موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ذهن

کد تخفیف ذهن

کتاب

(امتیاز ۴.۵۳ از مجموع ۵ رای)

از آخرین تخفیف‌های ذهن خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های ذهن خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ذهن که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ذهن دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف ذهن

کد تخفیف 50 درصدی اولین خرید خلاصه کتاب اپلیکیشن ذهن

با واردکردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف اولین خرید خلاصه کتاب سامانه خرید آنلاین کتاب صوتی ذهن بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط در اپلیکیشن ذهن قابل استفاده می‌باشد. همچنین بر روی محصولات اشتراک، پکیج و ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
45% تخفیف کتاب‌های منتخب هافکو

بدون وارد کردن کد تخفیف از %45 تخفیف کتاب‌های منتخب هافکو، سامانه خرید اینترنتی کتاب بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های منتخب در وبسایت هافکو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
50% تخفیف دفترهای گاجگو گاج مارکت

بدون نیاز به وارد کردن کد می‌توانید از %50 تخفیف دفترهای برند گاجکو در فروشگاه اینترنتی کتاب گاج مارکت بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید دفترهای کاجگو در وبسایت گاج مارکت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 5 درصدی کتاب‌های دانشگاهی کتابانه

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف کتاب‌های دانشگاهی فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی کتابانه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های دانشگاهی در وبسایت کتابانه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 ماه بعد
10% تخفیف کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان سی بوک

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان فروشگاه اینترنتی خرید کتاب سی بوک بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان در وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

ذهن

وبسایت و اپلیکیشن ذهن پلتفرم کتاب صوتی است. كه با تکیه بر توانایی‌هایی علمی، انسان را در مسير موفقيت و دست يابی به اهداف یاری می‌رساند. همچنین سرعت بالای زندگی شهری، مشغله کاری، گرانی کتاب و... از عواملی هستند که موجب محبوبیت کتاب‌های صوتی شده‌اند. به همین دلیل وبسایت و اپلیکیشن ذهن همه کتاب‌ها را به صورت صوتی در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بتوانند راحت‌تر کتاب مورد علاقه خود را پیدا و بخوانند.

دسته‌بندی محصولات ذهن

خلاصه کتاب

کتاب

پکیج کتاب

شهرهای محل فعالیت ذهن

ذهن خدمات خود را به سراسر ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ذهن

ذهن در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه ذهن و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.