موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پنل پیام کوتاه

کد تخفیف پنل پیام کوتاه

کد تخفیف 30 درصدی پنل نمایندگی و پنل حرفه‌ای دونا اس ام اس

با وارد کردن این کد از تخفیف 30 درصدی سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی دونا اس ام اس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط برای پنل نمایندگی و پنل حرفه‌ای قابل استفاده می‌باشد. جهت خرید ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید فراز اس ام اس

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف فراز اس ام اس، سامانه ارسال پیامک انبوه، پنل پیامک و... در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فراز اس ام اس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 10 ماه بعد

کد تخفیف 40 درصدی فراز اس ام اس

با وارد کردن این کد تخفیف از %40 تخفیف پنل پیامکی فراز اس ام اس، سامانه ارسال پیامک انبوه، پنل پیامک و... بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 60 درصدی پنل نمایندگی دونا اس ام اس

با وارد کردن کد تخفیف از 60 درصد تخفیف ویژه نوروز خرید پنل نمایندگی دونا اس ام اس، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی، بهره‌مند خواهید شد. برای ورود به جشنواره نوروز در وبسایت دونا اس ام اس بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 159هزار تومانی تایم کوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 159 هزار تومان تخفیف تایم کوک، سامانه یادآوری بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تایم کوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی شاهوار پیام

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف انواع پلن شاهوار پیام، سامانه ارائه خدمات پیام کوتاه از قبیل ارسال پیامک انبوه، تبلیغاتی و ... بهره‌مند می‌شوید. برای اعمال کد تخفیف کافیست پس از ثبت‌نام و انتخاب پلن مورد نظر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی شارژ بیشتر سامانه پیام کوتاه ایده پردازان

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف تا 20% شارژ بیشتر از سامانه پیام کوتاه ایده پردازان دریافت نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

پنل پیام کوتاه

سامانه پیامکی یا پنل پیام کوتاه یک نرم‌ افزار آنلاین مثل سایر شبکه‌های اجتماعی است که از طریق جستجوگر وب (مثل کروم و فایرفاکس) یا اپلیکیشن موبایلی، و با استفاده از ورود نام کاربری و رمز عبور می‌توانید به آن وارید شوید و به صورت انبوه و با شیوه‌های مختلف به افراد مورد نظر پیامک ارسال کنید. مثلا اگر بخواهید برای یک دسته از مردم (مثلا پسران زیر 20 سال شهر تهران) پیامک ارسال کنید، اولا شماره آنها را نخواهید یافت، و ثانیا دچار محدودیت خواهید شد؛ چراکه با استفاده از روش‌های معمولی نمی‌توانید روزانه بیشتر از 1000 پیامک ارسال کنید. بنابراین با ابزار پنل پیام کوتاه می‌توانید بازاریابی حرفه‌ای و خاصی برای محصول خود داشته باشید.

تا الان قطعا با کاربرد پنل پیام کوتاه آشنا شده‌اید؛ اما اگر بخواهیم پنل پیامکی خود را بسازیم و از آن استفاده کنیم باید چه کارهایی را انجام دهیم؟ سایت‌ها و شرکت‌هایی وجود دارند که می‌توانند خدمات پیامکی مورد نظر شما را ارائه کنند و دقیقا طبق سفارش شما پنل پیامکی بسازند. این پنل‌های پیامکی قابلیت آن را دارند که بر اساس معیارهای مختلفی پیامک ارسال کنند و بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان بیاورند. مثلا با استفاده از پنل‌های پیام کوتاه آنلاین می‌‌توان پیامک‌ها را به صورت انبوه و بر اساس نقشه گوگل، کدپستی، جنسیت و... ارسال کرد.

کاربرد پنل پیام کوتاه آنلاین تنها به جذب مخاطب محدود نمی‌شود و می‌توان با استفاده از آن مشتری‌های خود را نگه داشت. علاوه بر آن می‌توانید پنل پیام کوتاه را طوری تنظیم کنید که بر اساس تاریخ تولد افراد پیامک تبریک تولد ارسال کند تا مشتری همیشه به یاد داشته باشد که شما یک مجموعه خاص هستید. همچنین این پنل‌ها قابلیت دریافت پیامک هم دارند و ارتباط را به صورت دوطرفه برقرار کنند. همچنین با استفاده از این ابزار می‌توانید امنیت خود و مشتریان خود را حفظ کنید.