستند و مشکلی را متوجه استفاده کنندگان نمی‌کنند. با ذخیره اطلاعات حسابداری در فضای ابری اگر سیستم یا لپ‌تاپ شما گم شود یا دزدیده شود اطلاعات آن قابل بازیابی هستند.

حسابداری آنلاین به طور معمول از فضای ذخیره‌سازی ابری و در سرورها اقدام به پردازش اطلاعات می‌کند. سرورها برخلاف سیستم‌های ذخیره‌سازی سنتی دارای پروتکل‌های امنیتی قوی هستند که هر کسی نمی‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد یا آنها را حک کند. همچنین استفاده از سامانه‌های آنلاین بسیار راحت است و حتی با استفاده از تلفن نیز می‌توان از آنها استفاده نمود؛ چراکه فرایندهای این سامانه‌ها بسیار ساده است و سریعا می‌توان آنها را آموخت. مزیت دیگری که به مشتریان حسابداری آنلاین ارائه می‌شود دسترسی بدون محدودیت زمانی و مکانی به اطلاعات است که باعث می‌شود فرد در هر زمانی و با استفاده از هر سیستمی، امورات مربوط به حسابداری خود را به صورت آنلاین بررسی کند. علاوه بر اینها با استفاده از سیستم ذخیره‌سازی مبتنی بر cloud که حسابداری‌های آنلاین ارائه می‌دهند، می‌توان امنیت اطلاعات را حفظ کرد و همچنین از اطلاعات پشتیبان (Backup) گرفت. البته بهترین نکته این سیستم‌ها این است که می‌توان این حسابداری‌های آنلاین را هماهنگ با رشد کسب و کار ارتقا داد.