موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کانون بوک

کد تخفیف کانون بوک

(امتیاز ۴.۳۸ از مجموع ۴۰۶ رای)

از آخرین تخفیف‌های کانون بوک خبردار شوید

کد تخفیف کانون بوک

(امتیاز ۴.۳۸ از مجموع ۴۰۶ رای)

کد تخفیف کانون بوک

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف کانون بوک، کاملا رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از فروشگاه اینترنتی کانون فرهنگی آموزشی قلم چی خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های کانون بوک خبر دار شوید

کد تخفیف کانون بوک

25 درصد کد تخفیف کانون بوک

با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 25 درصد تخفیف کانون بوک فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی قلم‌چی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کانون بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف کانون بوک

کد تخفیف 20 درصدی کانون بوک ویژه همه کاربران

با استفاده از کد تخفیف کانون بوک، می‌توانید از تخفیف 20 درصدی این فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی قلم‌چی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کدتخفیف برای کتاب‌های دارای تخفیف قابل اعمال نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت کانون بوک ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف کانون بوک

کد تخفیف 25 درصدی کانون بوک برای همه کاربران

با وارد کردن این کد می‌توانید از 25 درصد تخفیف کانون بوک برخوردار شوید. کانون بوک فروشگاه کتاب کانون فرهنگی و آموزشی قلم چی می‌باشد. جهت ثبت سفارش و ورود به وبسایت کانون بوک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف کانون بوک

کد تخفیف 20 درصدی کانون بوک

با استفاده از کد تخفیف کانون بوک می‌توانید از %20 تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی قلم‌چی کانون بوک برخوردار شوید. برای مشاهده محصولات و ورود به وبسایت کانون بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های کانون بوک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از کانون بوک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 20 درصدی کتاب‌های عمومی گاج مارکت بدون محدودیت خرید

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت از %20 تخفیف کتاب‌های عمومی فروشگاه اینترنتی کتاب، نوشت افزار و محصولات فرهنگی گاج مارکت و %15 تخفیف کتاب‌های درسی بهره‌مند شوید. تخفیف گاج مارکت شامل کتاب‌هایی از جمله کتاب زندگی به همین ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 20 درصدی کتاب‌ کودک و نوجوان گاج مارکت ویژه تمام مشترکین

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت از %20 تخفیف کتاب کودک و نوجوان فروشگاه اینترنتی کتاب، نوشت افزار و محصولات فرهنگی گاج مارکت بهره‌مند شوید. کدتخفیف گاج مارکت شامل تمام دسته‌بندی‌ها نبوده و فقط بر دسته‌بندی کتاب کودک و ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
20 درصد کد تخفیف گاج مارکت ویژه خرید لوازم‌التحریر

با وارد کردن کد تخفیف گاج مارکت از %20 تخفیف لوازم‌التحریر فروشگاه اینترنتی کتاب، نوشت افزار و محصولات فرهنگی گاج مارکت بهره‌مند شوید. این تخفیف گاج مارکت شامل مداد، خودکار، دفتر طرح‌دار، ماژیک علامت‌گذاری، پوشه دکمه‌دار و... می‌باشد. برای مشاهده ...

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف 7 درصدی اولین خرید هافکو

با وارد کردن این کد از %7 تخفیف در اولین خرید خود از فروشگاه اینترنتی کتاب هافکو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هافکو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف کانون بوک

35 درصد کد تخفیف کانون بوک

با وارد کردن کد تخفیف کانون بوک، فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی قلم‌چی، می‌توانید از %35 تخفیف تا سقف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کانون بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف کانون بوک

20% کد تخفیف کانون بوک

با وارد کردن کد تخفیف کانون بوک می‌توانید از %۲۰ تخفیف این فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی بهره‌مند شوید. کتاب‌های این فروشگاه همه مربوط به کانون قلم‌چی هستند و دانش آموزان از تمامی رشته‌ها و دروس موجود می‌توانند کتاب‌های ...

کد تخفیف منقضی شده
  • نظرات کاربران
maede
1401/10/10
maede
کد تخفیف 50 درصدی ندارید؟ لازم دارم:((
شقایش محمدی
1401/10/04
شقایش محمدی
خیلی خوبه سایتش من همه کتاب های قلم چی رو از این سایت میخرم هم تحویل به موقعس هم میتونم تخفیف بگیرم!
بتچ
1401/11/26
بتچ در پاسخ به شقایش محمدی
چند روزع میاد)؟
  • ارسال نظر

کانون بوک

کانون فرهنگی آموزشی قلم چی فروشگاه اینترنتی محصولات خود را افتتاح کرده تا نسبت به فروش کتاب‌های خود به صورت آنلاین اقدام نماید. با مراجعه به وبسایت کانون بوک می‌توانید آخرین اطلاعات مربوط به کتاب‌ها را مطالعه و خرید کنید. از دیگر ویژگی‌های وبسایت کانون بوک، حضور مشاوران در 16 ساعت از شبانه روز می‌باشد که آماده ارائه پاسخ به سؤالات شما هستند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های کانون بوک

کانون بوک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه کانون بوک و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

شهرهای محل فعالیت کانون بوک

کانون بوک محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی کانون بوک

ایمیل: info@kanoonbook.ir

شماره تماس: 62978451 - 021