موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف 200 هزار تومانی اپ راکت

با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 200 هزار تومان تخفیف اپ راکت برخوردار شوید. اپ راکت پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های اندروید است. برای ورود به وبسایت اپ راکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اپ راکت

با ثبت این کد می‌توانید از 20 درصد تخفیف اپ راکت بهره‌مند شوید. اپ راکت یک پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های اندروید است. برای ورود به وبسایت اپ راکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 500 هزار تومانی آسان وب

با وارد کردن این کد تخفیف از 500 هزار تومان تخفیف آسان وب، سامانه خدمات طراحی وبسایت بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت آسان وب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 8 درصدی پازلی

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید از اپلیکیشن‌ساز آنلاین پازلی 8 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 250 هزار تومانی پلن تجاری نامحدود اپ راکت

با ثبت کد تخفیف در خرید پلن تجاری نامحدود اپ راکت، از 250 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. اپ راکت یک پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های اندروید است. جهت ورود به صفحه مربوط به تعرفه پلن‌ها و مشاهده جزئیات در وبسایت اپ ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی پلن‌های استارتر و حرفه‌ای اپ راکت

با ثبت کد تخفیف در خرید هر یک از پلن‌های استارتر و حرفه‌ای اپ راکت، از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. اپ راکت یک پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های اندروید است. توجه داشته باشید که این تخفیف برای پلن‌های استارتر و حرفه‌ای ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 8 درصدی اولین خرید پازلی

با ثبت این کد تخفیف برای اولین خرید اپلیکیشن از اپلیکیشن‌ساز آنلاین پازلی 8 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی پکیج برنامه‌نویسی واقعی آی وحید

با ثبت این کد می‌توانید از تخفیف 25 درصدی پکیج برنامه‌نویسی واقعی آژانس دیجیتال مارکتینک آی وحید بهره‌مند شوید. جهت مشاهده و خرید پکیج برنامه‌نویسی واقعی در وبسایت آی وحید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی پازلی

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سامانه ساخت اپلیکیشن موبایل پازلی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اپ راکت

با ثبت کد تخفیف در خرید از اپ راکت، 20 درصد تخفیف دریافت نمایید. اپ راکت پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های بومی اندروید است که کاربران بدون نیاز به دانش بالا و به سرعت می‌توانند اپلیکیشن‌های مدنظر خود را با آن طراحی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی یو آپلود

با ثبت این کد از تخفیف 10 درصدی اشتراک یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس بهره‌مند شوید. جهت خرید و یا تمدید اشتراک در وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی آسان وب

با ثبت کردن این کد از تخفیف 30 درصدی آسان وب، سامانه خدمات طراحی وبسایت بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت آسان وب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی یو آپلود

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف خرید، تمدید و ارتقا اشتراک یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس، تا سقف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کاموا

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف خرید اشتراک کاموا، سامانه فروشگاه‌ساز آنلاین، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کاموا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی افگیگا

با ثبت این کد در سامانه سایت ساز افگیگا از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت افگیگا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

طراحی سایت و اپلیکیشن

تا چند سال پیش مردم با رفع نیازهای خود و تهیه کردن مایحتاج زندگی و کالاهای مدنظر خود به‌صورت فیزیکی وارد بازارها می‌شدند و به گشت‌وگذار در میان غرفه‌ها و انتخاب کالاهای مدنظر خود می‌پرداختند؛ با توجه به این عملکرد کاربران، تولیدکنندگان و فروشندگان نیز به جهت ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایت مشتریان خود مجبور بودند تا محیط کسب‌وکار خود را از لحاظ فیزیکی رضایت‌بخش‌تر کنند.

اما امروزه به دلیل افزایش سرعت استفاده کاربران از فضای مجازی، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها، کاربران کمتر به‌صورت فیزیکی کالاهای مورد نیاز خود را برطرف می‌کنند و ترجیح می‌دهند تا به‌جای گشت‌وگذار در میان غرفه‌های بازارها وارد وب‌سایت و یا اپلیکیشن‌های مخصوص موبایل خود شوند و کالاهای موردنیاز خودشان را از آن طریق سفارش دهند.

از این‌رو استفاده از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای زنده نگه‌داشتن و بقای هر کسب‌وکاری یک عامل مهم تلقی می‌شود و صاحبان کسب‌وکار باید در جهت رشد و گسترش کسب‌وکار خود در فضای مجازی اقدامات لازم را انجام بدهند.

با توجه به آنچه در بالا به آن اشاره شد ما تصمیم گرفتیم تا در اینجا به بررسی طراحی سایت و اپلیکیشن و معرفی مزایای استفاده از آن‌ها بپردازیم و در ادامه این توضیحات همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این دو پلتفرم جذاب فضای مجازی در کنار یکدیگر بیاموزیم.

طراحی سایت و اپلیکیشن چیست؟

با طراحی یک سایت حرفه‌ای و جذاب کاربران می‌توانند صاحب یک فروشگاه مجازی گسترده شوند و انواع و اقسام کالاهای خود را به‌صورت آنلاین در این فروشگاه قرار دهند تا مصرف گنندگان بتوانند آن‌ها را مشاهده کنند و در صورت تمایل به انتخاب و سفارش آن‌ها بپردازند.

امروزه با وجود پلتفرم‌های مختلف طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای و جذاب دیگر سختی گذشته را ندارد و کاربران می‌توانند برای کسب‌وکار خود با مراجعه به متخصصین، به‌راحتی و در کمترین زمان وب‌سایت فروشگاه اینترنتی خود را به‌صورت حرفه‌ای راه‌اندازی کنند و کسب‌وکار خود را در فضای مجازی گسترش بدهند.

علاوه بر معرفی کالاها و خدماتی که برای فروش در فضای مجازی قرار داده‌شده، کاربران و مدیران وب‌سایت‌های اینترنتی می‌توانند مقالات دیگری مانند مقالات خبری و یا مقاله‌های آموزشی را در وب‌سایت خود بارگذاری کنند تا هم کاربران بیشتری را برای وب‌سایت خود جذب نمایند و هم رضایت کاربران از وب‌سایت آن‌ها و درنتیجه رضایت کمپانی گوگل از صفحه مجازی آن‌ها افزایش پیدا کند که همین امر باعث می‌شود تا وب‌سایت آن‌ها روزبه‌روز گسترده‌تر و پیشرفته‌تر شود که موجب افزایش فروش و بیشتر دیده شدن محصولات آن‌ها می‌شود.

طراحی اپلیکیشن چیست؟

امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که از اپلیکیشن‌های اندروید و ios تابه‌حال استفاده نکرده باشد؛ اما با این‌ وجود در ابتدا به معرفی اپلیکیشن می‌پردازیم.

به‌طورکلی اپلیکیشن فضایی در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند فعالیتی خاص را در آن محیط انجام بدهند و به‌طورکلی رابط کاربری لذت‌بخشی را در محیط اپلیکیشن تجربه کنند.

بیشتر اپلیکیشن‌ها تنها قابلیت انجام یک فعالیت رادارند به‌عنوان مثال اپلیکیشن‌های بانکداری فعالیت‌های مربوط به امور بانکی را انجام می‌دهند و اپلیکیشن‌های مانندِ فیدیبو فعالیت‌های مربوط به کتاب‌های صوتی و فروش آن‌ها را بر عهده دارد.

تعدادی از اپلیکیشن‌ها هم وجود دارند که می‌توانند درآن‌ واحد خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه دهند که از مهم‌ترین اپلیکیشن‌هایی که به‌صورت چندگانه عمل می‌کنند می‌توان به اپلیکیشن اسنپ اشاره کرد. در اصطلاح به اپلیکیشن‌هایی که چندین فعالیت را به‌صورت همزمان پیش می‌برند سوپر اپ گفته می‌شود.

طراحی سایت و اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟

تا اینجا به معرفی وب‌سایت و اپلیکیشن پرداختیم و همچنین به دلایلی که باید از این دو پلتفرم استفاده کرد؛ اشاره کردیم. در این قسمت قرار است تا در کنار هم با برخی از مزایای استفاده از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها آشنا شویم تا دلایلی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم بیشتر برای ما تثبیت شوند.

طراحی سایت چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر کسب‌وکاری پررونق‌تر و پرفروش‌تر است که تجارت خود را در فضای مجازی به‌خصوص وب‌سایت‌های اینترنتی گسترش داده باشد. در غیر این صورت بر اساس پیش‌بینی متخصصین، این تجارت یا یک تجارت ورشکسته است و یا تا چند سال آینده به تجارت ورشکسته تبدیل خواهد شد؛ در ادامه مهم‌ترین مزایایی که وب‌سایت‌های اینترنتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند را بیان می‌کنیم و شما عزیزان می‌توانید بامطالعه آن‌ها به اهمیت طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای و کاربرپسند بیشتر از پیش پی ببرید.

کاهش هزینه

یکی از عوامل رشد و موفقیت هر کسب‌وکاری کاهش هزینه‌های جانبی مانند اجاره مغازه، عوارض، شارژ ماهانه و... است. با طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای صاحبان کسب‌وکار می‌توانند بسیاری از هزینه‌های جانبی خود را کاهش دهند و از طرف دیگر با مدیریت درست وب‌سایت خود می‌توانند تبلیغات بهینه و گسترده‌ای را در فضای مجازی انجام دهند تا هم بتوانند کسب‌وکار خودشان را پیشرفت دهند و هم نسبت به تبلیغاتی که باید در محیط فیزیکی انجام دهند مبالغ بسیار زیادی را صرفه‌جویی نمایند؛ ازاین‌رو می‌توان گفت که کاهش هزینه یکی از دلایلی است که طراحی وب‌سایت برای صاحبان مشاغل به وجود می‌آورد تا کسب‌وکار آن‌ها پیشرفت نمایند.

دسترسی آسان

یکی دیگر از مزایایی که روزبه‌روز باعث محبوبیت بیشتر وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی می‌شود این است که دسترسی به آن‌ها به‌آسانی امکان‌پذیر است و کاربران می‌توانند تحت هر شرایطی به اینترنت متصل بشوند و از سایت موردنظر خود بازدید کنند و در صورت تمایل خرید خود را به ثبت برسانند. با توجه به سبک زندگی عموم افراد جامعه و مشغله‌های روزانه‌ای که هر یک از افراد با آن‌ها سروکار دارند؛ استفاده از وب‌سایت‌های فروشگاهی باعث شده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به‌صرف انرژی و وقت خود نیازهای روزمره خود را برطرف کنند.

تبلیغات گسترده و کم‌هزینه

اگر شما هم دارای یک کسب‌وکار هستید قطعاً از اهمیت تبلیغات و گسترش آن به‌وسیله تبلیغات آگاهید. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها بسیار پربازده‌تر از تبلیغاتی است که در سطح شهر و به‌صورت فیزیکی انجام می‌شود.

با توجه به افزایش روزافزون کاربران شبکه‌های فضای مجازی و همچنین بالا رفتن روزافزون جستجوهایی که در موتور جستجوگر گوگل انجام می‌شود می‌توان گفت که در حال حاضر یکی از گسترده‌ترین محیط‌هایی که برای تبلیغات در دسترس است صفحات مجازی و وب‌سایت‌ها می‌باشند؛ ازاین‌رو اگر شما هم به دنبال بازاریابی برای کسب‌وکار خود هستید پس از تاسیس سایت اختصاصی خود و انجام تبلیغات بر روی آن نتیجه آن را در زمان کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

به‌روز بودن اطلاعات

از دیگر مزایای که وب‌سایت‌ها در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهند این است که مدیران سایت می‌توانند مطالب قرارداده‌شده را به‌صورت دوره‌ای و با تکرار به‌روز کنند که این عامل هم باعث افزایش رضایت کاربران می‌شود و هم امتیاز مثبتی ازنظر موتور جستجوگر گوگل محسوب می‌شود.

مزایای استفاده از اپلیکیشن

اپلیکیشن‌ها اغلب به‌صورت اختصاصی طراحی می‌شوند و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند؛ تنوعی که در میان اپلیکیشن‌ها وجود دارد بسیار گسترده است و هر یک از اپلیکیشن‌ها معمولاً خدمات بخش بخصوصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

از مزایایی که اپلیکیشن‌ها در اختیار کاربران و صاحبان مشاغل قرار می‌دهند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت داده‌ها و اطلاعاتی که در کسب‌وکار آن‌ها وجود دارد

مدیریت اسناد و دسترسی سریع به آن‌ها

توسعه تصویری و ویدیویی کسب‌وکار

دریافت اطلاعاتی مانند ایمیل شماره تماس و...

انجام اموری مانند حسابداری مدیریت حقوق و دستمزدها

مدیریت منابع سیستم‌های ارتباط با مشتری

مدیریت راحت‌تر پروژه و کسب‌وکار

بررسی فرآیند کسب‌وکار و پیدا کردن نواقص آن

جابجایی سریع داده‌ها

افزایش بهره‌وری شرکت‌ها

گسترش دامنه تجارت کسب‌وکارها

معرفی پلتفرم‌های طراحی سایت و اپلیکیشن

در این قسمت به معرفی برخی از پلتفرم‌هایی که به‌صورت اختصاصی برای طراحی اپلیکیشن و وب‌سایت‌ها به وجود آمده اند؛ می‌پردازیم.

پلتفرم اپ ساز

اپ ساز یک پلتفرمی است که به‌صورت اختصاصی برای طراحی اپلیکیشن و بهینه کردن فضای اپلیکیشن برای کاربران به وجود آمده است این پلتفرم قابلیت‌هایی دارد که باعث شده تا به یکی از پلتفرم‌های محبوب در میان پلتفرم‌های دیگر تبدیل شود. در ادامه به سه مورد از معروف‌ترین قابلیت‌های پلتفرم اپ ساز اشاره می‌کنیم:

بیمه اپلیکیشن

بعد از اینکه متخصصین و برنامه نویسان پلتفرم اپ ساز اپلیکیشن موردنیاز شما را ساختند؛ آن‌ها اپ شما را بیمه می‌کنند؛ به این منظور که اگر برای اپلیکیشنی که برای شما طراحی‌شده است اتفاق خاصی بیفتد یا در کارایی آن اختلال ایجاد شود؛ آن‌ها رایگان عیب و ایراد اپلیکیشن را برای شما برطرف می‌کنند.

تضمین امنیت اپلیکیشن و اطلاعات حساب کاربری

با وجود پیشرفت فناوری یکی از معایبی که به وجود می‌آید این است که راه‌های متنوع و جدیدی برای دسترسی به اطلاعات شخصی دیگران به‌صورت غیرمجاز نیز گسترش پیدا می‌کند.

اپ ساز این تضمین را به کاربران خودش می‌دهد که امنیت برنامه نوشته‌شده توسط تیم آن‌ها بسیار بالا است و آن‌ها تمام راهکارهایی که برای نفوذ به برنامه وجود دارد را می‌شناسند و بر همین اساس ضریب امنیت بالایی را برای اپلیکیشن‌های خود به وجود می‌آورند.

اپ ساز موفق شده است تا بیش از ۳۰۰ اپلیکیشن در مارکت‌های اپل و گوگل بسازد و هزاران اپلیکیشن طراحی و ساخته‌شده توسط کاربران به‌وسیله این پلتفرم، عاملی است که باعث شده اعتبار این پلتفرم نزد کاربران افزایش پیدا کند.

آسان وب

اگر به فکر توسعه کسب‌وکار آنلاین خود هستید پس وقت آن رسیده است که وب‌سایت اینترنتی خود را طراحی کنید؛ یکی از پلتفرم‌هایی که به همین منظور به وجود آمده است وب‌سایت آسان وب است.

در مجموعه آسان وب رضایت مشتریان، بالاترین پارامتری است که به آن توجه می‌شود؛ بنابراین در این مجموعه تمام تلاش افراد درجهت بالارفتن رضایت مشتریان متمرکز شده است تا به‌صورت حرفه‌ای نیازهای کاربران را برطرف نمایند تا حداکثر رضایت مشتریان را برای خود به همراه داشته باشند؛ از خدماتی که آسان وب ارائه می‌دهد می‌توان به طراحی وب‌سایت به‌صورت اختصاصی، امنیت سایت‌ها و بهینه‌سازی سئو اشاره کرد.

وب سیما

یکی دیگر از پلتفرم‌هایی که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند به‌راحتی وب‌سایت تخصصی خودشان را راه‌اندازی کنند و آن را بر اساس سلیقه خود مدیریت کنند پلتفرم وبسیما است.

متخصصین در وب سیما تمام تلاش خود را می‌کنند تا سایت‌هایی که برای کاربران طراحی می‌کنند به‌صورت کاملاً جدید و خاص طراحی شود و رابط کاربری راحتی را در اختیار مشتریان صاحبان مشاغل قرار بدهد. یکی از عواملی که باعث افزایش اعتماد کاربران به این وب‌سایت شده است این است که توانسته است مشتریانی را از سایر کشورها مانند ترکیه، امارات متحده عربی و استرالیا برای خود به دست بیاورد.

اپتو

اگر قصد ساختن اپلیکیشن برای کسب‌وکار خودتان را دارید اما دانش و مهارت‌های برنامه نویسی را ندارید و تمایل دارید تا با کمترین هزینه ممکن اپلیکیشن موردنظر خود را طراحی کنید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از وب‌سایت اپتو است.

در این محیط شما عزیزان می‌توانید اپلیکیشن حرفه‌ای برای خود طراحی کنید و از قابلیت‌هایی همچون ساخت صفحات فروشگاهی، پرداخت درون برنامه‌ای، معرفی محصولات فیزیکی، فروشگاه‌ساز، تبلیغات درون برنامه‌ای، واقعیت افزوده، ارسال نوتیفیکیشن و... استفاده کنید.

اپ راکت

یکی از پلتفرم‌های نوظهور در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های اندروید وب‌سایت اینترنتی اپ راکت است؛ این وب‌سایت از سال ۱۳۹۹ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و با ارائه خدماتی با حداکثر کیفیت؛ توانسته است خدماتی که برای مشتریان به همراه می‌آورد را از همیشه باکیفیت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

کاموا

فروشگاه ساز کاموا به این منظور طراحی‌شده است تا کاربرانی که تمایل به طراحی وب‌سایت شخصی خود را دارند؛ اما از سواد و دانش لازم جهت برنامه‌نویسی و طراحی یک وب‌سایت اینترنتی برخوردار نیستند؛ بتوانند به‌راحتی فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنند و قسمت‌های مختلف یک سایت فروشگاهی را در پلتفرم خود به وجود بیاورند.

مزایایی که وب‌سایت کاموا در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد این است که آن‌ها می‌توانند سایت موردنظر خود را متناسب با جدیدترین فنّاوری دنیا در مدت‌زمان بسیار کوتاهی طراحی کنند و به‌صورت نامحدود محصولات، دسته‌بندی‌ها و سایر منوهایی که مدنظر آن‌ها است را در وب‌سایت خود به وجود بیاورند. علاوه بر آن، مدیریت وب‌سایت آن‌ها آسان است و کاربران تقریباً بدون داشتن اطلاعات فنی می‌توانند مدیریت وب‌سایت خود را به دست بگیرند.

مقایسه بهترین پلتفرم‌های طراحی سایت و اپلیکیشن

با توجه به مطالبی که در بالا به آن‌ها اشاره شد؛ اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به دنبال طراحی سایت اختصاصی خود هستید، می‌توانید با استفاده از وب‌سایت‌هایی همچون اپتو و کاموا وب‌سایت و یا اپلیکیشن موردنظر خود را به‌صورت کاملاً اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده برای خود طراحی کنید.

مهم‌ترین مزیتی که این وب‌سایت‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول نهایی آماده اجرا و ارائه به مشتری می‌شود و همچنین دیگر لازم نیست تا کاربران اطلاعاتی را در رابطه با دانش و مهارت برنامه‌نویسی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن به دست بیاورند و تنها با تهیه اشتراک آن‌ها می‌توانند از خدمات ارائه‌شده توسط این مجموعه‌ها استفاده کنند.

انواع کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

وب‌سایت‌هایی که در زمینه ساخت و تولید اپلیکیشن و طراحی سایت فعالیت می‌کنند؛ به‌منظور بهتر دیده شدن و بالا بردن رضایت مشتریان خود کدهای تخفیف بر روی محصولات خود قرار می‌دهند که این کدهای تخفیف در دسته‌بندی‌های مختلف قرار می‌گیرد.

ازجمله مهم‌ترین کدهای تخفیفی که توسط وب‌سایت‌های مختلف ارائه می‌شود شامل موارد زیر است.

کد تخفیف اولین خرید

برخی از سایت‌ها برای مشتریان جدید خود کدهای تخفیفی را تحت عنوان کد تخفیف اولین خرید فعال می‌کنند تا کاربرانی که برای اولین بار از خدمات آن‌ها استفاده می‌کنند بتوانند سفارشات مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری دریافت نمایند.

مدیران وب‌سایت‌ها با این کار تجربه خریدی لذت‌بخش را برای کاربران فراهم می‌کنند که همین امر باعث می‌شود احتمال بازگشت مجدد کاربران و انجام خریدهای بیشتر از وب‌سایت آن‌ها افزایش یابد.

کد تخفیف محصولات منتخب

در برخی از موارد گروهی از وب‌سایت‌ها تخفیفاتی را تحت عنوان کد تخفیف محصولات منتخب بر روی خدماتی که بیشترین استقبال را از سوی کاربران داشته‌اند قرار می‌دهند تا کاربران بیشتری بتوانند از این خدمات استفاده کنند و به مشتریان ثابت و همیشگی برای وب‌سایت‌ها تبدیل شوند.

کد تخفیف برای افراد و ارگان‌های خاص

بعضی از کدهای تخفیف تنها در اختیار افراد و ارگان‌های خاصی قرار می‌گیرند؛ مثلاً افراد بازنشسته، فرهنگیان، پرسنل شرکت‌های خاص و... می‌توانند تخفیفات خاصی که با هماهنگی مدیران سایت و شرکت‌ها بر روی محصولات قرار داده می‌شود استفاده کنند؛ این گروه از کدهای تخفیف به کد تخفیف برای افراد خاص معروف است.

کد تخفیف اپلیکیشن

یکی از اهداف مدیران وب‌سایت‌ها این است که تعداد کاربرانی که از اپلیکیشن آن‌ها استفاده می‌کنند روز به روز افزایش پیدا کند؛ بنابراین برای ترغیب کاربران به استفاده از اپلیکیشن و دانلود آن، معمولاً کدهای تخفیفی را برای کاربرانی که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند در نظر می‌گیرند؛ کاربران می‌توانند با استفاده از کد تخفیف اپلیکیشن خدمات مورد نظر خود را با قیمت مناسب‌تری سفارش دهند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

مناسبت‌های مختلف همیشه مورد توجه مدیران وب‌سایت‌ها بوده است و آن‌ها به بهانه مناسبت‌های مختلف مانند روز مادر یا عید نوروز، کدهای تخفیفی را تحت عنوان کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف، در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا هم کمپین فروش خود را با بالاترین درصد فروش سپری کنند و هم کاربران بتوانند خدمات مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری دریافت نمایند.

شرایط استفاده از کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن چیست؟

شرایط استفاده از کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن بسیار آسان است و کاربران می‌توانند به‌راحتی و با انجام چند کار ساده از کدهای تخفیفی که مدیران سایت بر روی محصولات خود قرار می‌دهند استفاده کنند.

نحوه دریافت کد تخفیف برای محصولات سایت‌ها متفاوت است؛ به‌طورکلی روش‌هایی که منجر به دریافت کد تخفیف و استفاده از خدمات ارائه‌شده توسط وب‌سایت‌ها باقیمت مناسب‌تری می‌شود شامل موارد زیر است:

برخی از وب‌سایت‌ها با اولین ورود کاربران و اولین استفاده از خدمات و محصولات آن‌ها تخفیف‌هایی را به‌منظور افزایش رضایت مشتریان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. گروهی دیگر از سایت‌ها زمانی کد تخفیف محصولات خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که آن‌ها از کانال و ربات تلگرام ساخته‌شده توسط مجموعه آن‌ها استفاده نمایند؛ همچنین کدهای تخفیف دیگری در خبرنامه‌ها و افزونه‌های مانند افزونه موپُن وجود دارد که کاربران می‌توانند به این سایت‌ها مراجعه کنند و کد تخفیف موردنظر خود را دریافت نمایند.

انواع کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن را چگونه دریافت کنیم؟

همان‌طور که در بالا اشاره شد؛ یکی از مهم‌ترین خدماتی که هر کسب‌وکاری به آن نیاز دارد طراحی سایت و اپلیکیشن است؛ تا صاحبان مشاغل بتوانند فعالیت‌های تجاری خود را در فضای مجازی نیز گسترش دهند.

طراحی سایت و اپلیکیشن همیشه با هزینه‌هایی همراه بوده است که این هزینه‌ها مانع استفاده صاحبان مشاغل از این پلتفرم‌ها بوده است؛ بنابراین به‌منظور استفاده گسترده از خدمات طراحی سایت یا اپلیکیشن انواع کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن در نظر گرفته‌شده است که می‌توان به‌وسیله آن‌ها استفاده از این خدمات را باقیمت مناسب‌تری در دسترس صاحبان مشاغل قرارداد.

برای دریافت کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن روش‌های گوناگونی وجود دارد؛ برخی از سایت‌های طراحی سایت و اپلیکیشن کدهای تخفیف را به صورت مستقیم بر روی وب‌سایت خود قرارداده اند و تمام کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

گروهی دیگر از کدهای تخفیف تنها در اختیار کاربرانی قرار می‌گیرند که از پلتفرم‌های مختلف مانند اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام، خبرنامه و افزونه موپُن استفاده می‌کنند؛ علاوه بر آن وب‌سایت موپُن دارای کدهای تخفیفی است که به‌منظور استفاده کاربران از این کدها در دسترس آن‌ها قرار گرفته شده است و کاربران با ثبت نام در این وب‌سایت می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

چگونه از کدهای تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدهای تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن تنها لازم است تا کاربران در ابتدا از روش‌هایی که در قسمت بالا به آن اشاره شد کدهای مورد نظر خود را به دست بیاورند و در ادامه برای فعال کردن آن‌ها لازم است تا قبل از کامل کردن فراینده خرید و فعال‌سازی خدمات مورد نیاز خود، کد تخفیف را در قسمت مشخص شده وارد کنند تا خدماتی که برای آن‌ها فعال می‌شود باقیمت مناسب‌تری در دسترس آن‌ها قرار بگیرد.

نحوه محاسبه تخفیف در طراحی سایت و اپلیکیشن با کد تخفیف چگونه است؟

محاسبه تخفیف در طراحی سایت و اپلیکیشن به صورت‌های مختلف امکان پذیر است برخی از کدهای تخفیف درصد مشخصی از کل مبلغ فاکتور را شامل می‌شوند و کاربران پس از فعال کردن آن‌ها می‌توانند درصد مشخصی از جمع مبلغ نهایی فاکتور خود را کم کنند؛ اما کدهای تخفیفی هم وجود دارند که سقف مشخصی را شامل می‌شوند و کاربران می‌توانند تنها به اندازه مبلغی که برای آن کد تخفیف در نظر گرفته‌شده است از مبلغ فاکتور خود کم کنند.