موپُن، مرجع کد تخفیف
دیجی کالا فروشگاه اینترنتی

شکار گنج دیجی کالا

در جشنواره بلک فرایدی دیجی کالا، طرحی به نام شکار گنج وجود دارد که در آن افرادی که قوانین را رعایت کرده و نقشه راه را درست طی کنند، برنده کد تخفیف 99 درصدی دیجی کالا خواهند شد. در این طرح، کالاهایی به همراه زمان شروع رقابت برای هر کدام مشخص شده که افراد می‌توانند سر ساعت مشخص، تصاویر گالری کالاهای گفته شده را مشاهده کرده و عکس کددار درست را پیدا کنند. کد درست با توجه به متنی که نوشته شده قابل تشخیص است و همه انواع کد تخفیف بلک فرایدی دیجی کالا ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی هستند. اولین نفری که بتواند کد درست را در قسمت "ثبت کد" صفحه شکار گنج وارد کند یک تخفیف 99 درصدی دیجی کالا بلک فرایدی تا سقف قیمت کالایی که مربوط به کد بوده، برای خرید کالای دلخواه دریافت خواهد کرد. بعضی از دورهای شکار گنج دیجی کالا مربوط به اعضای دیجی پلاس یا کاربران اپلیکیشن است. لازم به ذکر است که فقط افرادی که قبل از شرکت در مسابقه شکار گنج دیجی کالا، ثبت نام کامل (ثبت کد ملی و احراز هویت) در فروشگاه انجام داده باشند و حداقل 1 خرید ثبت شده داشته باشند، مجاز به شرکت در این رقابت هستند. ورود به صفحه شکار گنج دیجی کالا از طریق اسلایدر مربوط به جشنواره بلک فرایدی یا نوار مشکی رنگ بالای صفحه امکان‌پذیر است. برای ورود به وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده تاریخ انتشار: 1402/08/16
برای استفاده از این پیشنهاد نیاز به کد تخفیف نیست خرید کنید
36

میزان رضایت از این کد تخفیف 69 درصد است

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های دیجی کالا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دیجی کالا دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف

از آخرین تخفیف‌های دیجی کالا خبر دار شوید

  • نظرات کاربران
تو فامیلای خودشونن که برنده شون میکنن
1402/09/07
تو فامیلای خودشونن که برنده شون میکنن
با روح و روان جوانای بیکارو بی پول این جامعه کم باز کنید لطفا
مهدی
1402/09/07
مهدی
نمیدونم چجوری طرف تو دو یا سه دقیقه اونم با این سرعت اینترنت و بین این همه کالا پیدا میکنه .
به نظر میاد که ترفند جدیدی برای کسب درآمد پیدا کردن
یوسف
1402/09/05
یوسف
بعد از اتمام مسابقه تصاویر رو برمیدارن. من یه بار پیدا کردم نفر 7 هزارم بودم. من خودمم تعجب میکنم یه نفر چطور میتونه تو یه دقیقه 10 هزارتا کالا رو بگرده یه کد رو از بین این همه کالا پیدا کنه
حسن
1402/09/07
حسن در پاسخ به یوسف
والا طرف اگه هزار تا چشم هم داشته باشه تو 3دقیقه چطور میتونه فک کنم فیلم دارن ملت رو
امیر احمدی
1402/09/07
امیر احمدی در پاسخ به حسن
سلام.فقط شانسی.باید بچرخید.دروغ نیست.البته بازم دقیقا نمیدونم
محمد
1402/09/05
محمد
حق گفتی
احسان
1402/09/04
احسان
اصلا واقعی هستش حدا وکیلی؟!

من همه صفحات رو چک کردم کد اصلی تو هیچ کجاش نیست!
بعد نوشته ربات استفاده نکنید چطور ممکنه یک نفر تو دقیقه کالایی که تو صفحه 97 عه مثلا پیدا کنه؟!
اگر کسی بوده که تحرابه موفقیت آمیز داشته لطفا بگه
اگر سرکاری بوده باشه من واقعا از این حق الناس نمیگذرم سه روزه دارم میگردم بار آخر با ربات همه صفحات رو گشتم حتی صفحه ای که بعدا گفتن توش کد بود ولی عکس نمایشی بود و هیچ کدی نبود.
راضی
1402/09/04
راضی
کسی برنده شده تو شکار گنج ها یا نه بین خودشون تقسیم میشع؟
امررضا قلی پور
1402/09/03
امررضا قلی پور
خیلی خوبه
بیتا
1402/09/03
بیتا
زدم کار نکرد
  • ارسال نظر

در کمپین شکار گنج دیجیکالا شرکت کنید و تخفیف 99 درصدی ببرید! در جشنواره شکار گنج سایت دیجی کالا کافیست سریع عمل کنید تا تخفیف های شگفت انگیز بگیرید.

کد شکار گنج دیجی کالا

کد شکار گنج دیجی کالا درواقع یک کد تخفیف است که در عکس محصولات مختلف مخفی شده است. راس ساعت اعلام شده توسط دیجی کالا می‌توانید به محصولات معرفی شده مراجعه کنید و کد شکار گنج دیجی کالا دریافت کنید.

شکار گنج دیجی کالا چجوریه

اگر برایتان سوال شده شکار گنج دیجی کالا چجوریه؟ باید بدانید در این جشنواره، در ساعت‌های خاصی، یک کد تخفیف 99 درصدی برای یک محصول خاص اعلام می‌شود. این کد تخفیف در تصویر محصولات و کالاهای دیجی کالا مخفی شده. شما باید تک تک این محصولات را باز کنید، تصاویر محصول را ببینید و اگر خوش شانس باشید، زودتر از بقیه کد را پیدا می‌کنید. سپس می‌توانید کد تخفیف مربوطه را در سبد خرید وارد کنید و تخفیف 99 درصدی آن محصول را دریافت کنید.

کد گنج دیجی کالا

این کد درواقع یک کد تخفیف است که در محصولات مختلف دیجی کالا قرار گرفته. برای دریافت کد گنج دیجی کالا باید وارد لینک این کالا شوید و سعی کنید قبل از بقیه کاربرها، کد گنج دیجی کالا را پیدا و استفاده کنید. دیجی کالا شکار گنج را برای تمامی کاربران امکان پذیر کرده. فقط کافیست کمی سریع عمل کنید و خوش شانس باشید.