موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سفارش نان

کد تخفیف سفارش نان

کد تخفیف 35 درصدی بقچه

با وارد کردن کد تخفیف از %35 تخفیف بقچه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی بقچه

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف بقچه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی بقچه

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف سفارش آنلاین نان بقچه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت بقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی نون رسون

برای انواع نان‌های رژیمی و فانتزی. برای ورود به وبسایت نون رسون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 هزار تومانی اعتبار رایگان بقچه

با نصب اپلیکیشن و وارد کردن کد در بخش اعتبار رایگان از 5 هزار تومان اعتبار رایگان اپلیکیشن سفارش آنلاین نان بقچه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

سفارش نان

نان مهم‌ترین و پُرمصرف‌‌ترین خوراکی در بین مردم است که قسمت بزرگی از رژیم غذایی افراد را تشکیل می‌دهد. یقینا تمام مردم از نان استفاده می‌کنند و تقریبا هر روز نان می‌خرند. امروزه نیاز به نان کمی گسترده‌تر شده و افراد و شرکت‌ها به انواعی از آن نیاز دارند که باید سریعا تامین شود.مثلا ممکن است برای شما پیش آمده باشد به دلیل تعطیلی یا حجله نتوانسته باشید نان مورد نظر خود را تهیه کنید. بنابراین این افراد و شرکت‌ها با چالش خرید نان مواجه هستند و اگر بخواهند به صورت فیزیکی نان مورد نیاز خود را پیدا و تهیه کنند، کمی با مشکل مواجه خواهند شد. پس سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین نان به وجود آمده‌اند تا به سریع‌ترین و راحت‌ترین روش ممکن نان موردنیاز مردم را تهیه کنند. چند سال پیش فکر این که بتوان از صف‌های طولانی نان رها شد و به صورتی اینترنتی نان را تهیه کرد دشوار بود اما امروزه این فکر با فروشگاه‌های آنلاین نان عملی شده است. فروشگاه‌های آنلاین خرید نان انواع نان را با توجه به نیاز مشتری خود ارائه می‌کنند. این فروشگاه‌ها در هر لحظه از شبانه روز سفارش خرید نان را می‌گیرند و به مشتریان خود ارائه می‌کنند. این فروشگاه‌ها در تمام شهرهای ایران هستند و می‌توانند در هر لحظه از شبانه روز به شما نان تازه تحویل بدهند؛ بنابراین نیازی به فریز کردن نان نیست. همچنین انواع نان‌های سنتی و صنعتی توسط این فروشگاه‌ها تهیه می‌شود تا هر مشتری با توجه به نیاز خود خرید کند. ضمنا برای افراد یا شرکت‌هایی که می‌خواهند به صورت انبوه نان سفارش دهند (برای مراسمات، جشن‌ها و مناسبت‌ها) بهترین گزینه فروشگاه‌های اینترنتی سفارش نان می‌باشد. مزایا: در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید نان مورد نیاز خود را تامین کنید. در هر مکانی که باشید می‌توانید نان را سفارش داده و در همان محل سفارش خود را تحویل بگیرید. مشتری برای خرید نان با ترافیک یا آلودگی هوا برخورد نمی‌کند. بررسی تمام نان‌ها از لحاظ قیمت، کیفیت، نوع و... مقدور می‌باشد و مشتری حق انتخاب بسیار زیادی دارد. فروشگاه اینترنتی می‌تواند جوابگوی نیاز همه مشتریان خود و با هر مقدار سفارشی باشد. فروشگاه اینترنتی می‌تواند شغل بسیار بیشتری نسبت به فروشگاه‌های سنتی ایجاد کند. نان درب منزل تحویل داده می‌شود و گاها هزینه هم درب منزل پرداخت می‌شود.