موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف مارکت فایل

کد تخفیف مارکت فایل

خدمات آنلاین

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های مارکت فایل خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های مارکت فایل خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از مارکت فایل موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید مارکت فایل می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های مارکت فایل که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از مارکت فایل دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید راست چین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف اولین خرید فروشگاه انواع قالب و افزونه فارسی راست چین با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت راست چین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 7 ماه بعد
کد تخفیف 30 درصدی افزونه وردپرس راست چین

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف افزونه وردپرس راست چین، فروشگاه اینترنتی قالب و افزونه فارسی بهره‌مند شوید. برای مشاهده افزونه وردپرس در وبسایت راست چین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 7 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید ژاکت

با استفاده از این کد می‌توانید از 20 درصد تخفیف اولین خرید از ژاکت، مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد روی محصولات داخل جشنواره اعمال نمی‌شود. برای ورود به سایت ژاکت روی ...

کد تخفیف 4 روز بعد
کد تخفیف 50 درصدی اولین خرید راست چین

با واردکردن این کد از ٪50 تخفیف در اولین خرید از محصولات فروشگاه قالب و افزونه فارسی راست چین تا سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت راست چین روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف مارکت فایل

کد تخفیف 100 درصدی مارکت فایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %100 تخفیف فروشگاه اینترنتی قالب و افزونه مارکت فایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مارکت فایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

مارکت فایل

وبسایت مارکت فایل فروشگاهی برای خرید و فروش انواع قالب وبسایت، افزونه وردپرس می‌باشد. در مارکت فایل همه محصولات بصورت خودکار بروزرسانی می‌شوند و در حال حاضر مارکت فایل علاوه بر فروش محصولات، در جهت ارتقای سطح دانش کاربران خود به ارائه آموزش‌های مختلف در این حوزه نیز پرداخته است.

دسته‌بندی خدمات مارکت فایل

قالب وردپرس

افزونه وردپرس

شهرهای محل فعالیت مارکت فایل

مارکت فایل خدمات خود را به سراسر ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های مارکت فایل

مارکت فایل در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه مارکت فایل و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی مارکت فایل

تلفن: 65547220 - 021