موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف رویداد

کد تخفیف رویداد

کد تخفیف 250 هزار تومانی مراسم ختم آنلاین بهشت یار

با استفاده از این کد از 250 هزار تومان تخفیف سفارش مراسم ختم آنلاین در سامانه خدمات خاکسپاری و مجالس ترحیم بهشت یار برخوردار شوید. برای سفارش مراسم ختم آنلاین در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 120 هزار تومانی خرید محصولات سنگ مزار بهشت یار

با ثبت این کد از تخفیف 120 هزار تومانی خرید محصولات سنگ مزار بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین مجالس ترحیم و خاکسپاری بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات سنگ مزار وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی خرید محصولات گلفروشی بهشت یار

با وارد کردن این کد از تخفیف 50 هزار تومانی خرید از دسته‌بندی گلفروشی بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم استفاده کنید. برای مشاهده محصولات گلفروشی در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 200 هزار تومانی سنگ قبر بهشت یار

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف خرید سنگ قبر بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات سنگ قبر در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 1300 تومانی پک پذیرایی بهشت یار

با وارد کردن این کد می‌توانید 1300 تومان تخفیف روی خرید هر پک پذیرایی بهشت یار دیافت کنید. برای خرید پک‌های پذیرایی بهشت یار،سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 1 میلیون تومانی مراسم ختم آنلاین بهشت یار

با وارد کردن این کد می‌توانید از 1 میلیون تومان تخفیف برای مراسم ختم آنلاین سامانه بهشت یار بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه مراسم ختم آنلاین بهشت یار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی سلام ثبت نام

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سلام ثبت نام، سامانه مدیریت و شرکت در رویدادهای هنری بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی دوره‌های آموزشی، کارگاه و پرداخت ارزی اعمال نمی‌شود. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی بهشت یار در تهر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف بهشت یار، سامانه اینترنتی رزرو مراسم ترحیم برای خریدهای بالای 100 هزار تومان در شهر تهران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 150 هزار تومانی بهشت یار در تهر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 150 هزار تومان تخفیف بهشت یار، سامانه اینترنتی رزرو مراسم ترحیم برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان در شهر تهران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 هزار تومانی اولین خرید ایوند

با وارد کردن کد تخفیف هنگام ثبت‌نام در ایوند، سامانه برگزاری و اطلاع رسانی انواع رویداد، از 5 هزار تومان اعتبار رایگان برخوردار می‌شوید. برای ثبت نام و دریافت اعتبار رایگان ایوند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

رویداد

رویداد چیست؟

رویداد در واقع همان ایونت در زبان انگلیسی است. رویداد در واقع یک گردهمایی است که در آن یک موضوع را به صورت مشخص انتخاب کرده و حول آن، رویداد را برگزار می‌نمایند. هر رویداد یک هدف مشخص را دنبال می‌نماید. هر رویداد شرکت‌کنندگان خاص خود را دارد. ضمن اینکه در زمان و مکان مشخص برگزار می‌گردد. با داشتن کد تخفیف رویداد می‌توانید با قیمت مناسب در انواع رویدادها شرکت کرده و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید.

رویدادها را می‌توان بر اساس موضوعات و فهوای آن به انواع متفاوت تقسیم‌بندی کرد. رویدادها می‌توانند اجتماعی باشند مانند انواع جشن‌های عروسی و تولد و… . ممکن است تحصیلی یا شغلی باشند مانند انواع نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های آموزشی و… . ممکن است ورزشی باشند مانند انواع مسابقات ورزشی. یا اینکه مذهبی باشند مانند انواع جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها. یا اینکه سیاسی باشد و یا تفریحی مانند انواع کنسرت‌ها و نمایش‌ها و… .

رویداد چه مزایایی دارد؟

قطعا افراد مورد هدف برای استفاده از مزایای رویداد‌ها افرادی هستند که در رویدادها شرکت می‌نمایند. این افراد معمولا از دسته کسانی هستند که به دنبال افزایش آگاهی و تسلط خود در زمینه شغلی و تحصیلی خود می‌باشند. از این رو با شرکت کردن در انواع رویدادها به ویژه از نوع تحصیلی و شغلی می‌توانند انگیزه و اطلاعات بسیاری در زمینه مورد نظر خود را بیابند.

از بهترین مزایای شرکت در رویدادها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که می‌توانید از تجربیات و دانش دیگران به خوبی آگاه شده و نهایت استفاده را ببرید. این موضوع به تنهایی می‌تواند موفقیت شما را تا حد زیادی تضمین نماید.

در مقام بعدی از مزایای رویداد‌ها می‌توان این موضوع را در نظر گرفت که با شرکت کردن در رویدادها شما می‌توانید دانش و کسب و کار خود را به دیگران بشناسانید. و مشتریان را با خدماتی که ارائه می‌دهید آشنا نمایید.

از سوی دیگر رویدادها این امکان را برای شما فراهم می‌سازند که بتوانید با افراد سرمایه‌گذار آشنا شوید و بتوانید شرکای تجاری جدید را دیده و بشناسید. از این رو یک فرصت بسیار عالی برای صاحبان مشاغل می‌باشد.

رویدادها زمینه را برای خلاقیت و نوآوری فراهم می‌آورند. شما می‌توانید با الهام گرفتن از دیگران خلاقیت خود را پرورش داده و موفقیت بیشتری کسب نمایید.

پلتفرم‌های رویداد

حال که با رویداد و انواع آن آشنا شدیم قاعدتا برای شما سوال پیش می‌آید که چگونه و از چه طریقی می‌توان رویدادها را تهیه کرد. بسیاری از پلتفرم‌ها هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها بلیط انواع رویداد را تهیه کرده و در آن‌ها شرکت کنید. گرچه بسیاری از رویدادها نیز ممکن است به صورت آنلاین برگزار شوند. ضمنا با داشتن کد تخفیف رویداد، می‌توانید در چندین رویداد با محوریت موضوعات مورد علاقه و پرکاربرد شرکت کرده و تجارب و اطلاعات مناسبی کسب نمایید. در ادامه به بررسی انواع پلتفرم‌های رویداد خواهیم پرداخت.

ایوند

یکی از سامانه‌های برگزاری و تهیه بلیط رویداد، سایت ایوند می‌باشد. این سایت امکان برگزاری رویداد آنلاین و حضوری را برای شما فراهم آورده است. ضمن اینکه می‌توانید از طریق سایت در انواع رویداد‌های مورد نظر خود شرکت کنید. تنها کافیست بلیط ورود به رویداد را تهیه کرده و با توجه به حضوری و یا آنلاین بودن آن در زمان مشخص در گردهمایی حاضر گردید تا بتوانید از اطلاعات آن بهره‌مند شوید. با داشتن کد تخفیف رویداد می‌توانید در انواع رویدادها شرکت کرده و از اطلاعات آن‌ها استفاده کنید و لذت ببرید.

بهشت یار

بهشت یار یک سامانه برگزاری انواع رویداد و مراسم ترحیم و خاکسپاری می‌باشد. در واقع اختصاصا در زمینه برگزاری مراسم ترحیم فعالیت می‌نماید. از این رو انتخاب مناسبی برای افرادی است که برای برگزاری مراسم ترحیم به دنبال مجموعه‌ای برای برگزاری چنین رویدادهایی می‌باشند. با داشتن کد تخفیف رویداد می‌توانید مراسم ترحیم مورد نظر خود را با یک هزینه بسیار مناسب برگزار نمایید.

سلام ثبت نام

سلام ثبت نام یک اپلیکیشن و سایت می‌باشد که در آن می‌توانید انواع فراخوان‌های هنری، جشنواره‌ها و مسابقات را مشاهده کرده و از آخرین اخبار مرتبط با آن‌ها مطلع گردید. شما از طریق این سامانه می‌توانید آثار هنری خود را به معتبرترین جشنواره‌های هنری جهان ارسال نمایید. در این مجموعه آثار شما به صورت تخصصی ترجمه می‌گردد تا شانس بیشتری برای دریافت جوایز در جشنواره‌ها را داشته باشید. ضمن اینکه با یک کد تخفیف رویداد می‌توانید در چندین جشنواره و رویداد شرکت کرده و نهایت استفاده را ببرید.

مقایسه بهترین پلتفرم‌های رویداد

قاعدتا از اساس مقایسه پلتفرم‌های رویدادها کار عقلانی و منطقی نمی‌باشد. از این جهت که هر یک از پلتفرم‌های بررسی شده در حیطه خاصی فعالیت دارند و از این رو نمی‌توان آن‌ها را با یکدیگر مقایسه نمود.

در واقع به طور مثال سایت ایوند در ارتباط با ارائه انواع رویدادهای انگیزشی و آموزشی فعالیت دارد که برای صاحبان مشاغل، افراد فریلنسر و دانشجویان یک انتخاب عالی و مناسب می‌باشد. از سوی دیگر سامانه بهشت یار اختصاصا در زمینه مجالس خاکسپاری و ترحیم فعالیت دارد که از این رو تنها و بهترین انتخاب برای افراد داغ‌دیده و متقاضیان برگزاری مجالس ترحیم و خاکسپاری می‌باشد. یا سلام ثبت نام که یک مجموعه از جشنواره‌ها و مسابقات هنری را در دسترس شما قرار می‌دهد در واقع بهترین انتخاب برای هنرمندان و صاحبان سبک می‌باشد.

از این جهت قیاس این پلتفرم‌ها با یکدیگر از اساس اشتباه بوده و هر کدام در حیطه کاری خود به نوعی موفق و بهترین می‌باشند. ضمن اینکه شما با داشتن یک کد تخفیف رویداد می‌توانید بهترین استفاده را از این مجموعه‌ها داشته باشید.

انواع کد تخفیف رویداد

قاعدتا کد تخفیف رویداد، انواع متفاوتی دارد. بسته به اینکه چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرد یا کاربرد آن چیست، انواع متفاوتی دارد. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف رویداد می‌پردازیم.

کد تخفیف رویداد ویژه اولین خرید

همان‌طور که از نام آن برمی‌آید این کد تخفیف رویداد ویژه زمانی است که شما برای اولین بار از سایت یا پلتفرم مورد نظر خرید می‌نمایید. در واقع این کد تخفیف فقط برای خرید در بار اول معتبر است و برای دفعات بعدی خرید شما کاربردی نخواهد داشت.

کد تخفیف رویداد ویژه محصولات منتخب

این کد تخفیف رویداد نیز خود را با نامش معرفی می‌نماید. در واقع کد تخفیف رویداد ویژه محصولات منتخب یعنی یک کد تخفیف که فقط زمانی کاربرد دارد که شما یک سری محصولات ویژه و‌منتخب را در سبد خرید خود داشته باشید. در غیر این صورت خرید شما شامل تخفیف نخواهد شد. گاهی سایت‌ها بر روی برخی محصولات پرفروش یا خاص خود کد تخفیف رویداد ویژه محصولات منتخب را در نظر می‌گیرند تا شما یک خرید عالی و به صرفه داشته باشید.

کد تخفیف رویداد ویژه افراد خاص

گاهی سایت‌ها برای افراد خاص با درجه شغلی یا تحصیلی ویژه، کد تخفیف رویداد در نظر می‌گیرند. به طور مثال برای دانشجویان، کارشناسان کامپیوتر، پزشکان و… . در این شرایط کد تخفیف رویداد فقط ویژه افراد با این رده شغلی و تحصیلی می‌باشد. در واقع این کد تخفیف رویداد تنها زمانی قابل استفاده است که توسط افراد با رده اجتماعی و شغلی مشخص شده مورد مصرف قرار بگیرد. در غیر این صورت کاربردی ندارد.

کد تخفیف رویداد ویژه اپلیکیشن

بسیاری از سایت‌ها دارای اپلیکیشن می‌باشند. از این رو برای افزایش استقبال از اپلیکیشن در یک طرح هدفمند و سودمند اقدام به ارائه کد تخفیف رویداد ویژه خرید از طریق اپلیکیشن می‌نمایند. به این صورت که کد تخفیف رویداد فقط در زمانی قابل استفاده می‌باشد که شما خرید خود را از طریق اپلیکیشن انجام‌ دهید. اگر خرید از طریق سایت صورت پذیرد، کد تخفیف رویداد ویژه اپلیکیشن قابل استفاده نخواهد بود.

کد تخفیف رویداد در مناسبت‌های مختلف

بسیاری از پلتفرم‌ها اقدام به ارائه کد تخفیف رویداد در مناسبت‌های متنوع می‌نمایند. مانند عید نوروز، شب یلدا و… . در این شرایط کد تخفیف رویداد فقط در زمانی قابل استفاده می‌باشد که خرید خود را در بازه زمانی این مناسبت‌ها استفاده نمایید.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات پلتفرم‌های رویداد

تمامی پلتفرم‌های معرفی شده، کد تخفیف رویداد برای انواع محصولات و خدمات خود ارائه می‌نمایند. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف رویداد برای خدمات و‌محصولات این سامانه‌ها خواهیم پرداخت.

کد تخفیف جشنواره‌ها

از رایج‌ترین رویداد‌ها می‌توان به انواع جشنواره‌ها اشاره کرد. کد تخفیف رویداد ویژه شرکت در جشنواره‌ها یکی از بهترین فرصت‌ها برای علاقه‌مندان برای حضور در جشنواره‌ها می‌باشد.

کد تخفیف مسابقات

یکی دیگر از دغدغه‌های افراد متقاضی برای شرکت در رویدادها، مسابقات است. با داشتن کد تخفیف رویداد ویژه مسابقات می‌توانید به راحتی و با هزینه مناسب‌تر در انواع مسابقات به عنوان شرکت‌کننده و یا تماشاگر شرکت نموده و لذت ببرید.

کد تخفیف انواع آموزش

بسیاری از دانش‌ها و انواع هنر به سادگی قابلیت آموزش دارند. از این رو بسیاری از رویدادها اقدام به ارائه آموزش در زمینه‌های متنوع را می‌نماید. کد تخفیف رویداد ویژه انواع آموزش این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا با یک هزینه مناسب‌تر در انواع کورس و دوره آموزشی شرکت نموده و از اطلاعات آن بهره‌مند گردید.

کد تخفیف برگزای مراسم ترحیم و خاکسپاری

برای برگزاری مراسم ترحیم بسیاری از موضوعات و موارد ضروری و غیرقابل حذف کردن می‌باشند. از این رو با داشتن کد تخفیف رویداد می‌توانید تمامی موارد مرتبط با برگزاری مراسم ترحیم را با قیمتی مناسب تهیه کرده و مجلسی خوب و آبرومند برگزار نمایید. از خرید و فروش قبر گرفته تا خوراکی‌های مخصوص پذیرایی و… .

کد تخفیف برگزاری رویداد

همیشه این افراد شرکت کننده نیستند که به دنبال شرکت در انواع رویداد می‌باشند. بلکه برگزارکنندگان رویداد نیز به دنبال فضایی هستند که بتوانند از طریق آن رویداد خود را برگزار نمایند. به ویژه کسانی که قصد برگزاری رویداد را به صورت آنلاین دارند. از این رو این کد تخفیف رویداد برای این افراد یک انتخاب عالی و مناسب می‌باشد.

شرایط استفاده از کد تخفیف رویداد چیست؟

برای استفاده از کد تخفیف رویداد لزوما نباید شرایط ویژه یا خاصی داشته باشید. تنها کافیست بسته به نوع کد تخفیف ببینید که آیا می‌توانید از این کد تخفیف رویداد استفاده کنید یا نه. به طور مثال برای استفاده از کد تخفیف رویداد ویژه اولین خرید لازم است که برای اولین بار خرید خود را از آن مجموعه انجام دهید.

یا زمانی که از کد تخفیف رویداد ویژه مناسبت‌های خاص استفاده می‌کنید لازم است در همان بازه زمانی مناسبت‌های خاص خرید خود را انجام دهید تا بتوانید از تخفیفات بهره‌مند شوید.

انواع کد تخفیف رویداد را چگونه دریافت کنیم؟

حال که با انواع کد تخفیف رویداد آشنا شدیم بهتر است با نحوه دریافت آن نیز آشنا گردیم. قطعا تا الآن برای شما نیز سؤال پیش آمده که چگونه می‌توان انواع کد تخفیف رویداد را دریافت کرد؟ در ادامه به بررسی راه‌های دریافت کد تخفیف رویداد می‌پردازیم.

سایت موپُن

اولین و ساده‌ترین راه، دریافت کد تخفیف رویداد از طریق سایت موپُن می‌باشد. از این جهت که شما کافیست وارد سایت شده و کد تخفیف رویداد مورد نظر را در قسمت جست‌وجوی سایت وارد نمایید، تمامی کدهای تخفیف رویداد مورد نظر برای شما به نمایش در می‌آید.

اپلیکیشن موپُن

راه دیگر برای دریافت کد تخفیف رویداد، اپلیکیشن موپُن می‌باشد. برای دریافت این اپلیکیشن کافیست وارد سایت شده، لینک دانلود اپلیکیشن را بیابید، اپلیکیشن را دانلود و سپس بر روی سیستم خود نصب نمایید. پس از آن کافیست در قسمت جست‌وجو کد تخفیف رویداد مورد نظر را جست‌وجو نمایید. پس از یافتن کد تخفیف رویداد می‌توانید یک خرید به صرفه داشته باشید. ضمن اینکه در اپلیکیشن می‌توانید لیستی از علاقه‌مندی‌ها را برای خود ایجاد نموده تا همیشه در دسترس داشته باشند.

کانال و ربات تلگرام موپُن

برای استفاده از ربات تلگرام موپُن، کافیست وارد سایت شده و لینک کانال را بیابید، سپس وارد کانال شده و از طریق آن در ربات تلگرام موپُن عضو گردید. از این رو می‌توانید تنها با یک سرچ ساده تمامی انواع کد تخفیف رویداد را یافته و استفاده نمایید.

خبرنامه موپُن

یکی دیگر از انواع راه‌های دریافت کد تخفیف رویداد، عضویت در خبرنامه موپُن می‌باشد. کافیست وارد سایت موپُن شوید. سپس در قسمت خبرنامه ایمیل خود را وارد کرده و عضو شوید. از این پس انواع کد تخفیف رویداد بر روی ایمیل برای شما ارسال می‌گردد و در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

افزونه موپُن

این افزونه، یک افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم می‌باشد. لینک آن را از طریق سایت یافته و دانلود نمایید. سپس بر روی سیستم خود نصب کنید. پس از آن کافیست کلمه یا کلمات مرتبط با کد تخفیف رویداد را در گوگل سرچ کنید. تمامی کدهای تخفیف مرتبط را برای شما به نمایش در می‌آورد.

چگونه از کد تخفیف رویداد استفاده کنیم؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است. کافیست وارد سایت مورد نظر شده، محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و تا مرحله پرداخت پیش روید. سپس در این مرحله کادری با عنوان کد تخفیف یا کد هدیه خواهید دید. از این رو کد تخفیف رویداد مورد نظر را در این قسمت وارد کرده و اعمال می‌نمایید. پس از آن تخفیف بر روی فاکتور شما محاسبه شده و می‌توانید یک خرید خوب و به صرفه داشته باشید.

نحوه محاسبه خدمات رویداد با کد تخفیف چگونه است؟

محاسبه کد تخفیف رویداد به دو صورت انجام می‌پذیرد. در حالت اول همان‌گونه که پیش‌تر توضیح دادیم، کد تخفیف رویداد را در کادر مورد نظر وارد می‌کنید و سپس تخفیف بر روی کل فاکتور شما اعمال شده و از مبلغ کل کسر خواهد شد.

در روش دوم فقط در زمانی که کد تخفیف رویداد ویژه محصولات منتخب می‌باشد، با اعمال کد تخفیف مبلغ از کل فاکتور شما کسر نمی‌گردد. بلکه فقط از هزینه محصولات منتخب کسر می‌شود. در هر دو صورت کد تخفیف رویداد سبب می‌شود شما یک خرید خوب و مناسب داشته باشید و بتوانید در انواع رویداد با اطلاعات مفید و متنوع بهره‌مند گردید.