موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف حسابداری

کد تخفیف حسابداری

کد تخفیف 30 درصدی همساده ها

شما می‌توانید با وارد کردن این کد تخفیف در خرید اشتراک‌ همساده ها، از 30 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همساده ها سامانه‌ای جهت مدیریت ساختمان است که امکان پرداخت قبوض و شارژ ساختمان، تسویه حساب، ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به اعضا، ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی اشتراک همساده ها

با استفاده از این کد تخفیف در خرید هر یک از اشتراک‌های 1 ساله ساختمان‌های کوچک، 6 ماهه و 1 ساله همساده ها، از 30 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همساده ها اپلیکیشنی برای مدیریت ساختمان است که امکان پرداخت قبوض ...

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف نرم‌افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و تنها با خرید بیش از 1 سیستم از خدمات نرم‌افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، از 10 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. سیستم‌های مختلف این نرم‌افزار که امکان اضافه شدن به سیستم حسابداری را ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

دریافت 30 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام با کد معرف بلوط

با وارد کردن کد معرف موپُن و یا ثبت نام از طریق لینک معرف در اپلیکیشن بلوط، پس از فعال‌سازی و انجام اولین پس‌انداز خودکار 30 هزار تومان به حساب شما واریز خواهید شد. همچنین شما نیز می‌توانید با دعوت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 33 درصدی نرم افزاری محسن

با وارد کردن کد تخفیف از %33 تخفیف نرم افزاری محسن، سامانه طراحی و توسعه نرم افزار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نرم افزاری محسن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

یک ماه اشتراک رایگان حسابیت

با ثبت‌نام از طریق لینک معرف موپُن در فاکتورساز آنلاین حسابیت، یک ماه اشتراک رایگان دریافت کنید. برای ثبت‎‌نام و دریافت اعتبار رایگان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

حسابداری

حسابداری دانشی است که از آن برای مدیریت و ساماندهی به امور مالی، تهیه گزارش‌های مالی و همین‌طور آنالیز این گزارش‌ها استفاده می‌شود. حسابداری را به شاخه‌های مختلف زیر تقسیم می‌کنند:

فروشگاهی، صنعتی، بازرگانی، دولتی، مالیاتی، منابع انسانی و...

استفاده از سامانه‌های حسابداری چه مزایایی دارد؟

با استفاده از سامانه‌های حسابداری مدیریت امور و عملیات حسابداری یک کسب‌وکار بسیار آسان‌تر و صد البته دقیق‌تر خواهد شد. بکارگیری این نرم‌افزارهای حسابداری همچنین شما را از محاسبه روی کاغذ و کمک گرفتن از ماشین‌حساب و... بی‌نیاز می‌کند. در واقع اینگونه، کلیه عملیات حسابداری به طور اتوماتیک و سیستمی انجام خواهدگرفت.

معرفی سامانه‌های حسابداری

با توجه به این که واحد حسابداری هر شرکت حکم قلب تپنده آن سازمان را دارد در نتیجه هرچه مدیریت هزینه‌ها و درآمدهای شرکت به طور صحیح‌تر و اصولی‌تری انجام شود؛ طبیعی است که موفقیت و سودآوری آن نیز تضمینی‌تر خواهد بود. از این رو هر شرکتی برای انجام امور حسابداری خود به یک سامانه یا نرم‌افزار احتیاج دارد. ناگفته نماند حساس بودن فرآیند حسابداری این طور ایجاب می‌کند که تنها از بهترین و معتبرترین نرم‌افزارهای حسابداری استفاده شود.

بر همین مبنا قصد داریم به معرفی بهترین و محبوب‌ترین سامانه‌های حسابداری بپردازیم. نرم‌افزارهایی که به رغم ایرانی بودن بر اساس آخرین استانداردهای روز حسابداری و فناوری دنیا طراحی و تولید شده‌اند. هدف از ارائه این سامانه‌های حسابداری فراهم نمودن بستری کامل و یکپارچه برای مدیریت حسابداری شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است.

برخی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین سامانه‌های حسابداری در موارد زیر خلاصه می‌شود:

سپیدار همکاران سیستم، حسابیت، نرم‌افزاری محسن، بلوط

سپیدار همکاران سیستم

سپیدار همکاران سیستم یکی از سامانه‌های حسابداری مطرح است که به عنوان نرم‌افزار حسابداری شرکتی نیز شناخته می‌شود. هدف از طراحی این نرم‌افزار مدیریت بهتر شرکت‌های کوچک بوده است. از همین رو در این سامانه‌های حسابداری چهار بسته زیر را خواهید یافت:

بسته خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری.

با این حساب بر اساس نیاز و نوع کسب‌وکار خود می‌توانید به استفاده از بسته‌های نامبرده‌ بپردازید. سپیدار همکاران سیستم را به جرئت می‌توان جزو بهترین سامانه‌های حسابداری معرفی نمود؛ به خصوص که این نرم‌افزار از قابلیت پوشش‌دهی بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین/ خرید و فروش مشتریان برخوردار است. نرم‌افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم از تعدادی سیستم مجزا و اصلی تشکیل شده که به شرح زیر می‌باشند:

سیستم مشتریان و فروش، سیستم پخش و سفارش‌گیری، سیستم دریافت و پرداخت، سیستم انبارداری، سیستم دارایی ثابت، سیستم حسابداری، سیستم سفارشات خارجی، سیستم تردد، سیستم پیمانکاری، سیستم تولید، سیستم حقوق و دستمزد.

حسابیت

نرم‌افزار حسابداری حسابیت در واقع یک سیستم فاکتور آنلاین است. این سیستم در بستر اینترنت شرایطی را برای مدیریت حساب و مشتریان به صورت کاملاً آسان و امن مهیا می‌کند. از طرفی کسب‌وکارهای امروزی برای همگام‌سازی سریع با تغییرات ایجاد شده در زیرساخت‌های بازار به ابرازهایی کاربردی نیاز دارند؛ اینگونه می‌توانند خدمات خود را به بهترین نحو ممکن و بر مبنای پیشرفت‌های تکنولوژیک حوزه کاری خود عرضه نمایند.

در این میان حسابیت یکی از بهترین ابزارهایی است که به کسب‌وکارهای نوین برای دستیابی به اهداف ذکر شده کمک می‌کند. به کمک این سامانه حسابداری در حقیقت فرصتی برای بهره‌مندی از یک سرویس فاکتور اینترنتی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به طوری که با استفاده از آن می‌توانید به صورت آنلاین اقدام به ساخت فاکتور و ارسال آن برای مشتری نمایید. ناگفته نماند روی هر فاکتور دکمه پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک نیز تعبیه شده‌است.

روی‌هم‌رفته نحوه کارکرد سامانه حسابداری حسابیت بسیار آسان بوده و تنها کافی‌است طبق مراحل زیر پیش بروید:

ایجاد فاکتور، ارسال خودکار، پرداخت آنلاین و واریز به حساب.

درواقع پس از عضویت در این سامانه در کمتر از 3 دقیقه می‌توانید برای مشتریان خود فاکتور صادر نمایید. پس از آن فاکتورها به طور اتوماتیک از طریق پیامک و ایمیل برای مشتری ارسال می‌شوند. مشتریان نیز می‌توانند با تمام کارت‌های بانکی اقدام به پرداخت فاکتور از طریق درگاه آنلاین بانک نمایند. در نهایت مبلغ فاکتورهای پرداختی به حساب بانکی شما واریز خواهدشد.

نرم‌افزاری محسن

نرم‌افزاری محسن از دیگر سامانه‌های حسابداری می‌باشد که محصولات مختلفی همچون نرم‌افزار فاکتور، برگه‌های نرم‌افزار فاکتور، نرم‌افزار تصحیح تایپ و نرم‌افزار ماشین‌حساب را طراحی و عرضه نموده‌است.

مقایسه بهترین سامانه‌های حسابداری

حسابیت یکی از بهترین سامانه‌های حسابداری است که به کمک آن می‌توانید به صورت آنلاین فاکتور صادر کرده و همچنین آن را پرداخت نمایید. با استفاده از این نرم‌افزار در کمتر از 3 دقیقه قادر به صدور و ارسال فاکتور خواهید شد.

از سوی دیگر، مشتری نیز می‌تواند مبلغ فاکتور را از طریق درگاه بانکی پرداخت نماید. به این ترتیب براحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن مبالغ مورد نظر به حساب بانکی شما منتقل خواهد شد. از دیگر مواردی که موجب برتری حسابیت نسبت به دیگر سامانه‌های حسابداری شده این است که حساب‌های پرداخت نشده به طور خودکار و منظم به شما یادآوری می‌شوند. این نرم‌افزار همچنین پشتیبانی بسیار قدرتمندی دارد به طوری که حتی در ایام تعطیل نیز به صورت تلفنی و حضوری پاسخگوی مشتریان خود می‌باشد.

انواع کد تخفیف حسابداری

کد تخفیف حسابداری یک سری کدهای تخفیف است که برای خرید بهترین سامانه‌های حسابداری می‌توان از آنها استفاده نمود. انواع کد تخفیف حسابداری شامل موارد زیر است:

کد تخفیف اولین خرید، کد تخفیف محصولات منتخب، کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان، کد تخفیف اپلیکیشن، کد تخفیف در مناسبت‌های خاص.

کد تخفیف اولین خرید

کد تخفیف اولین خرید برای کاربرانی قابل‌استفاده است که نخستین خرید خود را از سامانه‌های حسابداری انجام می‌دهند. اینگونه می‌توانید در خرید خود از تخفیف‌هایی ویژه بهره‌مند شوید.

کد تخفیف محصولات منتخب

با توجه به این که هر یک از سامانه‌های حسابداری، محصولات مختلفی را عرضه می‌نمایند؛ در نتیجه طبیعی است که کد تخفیف هر یک از این محصولات نیز متفاوت باشد. در واقع هر سامانه با ارائه کد تخفیف محصولات منتخب اقدام به فروش تخفیف‌دار یک سری از محصولات حسابداری خاص می‌نماید.

کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان

نوع دیگری از کد تخفیف حسابداری تحت عنوان کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان وجود دارد. با توجه به نام این کد تخفیف، استفاده از آن تنها برای یک سری از کاربران خاص امکان‌پذیر می‌باشد.

کد تخفیف اپلیکیشن

کد تخفیف اپلیکیشن از دیگر انواع کد تخفیف حسابداری است که برای استفاده از آن باید خرید خود را از اپلیکیشن سامانه حسابداری موردنظر انجام دهید.

‌ کد تخفیف در مناسبت‌های خاص

با استفاده از کد تخفیف در مناسبت‌های خاص می‌توانید در ایام به خصوصی همچون اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی به صورت تخفیف‌دار به خرید انواع نرم‌افزارهای حسابداری بپردازید.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های حسابداری

با مراجعه به وب‌سایت هر یک از سامانه‌های حسابداری درمی‌یابید که انواع کد تخفیف حسابداری چه محصولات و خدماتی را شامل می‌شود. روی‌هم‌رفته کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های حسابداری قابلیت اعمال روی محصولات و خدمات زیر را دارد:

نرم‌افزار پخش و سفارش‌گیری، نرم‌افزار حسابداری بازرگانی، نرم‌افزار حسابداری تولیدی، نرم‌افزار حسابداری خدماتی، نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری و...

کد تخفیف نرم‌افزار پخش و سفارش‌گیری

کد تخفیف نرم‌افزار پخش و سفارش‌گیری این فرصت را در اختیارتان می‌گذارد که با شرایطی ویژه اقدام به خرید نرم‌افزارهایی برای فرآیند فروش و پخش نمایید. به خصوص که با رونق کسب و‎کارها و افزایش تعداد مشتریان شاهد افزایش حجم عملیات روزانه و پراکندگی جغرافیایی آنها خواهید بود.

از این رو برای پاسخگویی مناسب و سریع با چالش‎هایی روبرو خواهید شد. در چنین شرایطی با استفاده از نرم‎افزارهای مخصوص پخش و سفارش‎گیری دقت و کارایی شما به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری بازرگانی

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری بازرگانی یکی از انواع کد تخفیف حسابداری است که می‌توان آن را در خرید نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی مورد استفاده قرارداد. اینگونه عملیات کنترل موجودی انبار و همین‌طور محاسبه سود و زیان کالا بسیار آسان‌تر خواهدشد.

هرچه نسبت به میزان و زمان سفارش هر کالا آگاهی بیشتری داشته باشید، کنترل دقیق تری روی موجودی انبار نیز خواهید داشت. از اینها گذشته با شناسایی کالاهای پرفروش و محاسبه سود به تفکیک هر کالا، فرصتی برای افزایش میزان سود شرکت در اختیار خواهید داشت.

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری تولیدی

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری تولیدی به طور ویژه‌ای برای صاحبان صنایع مونتاژ و بسته‌بندی کاربرد دارد. زیرا با استفاده از این نوع کد تخفیف حسابداری قادر به خرید یک نرم‌افزار حسابداری تولیدی بسیار عالی خواهند شد که امکان محاسبه هزینه خرید مواد اولیه را به طور دقیق در اختیارشان قرار می‌دهد.

به این ترتیب نه‌تنها از اتلاف منابع جلوگیری می‌شود بلکه با برآورد دقیق هزینه‌های تولید قادر به قیمت‌گذاری بهینه محصولات خود خواهید شد. همین موضوع نیز موجب افزایش رقابت‌پذیری محصولات شما با کسب‌وکارهای رقیب می‌گردد.

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری خدماتی

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری خدماتی یک کد تخفیف بسیار محبوب است که از طریق آن می‌توانید نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید. این نرم‌افزارها کاربری بسیار آسانی داشته و ثبت اطلاعات مالی در آنها به سهولت انجام‌پذیر می‌باشد. از اینها گذشته این نوع کد تخفیف حسابداری موجب بهره‌مندی از مزایای زیر می‌شود:

کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، دریافت گزارش‌های دقیق راجع به کلیه عملیات‌های مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی ارائه گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام.

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری

کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری یکی از انواع کد تخفیف حسابداری است که در میان شرکت‌های پیمانکاری محبوبیت فراوانی دارد. به خصوص که این شرکت‌ها معمولاً در بخش حسابداری خود با چالش‌های فراوانی روبرو می‌شوند. با استفاده از کد تخفیف نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری می‌توانید این نرم‌افزار حسابداری را با قیمت ارزان خریداری نمایید؛ به این ترتیب فرصتی برای مدیریت یکپارچه کلیه فعالیت‌های حسابداری در اختیار خواهید داشت.

این نرم‌افزار حسابداری ضمن ثبت اطلاعات اقدام به طبقه‌بندی آنها نموده و گزارش‌های دقیقی از هزینه‌ها ارائه می‌نماید. همچنین به کمک آن می‌توانید صورت وضعیت و تسویه‌حساب‌های مربوط به هر پروژه را بسیار دقیق و با سرعت بالا دریافت کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف حسابداری چیست؟

هر یک از انواع کد تخفیف حسابداری که معرف حضورتان قرارگرفت، شرایط استفاده خاص خود را دارد. به منظور آگاهی از این شرایط تنها کافی است روی کد مربوطه کلیک نموده و به مطالعه اطلاعات درج شده در آن بپردازید.

انواع کد تخفیف حسابداری را چگونه دریافت کنیم؟

دریافت انواع کد تخفیف حسابداری همواره با مراجعه به وب‌سایت سامانه‌های حسابداری معرفی شده امکان‌پذیر می‌باشد. با این حال دسترسی سریع‌تر به انواع کد تخفیف حسابداری را می‌توانید با عضویت در سایت و خبرنامه موپُن انجام دهید. ناگفته نماند با استفاده از اپلیکیشن موپُن و همچنین عضویت در کانال و ربات تلگرام آن نیز این فرصت را دارید که در سریع‌ترین زمان ممکن از انواع کد تخفیف حسابداری مطلع شوید.

چگونه از کد تخفیف حسابداری استفاده کنیم؟

لازمه استفاده از انواع کد تخفیف حسابداری این است که به وبسایت سامانه حسابداری موردنظر خود مراجعه کرده و پس از انتخاب محصول، فرآیند خرید را آغاز کنید. در ادامه نوبت به درج کد تخفیف حسابداری در کادر مخصوص آن می‌رسد.

نحوه محاسبه تخفیف حسابداری با کد تخفیف چگونه است؟

محاسبه تخفیف حسابداری با کد تخفیف در فرآیندی اتوماتیک انجام گرفته و پس از وارد کردن کد تخفیف حسابداری در محل مخصوص آن انجام می‌شود.