موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کاریابی

کد تخفیف کاریابی

کد تخفیف 50 درصدی پونیشا

شما می‌توانید از طریق پونیشا به سادگی انواع فریلنسر متخصص را یافت کنید و پروژه خود را با آسودگی خاطر به آنها بسپارید. ضمن این که فریلنسرها می‌توانند پروژه مورد نظر را با توجه به توانایی‌های خود انتخاب کنند. با ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی پونیشا

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 40 درصدی برای ایجاد یک پروژه جدید یا ارتقای عضویت خود در پونیشا برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت پونیشا، سامانه خدمات فریلنسری و کار آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

تا 500 هزار تومان دریافت کد تخفیف کوئرا

در کمپ تابستانی کوئرا کالج می‌توانید کد تخفیف اختصاصی خود را دریافت کنید و برای خرید از میان تمام دوره‌های این سامانه آموزشی، تا سقف 500 هزار تومان تخفیف هدیه بگیرید. برای مشاهده صفحه مربوط به این طرح و دریافت ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی ایجاد پروژه پونیشا

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید برای ایجاد پروژه در سامانه آنلاین خدمات فریلنسری پونیشا از 20 درصد تخفیف تا سقف 70 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پونیشا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

دریافت 30 درصد تخفیف ایجاد پروژه پونیشا از دیجی کلاب

شما می‌توانید در بخش جوایز دیجی کلاب در وبسایت دیجی کالا 30 درصد تخفیف برای ایجاد پروژه در سامانه آنلاین خدمات فریلنسری پونیشا دریافت کنید. برای دریافت این تخفیف کافی است وارد وبسایت دیجی کالا شده و در بخش دیجی ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

دریافت کد تخفیف در جشنواره یلدایی کوئرا

با ثبت نام در جشنواره یلدا کوئرا، سامانه آموزش آنلاین کد تخفیف دریافت نمایید. لازم به ذکر است کد تخفیف دریافت شده تا سقف 300 هزار تومان تخفیف می‌دهد و بر روی محصولات متفاوت مبلغ تخفیف متفاوت می‌باشد. برای مشاهده ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی بسته ثبت تک آگهی استخدام کاران

با استفاده از این کد تخفیف در خرید بسته‌های ثبت آگهی استخدام کاران از 30 درصد تخفیف برای خرید بسته‌های تک آگهی بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که بسته‌های ثبت آگهی استخدام 3 آگهی و 7 آگهی شامل این کد ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی بسته 3 تایی ثبت آگهی استخدام کاران

با استفاده از این کد تخفیف در خرید بسته‌های ثبت آگهی استخدام کاران، پلتفرم کاریابی و استخدام، از 25 درصد تخفیف برای خرید بسته‌های 3 آگهی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که بسته‌های ثبت آگهی استخدام تک آگهی و ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی بسته 7 تایی ثبت آگهی استخدام کاران

با ثبت این کد تخفیف در خرید بسته‌های ثبت آگهی استخدام کاران، از 20 درصد تخفیف بسته‌ 7 آگهی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر بسته‌های تک آگهی و 3 آگهی اعمال نمی‌شود. این بسته‌های ...

کد تخفیف منقضی شده

50 هزار تومان هدیه پارس فریلنسر با ثبت نام از طریق لینک معرف

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن در وبسایت پارس فریلنسر 50 هزار تومان در کیف پول حساب کاربری خود هدیه خواهید گرفت که می‌توانید آن را برداشت و یا به کد تخفیف برای خرید از سایت تبدیل نمایید. ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی تناسب‌سنج کار پله

با ثبت این کد برای دریافت خدمات در بخش تناسب‌سنج پلتفرم آنلاین کار پله، از 50 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. در این بخش شما می‌توانید با انجام 4 آزمون و با استفاده از هوش مصنوعی، مشاغل متناسب با خصوصیات ...

کد تخفیف منقضی شده

تا 300 هزار تومان کد تخفیف کوئرا

کاربران سامانه آموزش آنلاین کوئرا می‌توانند تا 300 هزار تومان از کد تخفیف محصولات این مجموعه بهره‌مند شوند. برای دریافت کد، شماره همراه خود را در صفحه کمپ تابستانی وارد کنید سپس کد تخفیف برای شما از طریق پیامک ارسال ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی بانی کار

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید از 30 درصد تخفیف بانی کار، سامانه آنلاین استخدام نیرو، تا سقف تخفیف 145 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت بانی کار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 250 هزار تومان تخفیف کوئرا

با وراد کردن این کد می‌توانید تا 250 هزار تومان تخفیف از کوئرا، جامعه برنامه نویسان ایران، دریافت کنید. برای ورود به وبسایت کوئرا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی میدون

با وارد کردن کد از %30 تخفیف سامانه آموزش کارآفرینی میدون بهره‌مند شوید، برای ورود به وبسایت میدون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کاریابی

یافتن یک کار مناسب برای کارجویان و همچنین یافتن کارمندی ویژه برای کارفرمایان کار دشواری است اما اگر پلتفرمی برای کاریابی وجود داشته باشد که این دو دسته را به یکدیگر اتصال دهد این روند به بهترین و سریع‌ترین حالت پیش خواهد رفت. وجود کد تخفیف کاریابی نیز می‌تواند در هزینه‌های این افراد به میزان زیادی صرفه‌جویی کند. با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین سامانه‌ها برای یافتن کار بپردازیم.

کاریابی چیست؟

کاریابی در واقع مجموعه فعالیت‌هایی است که یک نفر برای یافتن شغل متناسب خود و توانایی‌هایش انجام می‌دهد. به چنین شخصی کارجو می‌گویند. از طرفی عده‌ای از مدیران به دنبال نیروی کار مناسب می‌گردند. در گذشته رسیدن یک کارجو به یک کارفرما در حالی که هر دو به تقاضای خود رسیده باشند کار دشواری بود. اما اکنون با ظهور سامانه‌های کاریابی آنلاین این روند بسیار بهتر و سریع‌تر پیش می‌رود. در واقع این سامانه‌ها وظیفه اتصال کار و کاریاب را دارند و روند استخدام افراد را تسهیل و تسریع می‌کنند.

استفاده از سامانه‌های کاریابی چه مزایایی دارد؟

شرکت‌های کاریابی سنتی برای ثبت‌نام کارجویان پروسه مشخصی دارند که برای طی کردن آن، شخص باید مدت زیادی را صرف کند، در تمام مراحل در دفتر کاریابی حضور داشته باشد و در بیشتر مواقع لازم است مبلغی را بپردازد. در سامانه‌های کاریابی آنلاین اینطور نیست. شما می‌توانید تمامی روند کار را به صورت آنلاین پیگیری کنید. همچنین در صورت لزوم برای پرداخت هزینه وجود کد تخفیف کاریابی می‌تواند مبلغ اصلی را تا میزان قابل توجهی کم کند. در ادامه به بررسی برخی از مزایای استفاده از سامانه‌های کاریابی می‌پردازیم:

سهولت در ثبت‌نام

برای اینکه به عنوان کارجو یا کارفرما در سایت‌های کاریابی ثبت کنید فقط به یک گوشی یا لپ تاپ نیاز دارید. وارد سایت‌های مخصوص کاریابی می‌شوید و هزاران شغل و هزاران کارمند متخصص را خواهید دید. البته برخی از این سامانه‌ها در مقایسه با دیگران عملکرد بهتری دارند و اعتماد بیشتری را جلب کرده‌اند که در ادامه به معرفی بهترین گزینه‌های موجود فعلی در کشور می‌پردازیم.

وجود بی‌نهایت فرصت شغلی برای کارجو و بی‌نهایت کارمند برای کارفرما

مزیت دیگر استفاده از این سامانه‌های آنلاین این است که به کارجو شغل‌های مرتبط زیادی را پیشنهاد می‌دهد. این کار محاسن زیادی دارد. به طور مثال ممکن است شخص توانایی‌هایی داشته باشد اما فراموش کرده باشد که آن‌ها را در رزومه خود بیان کند. همچنین می‌تواند با یک سری ویژگی‌های مهم آشنا شود و برای تقویت خود دوره‌های آموزشی بگذراند تا بتواند شغل بهتری به دست آورد. بنابراین سامانه کاریابی جنبه آموزشی نیز دارد.

دیده شدن رزومه و کد تخفیف کاریابی

از جمله مزایای دیگر این روش این است که اگر شغلی وجود داشته باشد که کارجو آن را مناسب خود ببیند می‌تواند با پرداخت هزینه‌ای در سامانه مطمئن شود که رزومه‌اش در میان انبوهی از رزومه‌ها پنهان نمی‌شود و صددرصد به دست کارفرما می‌رسد. برای این کار معمولا این سامانه‌ها هزینه اندکی را در نظر می‌گیرند که شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف کاریابی مبلغی ناچیز پرداخت کنید و فرایند دیده شدن رزومه را تسریع کنید.

عدم محدودیت در ارسال رزومه

مزیت بعدی ان است که شما برای ارسال رزومه برای کارفرمایان محدودیتی ندارید. می‌توانید شرایط هر شرکت را بخوانید و ویژگی‌های مدنظر آن‌ها را بررسی کنید و در نهایت به صورت تکی یا گروهی به این شرکت‌های منتخب رزومه ارسال کنید.

ساخت آسان رزومه

در هر کدام از این سامانه‌ها فضایی برای ساخت رزومه وجود دارد و دیگر نیازی نیست برای این کار آموزش خاصی ببینید. کافی است فیلدهای مخصوص را پر کنید و در نهایت رزومه آماده خود را تحویل بگیرید. همچنین برخی از سامانه‌ها تست‌های هوش و کلاس‌های آموزشی آنلاین برگزار می‌کنند و شما می‌توانید با شرکت در این آزمون‌ها و کلاس‌ها رزومه خود را پربارتر کنید.

دریافت فیدبک از کارفرما

کارجویانی که برای اولین بار قصد شروع به کار دارند فاقد هرگونه تجربه عملیاتی هستند و نیاز دارند نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند. حضور در سامانه‌های کاریابی و تعامل با کارفرمایان می‌تواند برای این افراد بسیار مفید باشد. فیدبک کارفرما باعث می‌شود شخص اعتمادبه‌نفس به دست آورد و بهتر بتواند برای حضور در محیط کار خود را آماده کند.

کمک به برندسازی

کارجویان همواره مشتاق فعالیت در برخی شرکت‌های معروف هستند زیرا این شرکت‌ها اعتبار و محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند و با مزایایی که برای کارمندان در نظر گرفته‌اند رضایت آن‌ها را جلب کرده‌اند. شما نیز اگر شرکتی دارید و به دنبال کارجویان متخصص می‌گردید می‌توانید در این سامانه‌های کاریابی عضو شوید. این کار به شما علاوه بر یافتن نیروی کار مناسب در شناخته شدن بیشتر در میان مردم کمک خواهد کرد.

کاهش زمان و هزینه کارفرمایان

در قدیم برای یافتن نیروی کار لازم بود هزینه زیادی را شرکت تقبل کند، وقت زیادی صرف کند و سرانجام از گزینه‌های موجود نیروی بهتر را برگزیند، حتی اگر آن نیرو به طور کامل دلخواه کارفرما نباشد. امروزه اما کافی است در سامانه‌های کایابی چند فیلتر را فعال کنید و به دسته بندی درستی برسید. این کار خیلی سریع انجام می‌شود و نتیجه در اکثر مواقع رضایت بخش بوده است.

معرفی سامانه‌های کاریابی

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از سامانه‌های کاریابی در اینترنت وجود دارند اما برخی از آن‌ها در میان کارجویان و کارفرمایان محبوبیت بیشتری دارند. در ادامه به معرفی این سامانه‌ها می‌پردازیم:

جابینجا

جابینجا یکی از پلتفرم‌های بسیار فعال در حوزه استخدام نیروی کار است و در حال حاضر چندین هزار آگهی جدید در این سامانه وجود دارد. روند کار برای کارجویان این سامانه به این شکل است که ابتدا باید ثبت‌نام انجام دهند و پس از ساخت رزومه و انتخاب مشاغل مورد نظر وارد فیلد آگهی‌های مرتبط شوند. در این بخش با آگهی‌های متنوعی روبه‌رو می‌شوند که به آن‌ها دیدگاه بسیار خوبی می‌دهد. یکی از نکات مثبت جابینجا این است که اگر شخص فرصت نکند به سایت سربزند، خود سامانه، جدیدترین آگهی‌های استخدامی مربوط به حوزه فعالیت وی را برایش ایمیل می‌کند. به این ترتیب کارجو می‌تواند از طریق همان ایمیل رزومه خود را ارسال کند.

در صورتی که کارجو علاقه زیادی به حضور در یک شرکت خاص داشته باشد می‌تواند مبلغی پرداخت کند و از دیده شدن رزومه خود اطمینان حاصل کند. استفاده از کد تخفیف کاریابی در این موارد مقدار زیادی از هزینه‌ها را کم می‌کند.

پونیشا

نحوه کاریابی در پونیشا به این صورت است که کارجو پس از ثبت‌نام و ساخت رزومه در صورتی که از طرف سامانه تایید شود می‌تواند به پروژه‌های موجود لینک شود. روزانه چندین پروژه در پونیشا تعریف می‌شود و هرکس مطابق توانایی‌های خود می‌تواند برای انجام آن پروژه داوطلب شود. در این حالت کارفرما یک هزینه پیشنهادی برای کار خود تعیین کرده است. کارجو جوانب کار را می‌سنجد و پس از سنجش در صورت تمایل نرخ پشنهادی خود را ثبت می‌کند یا پروژه را با همان قیمت اولیه می‌پذیرد.

این سامانه طرح‌هایی را تعریف کرده است که کارجویان با عضویت در این طرح‌ها می‌توانند در ماه تعداد بیشتری پروژه دریافت کنند. وجود کد تخفیف کاریابی این امکان را به افراد می‌دهد که در طرح مدنظرشان شرکت کرده و هزینه کمتری برای دریافت آن پرداخت کنند.

بانی کار

سامانه کاریابی بانی کار نیز بستر مناسبی برای کارجویان و کارفرمایان مهیا کرده است تا افراد بتوانند به اهداف خود برسند. تنوع مشاغل در این پلتفرم زیاد است و تاکید بیشتر بر کارهای حضوری است و در کنار آن مشاغل فریلنسری نیز وجود دارد.

پارس فریلنسر

همان طور که از نام این پلتفرم پیداست در این سامانه می‌توان خدمات فریلنسری دریافت کرد. انجام پروژه‌ها، طراحی گرافیک، تولید پادکست و... از جمله خدماتی است که پارس فریلنسر به مشتریان ارائه می‌دهد. در این محیط کارمندان دورکار نرخ شروع کار خود را اعلام می‌کنند و هرکس به فراخور خدمت مورد نیاز سفارش خود را ثبت می‌کند. استفاده از کد تخفیف کاریابی می‌تواند باعث کاهش هزینه‌ها برای فریلنسرها و متقاضیان شود.

ایران سلری

این سامانه مرجعی بسیار مفید برای کارمندان و کارفرمایان است که از طریق آن می‌توانند متوسط نرخ حقوق افراد در سال گذشته را ملاحظه کنند. به این ترتیب کارفرمایانی که قصد تعیین حقوق را دارند با مشاهده میانگین نرخ و آنچه از نیروی کار خود توقع دارند حقوق را تعیین می‌کنند. همچنین این سامانه دید شفافی را برای کارجویان ایجاد می‌کند تا بتوانند از حقوق تخمینی خود مطلع باشند.

میدون

سامانه میدون فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد. هدف میدون این است که به افراد کمک کند در مسیر استعدادهایشان شغل مورد نظر را بیابند. به این منظور آزمون مسیریابی شغلی مطرح کرده است و افراد پس از شرکت در این آزمون و حضور در دوره‌های آموزشی آن می‌توانند خود را برای حضور در یک پوزیشن شغلی آماده کنند. وجود کد تخفیف کاریابی نیز راهی برای کاهش هزینه‌ها و استفاده از تمامی امکانات این سامانه است.

کوئرا

این سامانه مخصوص برنامه‌نویس‌ها است و در آن محیط مناسبی برای کاریابی این افراد فراهم شده است. در میان این قشر کوئرا رقابت خوبی ایجاد کرده و باعث رشد متخصصان این حوزه شده است.

شما محدودیتی برای حضور در این سامانه‌ها ندارید و به فراخور توانایی‌هایتان می‌توانید در تمام این پلتفرم‌ها عضو شوید. مخصوصا افرادی که تمایل به فریلنسری و انجام پروژه به صورت دورکار دارند می‌توانند فعالیت خود را در تک تک این سایت‌ها گسترش دهند.

انواع کد تخفیف کاریابی

هزینه استفاده از خدمات خاص سامانه‌های کاریابی را می‌توان با انواع کد تخفیف‌ کاریابی کم کرد. در این بخش به برخی از این نوع کدهای تخفیف اشاره می‌کنیم:

کد تخفیف اولین خرید

بسیاری از این پلتفرم‌ها برای اولین خرید طرح‌های خود تخفیف قائل می‌شوند. به طوری که شما پس از ثبت‌نام در سامانه این کد تخفیف کاریابی را دریافت می‌کنید و در حین این خرید، هزینه کمتری می‌پردازید.

کد تخفیف محصولات منتخب

برخی از طرح‌ها یا بسته‌های خدماتی پلتفرم‌های معرفی شده را می‌توانید با تخفیف بخرید. به طور مثال ممکن است یک سامانه برای ارائه خدمتی خاص برای مدت محدودی تخفیف تعیین کند. دریافت این خدمت در آن دوره زمانی برای کارفرمایان و کارجویان سود زیادی خواهد داشت.

کد تخفیف اپلیکیشن

برخی از پلتفر‌م‌هایی که در این بخش معرفی کردیم اپلیکیشن نیز دارند. در صورتی که کارجو یا کارفرما اقدام به نصب این نرم‌افزارهای مخصوص کنند برای خریدهای بعد خود از طریق این اپلیکیشن، کد تخفیف خواهند گرفت.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های خاص مانند دهه فجر، نوروز و... برخی از سامانه‌های کاریابی برای کاربران خود تخفیف در نظر می‌گیرند تا این افراد بتوانند با هزینه‌ای کمتر خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های کاریابی

کد تخفیف‌هایی که برای سامانه‌های کاریابی در نظر گرفته می‌شوند عبارت‌اند از:

کد تخفیف طرح‌های دریافت پروژه ماهیانه - تخفیف برای شرکت در آزمون‌ها - تخفیف شرکت در دوره‌های آموزشی - تخفیف خرید محصولات و خدمات

شرایط استفاده از کد تخفیف کاریابی چیست؟

کد تخفیف کاریابی بسته به اینکه کاربر، کارجو باشد یا کارفرما متفاوت است. اما هر دوی این اقشار برای استفاده از آن لازم است ابتدا در سامانه ثبت‌نام کنند و سپس با انتخاب محصول یا خدمت مورد نظر پیش از پرداخت هزینه کد تخفیف را وارد کنند تا از مبلغ هزینه کل، مقداری کاسته شود.

انواع کد تخفیف کاریابی را چگونه دریافت کنیم؟

مهم‌ترین مسئله درباره کدهای خفیف این است که چطور می‌توانیم آن‌ها را به دست بیاوریم؟ پلتفرم موپُن با علم به نیاز مخاطبان شرایط بسیار ساده‌ای را برای دست‌یابی به این کدهای تخفیف فراهم کرده است. شما به عنوان کارجو یا کارفرما می‌توانید در موپُن ثبت‌نام کنید و سپس از طریق سایت، اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام، خبرنامه و افزونه این سامانه از جدیدترین تخفیف‌های پلتفرم‌های کاریابی مطلع شوید.

به طور مثال اگر جابینجا کد تخفیفی به موپُن اعلام کند شما اولین کسی هستید که از این تخفیف باخبر می‌شوید و می‌توانید پیش از پایان انقضای کد اقدام به خرید طرح یا خدمتی از این سامانه کنید و هزینه کمتری برای این خرید بپردازید.

چگونه از کد تخفیف کاریابی استفاده کنیم؟

پس از آنکه از طریق موپُن کد تخفیف جدید را دریافت کردید کافیست وارد سامانه کاریابی شوید و دوره آموزشی، طرح دریافت پروژه یا هر نیاز دیگری را انتخاب کنید. در حین پرداخت، کد را در باکس تخفیف وارد کنید تا مقداری از مبلغ اصلی کاسته شود.

نحوه محاسبه تخفیف کاریابی با کد تخفیف چگونه است؟

معمولا کدهای تخفیف در دو حالت ارائه می‌شوند. ممکن است یک پلتفرم مانند پونیشا برای طرح‌های دریافت پروژه خود 40 درصد تخفیف در نظر بگیرد در این حالت شما از میان طرح‌های موجود هر کدام را که انتخاب کنید در نهایت فقط 60 درصد مبلغ اصلی را می‌پردازید. حالت دوم این است که مبلغی مشخص از کل هزینه کم شود. مثلا سایت پارس فریلنسر این امکان را بدهد که هر سرویس را که نیاز دارید با 50 هزار تومان تخفیف تهیه کنید. به این ترتیب از مبلغ سفارش کل این مقدار هزینه کسر خواهد شد.