موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سی بوک

کد تخفیف سی بوک

کتاب

(امتیاز ۴.۶۰ از مجموع ۳۱۷ رای)

از آخرین تخفیف‌های سی بوک خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های سی بوک خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سی بوک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سی بوک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد از تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سی بوک تا سقف 35 درصد بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف تا %35 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سی بوک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 روز بعد
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %35 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سی بوک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف تا %35 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سی بوک برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 روز بعد
کد تخفیف سی بوک

تا %40 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف تا 40 درصد تخفیف سی بوک، فروشگاه آنلاین کتاب برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف سی بوک

10% تخفیف کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان سی بوک

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان فروشگاه اینترنتی خرید کتاب سی بوک بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌های منتخب کودک و نوجوان در وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 20 هزار تومانی هافکو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب هافکو برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هافکو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید شهر کتاب آنلاین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف اولین خرید کتاب‌فروشی شهر کتاب آنلاین بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت شهر کتاب آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
یک کتاب رایگان جشنواره نوروز 1400 فیدیبو

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از بین 10 کتاب منتخب جشنواره نوروز 1400 فیدیبو، یک کتاب بصورت رایگان دریافت کنید. کافیست وارد لینک شوید و یک کتاب را انتخاب کنید. برای دریافت کتاب رایگان در جشنواره نوروز 1400 فیدیبو ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 40 درصدی اشتراک سه ماهه فیدی پلاس اپلیکیشن فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اشتراک سه ماهه فیدی پلاس اپلیکیشن فیدیبو، سامانه اینترنتی خرید کتاب الکترونیک و صوتی، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این کد تخفیف، اپلیکیشن شما باید به ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف سی بوک

تا 35 درصد کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن این کد تخفیف تا %35 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و ارسال رایگان محصولات فرهنگی سی بوک برای سفارش‌های بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

کد تخفیف 10 هزار تومانی سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک برای سفارش‌های بالای 70 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا 35 درصد کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %35 تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین خرید سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی کتاب سی بوک برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا 40 درصد کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد می‌توانید تا %40 تخفیف از فروشگاه اینترنتی کتاب سی بوک بهره‌مند شوید، برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

کد تخفیف 35 درصدی کتاب سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %35 تخفیف کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب سی بوک بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط بر روی کتاب اعمال می‌شود. برای ورود به سایت سی بوک بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کدهای تخفیف سی بوک از %35 تخفیف کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب بهره‌مند شوید، برای ورود به سایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

دریافت کد تخفیف سی بوک

با دریافت کد تخفیف سی بوک از %35 تخفیف کتاب‌های سی بوک، فروشگاه اینترنتی خرید کتاب و کالای فرهنگی بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا 35 درصد کد تخفیف سی بوک

با استفاده از این کد تخفیف تا 35 درصد تخفیف خرید از سی بوک، فروشگاه اینترنتی کتاب، برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا %25 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک تا 25 درصد بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک تا 35 درصد برای سفارش‌های بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %35 تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا 35 درصد کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %35 تخفیف فروشگاه آنلاین کتاب سی بوک برای خریدهای بالای 60 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا 35 درصد کد تخفیف سی بوک

با استفاده از کد تخفیف می‌توانید تا 35 درصد تخفیف برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان سی بوک، فروشگاه آنلاین کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سی بوک

تا %35 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن کد تخفیف تا %35 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سی بوک برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

سی بوک

یکی از دغدغه‌های عاشقان کتاب، تهیه آسان کتاب‌های دلخواهشان است که این امر برای افراد ساکن شهرهای کوچک، کمی دشوار به نظر می‌رسد. هرچند که اینترنت این مشکل را حل کرده و همه افراد می‌توانند در هر نقطه‌ای کتاب موردنظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی کتاب سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند. یکی از این فروشگاه‌های اینترنتی کتاب، سی بوک می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1393 شروع نموده است. لازم به ذکر است که این فروشگاه محصولات متنوع بسیاری دارد که به راحتی می‌توانید موضوع دلخواه خود را جستجو کرده و محصول موردنظرتان را با قیمیت مناسب تهیه کنید.

همچنین سی بوک به منظور حمایت از فرهنگ کتابخوانی و بالا بردن نرخ سرانه مطالعه در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف گوناگونی نظیر: کدهای تخفیف سی بوک، کد تخفیف 50 درصدی سی بوک، کد تخفیف سی درصدی سی بوک، کد تخفیف برای سی بوک، کد تخفیف 30 بوک، کد تخفیف خرید کتاب از سی بوک، کدهای تخفیف نامحدود سی بوک، کدهای تخفیف جدید سی بوک، کد تخفیف 100 درصدی سی بوک، کد تخفیف سایت سیبوک، کد تخفیف سی بوک نوروز، کدهای تخفیف روزانه سی بوک، بن تخفیف سی بوک، کد هدیه سی بوک، کوپن سی بوک خرید کتاب، کوپن تخفیف ارسال رایگان سی بوک و... ارائه می‌دهد تا هر قشری با هر میزان درآمدی بتواند کتاب‌های مورد نیاز خود را تهیه کند.

دسته‌بندی محصولات سی بوک

کد تخفیف کتاب عمومی سی بوک

ادبیات (آموزش، نقد و نظریه، تاریخ ادبیات، جملات قصار، داستان کوتاه ایرانی، داستان کوتاه خارجی، رمان ایرانی، رمان خارجی، شعر خارجی، شعر کلاسیک، شعر مذهبی، شعر نو، ضرب المثل، فانتزی، فرهنگ، متون کهن، مقاله، نامه نگاری و نثر فارسی)، اقتصادی (بورس، عمومی، مرجع و نظریه و نقد)، پزشکی و روان‌درمانی (داخلی، دندانپزشکی، روانکاوی و روان‌درمانگری، زنان و زایمان، عمومی و مامایی)، تاریخ (ادیان و اقلیت‌ها، اروپا، اسطوره، اسلام، ایران، آسیا، آفریقا، آمریکا، تاریخ جهان، تاریخ علم، عمومی، کتاب مرجع و نظریه و نقد)، حقوقی (جرم و جزا، حقوق بشر، حقوق بین‌الملل، حقوق مدنی، عمومی و منبع و مرجع)، روانشناسی (ازدواج و زناشویی، خانواده و تربیت فرزندان، خوشناسی، خودسازی، ذهن و روح، روانکاوی و روان‌درمانگری، عمومی، موفقیت و موفقیت مالی و اجتماعی)، زندگی نامه و خاطره (زندگی نامه، سرگذشت نامه و سفرنامه)، سبک زندگی (آداب اجتماعی، آرایش و زیبایی، آشپزی، غذا و نوشیدنی، آموزشی، بهداشت و سلامت، خانه و باغچه، سرگرمی، سفر، فال و تعبیر خواب، مد و پوشاک و وصیت نامه)، سیاست (ارتباطات سیاسی، آزادی و امنیت، آزادی و امنیت سیاسی، جنگ، جهانی شدن، دولت، سیاست عمومی، شهر و شهروندی، عمومی، مرجع، مکاتب سیاسی و نظریه و نقد)، سینما و تئاتر (آموزش، نظریه و نقد، نمایشنامه و فیلمنامه)، طنز (داستان طنز و شعر طنز)، علمی (اقلیم شناسی، اقوام و نژادها، آمار، جانورشناسی، جغرافیا و زمین شناسی، ریاضیات، زیست شناسی، شیمی، عمومی، فیزیک، گیاه شناسی و کشاورزی، مالی و حسابداری، محیط زیست و نجوم)، علوم اجتماعی (انسان شناسی، آمار و روش تحقیق، تاریخ علوم اجتماعی، جامعه شناسی زنان و فمینیسم، جامعه شناسی و آموزش عالی، جامعه شناسی و مردم شناسی، علوم ارتباطات و خبرنگاری، فرهنگ و ارتباطات فرهنگی و نقد و نظریه)، فرهنگ، مرجع و دایرت المعارف (فرهنگ عامه و فرهنگ و مرجع)، فلسفه (اسلام و عرفان، تاریخ فلسفه، تصوف، شرق، عرفان، عمومی، غرب، متافیزیک، مرجع و نقد و نظریه)، کامپیوتر و تکنولوژی (اطلاعات، داده کاوی و داده پردازی، امنیت، اینترنت و شبکه، آموزش، نقد و نظریه، آموزشی، برنامه نویسی، عمومی و کامپیوتر)، کسب و کار و تجارت (استخدام، بازاریابی و فروش، تولید، راه‌اندازی و توسعه کسب و کار، روابط عمومی و تبلیغات، عمومی، قانون‌های کار، مالی و حسابداری، مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی، موفقیت و موفقیت مالی و اجتماعی)، مذهبی (اسلام و عرفان، تفسیر، حدیث، دعا، رساله و احکام، زندگی نامه و سرگذشت نامه، شعر مذهبی، عمومی، کتاب آسمانی و نظریه و نقد)، ورزشی (اسب سواری، بسکتبال، پرورش اندام، تنیس، تنیس روی میز، تیراندازی، شطرنج، شنا، عمومی، فوتبال، ماساژ، مربی گری، والیبال و یوگا) و هنر (اسلام، آرایش و زیبایی، آشپزی، غذا و نوشیدنی، آموزش، نقد و نظریه، تاریخ هنر، تئاتر، خوشنویسی، رنگ آمیزی، شعر مذهبی، صنایع دستی، طراحی داخلی، طراحی و نقاشی، عکاسی، عمران، عمومی، فرهنگ عامه، گرافیک، گریم، مرجع، معماری، موسیقی، موسیقی سنتی و نقد و نظریه) نشر (آسیم، اساطیر، اطلاعات، افکار، بامداد کتاب، پیام عدالت، ثالث، جوینده، جیحون، دانشگاه آزاد اسلامی، دیدار، روزبهان، زرین و سیمین، سخن، سوره مهر، سیمای فرهنگ، طرح نو، علم، علمی فرهنگی، فاطمی، فرهنگ معاصر، قدیانی، قطره، ققنوس، کارگاه فیلم و گرافیک سپاس، کتاب سرای نیک، لاهیجی، ماهی، مثلث، مرکز، میم، نگاه، نگاه معاصر، نوشته، نی، نیک، نیکا، ورزش و یساولی)

کد تخفیف کمک درسی سی بوک

کمک درسی (ادبیات فارسی، اقتصاد، المپیاد، املای فارسی، انشا و نگارش، اول دبستان، آرایه‌های ادبی، آمادگی برای نوشتن، آمار و احتمال، آموزش، برنامه ریزی و مشاوره، پرسش و آموزش، پرسش و پاسخ امتحانی، پنجم دبستان، پیام‌های آسمانی، پیش دانشگاهی، پیش دبستانی، تاریخ، تست، تست و آموزش، تفکر و سبک زندگی، تمام مقاطع، تیزهوشان، جامعه شناسی، جغرافیا، جمع بندی، چهارم دبستان، حسابان، دانشگاهی، دفتر تمرین، دفتر ریاضی، دکترای تخصصی، دوازدهم، دوم دبستان و دهم) و کنکوری (الکتروتکنیک، حسابداری، شبکه و نرم افزار رایانه، عمومی و پایه، کاردانی، کنکور ارشد، کنکور کارشناسی، گرافیک، مکانیک خودرو و نقشه کشی و معماری) (نشر: آرام، آراه، آگه، بعثت، پازینه، پخش موسیقی آریانا، تالیف، جنگل جاودانه، چاووش، حفیظ، دانشگاه تبریز، دانشگاهی کیان، رودکی، زیتون، سبزان، شباهنگ، شمشاد، عابد، عرفان، فاطمی، قدیانی، کتاب طه، کلهر، لوح دانش، لوح و قلم، ما و شما، مبتکران و مرآت)

کد تخفیف زبان خارجه سی بوک

آموزش زبان (اردو، ارمنی، اسپانیایی، انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی، آموزشی، تایلندی، ترکی، چینی، داستان کوتاه خارجی، دانمارکی، دستورزبان، رمان خارجی، روسی، ژاپنی، سوئدی، عربی، عمومی، فرانسه، فرهنگ و مرجع، کردی، کره‌ای، نمایشنامه خارجی، هلندی، هندی و یونانی)، زبان خارجه (رمان، روانشناسی، عمومی، موفقیت و واژه نامه)، واژه نامه زبان (نشر: 360 درجه، آذین نگار، آوای دانیال، ادیسه، استاندارد، اقبال، امیرکبیر، باستان، بامداد کتاب، بهزاد، پارمیس، پازینه، پرسمان، جنگل جاودانه، جهان رایانه، جیحون، دانیال دامون، دفتر فرهنگ اسلامی، دنیای نو، راه رشد، روزبهان، رهنما، سخن، سروش، شادان، صدای معاصر، عطایی، فرهنگ معاصر، کتاب بهار، گوتنبرگ، محراب دانش، مروارید، مظهری، معین، موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، نصرت، نگاه، نوآوران سینا و وفاجو)

کد تخفیف کودک و نوجوان سی بوک

کودک 6 تا 12 سال (آموزشی، داستان، داستان و شعر، رنگ آمیزی، سرگرمی، طراحی و نقاشی، قصه و شعر، کمیک و داستان مصور)، کودک تا 6 سال (آموزشی، رنگ آمیزی، سرگرمی، فکری آموزشی و قصه و شعر) و نوجوان (آموزشی، داستان نوجوان، شعر نوجوان و علمی تخیلی) (نشر: آریا نوین، آفرینگان، آوای سورنا، آهسته، ابوعطا، اطلاعات، افق، افق دور، با فرزندان، پرسمان، پیک دبیران، ترانه، جیحون، چشمه، حوض نقره، ذکر، زعفران، سیب، شقایق، صدای معاصر، طلایی، عطایی، علمی فرهنگی، قدیانی، قطره، کارگاه فیلم و گرافیک سپاس، کتاب زنگوله، گوهر دانش، محراب قلم، مرکز، مروارید، معین، ناهید، نسل نواندیش، نگاه، نی، نیستان، نیکان، ویدا و هیرمند)

کد تخفیف کالای فرهنگی سی بوک

تابلو (انگیزشی، انیمیشن، بازیکنان فوتبال، بازیگر و کارگردان ایرانی، بازیگر و کارگردان خارجی، حیوانات، روز مادر، شاعران، شعر، طبیعت، گل و منظره، عاشقانه، فانتزی، فیلم، کتاب، کودکانه، ماشین و موتور، مشاهیر، موسیقی‌دانان، نقاشی، نویسندگان و وکتور)، تقویم (دیواری، رومیزی و سررسید)، فرهنگی و تزئینی (تولید، جاسوئیچی و لوازم تزئینی)، کتاب صوتی (کتاب گویا)، مجله (مجله فرهنگی) و نوشت افراز (جامدادی، چسب، خمیربازی، کارت پستال، گواش، ماژیک، مداد، نشان کتاب و نوشت افزار) (نشر: آبان، آس، آسمان شب، اسم، اطلاعات، افق، اقبال، بهجت، بیهق، پرتقال، تهران، جاویدان، جنگل جاودانه، جیحون، چشمه، حوض نقره، خانه فرهنگ و هنر گویا، خیام، دانوش، دفتر فرهنگ اسلامی، رخداد کویر، شبگون، قدیانی، قصر کتاب، کتابدار توس، کتابستان معرفت، مرکز سیاووشان، معاصران، منظومه خرد، مولف، مهراندیش، مهرسا، نخستین، نسل نواندیش، نودا، ورا، هیرمند، یاران علم و دانش و یساولی)

کد تخفیف بازی فکری سی بوک

سرگرمی (اسباب بازی، پازل، جورچین، فکری آموزشی، فکری و آموزشی و لگو) (نشر: آبشن، آترون، آرت لاین، آوای باران، بازرگانی زیرک را بین، بازیتا، تک تویز، تولیدی فکرآوران، جابیرو، جامپی، خیلی سبز، دانش بنیاد، راز بارش، روزبه، شرکت گلدونه، عرفان، علمی فرهنگی، فروشگاه هوپا، کودک امروز، کینگ، متفرقه، مجموعه بازی‌های دورهمی جواهری، موسسه گنجینه سلامت، نارنج، نشر شهر، نودا، هزارتو و هفت و نیم)

کد تخفیف درسی سی بوک

درسی دانشگاهی (اقتصاد، حقوق، روانشناسی، علوم اجتماعی، علوم سیاسی و مدیریت) (نشر: آگه، پارس آوید، پژوهشگاه علوم انسانی، تمدن علمی، جوانه رشد، چاپار، دوران، دیدار، سخن، علم، علمی فرهنگی، مرکز، مروارید و نی)

کد تخفیف وسایل فانتزی سی بوک

ماگ و مینی ماگ (الگو، نقش و نگار، انگیزشی، انیمیشن، برندها، تایپوگرافی انگلیسی، تایپوگرافی فارسی، خانه و آشپزخانه، سال نو، شخصیت‌ها، شعر، شهر و کشور، عاشقانه، فانتزی، فیلم و سینما، قمقمه و فلاسک، کلاسیک، کودکانه، ماگ و مینی ماگ، ماندالا، ماه تولد، منظره، گل و طبیعت، ورزشی، وکتور و یلدا) (نشر: NOW.E، SHOTOY و جوهر)

شهرهای محل فعالیت سی بوک

سی بوک محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

روش‌های سفارش ارزان‌تر از سی بوک

همان طور که در قسمت‌های پیشین نیز گفته شد، سی بوک برای کاربران خود کدهای تخفیف مختلفی منتشر می‌کند که کاربران با استفاده از آن می‌توانند کتاب دلخواه خود را با قیمت مقرون به صرفه‌ای خریداری کنند. لازم به ذکر است که کدهای تخفیف سی بوک به بخش‌های زیر تقسیم می‌شوند:

کد تخفیف اولین خرید سی بوک

کدهای تخفیف اولین خرید سی بوک همچون: کد تخفیف اولین خرید سی بوک، کد تخفیف خرید اول سی بوک، کد تخفیف جدید سی بوک، کد تخفیف مشتریان جدید سی بوک، تخفیف اولین خرید سی بوک، کد هدیه اولین خرید سی بوک و... تنها برای کاربرانی که خرید نداشته و یا به تازگی ثبت نام کرده‌اند، قابل استفاده است. همچنین اگر حساب کاربری شما غیراول می‌باشد، با استفاده از شماره همراه یا ایمیل جدید می‌توانید حساب کاربری اولین خرید ساخته و از تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

کد تخفیف غیراول سی بوک

شاید شما بارها با کدهای تخفیفی مانند: کد تخفیف بدون محدودیت سی بوک، کد تخفیف سی بوک بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف مشتریان همیشگی سی بوک، کوپن تخفیف سی بوک، کد تخفیف غیر اول سی بوک، کد تخفیف سی بوک خرید دوم، کد تخفیف سی بوک دومین خرید و... رو به رو شده باشید که باید بگوییم این کدهای تخفیف، کد غیراول می‌باشند و همه کاربران (اول یا غیراول) بدون هیچ محدودیتی از آن می‌توانند بهره‌مند شوند.

کد تخفیف محصولات منتخب سی بوک

گاهی سی بوک برای دسته خاصی از محصولات خود اقدام به ارائه کدهای تخفیف همچون: کد تخفیف کتاب سی بوک، کد تخفیف لوازم تحریر سی بوک، کد کتاب رایگان سی بوک، کد تخفیف نوشت افزار سی بوک و... می‌نماید که این کدهای تخفیف فقط بر روی محصولات اعلام شده، اعمال می‌شوند.

کد تخفیف اپلیکیشن سی بوک

سی بوک علاوه بر وبسایت، نسخه موبایلی نیز دارد که گاهی کدهای تخفیف با اسامی: کد تخفیف رایگان اپلیکیشن سی بوک، کد تخفیف خرید اول اپلیکیشن سی بوک و کد تخفیف اپلیکیشن سی بوک و... منتشر می‌کند. لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف فقط در نسخه اپلیکیشن قابل استفاده هستند.

کد تخفیف ارسال رایگان سی بوک

کد تخفیف ارسال رایگان سی بوک فقط بر روی هزینه ارسال محصولات اعمال می‌شود.

هرچند که عناوین کدهای تخفیف بسیار متنوع می‌باشند و ممکن است با عناوین دیگری چون: کد تخفیف سایت سی بوک، دریافت کد تخفیف سی بوک، کد تخفیف سایت 30 بوک، کد تخفیف نامحدود سی بوک، جدیدترین کد تخفیف سی بوک، کد تخفیف روزانه سی بوک، کد تخفیف امروز سی بوک، کدهای تخفیف امروز سی بوک، کد تخفیف 70 درصدی سی بوک، کد تخفیف رایگان سی بوک، کوپن کتاب رایگان سی بوک و... نیز برخورد کنید که این کدهای تخفیف نیز خارج از موارد فوق نیستند و در یکی از بخش‌های بالا قرار می‌گیرند.

نحوه استفاده از کد تخفیف سی بوک

ابتدا به صفحه فروشگاه سی بوک در وبسایت موپن رفته، کد تخفیف مورد نظر را کپی و از طریق دکمه خرید کنید وارد وبسایت سی بوک شوید. در گام بعدی نیاز است که از طریق آیکون آدمک موجود در گوشه چپ بالای صفحه اصلی وبسایت وارد حساب کاربری خود شده و یا در صورت نداشتن حساب کاربری، ثبت نام نمایید. پس از آن محصولات دلخواه را انتخاب کرده و وارد سبد خرید شوید. اکنون می‌توانید کد را در کادر کد تخفیفی که در سمت چپ بالای صفحه قرار گرفته است، کد را وارد و دکمه اعمال را بزنید تا مبلغ تخفیف کسر شود. پس از آن می‌توانید با ثبت دکمه "نهایی کردن خرید" و تعیین زمان و محل دریافت، خرید خود را تکمیل نمایید.

چرا کد تخفیف سی بوک اعمال نمی‌شود

ممکن است در استفاده از کد تخفیف سی بوک با خطاهای مختلفی مواجه شوید که ما در این قسمت به بررسی و راه‌های رفع آن‌ها می‌پردازیم:

در بسیاری از مواقع سی بوک کد تخفیف را برای گروهی از محصولات منتخب، حساب کاربری خاص (اولین استفاده یا غیر اول)، میزان خرید مشخص و... ارائه می‌دهد که اگر شما آن شرایط را رعایت نکنید، با خطا مواجه می‌شوید. برای رفع آن باید شرایط کوپن را مجدد مطالعه نموده و دوباره نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

یکی دیگر از خطاهای رایج "کد تخفیف برای این حساب کاربری نمی‌باشد" است که مربوط به کد تخفیف‌هایی هست که از طریق شرکت سی بوک برای برخی از کاربران به صورت اختصاصی ارسال شده و همه شرایط استفاده از آن را ندارند.

آخرین خطایی که ممکن است با آن مواجه شوید "تعداد مجاز استفاده از این طرح تخفیف به اتمام رسید است" و یا "تاریخ اعتبار این طرح به پایان رسیده است" می‌باشد که دلیل آن نیز واضح است کد تخفیف‌های سی بوک دارای اعتبار زمانی و سقف استفاده مشخصی هستند که در صورت تمام شدن آن، قابل استفاده نمی‌باشند و برای رفع آن کافیست جدیدترین کد تخفیف سی بوک را در موپن جستجو کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف سی بوک

سی بوک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که برای دریافت کد تخفیف سی بوک کافیست یکی از روش‌های عضویت در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح می‌دهیم.

برای عضویت در خبرنامه سی بوک کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه سی بوک در وبسایت موپن و در کادر "از آخرین تخفیف‌های سی بوک خبردار شوید" ثبت کنید. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف سی بوک عضویت در ربات تلگرامی موپن به نشانی @mopon_ir_bot است که می‌توانید در آن با استفاده از گزینه علاقه‌مندی‌ها، سی بوک را به لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و هر زمان کد جدیدی از آن منتشر شد، از طریق نوتیفیکشن مطلع شوید، در صفحه ربات لیست تخفیف‌های سی بوک را مشاهده و با کلیک بر آن به کد تخفیف دسترسی داشته باشید.

همچنین موپن به منظور رفاه حال کاربران در زمینه دسترسی و آگاهی از کدهای تخفیف اپلیکیشن موبایلی در دو نسخه اندروید و IOS ارائه کرده است که در آن می‌توانید پس از ثبت نام و یا لاگین، سی بوک را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده و هر روز از کدهای تخفیف جدید مطلع شوید و در آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی موپن نیز می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به کد تخفیف سی بوک را پیگیری کنید.

نکات ویژه کد تخفیف سی بوک

شاید برخی از افراد به دنبال کد تخفیف نامحدود سی بوک باشند که باید یادآور شویم که کدهای تخفیف سی بوک دارای بازه زمانی و یا سقف استفاده هستند و از هیچ کد تخفیفی نمی‌توانید به صورت نامحدود بهره ‌ببرید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سی بوک

ایمیل: [email protected]

تلفن: 66494109 - 021

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان وحید نظری، بین 12 فروردین و اردیبهشت، پلاک 112