موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پارچه

کد تخفیف پارچه

تخفیفات جدید نساجی بروجرد

بدون نیاز به استفاده از کد تا %70 از تخفیف نساجی بروجرد، فروشگاه اینترنتی پارچه و کالای خواب برخوردار شوید. برای مشاهده و خرید محصولات منتخب در وبسایت نساجی بروجرد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 10 درصدی ربانی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف ربانی، پارچه فروشی آنلاین، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که کد تخفیف بر روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نخواهد شد. برای ورود به وبسایت ربانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

7 هزار تومان اعتبار رایگان ثبت نام روچی

با وارد شدن و ثبت نام در فروشگاه آنلاین خرید انواع پارچه، الگو و لوازم خیاطی روچی، از 7 هزار تومان اعتبار رایگان بهره‌مند شوید. همچنین با هر بار دعوت از دوستان خود به ازای هر نفر 1500 تومان اعتبار ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

25 درصد تخفیف محصولات منتخب یلدا روچی

بدون نیاز به ثبت کد تخفیف می‌توانید محصولات منتخب یلدای فروشگاه اینترنتی پارچه روچی را 25 درصد ارزان‌تر خریداری کنید. برای مشاهده محصولات منتخب یلدای روچی روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

تا 95 درصد تخفیف بلک فرایدی روچی

بدون وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 95 درصد تخفیف روچی، فروشگاه آنلاین پارچه، الگو و خرازی بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات بلک فرایدی در وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اپلیکیشن روچی

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکیشن روچی، فروشگاه اینترنتی پارچه و لوازم خرازی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی روچی

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف غیر اول روچی، فروشگاه اینترنتی پارچه، لوازم خرازی و الگو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف روچی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی پارچه و لوازم خرازی روچی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

5% تخفیف روچی

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف فروشگاه اینترنتی پارچه، الگو و لوازم خرازی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی اولین خرید پارچز

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی پارچه پارچزون برای سفارش‌های بالای 250 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پارچزون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید پارچزون

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی پارچه پارچزون بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پارچزون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی روچی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف فروشگاه آنلاین پارچه، الگو و خرازی روچی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 9 درصدی روچی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %9 تخفیف روچی فروشگاه آنلاین پارچه، الگو و خرازی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی روچی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %5 تخفیف روچی فروشگاه آنلاین پارچه، الگو و خرازی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی روچی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %7 تخفیف فروشگاه آنلاین پارچه، الگو و خرازی روچی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روچی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

پارچه

جدا از اینکه خرید آنلاین مزایای زیادی برای ما دارد، خرید با کد تخفیف هم لذت خاص خودش را دارد. در چند سال اخیر مردم لوازم و محصولات مورد نیاز خود را از اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند. به همین دلیل فروشگاه‌های اینترنتی زیادی تصمیم گرفته‌اند به صورت دوره‌ای کد تخفیف به مشتریان خود ارائه کنند.

یکی از این فروشگاه‌ها که جزو وسایل ضروری مردم به حساب می‌آید، فروشگاه اینترنتی پارچه است. با استفاده از کد تخفیف پارچه شما می‌توانید با صرف هزینه کمتر از این فروشگاه‌ها خرید کنید و لذت ببرید.

فروشگاه‌های اینترنتی پارچه اغلب به صورت دوره‌ای مثلا در شب یلدا، اعیاد شعبانیه، عید نوروز و... کد تخفیف پارچه ارائه می‌کنند و یا حراجی‌های مختلف برگزار می‌کنند.

خرید آنلاین پارچه چه مزایایی دارد؟

در بازار پارچه مشتری‌ای که به صورت نقد خرید می‌کند برای فروشندگان ارزشمند است. چون بیشترین سود فروش پارچه برای تولیدی‌ها، از خرید نقدی است. اما با همه‌ی این‌ها، خرید حضوری پارچه معایب خاص خودش را دارد مثلا اینکه هم فروشنده هم خریدار باید زمان زیادی را صرف کنند تا یک خرید صورت بگیرد. به دلیل مشکلاتی که خرید حضوری می‌تواند داشته باشد، این روزها خریداران پارچه بیشتر آن‌ را به صورت اینترنتی خرید می‌کنند و از مزایای خرید اینترنتی بهره‌مند می‌شوند.

خرید آنلاین پارچه مزایای زیادی دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

صرفه جویی در زمان

هنگامی که در یک فروشگاه پارچه در حال خرید هستید، قطعا زمان زیادی را صرف مقایسه کردن پارچه‌ها با یکدیگر می‌کنید تا بتوانید در نهایت انتخاب خوبی داشته باشید. فروشنده باید در مورد قیمت و ویژگی‌‌های انواع پارچه ها برای شما توضیح دهد تا از آن‌ها آگاه باشید. یا ممکن است برای خرید پارچه خاصی به بازار بروید و پس از صرف زمان زیاد و جستجو در فروشگاه‌های مختلف باز هم نتوانید پارچه‌ای که مد نظرتان بوده را خریداری کنید.

اما در خرید آنلاین پارچه، در هر جایی که باشید با چند کلیک ساده و با صرف چند دقیقه وقت و با جستجو می‌توانید محصولی که مدنظرتان هست را بخرید و همچنین دیگر لازم نیست که زمان زیادی را صرف رفت و آمد به فروشگاه‌های حضوری کنید.

مقایسه قیمت‌‌‌ها و برندها

با خرید پارچه از فروشگاه اینترنتی پارچه، می‌توانید در خانه و به راحتی تمام بازار و عمده فروشی‌های پارچه را جستجو کنید. می‌توانید قیمت پارچه های مختلف را مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید. در خرید آنلاین پارچه امکان مقایسه انواع پارچه با الیاف‌های متفاوت، طرح‌ها و رنگبندی‌های متفاوت و برندهای مختلف وجود دارد و می‌توانید با توجه به این مقایسه‌ها اقدام به خرید کنید.

کاهش هزینه حمل و نقل

اگر شما پارچه را به صورت عمده خریداری می‌کنید، در خرید حضوری یکی از دغدغه‌های شما پیدا کردن وسیله برای حمل و نقل آن‌ها خواهد بود. در خرید آنلاین پارچه دیگر دغدغه حمل و نقل خریدهایتان را نخواهید داشت چون بعد از ثبت سفارش، محصولی که سفارش داده‌اید را درب منزل به شما تحویل می‌دهند.

معرفی فروشگاه‌های پارچه

کشور ما در زمینه تولید و واردات پارچه تجارب زیادی دارد. در سال‌های اخیر منابع مختلفی برای فروش پارچه به وجود آمده است که هرکدام از آن‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. اخیرا فروشگاه های پارچه در حال فروش پارچه به صورت آنلاین هستند و از شبکه‌های اجتماعی و اینترنت برای گسترش کسب و کار خود استفاده می‌کنند. در میان این منابع، فروشگاه‌هایی هستند که توانسته‌اند طی سال‌های اخیر فروش قابل توجهی داشته باشند و تاثیر بسزایی به روی اقتصاد پارچه کشور بگذارند.

نساجی بروجرد

کارخانه نساجی بروجرد در حوزه تولید پارچه های تخت بافت فعالیت می‌کند. عمده تولیدات این شرکت پارچه هایی مثل: تترون، ترگال، کجراه، ملحفه، چلوار، نظامی، چادر نمازى، کتان، زنبوری و... هستند. در بخش صادرات هم کیفیت بالای پارچه‌های کارخانجات بروجرد، دیگر کشورها را مشتاق به همکاری با این مجموعه کرده است؛ برای مثال: پارچه های نظامی بروجرد در طرح های متنوع به مقدار زیاد به کشورهای عربی صادر می‌شوند.

محصولات فروشگاه نساجی بروجرد در دسته بندی‌های مختلفی طبقه بندی می‌شوند که شامل این موارد است: سرویس خواب مثل لحاف، پتو، بالش، ملحفه، نیم ست، کش دوز، روبالشی، روتختی، تشک، کالای حمام مانند حوله، کالای آشپزخانه مثل دستمال و سرویس آشپزخانه، کالای مسافرتی مثل تشک سفری، چادر و مقنعه، کوسن و پرده، لباس‌های مختلف مثل فرم مدارس و لباس کار.

روچی

فروشگاه پارچه‌ی روچی یکی از بهترین وب ‌سایت‌های معتبر برای خرید و فروش پارچه به حساب می‌آید. در صورتی که قصد سفارش پارچه خاصی را دارید یا می‌خواهید یک لباس طراحی کنید، می‌توانید از این فروشگاه اینترنتی پارچه و لوازم خیاطی موردنیازتان را سفارش دهید و مراحل دوختن و تولید لباس را هم پیگیری کنید.

کاربر می‌تواند در بخش‌های پایین این وب سایت، تمامی محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی روچی وجود دارد که شامل شومیز، لباس زنانه، لباس مردانه، هودی، کاپشن و انواعی از لباس‌ها می‌شود را ببیند. با لمس کردن هر آیکون می‌توانید تمام محصولات آن قسمت را مشاهده کنید و همچنین تمام آن ها را با جزئیات و قیمت، مورد بررسی قرار دهید.

مقایسه بهترین فروشگاه‌های پارچه

در عنوان قبلی دو فروشگاه محبوب پارچه را بررسی کردیم و قسمتی از مزایای آن‌ها را شرح دادیم. گفتنی است که هر کدام از این فروشگاه‌ها معایب و مزایای خاص خود را دارند. همچنین ویژگی‌هایی دارند که باعث شده هم به اقتصاد کشور کمک کنند و هم مشتری‌های زیادی داشته باشند. خصوصیات مهمی که باید درباره هر فروشگاه پارچه بررسی شود بیشتر درباره امکانات وب سایت و ویژگی‌های فروش هستند.

روچی

یکی از مهمترین مزایای این فروشگاه داشتن نرم افزار موبایلی کاربرپسند است. در وب سایت روچی مجله‌ای کاربردی با اطلاعات معتبر در رابطه با خرید و فروش پارچه وجود دارد که به مشتریان برای خرید بهتر کمک بسیاری می‌کند. تنوع پارچه‌ها در این فروشگاه بسیار عالی است و طیف گسترده‌ای از پارچه‌های با کیفیت را در بر می‌گیرد.

وب سایت روچی با معتبرترین برندهای خرید و فروش پارچه همکاری می‌کند تا به شما این اطمینان را بدهد که از کیفیت محصولی که خریده‌اید مطمئن باشید. این وب سایت همچنین ارسال رایگان و قابلیت تضمین کالا و پرداخت درب منزل را هم دارد.

جدا از این که در روچی می‌توانید پارچه‌های با کیفیت بخرید، می‌توانید خرازی و لوازم مربوط به دوخت را هم سفارش دهید. یکی از معایب جزئی این وب سایت آن است که تعداد نظرات کاربران نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی دیگر کم‌تر است.

نساجی بروجرد

نساجی بروجرد یکی از بهترین وب سایت‌های فروش پارچه است. که اگر نگاه کوتاهی به این فروشگاه اینترنتی داشته باشید، متوجه می‌شوید که انواع پارچه با کیفیت‌های مختلف را برای خرید و فروش ارائه می‌کند. این فروشگاه پارچه پشتیبانی آنلاین دارد که می‌تواند مشتری را پیش از خرید یا فروش پارچه و بعد از آن هنمایی کند و مشاوره‌های مورد نیاز را در این باره بدهد. نساجی بروجرد با داشتن دسته بندی‌های مختلفی از انواع پارچه خدمات زیادی را به مراکز فروش عمده پارچه ارائه می‌کند و فروشنده‌های عمده زیادی با این فروشگاه همکاری می‌کنند.

کاربر با ورود به وب ‌سایت نساجی بروجرد می‌تواند به سرعت دسته بندی پارچه دلخواه خود را پیدا کند و با کلیک بر روی آیکون مورد نظر خود، قیمت پارچه و رنگ بندی آن را ببیند و به سرعت برای خرید آن اقدام کند. یکی از مهم‌ترین مزایای فروشگاه نساجی بروجرد این است که در اسرع وقت خرید شما را ثبت می‌کند و پارچه برای شما ارسال می‌شود.

انواع کد تخفیف پارچه

از آن جایی که خرید اینترنتی پارچه بسیار رایج شده است و طرفداران زیادی هم پیدا کرده، فروشگاه‌های اینترنتی پارچه به صورت دوره‌ای و مناسبتی تخفیف های مختلفی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند که شامل موارد زیر می‌شود:

کد تخفیف اولین خرید

ویژه کسانی که برای اولین بار از این فروشگاه‌‌ها خرید می‌کنند.

کد تخفیف محصولات منتخب

بعضی از سایت‌های فروش پارچه آنلاین به طور هفتگی یا ماهانه، به روی انواع پارچه‌ و دیگر محصولات منتخب‌شان تخفیف می‌گذارند.

کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان

افراد خاص مانند بازنشستگان، خیاطان یا اقشار خاص جامعه کد تخفیف‌های مخصوص خود را از این سایت‌ها دریافت می‌کنند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های مختلف مثلا عید نوروز، شب یلدا و... فروشگاه‌های آنلاین پارچه کد تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاربران تعریف می‌کنند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات فروشگاه‌های پارچه

همه ما می‌دانیم که خرید با تخفیف لذت خاص خودش را دارد. حال اگر شما می‌خواهید از فروشگاه‌های آنلاین پارچه خریدی انجام دهید، پیشنهاد ما این است که با استفاده از کد تخفیف پارچه و یا محصولات دیگر که در وب سایت موپُن وجود دارد این کار را انجام دهید

کد تخیف پارچه

اصلی‌ترین محصولی که در این وب سایت‌ها وجود دارد پارچه است. اگر شما می‌خواهید به صورت عمده پارچه خریداری کنید، اگر می‌خواهید برای دوخت لباس این کار را انجام دهید یا اگر خیاط هستید و پارچه ابزار کار شماست، کافی است با مراجعه به وب سایت موپُن، کد تخفیف پارچه را کپی کنید و با استفاده از آن، خرید خود را با مبلغ کمتر انجام دهید و لذت ببرید.

کد تخفیف خرازی و لوازم خیاطی

دوخت یک لباس علاوه بر اینکه به پارچه نیاز دارد، به خرازی و لوازم جانبی دیگر هم احتیاج دارد و وب سایت‌های خرید آنلاین پارچه برای رفع نیاز این مشتری، این محصولات مرتبط را هم به فروش می‌رسانند.

پس برای دریافت کد تخفیف خرازی و لوازم خیاطی به وب سایت موپُن مراجعه کنید و با صرف هزینه کمتر این محصولات را هم خریداری کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف پارچه چیست؟

اول از همه بهتر است با عضویت در خبرنامه موپُن از آخرین اخبار مربوط به کد تخفیف‌ها مطلع شوید. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به کد تخفیف‌هایی که در سایت و اپلیکیشن موپُن قرار دارند را مطالعه کنید و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید. در قسمت توضیحات مربوط به هر کد تخفیف، سایت یا اپلیکیشن مربوطه، مهلت استفاده از کد و خدماتی که با آن کد تخفیف به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، نوشته شده‌است.

انواع کد تخفیف پارچه را چگونه دریافت کنیم؟

برای دریافت آخرین کد تخفیف پارچه، از طریق روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

می‌توانید به وب سایت موپُن، اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف مراجعه کنید.

با دانلود اپلیکیشن موپُن به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از 1000 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید

اگر از اپلیکیشن تلگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید در کانال تلگرام عضو شده و از آخرین کد تخفیف‌های ما مطلع شوید.

موپُن همچنین برای مرورگر کروم افزونه اختصاصی دارد که یکی از قابلیت‌های آن نمایش خودکار کدهای تخفیف در صفحه فروشگاه است. هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کنید، همان لحظه لیست کدهای تخفیف آن وب سایت برای‌تان نمایش داده می‌شود. با افزونه موپُن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید تا از کد تخفیف استفاده کنید.

شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در صفحه اصلی وب سایت، در خبرنامه موپُن عضو شوید و از طریق ایمیل کدهای تخفیف را دریافت کنید.

چگونه از کد تخفیف پارچه استفاده کنیم؟

در سمت چپ توضیحات کد تخفیف، روی "مشاهده" کلیک کنید. یک تب جدید برای شما باز می‌شود که شامل توضیحات کد تخفیف پارچه است. روی "کپی کنید" بزنید. کد تخفیف شما با موفقیت کپی شد، حالا می‌توانید به فروشگاه آنلاین پارچه مورد نظر بروید، کد تخفیف را جای گذاری کرده و از سفارش آنلاین پارچه با تخفیف لذت ببرید.

نحوه محاسبه تخفیف پارچه با کد تخفیف چگونه است؟

در قسمت اطلاعات مربوط به هر کد تخفیف پارچه، درصد تخفیفی که با استفاده از آن کد دریافت می‌کنید نوشته شده است. مثلا اگر کد تخفیف به شما 45% تخفیف برای خرید یک محصول 100 هزار تومانی می‌دهد، شما با وارد کردن این کد تخفیف پارچه، برای خرید آن، 55 هزار تومان پرداخت می‌کنید.