موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف تلفارما

کد تخفیف تلفارما

فروشگاه اینترنتی

(امتیاز ۴.۵۶ از مجموع ۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های تلفارما خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های تلفارما خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از تلفارما موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید تلفارما می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های تلفارما که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از تلفارما دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 5 درصدی داروخانه آنلاین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %5 تخفیف داروخانه اینترنتی داروخانه آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این بر روی محصولات پیشنهاد تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت داروخانه آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 25 هزار تومانی مثبت سبز

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 25 هزار تومان تخفیف داروخانه‌ی آنلاین مثبت سبز برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات شگفت انگیز و شیر خشک اعمال نمی‌شود. برای ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 5 درصدی داروخانه 24

با وارد کردن کد از %5 تخفیف داروخانه اینترنتی داروخانه 24 بهره‌مند شوید، لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی پیشنهادهای شگفت‌ انگیز اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت داروخانه 24 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 15 هزار تومانی اولین خرید شیدر

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف اولین خرید داروخانه آنلاین شیدر برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت شیدر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف تلفارما

کد تخفیف 25 هزار تومانی تلفارما

با وارد کردن کد از 25 هزار تومان تخفیف داروخانه اینترنتی تلفارما، برای خریدهای بالاتر از 250 هزار تومان بهره‌‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات ویژه اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت تلفارما بر ...

کد تخفیف منقضی شده

تلفارما

تلفارما داروخانه اینترنتی است که اقلام غیر دارویی مثل محصولات آرایشی، بهداشتی و انواع مکمل ها را با مجوز رسمی فروش اینترنتی از سازمان غذا و دارو ارائه می‌دهد. این فروشگاه تحت نظارت داروخانه دکتر هادی اسماعیلی فعالیت می‌کند و امکان این را فراهم کرده است که اقلام بدون نیاز به نسخه را بدون نیاز به مراجعه به داروخانه سفارش داد و درب محل تحویل گرفت.

کلیه اقلام به صورت مستقیم از داروخانه معتبر دکتر هادی اسماعیلی ارسال می‌شوند و دارای بارکد اصالت کالا و تاریخ انقضا هستند.

دسته‌بندی محصولات تلفارما

پوست

مو

آرایشی

بهداشتی

مکمل غذایی

مکمل ورزشی

محصولات مادر و کودک

تجهیزات پزشکی

شهرهای محل فعالیت تلفارما

تلفارما محصولات خود را به سراسر ایران می‌فرستد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های تلفارما

تلفارما در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی تلفارما

ایمیل: [email protected]

تلفن: 44731443 - 021