موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فروشگاه عمومی

کد تخفیف فروشگاه عمومی

80 هزار تومان تخفیف آلین لند

با وارد کردن کد از 80 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی آلین لند برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید، برای ورود به وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 11 ساعت بعد

7% تخفیف ایسام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف فروشگاه اینترنتی ایسام تا سقف 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایسام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف فعلا معتبر

40% تخفیف ماسک N95 این چند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف ماسک N95 فروشگاه اینترنتی این چند برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ماسک N95 در وبسایت این چند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

30 هزار تومان تخفیف تیمچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی تیمچه برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تیمچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

100 هزار تومان تخفیف کالای خواب و حمام آلین لند

با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف کالای خواب و حمام فروشگاه اینترنتی آلین لند برای سفارش‌های بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده کالای خواب و حمام در وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف فعلا معتبر

100% تخفیف ارسال مشهد کالا

با این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف ارسال مشهد کالا، فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

50 هزار تومان تخفیف آلین لند

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی آلین لند برای خریدهای بالای 180 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" کلیک کند

کد تخفیف فعلا معتبر

30% تخفیف هزینه حمل ایگرد

با این کد می‌توانید از 30 درصد تخفیف هزینه حمل تا سقف 250 هزار تومان ایگرد، سامانه خرید از آمازون و ایبی، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایگرد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

100% تخفیف ارسال پلازیو

با این کد می‌توانید از تخفیف 100 درصدی تا سقف 15 هزار تومان ارسال پلازیو، فروشگاه اینترنتی، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پلازیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

70 هزار تومان تخفیف لوازم ورزش و سفر آلین لند

با وارد کردن کد تخفیف از 70 هزار تومان تخفیف لوازم ورزش و سفر فروشگاه اینترنتی آلین لند برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم ورزش و سفر در وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف فعلا معتبر

قرعه کشی آیفون 12 و دریافت کد تخفیف 1 میلیون تومانی المپیک دیجی کالا

با شرکت در بازی‌های المپیک (فوتبال، پرش از مانع، بسکتبال و تنیس روی میز) فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بر اساس جمع امتیازهای خود کد تخفیف دیجی کالا، نماوا، دیجی استایل و فیدیبو هدیه بگیرید. لازم به ذکر است که ...

پیشنهاد تخفیف دار 1 هفته بعد

کد تخفیف 60 درصدی باسلام

با وارد کردن کد تخفیف از %60 تخفیف فروشگاه اینترنتی محصولات خانگی و محلی باسلام برای سفارش‌های بالای 15 هزار تومان و با سقف تخفیف 35 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی ...

کد تخفیف فعلا معتبر

50 هزار تومان تخفیف برند میشن جهان بازار

با وارد کردن کد از 50 هزار تومان تخفیف برند میشن فروشگاه کالای دیجیتال جهان بازار بهره‌مند شوید، برای خرید برند میشن در وبسایت جهان بازار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد

20% تخفیف هزینه حمل مالتینا

با این کد می‌توانید از 20 درصد تخفیف هزینه حمل تا سقف 500 هزار تومان مالتینا، سامانه خرید از آمازون، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مالتینا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

8% تخفیف ایران تایمر

با این کد می‌توانید تا 5 محصول را با تخفیف 8 درصدی ایران تایمر، فروشگاه اینترنتی ساعت، خریداری نمایید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای محصولات فروش ویژه اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت ایران تایمر بر ...

کد تخفیف فعلا معتبر

فروشگاه عمومی

حتما شما نیز با فروشگاه‌های اینترنتی معروفی همچون دیجی کالا آشنا هستید و ممکن است گاهی نیز از آن خرید کرده باشید. این فروشگاه‌ها که انواع مختلفی از اجناس را در دسته‌بندی‌های مختلف به فروش می‌رساند، بسیار پر کاربرد و شناخته شده هستند. خرید از این فروشگاه‌های اینترنتی عمومی بسیار راحت و مقرون به صرفه است. این فروشگاه‌ها اکثرا تفاوت قیمت زیادی با خریدهای حضوری دارند.

خرید از فروشگاه‌های آنلاین از مزایای زیادی همچون تنوع، کاهش قیمت، ملاحظه انواع مشخصات محصولات و... برخوردار است. به همین دلیل است که امروزه افراد ترجیح می‌دهند تا بیشتر خریدهای خود را با استفاده از تلفن همراه خود و به صورت اینترنتی انجام دهند. در ادامه با خدمات و مزایای این فروشگاه‌ها آشنا شده و سپس معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین را نام خواهیم برد.

در هر یک از این فروشگاه‌ها که بروید، با قالبی جذاب و زیبا رو به رو خواهید شد که قبل از هر چیز به شما بخش دسته‌بندی محصولات را نشان می‌دهد. در این دسته‌بندی شما می‌توانید محصولات را به صورت مجزا مشاهده کنید. به عنوان مثال در قسمت محصولات دیجیتال می‌توانید موبایل، لپ تاپ، تلویزیون و... را مشاهده کنید. اگر چنانچه نمی‌دانستید محصول مورد نظرتان عضو کدام دسته است، می‌توانید آن را در قسمت جستجو سرچ کنید. در ادامه با صفحه‌ای که مشخصات جزء به جزء این محصولات را در آن درج کرده‌اند روبرو شده و می‌توانید با توجه به قیمت آن، ثبت سفارش کنید.

از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر این است که به خریداران محصولات متنوع و با کیفیتی ارائه کند و برای خرید، مهلت تعویض و عودت بگذارد.

با وجود پیشرفت تکنولوژی، یکی از وسایل جدایی ناپذیر زندگی ما انسان‌ها تلفن‌های همراهمان است. به همین دلیل است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا محصولات مورد نظرشان را هم از طریق اینترنت و تلفن همراه خریداری کنند. بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فرصتی برای خرید حضوری ندارند. به همین دلیل به راحتی می‌توانند خریدهای ضروری و غیر ضروری خود را به کمک این فروشگاه‌های عمومی انجام دهند.