موپن، مرجع کد تخفیف

کد تخفیف فروشگاه عمومی

تا 50 هزار تومان تخفیف باسلام

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا 50 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی محصولات خانگی و محلی باسلام بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این تخفیف شامل %8 تخفیف محصول با سقف تخفیف 40 هزار تومان و 10 هزار تومان ...

کد تخفیف فعلا معتبر

80 هزار تومان تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف از 80 هزار تومان تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای محصولات دارای نشان کامیون سبز فعال می‌باشد و بر روی ...

کد تخفیف فعلا معتبر

30 هزار تومان تخفیف کتاب تیمچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف کتاب فروشگاه اینترنتی تیمچه برای خریدهای بالای 85 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب در وبسایت تیمچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

30% تخفیف محصولات منتخب واچ آنلاین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف محصولات منتخب واچ آنلاین، فروشگاه اینترنتی انواع ساعت مردانه و زنانه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت واچ آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

40 هزار تومان تخفیف خوردنی و آشامیدنی تیمچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف خوردنی و آشامیدنی فروشگاه اینترنتی تیمچه برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید خوردنی و آشامیدنی در وبسایت تیمچه بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف فعلا معتبر

30 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا در یزد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا در یزد برای سبدهای خرید بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی کالاهای شگفت انگیز اعمال نمی‌شود. ...

کد تخفیف 1 روز بعد

30 هزار تومان اعتبار اولین خرید باسلام

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از 30 هزار تومان اعتبار اولین خرید فروشگاه اینترنتی محصولات خانگی و محلی باسلام برای خرید‌های بالای 40 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ثبت نام در وبسایت باسلام و دریافت اعتبار رایگان ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

20% تخفیف ارسال محصولات ایگرد

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف ارسال محصولات ایگرد، فروشگاه اینترنتی خرید از آمازون با سقف تخفیف 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایگرد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

20 هزار تومان تخفیف ساعت واچ آنلاین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف ساعت فروشگاه اینترنتی ساعت و زیورآلات واچ آنلاین بهره‌مند شوید. برای مشاهده ساعت در وبسایت واچ آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد

30 هزار تومان تخفیف آلین لند

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی آلین لند برای سفارش‌های بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت آلین لند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

20 هزار تومان تخفیف گوجه سبز دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف گوجه سبز دیجی کالا برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات گوجه سبز در وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

300 هزار تومان تخفیف محصولات منتخب ال جی تیمچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 300 هزار تومان تخفیف محصولات منتخب ال جی فروشگاه اینترنتی تیمچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات منتخب ال جی در وبسایت تیمچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

6% تخفیف اولین خرید واچ آنلاین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %6 تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی واچ آنلاین برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات پیشنهاد ویژه اعمال نمی‌شود. برای ورود به ...

کد تخفیف 10 ماه بعد

30 هزار تومان تخفیف اولین خرید باسلام

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی محصولات محلی باسلام برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت باسلام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

35 هزار تومان تخفیف اولین خرید لوازم شست و شو تیمچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 35 هزار تومان تخفیف لوازم شستشو و نظافت فروشگاه اینترنتی تیمچه برای خریدهای بالای 75 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم شست و شو در وبسایت تیمچه بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف 4 هفته بعد

فروشگاه عمومی

حتما شما نیز با فروشگاه‌های اینترنتی معروفی همچون دیجی کالا آشنا هستید و ممکن است گاهی نیز از آن خرید کرده باشید. این فروشگاه‌ها که انواع مختلفی از اجناس را در دسته‌بندی‌های مختلف به فروش می‌رساند، بسیار پر کاربرد و شناخته شده هستند. خرید از این فروشگاه‌های اینترنتی عمومی بسیار راحت و مقرون به صرفه است. این فروشگاه‌ها اکثرا تفاوت قیمت زیادی با خریدهای حضوری دارند.

خرید از فروشگاه‌های آنلاین از مزایای زیادی همچون تنوع، کاهش قیمت، ملاحظه انواع مشخصات محصولات و... برخوردار است. به همین دلیل است که امروزه افراد ترجیح می‌دهند تا بیشتر خریدهای خود را با استفاده از تلفن همراه خود و به صورت اینترنتی انجام دهند. در ادامه با خدمات و مزایای این فروشگاه‌ها آشنا شده و سپس معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین را نام خواهیم برد.

در هر یک از این فروشگاه‌ها که بروید، با قالبی جذاب و زیبا رو به رو خواهید شد که قبل از هر چیز به شما بخش دسته‌بندی محصولات را نشان می‌دهد. در این دسته‌بندی شما می‌توانید محصولات را به صورت مجزا مشاهده کنید. به عنوان مثال در قسمت محصولات دیجیتال می‌توانید موبایل، لپ تاپ، تلویزیون و... را مشاهده کنید. اگر چنانچه نمی‌دانستید محصول مورد نظرتان عضو کدام دسته است، می‌توانید آن را در قسمت جستجو سرچ کنید. در ادامه با صفحه‌ای که مشخصات جزء به جزء این محصولات را در آن درج کرده‌اند روبرو شده و می‌توانید با توجه به قیمت آن، ثبت سفارش کنید.

از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر این است که به خریداران محصولات متنوع و با کیفیتی ارائه کند و برای خرید، مهلت تعویض و عودت بگذارد.

با وجود پیشرفت تکنولوژی، یکی از وسایل جدایی ناپذیر زندگی ما انسان‌ها تلفن‌های همراهمان است. به همین دلیل است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا محصولات مورد نظرشان را هم از طریق اینترنت و تلفن همراه خریداری کنند. بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فرصتی برای خرید حضوری ندارند. به همین دلیل به راحتی می‌توانند خریدهای ضروری و غیر ضروری خود را به کمک این فروشگاه‌های عمومی انجام دهند.