موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف رویداد

کد تخفیف رویداد

کد تخفیف 250 هزار تومانی مراسم ختم آنلاین بهشت یار

با استفاده از این کد از 250 هزار تومان تخفیف سفارش مراسم ختم آنلاین در سامانه خدمات خاکسپاری و مجالس ترحیم بهشت یار برخوردار شوید. برای سفارش مراسم ختم آنلاین در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 120 هزار تومانی خرید محصولات سنگ مزار بهشت یار

با ثبت این کد از تخفیف 120 هزار تومانی خرید محصولات سنگ مزار بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین مجالس ترحیم و خاکسپاری بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات سنگ مزار وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی خرید محصولات گلفروشی بهشت یار

با وارد کردن این کد از تخفیف 50 هزار تومانی خرید از دسته‌بندی گلفروشی بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم استفاده کنید. برای مشاهده محصولات گلفروشی در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 200 هزار تومانی سنگ قبر بهشت یار

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف خرید سنگ قبر بهشت یار، سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات سنگ قبر در وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 1300 تومانی پک پذیرایی بهشت یار

با وارد کردن این کد می‌توانید 1300 تومان تخفیف روی خرید هر پک پذیرایی بهشت یار دیافت کنید. برای خرید پک‌های پذیرایی بهشت یار،سامانه خدمات آنلاین خاکسپاری و مراسم ترحیم روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 1 میلیون تومانی مراسم ختم آنلاین بهشت یار

با وارد کردن این کد می‌توانید از 1 میلیون تومان تخفیف برای مراسم ختم آنلاین سامانه بهشت یار بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه مراسم ختم آنلاین بهشت یار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی سلام ثبت نام

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سلام ثبت نام، سامانه مدیریت و شرکت در رویدادهای هنری بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی دوره‌های آموزشی، کارگاه و پرداخت ارزی اعمال نمی‌شود. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی بهشت یار در تهر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف بهشت یار، سامانه اینترنتی رزرو مراسم ترحیم برای خریدهای بالای 100 هزار تومان در شهر تهران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 150 هزار تومانی بهشت یار در تهر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 150 هزار تومان تخفیف بهشت یار، سامانه اینترنتی رزرو مراسم ترحیم برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان در شهر تهران بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بهشت یار بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 هزار تومانی اولین خرید ایوند

با وارد کردن کد تخفیف هنگام ثبت‌نام در ایوند، سامانه برگزاری و اطلاع رسانی انواع رویداد، از 5 هزار تومان اعتبار رایگان برخوردار می‌شوید. برای ثبت نام و دریافت اعتبار رایگان ایوند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

رویداد

همه‌ی انسان‌ها علاقه دارند در زمینه خاصی فرد متخصص و باتجربه‌ای شوند. این علاقه به تخصص و تجربه از علاقه برای به دست آوردن ثروت، مقام و کسب اعتبار سرچشمه می‌گیرد. حال برای به دست آوردن تخصص و تجربه در یک حوزه خاص باید در قدم اول از متخصصان و باتجربه‌های آن حوزه کمک بگیرید تا دیگر اشتباهات نفرات قبلی را انجام ندهید. همچنین برای به دست آوردن چشم‌اندازی مناسب از این که چه قدم‌های دیگری برای رسیدن به بهترین نفرات آن حوزه، در پیش دارید. در حال حاضر رویداد‌های زیادی در سطح کشور در حوزه‌های مختلفی همچون دیجیتال مارکتینگ، آموزش مدیریت کسب و کار و حتی حوزه‌های عمومی مثل سلامتی و ورزش، برگزار می‌شود که با شرکت در آن‌ها می‌توانید از تجربیات متخصصان هر حوزه‌ای متناسب با آن رویداد، استفاده کنید. با گسترش اینترنت در میان مردم، دیگر نیاز نیست برای شرکت در رویدادها حتما به صورت فیزیکی در آن رویداد حاضر شوید. به خصوص اگر در شهرهای بزرگ زندگی نمی‌کنید نیاز به حضور در رویدادهای آنلاین را به طور قطع حس خواهید کرد. در موارد زیادی پیش می‌آید که شما علاقه دارید در رویدادی که فرد بسیار متخصص و حتی می‌توان گفت نفر اول کشور در حوزه‌ای خاص شرکت کنید اما طبیعتا حضور در رویدادهای حضوری و غیرآنلاین همچین فردی بسیار مشکل است و شاید برای تعداد نفرات کمی همچین چیزی دست‌یافتنی باشد؛ ولی با گسترش رویداد‌های آنلاین این افراد بسیار متخصص، می‌توانند با برگزاری رویدادهای آنلاین، افراد مختلفی را به شرکت ترغیب کنند. که این یعنی درآمد بیشتر برای آن فرد متخصص و هم هر کسی در هر جای کشور و با داشتن اینترنت و با هزینه کمتر نسبت به رویدادهای حضوری، شرکت کند. رویدادهای آنلاین دارای مزیت‌های زیادی است که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان عدالت آموزش در سطح کشور، هزینه کمتر نسبت به رویدادهای حضوری، حضور بیشتر افراد باتوجه به عدم تمرکز در یک شهر خاص، دانلود رویداد در مواردی خاص و دیدن دوباره‌ی آن و... اشاره کرد.