موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف 10 درصدی خرید پکیج‌های ترکیبی اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید پکیج‌های ترکیبی اندروید، آی او اس، وب اپلیکیشن بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید وب اپلیکیشن اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید وب اپلیکیشن (PWA) بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید اپلیکیشن آی او اس اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید اپلیکیشن آی او اس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید اپلیکیشن اندروید اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید اپلیکیشن اندروید بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

30% تخفیف پازلی

بدون وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ویژه ارتقا و تمدید طرح کاربری فروشگاه ساز پازلی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این تخفیف شامل طرح پایه نمی‌شود. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 80 درصدی آسان وب

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %80 تخفیف گروه طراحی آسان وب بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف روی خدمات ماهانه و افزایش سرعت لود سایت قابل اعمال نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت آسان وب بر ...

کد تخفیف 2 سال بعد

کد تخفیف 20 درصدی اپتو

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکشین ساز آنلاین اپتو برای سفارش‌های بالای 1 میلیون و 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی یو آپلود

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی یو آپلود

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف خرید، ارتقا و اشتراک یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی پازلی

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف فروشگاه ساز پازلی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است کد بر روی ارتقای پلن و طرح‌های پازلی قابل اعمال است. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی یو آپلود

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف ویژه خرید، ارتقا و تمدید اشتراک یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی پازلی

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سامانه‌ی ساخت اپلیکیشن موبایل پازلی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی مستر 2 اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف اپلیکیشن‌ساز آنلاین مستر 2 اپ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مستر 2 اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

جشنواره یلدا پازلی

در جشنواره یلدا سامانه‌ی ساخت اپلیکیشن موبایل پازلی، به منظور همدلی بیشتر با کسب و کارها بنرهای قابل ویرایش مخصوص یلدا و یک لباس برای اپلیکیشن به صورت رایگان در نظر گرفته تا بتوانند با استفاده از آن بهتر ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید مستر 2 اپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف اولین خرید اپلیکیشن‌ساز آنلاین مستر 2 اپ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مستر 2 اپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

طراحی سایت و اپلیکیشن

امروزه بسیاری از شرکت‌ها، تیم‌ها و حتی اشخاص درخواست ایجاد یک وب‌سایت دارند تا با استفاده از آن عملکرد اینترنتی خود را پیاده کنند. تقریبا تمام کسب و کارها و حتی فرایندهای دولتی و شخصی از طریق اینترنت انجام می‌شوند که علت نیاز گسترده به ایجاد سایت‌های مختلف را روشن می‌سازد. تیم‌های زیادی وجود دارند که خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن را با توجه به نیاز مشتری انجام می‌دهند. برای اینکه بتوانیم به هدف خود از ایجاد سایت برسیم، باید کار طراحی سایت را به یک تیم حرفه‌ای بسپاریم تا بیشترین بازدهی را از ایجاد سایت به دست آوریم. پروسه طراحی سایت کار آسانی نیست و باید کارشناسان زیادی در حرفه‌های مختلف از جمله برنامه نویسی، طراحی گرافیک و تولید محتوا برای انجام آن همکاری کنند. بنابراین طراحی سایت خود را به تیمی بسپاریم که ویژگی‌های یک تیم طراحی مناسب را داشته باشد.

تیم‌ها و سایت‌هایی که خدمات مربوط به طراحی سایت را انجام می‌دهند با مهیا کردن خدمات تخصصی ویژه و همچنین مشاوره به مشتریان، سعی می‌کنند بهترین پروژه را برای آنها ارائه کنند. این سایت‌ها از تخصص خود جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کنند؛ یعنی به پروسه طراحی و ایجاد سایت مسلط هستند و می‌دانند هدف مشتری چیست. بنابراین تنها کاری که لازم است برای سفارش آنلاین طراحی سایت انجام شود، ارائه ایده‌ها و نقشه‌های ذهنی به تیم تولید است. م نیازی به یافتن تیم‌های مجرب و حرفه‌ای برای طراحی سایت نیست و می‌توان با بررسی نمونه‌کارهای هر سایت یا شرکت، کیفیت کار هر کدام را سنجید. ضمنا می‌توان به صورت آنلاین بهترین سایت را برای انجام پروژه انتخاب کرد و حداقل وقت صرف می‌شود. این سایت‌ها به دلیل آنکه بزرگ هستند و پروژه‌های زیادی را انجام می‌دهند مبلغ کمتری را بابت ارائه خدمات دریافت می‌کنند.