موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف خشکشویی

کد تخفیف خشکشویی

کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی واش

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف خدمات آنلاین خشکشویی دیجی واش برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی واش بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی دیجی واش

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف خدمات آنلاین خشکشویی دیجی واش بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی واش بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف خشکشویی آنلاین پاکلین برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای وارد کردن کد تخفیف، بایستی پس از ثبت سفارش منتظر تایید ناظر پاکلین باشید. بعد از تایید شدن سفارشتان، پیامی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف خشک‌شویی آنلاین پاکلین با سقف تخفیف 50 هزار تومان برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وب‌سایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی هلسا در تهران

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا در شهر تهران برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین سفارش پاکلین

با واردکردن این کد می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین سفارش پاکلین برای حداقل سفارش 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت پاکلین روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 درصدی اولین سفارش پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %35 تخفیف اولین سفارش پاکلین با سقف تخفیف 30 هزار تومان برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی هلسا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا برای سفارش‌های بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا %120 کد تخفیف پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %120 تخفیف خشک‌شویی آنلاین پاکلین با سقف تخفیف 30 هزار تومان برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. این کوپن برای استفاده در 3 سفارش و مجموعا %120 تخفیف است که در ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی هلسا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای هر شخص تا 5 بار قابل استفاده می‌باشد. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 درصدی پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %35 تخفیف پاکلین برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان با سقف تخفیف 35 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی هلسا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 10 هزار تومان تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای هر شخص تا 10 بار قابل استفاده می‌باشد. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 33 درصدی هلسا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %33 تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا با سقف تخفیف 33 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی هلسا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف خشک‌شویی آنلاین هلسا برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هلسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی پاکلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف سامانه خشک‌شویی آنلاین پاکلین برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان و با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

خشکشویی

پس از افزایش ترافیک شهرهای بزرگ مانند تهران و همه‌گیری بیماری کرونا، تمایل افراد برای اینکه تمامی کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند، بیشتر شده است. زیرا دیگر زمان خود را در ترافیک تلف نمی‌نمایند. و از درگیری با بیماری عجیب کرونا در امان خواهند بود. از این رو حتی خدماتی مانند خشکشویی نیز امروزه به صورت آنلاین قابل سفارش است. شاید برای شما عجیب باشد اما این اتفاق یک امر عادی و بسیار خوب برای مشتریان است. شما نیز می‌توانید با داشتن یک کد تخفیف خشکشویی خدمات مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب دریافت کنید.

خشکشویی چیست؟

حال ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که اصلا خشکشویی چیست که می‌توان آن را به صورت آنلاین ثبت سفارش کرد؟ پاسخ بسیار ساده است، خدمات مرتبط با خشکشویی لباس برای همه ما آشناست. همگی برای یک بار هم که شده لباس‌های خود را به خشکشویی محل سپردیم تا آن‌ها را با خشکشویی یا بخارشویی برایمان تمیز و پاکیزه نماید. خدمان آنلاین خشکشویی به این شکل است که شما سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت می‌نمایید و سپس محصول را دریافت کرده و جهت انجام خدمات به خشکشویی برده و پس از انجام دادن سفارشات شما درب منزل تحویل می‌گیرید.

خشکشویی چه مزایایی دارد؟

از مزایای خشکشویی می‌توان به اطمینان خاطر داشتن شما اشاره کرد. در واقع شما از اینکه لباس‌هایتان به خوبی پاکیزه می‌گردد اطمینان حاصل می‌نمایید. بسیاری از لکه‌ها هستند که شما نمی‌توانید به هیچ عنوان در منزل آن‌ها را از بین ببرید. اما قطعا خشکشویی آن‌ها را می‌تواند برای شما از بین ببرد.

از طرفی در منزل شما باید زمانی را صرف شست و شو و اتوکشی لباس‌ها نمایید. در صورتیکه با تحویل دادن لباس‌ها به خشکشویی تمامی این خدمات توسط آن‌ها انجام می‌شود. ضمن اینکه اگر شما کد تخفیف خشکشویی داشته باشید، به سادگی می‌توانید خدمات خشکشویی را با قیمتی به صرفه تحویل بگیرید.

از سوی دیگر خشکشویی می‌تواند لباس‌های شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برساند. در صورتیکه اگر شما بخواهید همین کار را خودتان انجام دهید ممکن است روزها زمان ببرد.

معرفی پلتفرم‌های خشکشویی

حال قاعدتا برای شما سؤال پیش می‌آید که از چه طریقی می‌توان خدمات خشکشویی را دریافت کرد. بسیاری از پلتفرم‌ها هستند که خدمات خشکشویی را به صورت آنلاین برای شما ارائه می‌نمایند. در ادامه به بررسی هر یک از پلتفرم‌های خشکشویی خواهیم پرداخت.

پاکلین

خشکشویی آنلاین و اتوشویی اینترنتی پاکلین یک پلتفرم ارائه خدمات آنلاین خشکشویی و اتوشویی می‌باشد. این پلتفرم به ارائه تمامی خدمات مختص خشکشویی لباس به صورت آنلاین می‌پردازد. خدمات در تهران ارائه می‌شود. ضمن اینکه لباس‌های شما با مدرن‌ترین روش‌ها شست و شو و به شکل صنعتی خشکشویی می‌گردد. کد تخفیف خشکشویی برای سفارش اول نیز برای شما در دسترس است. ضمن اینکه با توجه به سبد خرید شما هزینه حمل و نقل نیز می‌تواند برایتان رایگان محاسبه گردد. این پلتفرم علاوه بر خدمات خشکشویی و اتوکشی، خدماتی مانند خیاطی، رنگرزی و لکه‌بری را انجام می‌دهد.

زودشور

از دیگر پلتفرم‌های خشکشویی آنلاین می‌توان به زودشور اشاره کرد. زودشور با خشکشویی‌های ممتاز تهران طرف قرارداد بوده و محصولات شما را به آن‌ها تحویل می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین روش‌ها شست و شو یا خشکشویی و اتوکشی شده و به دستتان برسد. انواع خدمات شست و شوی لباس‌های پاییزی و زمستانی، بهاری و تابستانی، کیف و کفش، کالای خواب و حمام نیز توسط این پلتفرم ارائه می‌گردد. از نکات قوت این پلتفرم خشکشویی می‌توان به یکسان‌سازی قیمت‌ها اشاره کرد. با داشتن کد تخفیف خشکشویی می‌توانید یک خرید عالی داشته باشید.

واش ماش

واش ماش یک پلتفرم دیگر برای ارائه خدمات خشکشویی به صورت آنلاین می‌باشد. از حسن‌های این اپلیکیشن یه دریافت و تحویل رایگان محصولات می‌توان اشاره کرد. این پلتفرم خدمات ویژه ورزشی و خدمات سازمانی را برای شما عزیزان ارائه می‌نماید. ثبت سفارش به صورت تلفنی، از طریق تلگرام، واتس‌اپ و اپلیکیشن نیز قابلیت انجام را دارد. با داشتن کد تخفیف خشکشویی می‌توانید از تخفیف‌های استثنایی این مجموعه استفاده نمایید.

واش لین

یکی دیگر از مجموعه‌هایی که خدمات خشکشویی حود را به صورت آنلاین ارائه می‌نماید سایت و پلتفرم واش لین می‌باشد. این مجموعه در مناطق یک تا شش و منطقه ۲۲ تهران خدمات خود را ارائه می‌دهد. اگر سفارشات شما بالای ۲۰۰ هزار تومان باشد هزینه ارسال رایگان خواهد بود. لیست تعرفه تمامی خدمات نیز در سایت در دسترس شماست. انواع خدمات پرده‌شویی و مبل‌شویی نیز برای شما قابلیت انجام دارد. با بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات روز دنیا محصولات شما خشکشویی یا اتوکشی می‌گردد. با داشتن یک کد تخفیف خشکشویی می‌توانید یک خرید و سفارش عالی از واش لین داشته باشید.

مقایسه بهترین پلتفرم‌های خشکشویی

قطعا تمامی پلتفرم‌های معرفی شده هر کدام حسن‌های خاص خود را دارند. همگی در زمینه خشکشویی لباس و انواع دیگر محصولات فعالیت دارند. اما قاعدتا تفاوت‌هایی در ارائه محصولات و خدمات با یکدیگر دارند.

به طور مثال پلتفرم واش ماش، دریافت و تحویل محصولات را به صورت رایگان انجام می‌دهد. از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که قصد هزینه کردن برای انتقال محصولات ندارند.

یا از سویی دیگر پلتفرم واش لین خدمات پرده‌شویی و مبل‌شویی را نیز ارائه می‌دهد. از این جهت انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که قصد شست و شوی پرده یا مبلمان خود را دارند. ضمن اینکه با داشتن کد تخفیف خشکشویی می‌توان خدمات بسیار عالی را از این مجموعه تحویل گرفت.

انواع کد تخفیف خشکشویی

کد تخفیف خشکشویی انواع متفاوتی دارد. براساس نوع عملکرد کد تخفیف آن‌ها را دسته‌بندی می‌نمایند. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف خشکشویی خواهیم پرداخت.

کد تخفیف خشکشویی برای اولین خرید

همان‌طور که از نام آن برمی‌آید ویژه اولین خرید از سایت می‌باشد. کد تخفیف خشکشویی ویژه اولین حرید یعنی اینکه شما فقط برای اولین خرید از سایت می‌توانید از آن استفاده نمایید. و قاعدتا برای دفعات آینده چنین کد تخفیف خشکشویی کارآمد نخواهد بود.

کد تخفیف خشکشویی محصولات منتخب

در بسیاری از مواقع سایت‌ها بر روی برخی خدمات و محصولات خاص خود تحفیف ویژه در نظر می‌گیرند. از این کد تخفیف خشکشویی ویژه محصولات منتخب مختص چنین شرایطی است.

کد تخفیف خشکشویی برای افراد خاص

در بسیاری از مواقع کد تخفیف خشکشویی فقط برای افراد خاصی از جامعه ارائه می‌گردد. به طور مثال فقط برای پزشکان، دانشجویان و بازنشستگان.

کد تخفیف خشکشویی ویژه اپلیکیشن

در بسیاری از مواقع پلتفرم‌هایی که دارای اپلیکیشن می‌باشند، خدمات خود را با کد تخفیف خشکشویی فقط ویژه اپلیکیشن ارائه می‌نمایند. در این شرایط فقط در زمانی که سفارش خود را از طریق اپلیکیشن ثبت نمایید می‌توانید تخفیف بگیرید. در صورتیکه اگر از طریق سایت خرید نمایید شامل تخفیف نخواهد شد.

کد تخفیف خشکشویی در مناسبت‌های مختلف

همان‌گونه که از نام آن برمی‌آید، کد تخفیف خشکشویی ویژه مناسبت‌های مختلف به این شکل است که این کد تخفیف خشکشویی فقط در مناسبت‌های خاص قابلیت استفاده دارد. به طور مثال کد تخفیف خشکشویی ویژه عید نوروز، ویژه شب یلدا و… .

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات پلتفرم‌های خشکشویی

هر کدام از پلتفرم‌های معرفی شده خدمات و محصولات متفاوتی را در زمینه خشکشویی ارائه می‌نمایند. بر همین اساس انواع متفاوتی از کد تخفیف خشکشویی برای محصولات و خدمات متفاوت وجود دارد که در ادامه به بررسی تک به تک آن‌ها می‌پردازیم.

کد تخفیف خشکشویی

در وهله اول خدمات خشکشویی است که دارای کد تخفیف می‌باشد. کد تخفیف خشکشویی شامل ارائه انواع خدمات خشکشویی لباس می‌باشد.

کد تخفیف اتوشویی

انواع عملکردهای اتوکشی و اتوشویی را می‌توان با این کد تخفیف با هزینه مناسب‌تر دریافت کرد.

کد تخفیف بخارشویی

انواع خدمات بخارشویی را می‌توان با یک کد تخفیف خشکشویی با هزینه بسیار مناسبی دریافت کرد.

کد تخفیف رنگرزی

انواع خدمات رنگرزی را می‌توان با این کد تخفیف با قیمتی بسیار مناسب دریافت کرد. رنگرزی یعنی رنگ کردن لباس‌های شما به هر دلیلی.

کد تخفیف خیاطی

از دیگر خدماتی که می‌توان در خشکشویی‌ها دریافت کرد خدمات خیاطی است. با داشتن کد تخفیف خیاطی می‌توان این خدمات را با قیمتی مناسب تهیه کرد.

کد تخفیف پرده‌شویی

در بسیاری از موارد شما نیاز دارید تا خدمات پرده‌شویی را به صورت آنلاین دریافت نمایید. با داشتن کد تخفیف خشکشویی برای شستن پرده‌ها می‌توانید یک خرید به صرفه داشته باشید.

کد تخفیف مبل شویی

شست و شوی مبلمان در منطل آن هم به روش خشکشویی یک شیوه مدرن و عالی است. با داشتن کد تخفیف خشکشویی ویژه مبل شویی می‌توانید از چنین عملکردی با یک تخفیف عالی بهره‌مند شوید.

کد تخفیف شست و شوی کفش و کیف

بسیاری از ما برای شست و شوی کیف و کفش خود در منزل دچار مشکل می‌شویم. از این رو با استفاده از خدمات خشکشویی به سادگی می‌توان کیف و کفش خود را پاکیزه نمود. از این رو با داشتن کد تخفیف خشکشویی ویژه شستن کیف و کفش می‌توانید یک تجربه عالی و به صرفه داشته باشید.

کد تخفیف شست و شوی کالای خواب

بسیاری از ما برای شستن لحاف و بالش و روتختی در منزل دچار مشکل می‌شویم. خشکشویی این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت برایتان انجام می‌دهد. از این اگر یک کد تخفیف خشکشویی ویژه شست و شوی کالای خواب داشته باشید می‌توانید یک سفارش عالی و به صرفه را تجربه نمایید.

شرایط استفاده از کد تخفیف خشکشویی چیست؟

عموما برای استفاده از انواع کد تخفیف خشکشویی شرایط ویژه‌ای مورد نیاز نخواهد بود. اما بنا بر اینکه شما از چه نوع کد تخفیف استفاده می‌نمایید می‌توان شرایط استفاده از آن را نیز متوجه شد. در واقع هر یک از انواع کد تخفیف خشکشویی در شرایط خاصی معتبر خواهند بود. به طور مثال کد تخفیف خشکشویی ویژه اولین خرید فقط در زمانی که شما برای اولین مرتبه ثبت سفارش می‌نمایید معتبر است. یا کد تخفیف خشکشویی ویژه عید نوروز فقط در بازه زمانی نوروز اعتبار دارد. از این جهت شرایط استفاده از انواع کد تخفیف خشکشویی بر یکدیگر متفاوت است.

انواع کد تخفیف خشکشویی را چگونه دریافت کنیم؟

پاسخ این سؤال بسیار ساده است. کافیست به یک سایت ارائه انواع کد تخفیف خشکشویی مانند موپُن مراجعه نمایید. از این جهت در ادامه به بررسی انواع روش‌های دریافت کد تخفیف خشکشویی خواهیم پرداخت.

چگونه از کد تخفیف خشکشویی استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از کد تخفیف خشکشویی بسیار ساده است. تنها کافیست وارد سایت مورد نظر شده، موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید، در زمان ثبت سفارش بخشی برای شما به نمایش درمی‌آید با عنوان کد تخفیف یا کد هدیه. شما می‌توانید کد تخفیف خشکشویی که با روش‌های توضیح‌داده شده را دریافت کرده‌اید را در این قسمت وارد کرده و اعمال نمایید. سپس می‌توانید از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

نحوه محاسبه تخفیف خشکشویی با کد تخفیف چگونه است؟

این عملکرد بسیار ساده است و به دو روش انجام می‌پذیرد. در روش اول شما تا مرحله پایان سفار پیش می‌روید، سپس در قسمت کد تخفیف یا کد هدیه، کد تخفیف خشکشویی که دریافت نموده‌اید را وارد می‌نمایید. از این رو کد تخفیف خشکشویی شما بر روی تمام مبلغ فاکتورتان اعمال می‌گردد و هزینه تخفیف از روی مبلغ کل فاکتور کسر می‌گردد.

در روش دوم که فقط مختص کد تخفیف خشکشویی ویژه محصولات منتخب می‌باشد عملکرد به شکل دیگری انجام می‌پذیرد. به این شکل که شما پس از اعمال کد تخفیف خشکشویی، هزینه تخفیف از مبلغ کل فاکتور کسر نخواهد شد. بلکه فقط تخفیف بر روی مبلغ محصولات منتخب دارای کد تخفیف خشکشویی اعمال می‌گردد.

در هر دو صورت شما یک خرید به صرفه و عالی داشته‌اید. خرید همراه با کد تخفیف خشکشویی در هر شرایطی یک خرید با قیمت مناسب خواهد بود.