موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ذهن

کد تخفیف ذهن

(امتیاز ۴.۱۷ از مجموع ۱۰ رای)

از آخرین تخفیف‌های ذهن خبردار شوید

کد تخفیف ذهن

(امتیاز ۴.۱۷ از مجموع ۱۰ رای)

کد تخفیف ذهن

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف ذهن، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از ذهن خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های ذهن خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از ذهن موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید ذهن می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ذهن که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ذهن دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 30 درصدی اشتراک 1 ساله شنوتو پلاس

این کد تخفیف به شما این امکان را می‌دهد که اشتراک یک ساله شنوتوپلاس در وبسایت شنوتو، سامانه‌ای با بیش از هزاران فایل صوتی مثل پادکست، کتاب صوتی و موسیقی، را با 30 درصد تخفیف خریداری نمایید. برای خرید اشتراک ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 90 هزار تومانی اشتراک 6 ماهه نوار

برای خرید اشتراک 6 ماهه نوار، سامانه خرید و دانلود کتاب صوتی، این کد تخفیف را وارد کرده و 90 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت نوار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 324 هزار تومانی اشتراک 1 ساله نوار

با وارد کردن کد تخفیف در خرید اشتراک 1 ساله نوار، از 324 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است، اشتراک نوار فقط در اپلیکیشن آن قابل استفاده است. برای ورود به وبسایت نوار مرجع کتب صوتی، بر ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 27 هزار تومانی اشتراک 3 ماهه نوار

با ثبت این کد می‌توانید اشتراک 3 ماهه نوار، سامانه مرجع خرید و دانلود کتاب صوتی فارسی، را با 27 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. جهت ورود به وبسایت نوار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف ذهن

کد تخفیف 50 درصدی اولین خرید خلاصه کتاب‌های ذهن

با ثبت این کد تخفیف از %50 تخفیف اولین خرید خلاصه کتاب‌های ذهن، سامانه خرید آنلاین کتاب صوتی ذهن بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ذهن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ذهن

کد تخفیف 71 درصدی اولین خرید خلاصه کتاب اپلیکیشن ذهن

با واردکردن کد تخفیف می‌توانید از %71 تخفیف اولین خرید خلاصه کتاب سامانه خرید آنلاین کتاب صوتی ذهن بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط در اپلیکیشن ذهن قابل استفاده می‌باشد. همچنین بر روی محصولات اشتراک، پکیج و ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ذهن

تا 143 هزار تومان تخفیف پکیج‌های ذهن

بدون نیاز به وارد کردن کد می‌توانید از 143 هزار تومان تخفیف پکیج 50 کتاب، 49 هزار تومان تخفیف پکیج 3 ماهه و 130 هزار تومان تخفیف پکیج 12 ماهه ذهن، سامانه آنلاین کتاب‌های صوتی بهره‌مند شوید. همچنین با خرید ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
  • ارسال نظر

ذهن

وبسایت و اپلیکیشن ذهن پلتفرم کتاب صوتی است. كه با تکیه بر توانایی‌هایی علمی، انسان را در مسير موفقيت و دست يابی به اهداف یاری می‌رساند. همچنین سرعت بالای زندگی شهری، مشغله کاری، گرانی کتاب و... از عواملی هستند که موجب محبوبیت کتاب‌های صوتی شده‌اند. به همین دلیل وبسایت و اپلیکیشن ذهن همه کتاب‌ها را به صورت صوتی در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بتوانند راحت‌تر کتاب مورد علاقه خود را پیدا و بخوانند.

دسته‌بندی محصولات ذهن

خلاصه کتاب

کتاب

پکیج کتاب

شهرهای محل فعالیت ذهن

ذهن خدمات خود را به سراسر ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ذهن

ذهن در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه ذهن و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.