موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف طراحی سایت و اپلیکیشن

کد تخفیف 15 درصدی اپلیکیشن آی او اس اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 15 درصد تخفیف خرید اپلیکیشن آی او اس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید پکیج‌های ترکیبی اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید پکیج‌های ترکیبی اندروید، آی او اس، وب اپلیکیشن بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید وب اپلیکیشن اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید وب اپلیکیشن (PWA) بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید اپلیکیشن آی او اس اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید اپلیکیشن آی او اس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی خرید اپلیکیشن اندروید اپتو

با وارد کردن این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف خرید اپلیکیشن اندروید بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو، اپلیکیشن ساز آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی یو آپلود

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف خرید، تمدید و ارتقا اشتراک یو آپلود، سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس، تا سقف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کاموا

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف خرید اشتراک کاموا، سامانه فروشگاه‌ساز آنلاین، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کاموا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی افگیگا

با ثبت این کد در سامانه سایت ساز افگیگا از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت افگیگا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اشتراک یو آپلود

با ثبت این کد تخفیف می‌توانید اشتراک سامانه میزبانی آپلود فایل و عکس یو آپلود را با 10 درصد تخفیف خریداری کنید. برای مشاهده اشتراک‌های یو آپلود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی اپلیکیشن آی او اس اپتو

با استفاده از این کد می‌توانید از ٪40 تخفیف مخصوص ساخت اپلیکیشن آی او اس در سایت اپلیکیشن‌ساز آنلاین اپتو استفاده کنید. برای ورود به سایت اپتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی اپلیکیشن اندروید اپتو

با استفاده از این کد می‌توانید از ٪40 تخفیف مخصوص ساخت اپلیکیشن اندرویدی در سایت اپلیکیشن‌ساز آنلاین اپتو استفاده کنید. برای ورود به سایت اپتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی اپلیکیشن وب اپ اپتو

با استفاده از این کد می‌توانید از ٪40 تخفیف مخصوص ساخت اپلیکیشن وب اپ در سایت اپلیکیشن‌ساز آنلاین اپتو استفاده کنید. برای ورود به سایت اپتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اپتو

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکشین ساز آنلاین اپتو برای سفارش‌های بالای 1 میلیون و 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اپتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی پکیج ترکیبی اپتو

با استفاده از این کد می‌توانید از ٪40 تخفیف مخصوص خرید پکیج ترکیبی در سایت اپلیکیشن‌ساز آنلاین اپتو استفاده کنید. برای ورود به سایت اپتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

30% تخفیف پازلی

بدون وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ویژه ارتقا و تمدید طرح کاربری فروشگاه ساز پازلی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این تخفیف شامل طرح پایه نمی‌شود. برای ورود به وبسایت پازلی بر روی "خرید کنید" ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

طراحی سایت و اپلیکیشن

امروزه بسیاری از شرکت‌ها، تیم‌ها و حتی اشخاص درخواست ایجاد یک وب‌سایت دارند تا با استفاده از آن عملکرد اینترنتی خود را پیاده کنند. تقریبا تمام کسب و کارها و حتی فرایندهای دولتی و شخصی از طریق اینترنت انجام می‌شوند که علت نیاز گسترده به ایجاد سایت‌های مختلف را روشن می‌سازد. تیم‌های زیادی وجود دارند که خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن را با توجه به نیاز مشتری انجام می‌دهند. برای اینکه بتوانیم به هدف خود از ایجاد سایت برسیم، باید کار طراحی سایت را به یک تیم حرفه‌ای بسپاریم تا بیشترین بازدهی را از ایجاد سایت به دست آوریم. پروسه طراحی سایت کار آسانی نیست و باید کارشناسان زیادی در حرفه‌های مختلف از جمله برنامه نویسی، طراحی گرافیک و تولید محتوا برای انجام آن همکاری کنند. بنابراین طراحی سایت خود را به تیمی بسپاریم که ویژگی‌های یک تیم طراحی مناسب را داشته باشد. تیم‌ها و سایت‌هایی که خدمات مربوط به طراحی سایت را انجام می‌دهند با مهیا کردن خدمات تخصصی ویژه و همچنین مشاوره به مشتریان، سعی می‌کنند بهترین پروژه را برای آنها ارائه کنند. این سایت‌ها از تخصص خود جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کنند؛ یعنی به پروسه طراحی و ایجاد سایت مسلط هستند و می‌دانند هدف مشتری چیست. بنابراین تنها کاری که لازم است برای سفارش آنلاین طراحی سایت انجام شود، ارائه ایده‌ها و نقشه‌های ذهنی به تیم تولید است. م نیازی به یافتن تیم‌های مجرب و حرفه‌ای برای طراحی سایت نیست و می‌توان با بررسی نمونه‌کارهای هر سایت یا شرکت، کیفیت کار هر کدام را سنجید. ضمنا می‌توان به صورت آنلاین بهترین سایت را برای انجام پروژه انتخاب کرد و حداقل وقت صرف می‌شود. این سایت‌ها به دلیل آنکه بزرگ هستند و پروژه‌های زیادی را انجام می‌دهند مبلغ کمتری را بابت ارائه خدمات دریافت می‌کنند.