موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف برنافیت

کد تخفیف برنافیت

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های برنافیت خبردار شوید

کد تخفیف برنافیت

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

کد تخفیف برنافیت

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف برنافیت، کاملاً رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از برنافیت خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های برنافیت خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از برنافیت موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید برنافیت می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های برنافیت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از برنافیت دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 20 درصدی دکتر کرمانی

شما می‌توانید با وارد کردن این کد در خرید رژیم از وبسایت دکتر کرمانی، مرجع رژیم غذایی سالم از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. برای مشاهده رژیم‌ها در وبسایت دکتر کرمانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 11 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی

شما می‌توانید با وارد کردن این کد تخفیف در خرید رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت دکتر کرمانی، مرجع رژیم غذایی سالم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 11 ماه بعد
205 هزار تومان کد تخفیف رژیم دکتر کرمانی 3 ماهه

با اعمال این کد تخفیف می‌توانید بسته 3 ماهه رژیم دکتر کرمانی، مرجع رژیم غذایی سالم را 205 هزار تومان ارزان‌تر تهیه کنید. لازم به ذکر است که بسته 3 ماهه همراه با برنامه ورزشی مشمول این **[کد تخفیف دکتر ...

کد تخفیف 11 ماه بعد
20 درصد کد تخفیف دکتر کرمانی

با خرید رژیم غذایی 3 ماهه و اعمال کد تخفیف رژیم کرمانی، تا 20 درصد تخفیف بگیرید و تا سقف 315 هزار تومان کمتر پرداخت کنید. جهت مشاهده و خرید در وبسایت دکتر کرمانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 11 ماه بعد
کد تخفیف برنافیت

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید رژیم 6 ماهه برنافیت

با وارد کردن این کد تخفیف در اولین خرید رژیم 6 ماهه برنافیت، از 100 هزار تومان تخفیف بهره‌مند خواهید شد. جهت دریافت رژیم در وبسایت برنافیت، ارائه‌دهنده انواع رژیم‌های غذایی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف برنافیت

کد تخفیف 200 هزار تومانی اولین خرید رژیم 6 ماهه با برنامه ورزشی برنافیت

شما می‌توانید با استفاده کردن از این کد تخفیف در اولین خرید رژیم 6 ماهه همراه با برنامه ورزشی از وبسایت برنافیت، ارائه‌دهنده انواع رژیم‌های غذایی، 200 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. جهت دریافت رژیم از وبسایت برنافیت بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف برنافیت

1 ماه رژیم رایگان اولین خرید دوره‌های 3 ماهه و 6 ماهه برنافیت

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، از 1 ماه رژیم رایگان دوره‌های 3 ماهه و 6 ماهه برنافیت ارائه‌دهنده انواع رژیم‌های غذایی در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. جهت دریافت رژیم در وبسایت برنافیت بر روی "خرید کنید" کلیک ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف برنافیت

کد تخفیف 15 درصدی اولین خرید برنافیت

با وارد کردن این کد تخفیف از %15 تخفیف اولین خرید برنافیت، ارائه‌دهنده رژیم‌های غذایی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای اعمال شدن این کد تخفیف باید گزینه‌ی برنامه ورزشی را انتخاب نمایید. برای مشاهده و دریافت رژیم برنافیت ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف برنافیت

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید برنافیت

با وارد کردن این کد از تخفیف 10 درصدی اولین خرید برنافیت، سامانه اینترنتی ارائه انواع رژیم‌های ورزشی و غذایی بهره‌مند شوید. جهت دریافت رژیم و ورود به وبسایت برنافیت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
ارسال نظر
  • ارسال نظر

برنافیت

شرکت سلامت بنیان مانا، در زمینه‌ی ارائه‌ی رژیم‌های لاغری و کاهش وزن فعالیت می‌کند. روش‌های لاغری برنافیت علاوه بر اینکه مطابق با استانداردهای جهانی است، کاملا خلاقانه و منحصر به فرد بوده و تا کنون افرادی زیادی با این متد توانسته‌اند به وزن دلخواه خود برسند.

دسته‌بندی محصولات و خدمات برنافیت

رژیم‌های برنافیت: شامل دریافت رژیم لاغری (ماراتن گروهی)، دریافت رژیم گروهی به همراه برنامه ورزشی، دریافت کتوفیت، رژیم کتوژنیک اصلاح شده، دریافت رژیم افزایش وزن، دریافت رژیم تثبیت وزن، دریافت رژیم شوک، دریافت رژیم بارداری، دریافت رژیم شیردهی

شهرهای محل فعالیت برنافیت

برنافیت محصولات و خدمات خود را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های برنافیت

برنافیت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه برنافیت و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی برنافیت

ایمیل: info@bornafit.ir

تلفن: 91016633 - 021