موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف پایتخت کتاب

(امتیاز ۴.۲۸ از مجموع ۲۶۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های پایتخت کتاب خبردار شوید

کد تخفیف پایتخت کتاب

(امتیاز ۴.۲۸ از مجموع ۲۶۸ رای)

کد تخفیف پایتخت کتاب

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف پایتخت کتاب، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از پایتخت کتاب خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های پایتخت کتاب خبر دار شوید

کد تخفیف پایتخت کتاب

2% تخفیف بازی‌های فکری پایتخت کتاب

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از %2 تخفیف بازی‌های فکری فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بازی‌های فکری پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف پایتخت کتاب

20% تخفیف کتاب‌های انتشارات پرتقال پایتخت کتاب

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف کتاب‌های انتشارات پرتقال فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌های انتشارات پرتقال پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف پایتخت کتاب

تا %25 تخفیف کتاب کنکور 1403 پایتخت کتاب

شما می‌توانید بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف، کتاب‌های کنکور 1403 برای تمامی رشته‌ها را در فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب با تخفیف تا سقف 25 درصد خریداری کنید. برای مشاهده کتاب‌های کنکور 1403 در وبسایت پایتخت کتاب بر ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های پایتخت کتاب که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از پایتخت کتاب دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
تا 20 درصد کد تخفیف کتاب‌های عمومی گاج مارکت بدون محدودیت خرید

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت تا %20 تخفیف کتاب‌های عمومی از فروشگاه اینترنتی کتاب دریافت کنید. تخفیف گاج مارکت شامل کتاب‌هایی از جمله کتاب شروع مدرسه راهنمایی و کتاب‌هایی برای انواع رشته شامل ادبیات، هنر، روان‌شناسی و... می‌باشد. ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
تا 20 درصد کد تخفیف کتاب‌ کودک و نوجوان گاج مارکت

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت از %20 تخفیف کتاب کودک و نوجوان فروشگاه اینترنتی کتاب، نوشت افزار و محصولات فرهنگی گاج مارکت بهره‌مند شوید. کدتخفیف گاج مارکت فقط بر دسته‌بندی کتاب کودک و نوجوان اعمال می‌شود، روی کتاب‌هایی ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 5 درصدی کتاب عمومی چی بخونم

برای خرید کتاب از دسته‌بندی عمومی شامل عناوینی مانند مردی به نام اوه، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، عادت‌های اتمی و... در فروشگاه آنلاین چی بخونم، از این کد استفاده کنید تا 5 درصد تخفیف روی سفارش شما اعمال شود. برای ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
تا 20 درصد کد تخفیف گاج مارکت ویژه خرید لوازم‌التحریر

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت تا %20 تخفیف لوازم‌التحریر از فروشگاه اینترنتی کتاب، نوشت افزار و محصولات فرهنگی گاج مارکت دریافت کنید. این کد تخفیف برای محصولاتی که 20 درصد یا بیشتر تخفیف دارند اعمال نمی‌شود و تخفیف ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 12 درصدی پایتخت کتاب

با استفاده از این کد تخفیف در خرید خود از پایتخت کتاب، سامانه آنلاین فروش کتاب از %12 تخفیف برخوردار خواهید شد. لازم به ذکر است که ظرفیت این کد تخفیف محدود است و فقط برای 5 نفر قابل استفاده ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 5 درصدی پایتخت کتاب

با وارد کردن این کد تخفیف از %5 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف شامل تمامی محصولات به جز محصولات انتشارات خیلی سبز و مبتکران می‌شود. برای ورود به وبسایت پایتخت ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید پایتخت کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از 5 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 7 درصدی پایتخت کتاب

با استفاده از این کد می‌توانید از 7 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 5 درصدی پایتخت کتاب

با استفاده از این کد می‌توانید از 5 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 10 درصدی پایتخت کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

کد تخفیف 19 درصدی پایتخت کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از %19 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف پایتخت کتاب

20% تخفیف کتاب‌های نشر منتشران پایتخت کتاب

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف کتاب‌های نشر منتشران فروشگاه اینترنتی کتاب پایتخت کتاب بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر منتشران در وبسایت پایتخت کتاب بر روی "خرید کنید" کلیلک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
  • نظرات کاربران
saaraaa
1401/08/04
saaraaa
کد تخفیف پایتخت کتاب و هرکی استفاده کنه گلهههههه
ارسال نظر
  • ارسال نظر

پایتخت کتاب

بانک کتاب پایتخت مدرن‌ترین فروشگاهی است که به صورت اینترنتی به فروش محصولات کمک آموزشی می‌پردازد. با مراجعه به این فروشگاه دیگر لزومی ندارد که به صورت حضوری به جستجوی کتب مورد نیاز خود بپردازید. به خصوص در خرید کتاب‌ها و محصولات کمک درسی کمیاب می‌توانید به طور قابل‌توجهی در زمان و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

در واقع فروشگاه کتاب درسی پایتخت کتاب با هدف ارائه کلیه لوازم کمک آموزشی در مقاطع مختلف از پیش‌دبستانی تا دوازدهم و کنکور تاسیس شده است. پایتخت کتاب یک فروشگاه اینترنتی کتاب درسی است که کلیه کتب کمک درسی از معتبرترین انتشارات را در مقاطع تحصیلی مختلف مانند دبستان، متوسطه و غیره به فروش می‌رساند.

بااین‌حال هنرآموزان و دانشجویان نیز این فرصت را دارند که از طریق فروشگاه اینترنتی پایتخت کتاب به خرید کتاب‌های کمک‌درسی رشته هنر و فنی‌حرفه‌ای بپردازند؛ بنابراین کلیه دانش‌آموزان و دانشجویان در هر رشته تحصیلی و مقطعی می‌توانند برای تامین کتب و لوازم کمک‌آموزشی موردنیاز خود به بانک پایتخت کتاب مراجعه نمایند. حتما به این نکته نیز توجه داشته باشید که با استفاده از کد تخفیف پایتخت کتاب می‌توانید از خدمات این مجموعه با تخفیف استفاده کنید.

در سایت موپُن علاوه بر کد تخفیف پایتخت کتاب، می‌‎توانید از کد تخفیف سایر پلتفرم‌های کتاب درسی مانند کد تخفیف گاج مارکت و... نیز بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد پایتخت کتاب:

فروشگاه پایتخت کتاب به‌عنوان یکی از بهترین و به‌روزترین فروشگاه‌های کتاب اقدام به ارائه خدماتی کاملاً باکیفیت به دانش‌آموزان می‌نماید. این فروشگاه نه‌تنها محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند؛ بلکه امکان ارسال رایگان سفارشات برای مشتریان تهرانی نیز وجود دارد. مشروط بر این که سفارشات در تهران تا قبل از ساعت 16 ثبت شده باشند.

ارسال فوری به شهرستان مزیتی است که برای مشتریان شهرستانی بانک کتاب پایتخت وجود دارد. به‌این‌ترتیب مشتریان غیرتهرانی برای دریافت سفارشات خود مدت زیادی منتظر نخواهند ماند.

از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این بانک کتاب می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته از طریق تلفن و چت آنلاین سایت اشاره کرد. این پشتیبانی توسط تیمی از افراد متخصص و مجرب انجام می‌گیرد.

با خرید از این فروشگاه مزیتی دیگری نیز شامل حالتان خواهد شد که امکان لغو یا بازگردانی محصولات خریداری شده است. خریداران تهرانی و شهرستانی برای لغو سفارش خود می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز از طریق تماس تلفنی با شماره 66483838-021 اقدام نمایند.

در صورت بازگردانی سفارش نیز این شرط وجود دارد که اولاً کتاب‌ها فاقد هرگونه تازدگی باشند؛ ثانیاً بیش‌تر از 48 ساعت از زمان دریافت بسته نگذشته باشد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که موجب شهرت بانک کتاب پایتخت شده ارائه تخفیف‌های متنوع و هیجان‌انگیز است. به‌طوری‌که دانش‌آموزان می‌توانند در هر خرید از تخفیف 10 الی 40 درصد بهره‌مند شوند.

افزون بر این‌ها در وب‌سایت پایتخت کتاب امکان نقد و بررسی کتاب‌های کمک‌درسی وجود دارد. این بررسی‌ها به نحوی است که گویی پیش از خرید هر کتاب با یک مشاور تحصیلی به صحبت و به مشورت پرداخته‌اید.

این فروشگاه به طور هم‌زمان اقدام به عرضه کتاب‌های درسی نظام جدید آموزشی و نظام قدیم آموزشی نموده است. به‌طورکلی خرید کتب درسی و کمک‌درسی باتوجه‌به اهمیت آن‌ها در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان کاری حساس و حتی دشوار است.

در یک چنین شرایطی اگر به دنبال خرید کتاب‌های درسی و کمک‌درسی نظام قدیم باشید، کارتان دشوارتر خواهد شد. در واقع شرکت‌کنندگان در کنکور نظام جدید به دلیل وفور این کتاب‌های درسی در بازار به‌راحتی قادر به تامین منابع درسی موردنیاز خود خواهند شد.

درحالی‌که کتاب‌های درسی نظام قدیم آموزش قدیمی‌تر بوده و کمتر در بازار توزیع می‌شوند؛ در نتیجه برای خرید آن‌ها باید به فروشگاه‌های معتبری همچون بانک کتاب پایتخت مراجعه کنید که موجودی کتب آن همیشه به‌روز است.

به‌روز و کامل‌بودن موجودی بانک پایتخت کتاب جزو ویژگی‌ها و برتری‌های عالی این فروشگاه محسوب می‌شود. این بانک کتاب یکی از معتبرترین و قابل‌اعتمادترین فروشگاه‌های اینترنتی است که انواع کتاب‌های درسی و کمک‌درسی را در آن خواهید یافت. مهم‌تر از همه این که همواره می‌توانید کتب و لوازم کمک‌آموزشی موردنیاز خود را با تخفیف‌های همیشگی خریداری نمایید. به‌این‌ترتیب مجموعه‌ای از کامل‌ترین و به‌روزترین کتاب‌ها را با قیمت ارزان در بانک پایتخت کتاب خواهید یافت.

دسته‌بندی محصولات پایتخت کتاب

بانک کتاب پایتخت دسته‌بندی محصولات خود را بر اساس موارد زیر انجام می‌دهد:

انتشارات

کتب و محصولات کمک‌آموزشی ارائه شده در فروشگاه پایتخت کتاب از انتشاراتی‌های معروف و معتبر زیر است:

نشر الگو: موج آزمون، سه‌بعدی، کرک و دیل

نشر قلم چی: پرتکرار، آموزش –سبز، طبقه‌بندی‌شده – آبی

نشر مبتکران: رشادت، مرشد، اقیانوس تست و نکته، گذرنامه

نشر خیلی سبز: جیبی، جمع‌بندی، چندکنکور، پیشتاز، آموزش شگفت‌انگیز، شب امتحان

نشر گاج: میکرو طبقه‌بندی، میکرو طلایی، مینی میکرو طلایی، سیر تا پیاز، دور دنیا در 4 ساعت

نشر اسفندیار: جزوات امتحانی

نشر بنی‌هاشم: نمونه سوالات امتحانی

نشر مهر و ماه: لقمه، سری جامع

نشر اخوان

نشر راه اندیشه: دفترچه کنکور

نشر کاگو: هشتگ کنکور، دروس طلایی

مشاوران آموزش: تیزشیم، هدف‌دار

مقطع تحصیلی

در خرید از فروشگاه پایتخت کتاب بر اساس مقطع تحصیلی می‌توانید به انتخاب از میان موارد زیر بپردازید:

پیش‌دبستان: پیش‌دبستانی

ابتدایی: اول ابتدایی، دوم ابتدایی، سوم ابتدایی، چهارم ابتدایی، پنجم ابتدایی، ششم

متوسطه اول: هفتم، هشتم، نهم

متوسطه دوم: دهم، یازدهم، دوازدهم، کنکور

رشته تحصیلی: رشته تجربی، رشته ریاضی، رشته انسانی، رشته هنر، رشته زبان تخصصی، فنی و حرفه‌ای

المپیادی: المپیاد

لوازم‌التحریر

این دسته‌بندی به فروش انواع لوازم‌التحریر اختصاص پیدا کرده است که از جمله آن می‌توان به دفتر، سررسید و غیره اشاره کرد.

دی‌وی‌دی آموزشی

انواع ویدئوهای آموزشی از قبیل رهپویان دانش و اندیشه، میشا و کوشا و غیره را در این دسته‎بندی خواهید یافت. دی‌وی‌دی‌های آموزشی در کنار کتب درسی و کمک‌درسی جزو مواردی هستند که در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان مقاطع مختلف نقش پررنگی دارند.

قیمت این منابع درسی به طور سرسام‌آوری بالا است و همین موضوع دانش‌آموزان را برای خرید این محصولات دچار چالش‌های جدی می‌کند. ازاین‌رو بانک پایتخت کتاب اقدام به فروش این لوازم کمک‌آموزشی با قیمت‌های‌ مقرون‌به‌صرفه نموده است.

بازی فکری

بهترین و استانداردترین بازی‌های فکری مانند زینگو در این دسته‌بندی به فروش می‌رسد.

داستان کودک و نوجوان

پرتقال، هوپا و غیره جزو داستان‌های کودک و نوجوان محبوب و پرطرف‌داری هستند که در بانک کتاب پایتخت قابل خریداری می‌باشند.

انواع کد تخفیف پایتخت کتاب

فروشگاه اینترنتی پایتخت کتاب نه‌تنها یک فروشگاه کامل و مجهز به پشتیبانی حرفه‌ای، امکان پیگیری لحظه‌ای سفارشات، سیستم اطلاع‌رسانی قوی است؛ بلکه تخفیفات همیشگی را نیز برای مشتریان خود ارائه می‌نماید.

برخی از این تخفیف‌ها روی محصولات اعمال شده و برخی دیگر در قالب کد تخفیف قابل‌استفاده هستند. انواع کد تخفیف پایتخت کتاب شامل موارد زیر است:

کد تخفیف اولین خرید پایتخت کتاب

در نخستین خرید از فروشگاه اینترنتی پایتخت کتاب می‌توانید از این نوع کد تخفیف استفاده کنید. این‌گونه کلیه محصولات کمک‌آموزشی از بهترین انتشارات کشور برای کلیه مقاطع تحصیلی با قیمت مناسب در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

کد تخفیف پایتخت کتاب بدون محدودیت خرید اول

این نوع از کدهای تخفیف پایتخت کتاب همانطور که از نام آن‌ها مشخص است محدودیتی در دفعه‌ی استفاده شما ندارند؛ به این معنی که فرقی ندارد بار اولی است که از پایتخت کتاب خرید می‌کنید یا دفعات دوم به بعد؛ همواره می‌توانید از انواع این کدها استفاده کنید.

کد تخفیف محصولات خاص پایتخت کتاب

این نوع کد تخفیف صرفاً خرید برخی از محصولات کمک‌آموزشی مانند یک انتشارات خاص یا یک پایه تحصیلی معین را پوشش می‌دهد. به‌عنوان مثال از کد تخفیف محصولات خاص پایتخت کتاب فقط می‌توانید در خرید کتب چاپ شده توسط نشر مبتکران استفاده کنید.

کد تخفیف پایتخت کتاب مخصوص رویدادهای خاص

فروشگاه اینترنتی پایتخت کتاب در مناسبت‌های خاص انواع کد تخفیف با درصدهای مختلف را منتشر می‌کند. این کدهای تخفیف در روزهایی مانند آغاز سال تحصیلی جدید، جشنواره‌های پاییزی، بهاری، عید نوروز، شب یلدا و غیره ارائه می‌شود.

بسته به نوع کد تخفیف رویدادهای خاص امکان استفاده از آن در خرید محصولات کمک‌آموزشی از انتشارات گوناگون و همچنین برای مقاطع تحصیلی مختلف وجود دارد.

کد تخفیف پایتخت کتاب ویژه‌ی اشخاص خاص

فروشگاه پایتخت کتاب به‌عنوان فروشگاهی که به طور تخصصی در زمینه فروش محصولات کمک‌درسی به فعالیت می‌پردازد؛ تخفیف‌های ویژه‌ای را برای اشخاص خاص یعنی دانشجویان و دانش‌آموزان در نظر می‌گیرد.

این تخفیف‌ها به طور معمول به دانش‌آموزانی در پایه‌های مشخص تعلق‌گرفته و قابلیت اعمال دارد. به‌عنوان مثال ممکن است کد تخفیف اشخاص خاص برای دانش‌آموزان کنکوری یا دوازدهمی منتشر شده باشد.

شرایط استفاده از کد تخفیف پایتخت کتاب چیست؟

آگاهی از شرایط استفاده و اعمال هر یک از انواع کد تخفیف بانک کتاب پایتخت به‌آسانی و با کلیک بر نام آن کد امکان‌پذیر است. به‌این‌ترتیب متوجه خواهید شد که کد تخفیف غیراول پایتخت کتاب را در تمامی خریدهای خود از این فروشگاه می‌توانید مورداستفاده قرار دهید.

درحالی‌که شرط اصلی برای اعمال کد تخفیف خرید اول پایتخت کتاب این است که برای اولین‌بار به خرید محصولات کمک‌آموزشی از این فروشگاه آنلاین بپردازید. شرط استفاده از کد تخفیف رویدادهای خاص پایتخت کتاب رعایت بازه زمان و مناسبت خاص درج شده در این کد تخفیف است.

طبیعتاً یک چنین شرایطی در مورد دیگر انواع کوپن تخفیف پایتخت کتاب نیز وجود دارد. مثلاً کد تخفیف سایت پایتخت کتاب که برای کاربران خاص منتشر شده فقط برای همان کاربران قابلیت اعمال و استفاده را دارد.

انواع کد تخفیف پایتخت کتاب را چگونه دریافت کنیم؟

انواع محصولات کمک‌آموزشی عرضه شده در فروشگاه آنلاین پایتخت کتاب معمولاً به‌صورت تخفیف‌دار هستند؛ بنابراین با مراجعه به وب‌سایت این فروشگاه قادر به مشاهده کتب و محصولات تخفیف‌دار خواهید شد.

بااین‌حال به‌منظور دریافت دیگر انواع تخفیف پایتخت کتاب یعنی همان کدهای تخفیف می‌توانید از طریق عضویت در وب‌سایت، اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام، خبرنامه و همچنین نصب افزونه موپُن اقدام کرده و کد تخفیف تمامی برندهای معتبر ایرانی را دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب از طریق سایت موپُن

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب، سایت موپُن می‌باشد. برای این کار کافیست وارد سایت موپُن شوید. سپس در قسمت جستجوی سایت عبارت پایتخت کتاب یا paytakhte ketab را سرچ نمایید. خواهید دید که تعداد زیادی از انواع كد تخفيف پایتخت کتاب برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت. شما نیز براساس شرایط خود می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید و استفاده نمایید.

دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب از طریق اپلیکیشن موپُن

موپُن دارای اپلیکیشن اختصاصی می‌باشد. از طریق اپلیکیشن موپُن می‌توانید به سادگی به انواع کد تخفیف پایتخت کتاب دسترسی پیدا کنید. کافیست وارد سایت شوید و اپلیکیشن موپُن را دریافت کنید و نصب نمایید. سپس می‌توانید به سادگی در اپلیکیشن عبارت پایتخت کتاب را سرچ نمایید تا به انواع کد تخفیف پایتخت کتاب دسترسی پیدا کنید.

دریافت کدتخفیف پایتخت کتاب از طریق کانال و ربات تلگرام موپُن

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب، استفاده از کانال و ربات تلگرام موپُن می‌باشد. برای دسترسی به ربات تلگرام موپُن لازم است از طریق لینک‌های موجود در سایت وارد کانال تلگرام موپُن شوید و سپس به ربات تلگرام وارد شوید. پس از آن می‌توانید عبارت پایتخت کتاب را در ربات سرچ کنید تا با تعداد کثیری از انواع کد تخفیف پایتخت کتاب مواجه گردید.

دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب از طریق خبرنامه موپُن

برای اینکه بتوانید عضو خبرنامه موپُن شوید لازم است وارد سایت موپُن شوید. سپس ایمیل خود را در کادر مرتبط با خبرنامه وارد کنید و عضو خبرنامه شوید. پس از عضویت در خبرنامه موپُن، تمامی انواع کد تخفیف پایتخت کتاب و دیگر سایت‌ها برای شما ارسال می‌گردند. از این طریق شما در اسرع وقت در جریان انواع کد تخفیف پایتخت کتاب قرار خواهید گرفت.

دریافت کد تخفیف پایتخت کتاب از طریق افزونه موپُن

افزونه موپُن، یک افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم می‌باشد. برای دریافت آن می‌توانید از لینک‌های مربوطه در سایت موپُن استفاده کنید و افزونه را بر روی مرورگر گوگل کروم سیستم خود نصب نمایید. سپس هر بار که عبارت پایتخت کتاب یا کد تخفیف پایتخت کتاب یا هر عبارت مرتبط دیگری را در گوگل سرچ نمایید، انواعی از کد تخفیف پایتخت کتاب در افزونه موپُن به نمایش در خواهد آمد. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دسترسی به انواع کد تخفیف پایتخت کتاب همین افزونه موپُن می‌باشد.

چگونه از کد تخفیف پایتخت کتاب استفاده کنیم؟

لازمه‌ی استفاده از کد تخفیف پایتخت کتاب این است که ابتدای محصولات موردنظر خود را انتخاب کرده و آن‌ها را به سبد خرید اضافه کنید. سپس همراه با پرداخت صورت‌حساب اقدام به واردکردن کد تخفیف در فیلد مربوطه نمایید.

به‌این‌ترتیب آنچه می‎پردازید مبلغی است که تخفیف موردنظر روی آن اعمال شده و طبیعتاً ارزان‌تر خواهد بود. نحوه ثبت سفارش در این فروشگاه بسیار آسان بوده و به دو طریق انجام‌پذیر است:

با استفاده از حساب کاربری و بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری

در گام بعدی باید به جستجوی محصول موردنظر خود پرداخته و بعد روی گزینه "افزودن به سبد خرید" کلیک نمایید. در این مرحله بسته به نیاز خود می‌توانید به انتخاب تعداد محصول سفارشی بپردازید.

همچنین در صورت نیاز به محصولی دیگر امکان ورود مجدد به صفحه اصلی و جستجو طبق مراحل قبل وجود دارد. در نهایت پس از افزودن کلیه محصولات موردنظر به سبد خرید، می‌توانید با یک کلیک روی "نمایش سبد خرید" به مشاهده محصولات انتخابی خود بپردازید.

در این قسمت امکان حذف محصولی از سبد خرید یا کم‌ و زیاد کردن تعداد آن نیز وجود دارد. کلیک روی تعداد و وارد کردن آن به‌صورت دستی کاری است که برای کم‌کردن محصول از سبد خرید باید انجام دهید. پس از آن باید بر روی "بروز رسانی سبد خرید" کلیک کرده تا تعداد نهایی محصولات اصلاح شود.

در خصوص حذف محصول از سبد خرید نیز می‌توانید از علامت ضربدر قرار گرفته در کنار عکس هر محصول استفاده کنید. کافی است روی این ضربدر کلیک نمایید تا محصول موردنظر از سبد خرید شما حذف شود.

با کلیک بر دکمه "ادامه فرآیند خرید" به مرحله بعدی وارد شده و باید مشخصات فردی خود را به طور دقیق وارد نمایید. گام بعدی به انتخاب نوع ارسال یا نحوه حمل‌ونقل اختصاص‌یافته است. در آخرین مرحله نیز نوبت به انتخاب شیوه پرداخت سفارش و وارد کردن کد تخفیف پایتخت کتاب می‌رسد.

شهرهای محل فعالیت پایتخت کتاب

بانک پایتخت کتاب یک فروشگاه اینترنتی است که بهترین محصولات کمک‌آموزشی منتشر شده توسط معتبرترین انتشاراتی‌ها را در سراسر ایران به فروش می‌رساند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی پایتخت کتاب

تلفن تماس: 66483838 - 021