موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سبدینو

کد تخفیف سبدینو

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۵ رای)

از آخرین تخفیف‌های سبدینو خبردار شوید

کد تخفیف سبدینو

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۵ رای)

کد تخفیف سبدینو

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف سبدینو، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از فروشگاه محصولات پروتئینی سبدینو خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های سبدینو خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از سبدینو موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سبدینو می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سبدینو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سبدینو دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید گوشت قرمز دارافود

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف اولین خرید از دسته‌بندی گوشت قرمز دارافود برای سفارش‌های بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد روی محصولات شگفت‌انگیز اعمال نمی‌شود. برای مشاهده محصولات این دسته‌بندی ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
تا 18 درصد تخفیف اکالا ویژه گوشت و مرغ

کاربران اکالا بدون ثبت کد تخفیف می‌توانند انواع گوشت و مرغ‌های این فروشگاه اینترنتی را با تخفیف تا 18 درصد دریافت نمایند. برای مشاهده و خرید مرغ و گوشت با تخفیف اکالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 2 هفته بعد
کد تخفیف 20 هزار تومانی سوسیس و کالباس دارافود

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف فروشگاه آنلاین محصولات پروتئینی دارافود برای خریدهای بالای 300 هزار تومان از دسته‌بندی سوسیس و کالباس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی محصولات ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید دیجی کالا جت

در اولین خرید خود از سامانه آنلاین دیجی کالا جت، مبلغ 35 هزار تومان تخفیف با استفاده از این کد، دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ سبد خرید شما باید بیش از 120 هزار تومان باشد و کد ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف سبدینو

کد تخفیف 5 درصدی سبدینو

با ثبت این کد می‌توانید از 5 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی محصولات پروتئینی سبدینو برای خریدهای بیش از 350 هزار تومان برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت سبدینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سبدینو

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید سبدینو

با ثبت این کد تخفیف برای خریدهای بیش از 200 هزار تومان در فروشگاه ‌اینترنتی محصولات پروتئینی سبدینو از 50 هزار تومان تخفیف بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت سبدینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
  • ارسال نظر

سبدینو

سبدینو فروشگاه اینترنتی محصولات پروتئینی، میوه و سبزیجات است. در سبدینو امکان سفارش محصولات پروتئینی مورد نیاز روزانه را با قیمتی ارزان‌تر از قصابی‌ها و فروشگاه‌های سطح شهر دارید. در سایت موپُن علاوه بر کد تخفیف سبدینو، می‌توانید از کد تخفیف سایر سوپرمارکت‌های آنلاین مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اسنپ اکسپرس، کد تخفیف دیجی کالا جت و... نیز بهره‌مند شوید.

دسته‌بندی محصولات سبدینو

مرغ: مرغ ممتاز، مرغ معمولی، مرغ طعم‌دار

گوساله

گوسفند

میوه و سبزیجات

سوسیس و کالباس

سبد خانوار

شهرهای محل فعالیت سبدینو

سبدینو محصولات خود را به مناطق 22گانه شهرداری تهران ارسال می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های سبدینو

سبدینو در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه سبدینو و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سبدینو

ایمیل: info@galshop.ir

تلفن: 44075956 - 021