موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف عکاسی

کد تخفیف عکاسی

کد تخفیف 70 هزار تومانی اولین سفارش کادرو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 70 هزار تومان تخفیف اولین سفارش سامانه آنلاین درخواست عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 10 درصدی سایت عکاسی

با وارد کردن این کد می‌توانید %10 تخفیف از سایت عکاسی برای سه گروه محصول کلاس حضوری،کلاس آنلاین و کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سایت عکاسی، اطلاع رسانی، هنر و آموزش عکاسی روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با واردکردن این کد از ٪10 تخفیف برای ثبت سفارش در سامانه آنلاین درخواست عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت کادرو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف کادرو، سفارش سامانه آنلاین درخواست عکاس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 10 درصد تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 10 درصد تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف کادرو، سامانه درخواست آنلاین عکاس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کادرو

با وارد کردن کد از %10 تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 6 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف از %6 تخفیف رزرو سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

4% تخفیف کادرو

با وارد کردن کد تخفیف از %4 تخفیف رزرو سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 8 درصدی کادرو در مشهد

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %8 تخفیف سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو در شهر مشهد بهره‌مند شوید. برای درخواست آنلاین عکاس در وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی کتاب سایت عکاسی

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف کتاب سایت عکاسی، سامانه آنلاین اطلاع رسانی و آموزش عکاسی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای مشاهده کتاب‌ها در وبسایت سایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی کادرو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف رزرو سامانه درخواست آنلاین عکاس کادرو بهره‌مند شوید. برای درخواست آنلاین عکاس در وبسایت کادرو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

عکاسی

عکاسی یا عکس‌برداری اگرچه به عنوان یک شغل شناخته می‌شود اما در حقیقت هنر ثبت تصاویر می‌باشد. عکاسی در انواع مختلف اداری و تجاری، مراسم، خانوادگی، تبلیغاتی و... انجام‌پذیر است.

خدمات عکاسی چه مزایایی دارد؟

استفاده از خدمات عکاسی بسته به این که کدام نوع عکاسی مدنظرتان می‌باشد با مزایای گوناگونی همراه است. به عنوان مثال اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید با سفارش خدمات عکاسی تبلیغاتی براحتی می‌توانید خدمات و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده و به فروش برسانید.

هرچه عکاسی از محصولات یا به طور کلی عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای‌تر انجام شده باشد، میزان فروش و جلب‌توجه مخاطب نیز بیشتر خواهدبود.

معرفی پلتفرم‌های عکاسی

دو سایت عکاسی و کادرو جزو معروف‌ترین و البته فعال‌ترین پلتفرم‌های عکاسی محسوب می‌شوند. هر یک از این پلتفرم‌ها در ارائه خدمات عکاسی عملکرد خاصی دارند.

روی‌هم‌رفته با وجود چنین پلتفرم‌هایی دیگر لزومی ندارد برای استفاده از خدمات عکاسی به صورت حضوری به آتلیه‌های مختلف مراجعه کنید. بلکه تنها چند کلیک شما را به یه عکاس حرفه‌ای و مجرب مرتبط خواهدکرد که آماده ارائه بهترین خدمات عکاسی به مشتریانش است. از این‌ها گذشته بهترین پلتفرم‌های عکاسی در زمینه آموزش‌های تخصصی عکاسی نیز فعالیت گسترده‌ای دارند.

با این تفاسیر اگر جزو علاقه‌مندان به هنر عکاسی بوده و قصد شرکت در کلاس‌های آموزش عکاسی را دارید؛ از طریق پلتفرم‌های عکاسی می‌توانید در انواع کلاس‌های آنلاین و حضوری عکاسی شرکت نمایید. این کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی معمولاً توسط بهترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید برگزار شده و شرکت در آن‌ها اطلاعات بسیار جامعی در مورد انواع عکاسی تبلیغاتی، پرتره، طبیعت، تئاتر، صنعتی و غیره در اختیارتان خواهد گذاشت. به اضافه این که می‌توانید به صورت اینترنتی یا حضوری در کارگاه‌های مربوط به آموزش کادربندی، نورپردازی و... نیز شرکت نمایید.

سایت عکاسی

در معرفی سایت عکاسی به عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌های عکاسی همین‌قدر بگوییم این وب‌سایت اولین رسانه تخصصی عکاسی در ایران است.

سایت عکاسی با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه عکاسی توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از معتبرترین رسانه‌های عکاسی فارسی زبان کسب و تثبیت نماید. هدف اصلی از تاسیس این پلتفرم ارتقاء آگاهی نظری و فنی مخاطبین در حوزه عکاسی است.

طبیعتاً دستیابی به چنین هدفی باید همراه و همگام با جریان روز عکاسی دنیا باشد. به اضافه این که در سایت عکاسی برای افزایش سطح آگاهی علاقه‌مندان و فعالان در زمینه هنر عکاسی، محتواهایی همچون موارد زیر تولید و منتشر می‌شود:

فراخوان‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، نقد-بررسی و معرفی کتاب‌ها، اخبار روز، مقاله‌های نظری، مطالب آموزشی پایه و پیشرفته، معرفی دوربین و تجهیزات، مجموعه عکس‌ها و نمایشگاه‌ها، معرفی عکاسان بزرگ، مصاحبه‌ها و...

توجه داشته‌باشید انتشار یک چنین محتواهایی فرصتی نوین فراهم می‌کند تا عکاسی در قالب هنری جدی و مبتنی بر رویکردهای نظری – انتقادی به مردم معرفی شود. با این تفاسیر از سایت عکاسی می‌توان به عنوان پلتفرمی بسیار فعال در زمینه تولید محتوای تخصصی عکاسی به زبان فارسی یاد کرد.

کادرو

وب سایت کادرو اولین بازار آنلاین عکاسی حرفه‌ای است که از طریق آن می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه از بهترین خدمات تخصصی عکاسی بهره‌مند شوید. پس از آن تنها کاری که باقی می‌ماند تعیین زمان و مکان عکاسی می‌باشد.

به این ترتیب در روز و تاریخ مشخص شده یک عکاس حرفه‌ای یا تیمی از عکاسان به همراه تجهیزات نور به مکان انتخابی شما می‌آیند. البته اگر تمایل به عکاسی در آتلیه داشته‌باشید هم تنها کافی است که آتلیه را رزرو کنید و سپس عکاسی شما در آتلیه انجام خواهدشد.

بعد از این که پروسه عکاسی به اتمام رسید براحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید آلبوم آنلاین شخصی خود را مشاهده و دانلود نمایید. چنانچه قصد سفارش خدمات عکاسی از پلتفرم کادرو را دارید بد نیست بدانید این وب سایت آماده خدمات دهی در شهرهای زیر می‌باشد:

تهران، کرج، شیراز، رشت، مشهد، اصفهان، تبریز، بندر انزلی، قم، ایلام، اهواز، قزوین، همدان، ساری، کرمان، شاهرود، کیش، ساوه و...

نکته قابل‌توجه در مورد پلتفرم عکاسی کادرو این است که لیست مکان‌های مناسب برای انواع عکاسی و همچنین ژست‌های عکاسی متنوع در اختیارتان قرار می‌گیرد. در لیست مکان‌های مناسب می‌توانید از میان موارد زیر به انتخاب بپردازید:

فضای باز، عمارت و خانه‌باغ، دکوراتیو، موزه و خانه‌های قدیمی، کرایه آتلیه عکاسی و...

انواع ژست‌های عکاسی نیز بر اساس سوژه، محل، موقعیت، شامل موارد زیر می‌باشد:

مادر و دختر، عروس و داماد، دخترانه/ زنانه، طبیعت/ فضای باز، آتلیه، خانه، عاشقانه، مدلینگ، نشسته، اسپرت و...

همچنین پیش از ثبت سفارش خود می‌توانید از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید. به این منظور تنها کافی است از طریق صفحه اصلی وب‌سایت کادرو سوال یا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید. پس از آن کارشناسان و متخصصین این پلتفرم عکاسی با شما تماس گرفته و همچنین بهترین پکیج عکاسی را برایتان به ثبت می‌رسانند. به این ترتیب انواع خدمات عکاسی به بهترین نحو ممکن، کاملاً متناسب با نیازتان و توسط حرفه‌ای‌ترین عکاسان در اختیار شما قرار خواهدگرفت.

مقایسه بهترین پلتفرم‌های عکاسی

در مقایسه میان بهترین پلتفرم‌های عکاسی یعنی کادرو و سایت عکاسی که در این مطلب معرفی شدند؛ ابتدا باید بگوییم سایت عکاسی در حقیقت به عنوان یک مرجع آموزشی عکاسی تخصصی به فعالیت می‌پردازد. در حالی که عمده فعالیت وب‌سایت کادرو ارائه خدمات عکاسی و برقراری ارتباط میان مشتری و عکاسان حرفه‌ای است.

از جمله خدمات عکاسی ارائه شده توسط کادرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عکاسی عقد وعروسی، زوج، کودک و نوزاد، ورزشی، خبری و رویداد، خانوادگی، بارداری، پروفایل، دکوراسیون، فارغ التحصیلی، تیزر تبلیغاتی، چهره، تولد/ مهمانی / دورهمی، هوایی و هلی‌شات و...

یکی از مواردی که وب‌سایت کادرو را به بهترین پلتفرم عکاسی تبدیل کرده آسان و سریع بودن فرآیند رزرو است. در طی این فرآیند تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب پکیج‌های عکاسی و زمان آن (بسته به تعداد عکس‌ها) می‌باشد. در ادامه اطلاعات پروژه برای عکاس منتخبتان ارسال شده و چنانچه توسط عکاس تایید شود، اطلاعات تماس طرفین میان آنها رد و بدل می‌گردد. در غیر این صورت همواره می‌توانید عکاس دیگری را انتخاب کرده یا انتخاب عکاس را به تیم کادرو واگذار نمایید. از دیگر مزایا و برتری‌های پلتفرم عکاسی کادرو این است که اگرچه کل مبلغ پروژه در همان ابتدا باید پرداخت شود؛ اما مادامی که پروژه عکاسی تمام نشده و مشتری عکس‌های خود را دریافت نکرده‌باشد،هیچ مبلغی به عکاس تحویل داده نمی‌شود.

انواع کد تخفیف عکاسی

کد تخفیف عکاسی صرف‌نظر از نوع خدمات سفارشی در انواع مختلف زیر قابل دریافت می‌باشد:

کد تخفیف اولین خرید

اگر اولین بار است که از پلتفرم‌های عکاسی همچون کادرو، سایت عکاسی و... خدماتی را خریداری می‌نمایید، می‌توانید از کد تخفیف اولین خرید بهره‌مند شوید. توجه داشته‌باشید این نوع کد تخفیف عکاسی صرف‌نظر از نوع خدمات سفارشی قابل اعمال و استفاده می‌باشد.

کد تخفیف محصولات منتخب

کد تخفیف محصولات منتخب یکی از خاص‌ترین انواع کد تخفیف عکاسی محسوب می‌شود. پس از دریافت این کد می‌توانید یک سری خدمات عکاسی به خصوص را بسته به تعیین پلتفرم عکاسی انتخابی‌تان با تخفیف‌های ویژه خریداری نمایید.

کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان

کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان یکی از معروف‌ترین و پراستفاده‌ترین انواع کد تخفیف عکاسی است. با نگاهی به نام این کد تخفیف به خوبی متوجه خواهیدشد چه کسانی می‌توانند به استفاده از آن بپردازند. با این حساب اگر شما نیز جزو افراد خاصی همچون بازنشسته‌ها هستید؛ همین حالا می‌توانید با استفاده از این کد تخفیف اقدام به سفارش خدمات عکاسی موردنظرتان از بهترین پلتفرم‌های عکاسی نمایید.

کد تخفیف اپلیکیشن

اغلب پلتفرم‌های عکاسی همچون دیگر پلتفرم‎ها و وب سایت‌های اینترنتی خدمات خود را علاوه بر سایت در اپلیکیشن‌ها نیز ارائه می‌دهند. با این اوصاف اگر فرآیند ثبت سفارش انواع خدمات عکاسی را از طریق اپلیکیشن هر یک از این پلتفرم‌ها انجام دهید؛ براحتی می‌توانید از کد تخفیف اپلیکیشن بهره‌مند شوید.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف یکی از انواع کد تخفیف عکاسی است که در ایامی خاص مانند تعطیلات مذهبی، اعیاد و... منتشرشده و معمولاً مقادیر تخفیف قابل‌توجهی را دربر دارد. با این حساب اگر قصد سفارش بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات عکاسی را دارید؛ با توجه به این که یک چنین خدماتی معمولاً گران‌قیمت هستند، توصیه می‌کنیم خرید خود را با استفاده از "کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف" انجام‌دهید.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات پلتفرم‌های عکاسی

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات پلتفرم‌های عکاسی بسیار متنوع بوده و بسته به وب‌سایت انتخابی، متفاوت می‌باشد.

کد تخفیف عکاسی تبلیغاتی

پس از دریافت کد تخفیف عکاسی تبلیغاتی می‌توانید با هزینه‌ای مناسب اقدام به ثبت سفارش انواع عکاسی تبلیغاتی، فروشگاهی و زمینه سفید، پوشاک و لباس (مدلینگ)، تبلیغاتی غذا، معماری و دکوراسیون، خط تولید و... نمایید.

کد تخفیف عکاسی خانوادگی

کد تخفیف عکاسی خانوادگی یکی از محبوب‌ترین انواع کد تخفیف عکاسی است که این خدمات را تحت پوشش قرار می‌دهد: عکاسی خانوادگی، زوج، نوزاد، چهره- پروفایل، کودک، بارداری و...

کد تخفیف عکاسی مراسم

چنانچه کد تخفیف عکاسی مراسم را دریافت کرده‌باشید از این کد می‌توانید برای سفارش خدمات عکاسی در موارد زیر بهره‌مند شوید:

عکاسی مراسم، تولد، مهمانی، دورهمی، عقد و عروسی، فارغ التحصیلی، مذهبی و...

کد تخفیف عکاسی اداری و تجاری

کد تخفیف عکاسی اداری و تجاری همانطور که از نامش مشخص است در هنگام سفارش خدمات عکاسی زیر قابل استفاده می‌باشد:

عکاسی اداری و تجاری، تیمی و شرکتی، خبری و رویداد، ورزشی، مناظر و...

کد تخفیف مدرسه آنلاین عکاسی

با استفاده از کد تخفیف مدرسه آنلاین عکاسی درواقع می‌توانید با تخفیفات ویژه به ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین آموزشی زیر بپردازید:

کلاس آنلاین عکاسی مقدماتی، نرم‌افزار لایت روم، مبانی نور و نورپردازی، مبانی ترکیب‌بندی در عکاسی، نرم‌افزار فتوشاپ برای عکاسان، عکاسی پرتره، کارگاه عملی نورپردازی عکاسی تبلیغاتی، عکاسی مستند، کارگان عکاسی طبیعت، عکاسی محصول (عکاسی تبلیغاتی)، عکاسی تئاتر و...

شرایط استفاده از کد تخفیف عکاسی چیست؟

شرایط استفاده از کد تخفیف عکاسی بسته به نوع کد تخفیف و همچنین فروشگاه اینترنتی منتشرکننده آن متفاوت می‌باشد. به منظور کسب اطلاع از شرایط این کدهای تخفیف تنها کافی است بر هر یک از آنها کلیک کرده و به مطالعه توضیحات درج شده در کد تخفیف موردنظر بپردازید.

انواع کد تخفیف عکاسی را چگونه دریافت کنیم؟

دریافت انواع کد تخفیف عکاسی پروسه‌ای بسیار آسان داشته و تنها با نصب اپلیکیشن موپُن امکان‌پذیر می‌باشد. مشروط بر این که در این اپلیکیشن برند و دسته‌بندی موردنظرتان را به علاقه‌مندی‌های خود بیفزایید.

به این ترتیب از طریق نوتیفیکیشن در سریع‌ترین زمان ممکن از تخفیف‌های جدید هر یک از پلتفرم‌های عکاسی مطلع خواهیدشد. ناگفته نماند دریافت انواع کد تخفیف عکاسی به روش‌های دیگری نیز امکان‌پذیر می‌باشد یعنی کانال و ربات تلگرام، عضویت در خبرنامه ایمیلی، نصب افزونه موپُن بر مرورگر خود و غیره.

با استفاده از روش‌های فوق تخفیف‌های جدید مربوط به هر یک از وب سایت‌های فعال در زمینه خدمات عکاسی به شما اطلاع‌رسانی خواهدشد.

چگونه از کد تخفیف عکاسی استفاده کنیم؟

پس از دریافت کد تخفیف عکاسی اگر برایتان سوال است که چگونه از کد تخفیف عکاسی استفاده کنیم؛ باید بگوییم که ابتدا باید با جستجو در میان فروشگاه‌ها یا دسته‌بندی آن‌ها به انتخاب پلتفرم عکاسی موردنظر خود بپردازید. در ادامه کافی است روی گزینه "مشاهده" مربوط به کوپن کلیک کرده و از این طریق به صفحه جدیدی هدایت شوید. در این صفحه کد تخفیف عکاسی و توضیحات مربوط به آن را خواهیددید. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که طبق عنوان و توضیحات درج شده برای هر تخفیف عمل نمایید. در نهایت پس از ورود به سایت یا اپلیکیشن پلتفرم عکاسی موردنظر، لازم است کد تخفیف عکاسی را در کادر مخصوص آن وارد کنید. به این ترتیب با استفاده از کد تخفیف عکاسی قادر به سفارش انواع خدمات عکاسی و حتی کلاس‌های آنلاین عکاسی با مناسب‌ترین قیمت ممکن خواهیدشد.

نحوه محاسبه تخفیف عکاسی با کد تخفیف چگونه است؟

محاسبه کد تخفیف عکاسی پس از انتخاب خدمات عکاسی موردنظر و از طریق وارد کردن این کد در کادری مخصوص انجام می‌شود. این فرآیند کاملاً اتوماتیک بوده و به طور خود‌به‌خودی شاهد کسر مقدار کد تخفیف از مبلغ صورت حساب نهایی خود خواهید بود.