موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فرش

کد تخفیف فرش

کد تخفیف 350 هزار تومانی فرش پاتریس

با وراد کردن کد تخفیف از 350 هزار تومان تخفیف خرید محصولات فروشگاه اینترنتی فرش پاتریس، برای خریدهای بالای 5 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات در وبسایت فروشگاه فرش پاتریس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

کد تخفیف 250 هزار تومانی فرش پاتریس

با وارد کردن این کد از 250 هزار تومان تخفیف خرید محصولات فروشگاه اینترنتی فرش پاتریس، برای خریدهای بین 3 تا 5 میلیون بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات در وبسایت فرش پاتریس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

کد تخفیف 150 هزار تومانی فرش پاتریس

با استفاده از این کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی فرش پاتریس برای سبد خرید بین 1 میلیون تومان تا 3 میلیون تومان برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت فرش پاتریس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی فرش پاتریس

با وارد کردن این کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی فرش پاتریس برای خرید تا سقف 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرش پاتریس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

کد تخفیف 100 هزار تومانی فرش افرند

با وارد کردن کد از 100 هزار تومان تخفیف فروشگاه فرش ماشینی افرند برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرش افرند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 24 درصدی راگ و رنگ

با وارد کردن کد تخفیف از %24 تخفیف فروشگاه اینترنتی فرش راگ و رنگ برای سفارش‌های بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت راگ و رنگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

200 هزار تومان تخفیف راگ و رنگ

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی فرش راگ و رنگ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت راگ و رنگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی محصولات ویژه روز مادر عالی قاپو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات ویژه روز مادر فروشگاه اینترنتی فرش عالی قاپو بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات ویژه روز مادر در وبسایت عالی قاپو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی محصولات ویژه روز مادر عالی قاپو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف محصولات ویژه روز مادر فروشگاه اینترنتی فرش عالی قاپو بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات ویژه روز مادر در وبسایت عالی قاپو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی فرش کلاریس در فرش عالی قاپو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 10 درصدی خرید فرش فانتزی کلاریس در فرش عالی قاپو بهره‌مند شوید. برای مشاهده فرش‌های فانتزی کلاریس عالی قاپو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 2.5 درصدی فرش امیرکبیر

با وارد کردن کد تخفیف از %2.5 تخفیف فروشگاه اینترنتی فرش امیرکبیر بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات شگفت‌انگیز اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت فرش امیرکبیر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

12% تخفیف فرش برلیان فرش آنلاین

برای ورود به وبسایت فرش آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید..

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

14% تخفیف فرش آنلاین

مخصوص خرید فرش‌های 1200 شانه مشهد اردهال. برای ورود به وبسایت فرش آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی فرش عرش فرش آنلاین

مخصوص خرید فرش‌های 1200 شانه مشهد اردهال. برای ورود به وبسایت فرش آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

7% تخفیف فرش‌های کرامتیان فرش آنلاین

بدون وارد کردن کد تخفیف از 7 درصد تخفیف فرش‌های کرامتیان فرش آنلاین

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

فرش

خرید فرش و تابلو فرش به صورت آنلاین به تازگی در بین فروشگاه‌های اینترنتی راه اندازی شده است. به همین دلیل مردم شاید هنوز هم چندان با این نوع خرید آشنا نباشند و از ریسک این خریدها بهراسند. بر همین اساس، فروشگاه‌های اینترنتی که به فروش فرش به صورت آنلاین می‌پردازند، باید امکانات و خدمات خاص خود را به مشتریان تقدیم کنند.

یکی از اصلی‌ترین خدماتی که این مجموعه‌ها به مردم عرضه می‌کنند، ارائه مهلت خاصی برای تعویض و عودت محصولات است. یعنی شما می‌توانید بعد از خرید فرش مورد نظرتان، تا مدت مشخصی با آن سر کنید و مشخصات ریز و درشت آن را متوجه شوید. در ادامه، اگر چنانچه از هر مسئله‌ای درباره این فرش راضی نبودید، می‌توانید آن را با فرش دیگری تعویض کنید. همچنین می‌توانید این محصولات را بعد از خرید، تا یک زمان مشخصی به فروشگاه بازگردانده و بخش اعظمی از مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید.

از مزیت‌های اصلی این نوع خرید‌ها این است که شما می‌توانید از هر کجای ایران که هستید، فرش مورد نظر خود را سفارش دهید. در این میان عزیزانی هستند که به خرید فرش از برخی از شهرها علاقه بیشتری دارند. در این شرایط افراد می‌توانند با استفاده از خرید اینترنتی فرش، فرش‌های مختلف آن شهر را در صفحه وبسایت فروشگاه ملاحظه کرده و در انتها سفارش خود را ثبت نهایی کند. بدین ترتیب این فرش از همان شهری تهیه شده که مد نظر خریدار بوده است. در نتیجه نیازی هم به سفر و سختی‌های دیگر نمی‌باشد.