موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف مناقصات و مزایدات

کد تخفیف مناقصات و مزایدات

کد تخفیف 28 درصدی ایران تندر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %28 تخفیف اشتراک ایران تندر، سامانه جامع اطلاع رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایران تندر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 150 هزار تومانی ایران تندر

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 150 هزار تومان تخفیف اشتراک ایران تندر، سامانه جامع اطلاع رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایران تندر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 هزار تومانی ایران تن

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 100 هزار تومان تخفیف اشتراک ایران تندر، سامانه جامع اطلاع رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایران تندر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

مناقصات و مزایدات

اگر اهل روزنامه خواندن باشید حتما در قسمت تبلیغات آن، آگهی‌های مناقصه و مزایده را دیده‌اید. اما این مناقصه و مزایده به چه معناست؟ مفهوم مناقصه بدین ترتیب است که شرکت‌ها، اداره‌ها و سازمان‌ها نیازهای زیادی دارند که برای یافتن شرکتی که بتواند بهترین پیشنهاد را به آن‌ها بدهد، چه از لحاظ نیازشان و چه از لحاظ هزینه‌ها و چه از لحاظ دیگر، مناقصه برگزار می‌کنند. سازمان‌ها آگهی‌های مناقصه را در روزنامه‌ها یا سایت‌های خودشان در معرض دید عموم، قرار می‌دهند تا شرکت‌هایی که می‌توانند نیازشان را رفع کند، درخواست دهند و در مناقصه شرکت کنند. مزایده هم به نوعی شبیه به حراجی‌ست که در حالت سنتی‌اش، چند نفر در جایی جمع می‌شوند و برای خرید وسیله‌ای، قیمت مورد نظرشان را پیشنهاد می‌دهند و فروشنده یا مجری مزایده، آن وسیله را به بالاترین قیمت پیشنهادی می‌فروشد. با توجه به گسترش اینترنت در سطح مردم و بالطبع شرکت‌ها، می‌توان به جای انتشار آگهی مناقصات و مزایدات در روزنامه‌ها، از طریق اینترنت این کار را انجام داد. بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ مناقصاتشان را در سایت‌ خودشان منتشر می‌کنند. اما پیگیری سایت همه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها برای مطالعه مناقصات، قطعا کاری طاقت فرسا و حتی غیر‌ممکن است. به همین دلیل سایت‌هایی به‌وجود آمده‌اند که این نیاز را رفع کنند. این سایت‌ها همه روزه تمام آگهی‌های مهم مناقصات و مزایدات را در سایت خود و در دسته بندی‌های متنوع قرار می‌دهند، تا شرکت‌های کوچک و افرادی که می‌خواهند در مناقصه‌ها شرکت کنند، بتوانند به راحتی از وجود مناقصه‌های مورد نظرشان آگاه شوند. مزیت اصلی این نوع سایت‌ها جامع بودن و به‌روز بودن‌شان است. پس اگر شما فردی هستید یا شرکتی کوچک دارید که علاقمندید در مناقصات یا مزایدات شرکت کنید ، قطعا ما در موپن ‌پیشنهاد می‌کنیم که از این نوع سایت‌ها استفاده کنید و برای شما بهترین‌ها را جمع‌آوری کردیم.