موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف کتابته

کتاب

(امتیاز ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای)

از آخرین تخفیف‌های کتابته خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های کتابته خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های کتابته که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از کتابته دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف 12 درصدی کتاب‌های کاغذی کتابته

با ثبت این کد تخفیف برای خرید کتاب‌های کاغذی در فروشگاه آنلاین خرید کتاب کتابته از 12 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای مشاهده‌ی کتاب‌های کاغذی در وبسایت کتابته بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف 20 درصدی کتابته

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خرید کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی کتابته، فروشگاه اینترنتی کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کتابته بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 5 درصدی کتاب‌های دانشگاهی کتابانه

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف کتاب‌های دانشگاهی فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی کتابانه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های دانشگاهی در وبسایت کتابانه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی طاقچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 درصد تخفیف در فروشگاه کتاب، کتاب صوتی، مجلات و روزنامه‌های الکترونیک طاقچه برای خرید های کمتر از 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی اشتراک طاقچه ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 50 درصدی اولین خرید کتاب چین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف اولین خرید سامانه خرید آنلاین کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی کتاب چین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی کتاب‌های تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 40 درصدی فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف سامانه خرید آنلاین کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی فیدیبو با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کتابته

کتابته فروشگاه اینترنتی کتاب که از ترکیب کتاب و هفته تشکیل شده است. در کتابته هر هفته یک کتاب خوب، به‌ صورت نسخه‌ی کتیبه در 21 صفحه رایگان، معرفی و به مسابقه گذاشته می‌شود. این 21 صفحه روایتی از کتاب است تا افراد با مشغله زیاد بتوانند روزانه با 3 صفحه مطالعه و هر شب با پاسخ به 3 سوال، در طول هفته ضمن لذت بردن از مطالعه، هیجان مسابقه را نیز تجربه کنند و بعد از مدتی، مطالعه‌ی روزانه به یک عادت همیشگی تبدیل شود. هدف کتابته افزایش سرانه مطالعه کشور است.

دسته‌بندی خدمات کتابته

کتاب رایگان

کتاب الکترونیکی

کتاب صوتی

کتاب چاپی

شهر‌های محل فعالیت کتابته

کتابته محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های کتابته

کتابته در مناسبت‌های مختلف کد‌ها و پیشنهاد‌های تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه کتابته و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته‌ تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی کتابته

ایمیل: info@ketabte.ir