موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف کتابته

کتاب

(امتیاز ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای)

از آخرین تخفیف‌های کتابته خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های کتابته خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های کتابته که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از کتابته دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف 12 درصدی کتاب‌های کاغذی کتابته

با ثبت این کد تخفیف برای خرید کتاب‌های کاغذی در فروشگاه آنلاین خرید کتاب کتابته از 12 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای مشاهده‌ی کتاب‌های کاغذی در وبسایت کتابته بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 9 ماه بعد
کد تخفیف کتابته

کد تخفیف 20 درصدی کتابته

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خرید کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی کتابته، فروشگاه اینترنتی کتاب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کتابته بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 9 ماه بعد
تا 50 درصد کد تخفیف کلاب اپلیکیشن کتابراه

با استفاده از اپلیکیشن کتابراه و انتخاب گزینه‌ی کلاب کتابراه در قسمت حساب کاربری و وارد شدن به بخش دریافت جایزه و تخفیف با پرداخت به وسیله امتیازهای دریافتی از تخفیف‌های مختلفی تا سقف 50 درصد برای خرید انواع کتاب ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا %30 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن این کد می‌توانید تا %30 از تخفیف سی بوک، فروشگاه اینترنتی خرید کتاب و کالای فرهنگی بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 25 درصدی اشتراک سه ماهه فیدی پلاس اپلیکیشن فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف اشتراک فیدیبو از %25 تخفیف اشتراک سه ماهه فیدی پلاس اپلیکیشن سامانه اینترنتی خرید کتاب الکترونیک و صوتی فیدیبو بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این کد تخفیف، اپلیکیشن شما باید ...

کد تخفیف فعلا معتبر
تا %30 کد تخفیف سی بوک

با وارد کردن این کد می‌توانید تا %30 از تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب سی بوک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سی بوک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد

کتابته

کتابته فروشگاه اینترنتی کتاب که از ترکیب کتاب و هفته تشکیل شده است. در کتابته هر هفته یک کتاب خوب، به‌ صورت نسخه‌ی کتیبه در 21 صفحه رایگان، معرفی و به مسابقه گذاشته می‌شود. این 21 صفحه روایتی از کتاب است تا افراد با مشغله زیاد بتوانند روزانه با 3 صفحه مطالعه و هر شب با پاسخ به 3 سوال، در طول هفته ضمن لذت بردن از مطالعه، هیجان مسابقه را نیز تجربه کنند و بعد از مدتی، مطالعه‌ی روزانه به یک عادت همیشگی تبدیل شود. هدف کتابته افزایش سرانه مطالعه کشور است.

دسته‌بندی خدمات کتابته

کتاب رایگان

کتاب الکترونیکی

کتاب صوتی

کتاب چاپی

شهر‌های محل فعالیت کتابته

کتابته محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های کتابته

کتابته در مناسبت‌های مختلف کد‌ها و پیشنهاد‌های تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه کتابته و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته‌ تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی کتابته

ایمیل: info@ketabte.ir