موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام

فروشگاه اینترنتی

(امتیاز ۳.۶۳ از مجموع ۲۸۹ رای)

از آخرین تخفیف‌های ایسام خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های ایسام خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ایسام که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ایسام دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف ایسام

7% تخفیف ایسام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف فروشگاه اینترنتی ایسام تا سقف 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف ایسام

12% تخفیف ماکت ایسام

بدون وارد کردن کد تخفیف از %12 تخفیف ماکت فروشگاه اینترنتی ایسام بهره‌مند شوید. برای مشاهده ماکت در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف ایسام

10% تخفیف اولین خرید ایسام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی ایسام با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف ایسام

تا %50 تخفیف کالاهای حراجی ایسام

بدون وارد کردن کد تخفیف و صرفا با ورود به لینک مربوطه می‌توانید از تخفیف‌ها و حراجی‌های روزانه فروشگاه اینترنتی ایسام بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است محصولات این لینک بصورت روزانه تغییر می‌کند و تا 50 درصد تخفیف شامل ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

70 هزار تومان تخفیف صنایع دستی آلین لند

با وارد کردن کد تخفیف از 70 هزار تومان تخفیف صنایع دستی فروشگاه اینترنتی آلین لند برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده صنایع دستی در وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

50 هزار تومان تخفیف اولین خرید کالاوما

با وارد کردن کد از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی کالاوما برای خریدهای بالای 199 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کالاوما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

10% تخفیف محصولات قهوه و شکلات موندیال این چند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف لوازم قهوه و شکلات موندیال در فروشگاه اینترنتی این چند تا سقف تخفیف 1 میلیون تومان و برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید لوازم قهوه ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین خرید باسلام

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی باسلام برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت باسلام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف ایسام

7% تخفیف لوازم برقی خانگی ایسام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 7 درصد تا سقف 100 هزار تومان ویژه خرید از محصولات برقی خانگی ایسام بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم خانگی برقی در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

8% تخفیف محصولات کلکسیونی و قدیمی ایسام

با وارد کردن کد تخفیف از %8 تخفیف محصولات کلکسیونی و قدیمی فروشگاه اینترنتی ایسام برای سفارش‌های بالای 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات کلکسیونی و قدیمی در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

100 هزار تومان تخفیف ایسام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 100 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان در فروشگاه اینترنتی ایسام بمناسبت عید قربان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف سایت ایسام

با وارد کردن کد تخفیف سایت ایسام می‌توانید از %5 تخفیف محافظ لوازم برقی و برق اضطراری تا سقف 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

دریافت کد تخفیف ایسام

با دریافت کد تخفیف ایسام می‌توانید از 5 درصد تخفیف انواع هارد دیسک کامپیوتر برای سفارش‌های بیشتر از 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده انواع هارد در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف فروشگاه ایسام

با وارد کردن کد تخفیف فروشگاه ایسام می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف ماسک برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ماسک در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف فعال ایسام

با وارد کردن کد تخفیف فعال ایسام می‌توانید از 500 هزار تومان تخفیف موبایل و تبلت برای خریدهای بالای 5 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید موبایل و تبلت در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف غیراول ایسام

با وارد کردن کد تخفیف غیراول ایسام از %8 تخفیف فروشگاه اینترنتی با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف دومین خرید ایسام

با وارد کردن کد تخفیف دومین خرید ایسام می‌توانید از %5 تخفیف ماسک فروشگاه اینترنتی با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ماسک در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام بدون حداقل خرید

با وارد کردن کد تخفیف ایسام بدون حداقل خرید می‌توانید از %5 تخفیف پاور بانک فروشگاه اینترنتی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است بر روی هر محصولات %5 اعمال می‌شود. برای مشاهده پاور بانک در وبسایت ایسام بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف جدید ایسام

با وارد کردن کد تخفیف جدید ایسام می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف محصولات سوپرمارکتی برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات سوپرمارکتی در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد خرید ایسام

با وارد کردن کد خرید ایسام می‌توانید از %8 تخفیف انگشتر با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید انگشتر در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام برای اولین خرید

با وارد کردن کد تخفیف ایسام برای اولین خرید می‌توانید از 300 هزار تومان تخفیف ساعت مچی برای خریدهای بالای 3 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ساعت مچی در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف 100 هزار تومانی ایسام

با وارد کردن کد تخفیف 100 هزار تومانی ایسام از 100 هزار تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف برای سایت ایسام

با وارد کردن کد تخفیف برای سایت ایسام می‌توانید از %8 تخفیف ساعت مچی با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ساعت مچی در وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ایسام

فروشگاه آنلاین ایسام در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرده است. بدون صرف هیچ هزینه‌ای می‌توانید، با استفاده از سایت ایسام، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی نمایید، و به صورت آنلاین محصولات خود را به روش‌های مختلف به فروش برسانید. هدف ایسام همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می‌باشد.

دسته‌بندی محصولات ایسام

دیجیتال

مد و پوشاک

آرایشی و بهداشتی

خانه و آشپزخانه

قدیمی و کلکسیونی

ماشین و موتور

فرهنگ و هنر

لوازم و ابزارآلات

ورزش و سفر

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ایسام

ایسام در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه ایسام و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

شهرهای محل فعالیت ایسام

ایسام محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی ایسام

تلفن: 281021 - 021