موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف گیلان کشت

فروشگاه اینترنتی

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های گیلان کشت خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های گیلان کشت خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از گیلان کشت موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید گیلان کشت می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های گیلان کشت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از گیلان کشت دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
10 هزار تومان اعتبار رایگان ثبت نام پینکت

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در سوپرمارکت آنلاین پینکت‌ از 10 هزار تومان اعتبار رایگان بهره‌مند می‌شوید. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن در سایت پینکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
50 هزار تومان تخفیف اولین خرید افق کوروش اکالا

با ارسال عدد 50 به شماره 200025000 یک کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی اکالا برای سفارش‌های بالای 200 هزار تومان دریافت خواهید نمود. لازم به ذکر است که این کد تخفیف فقط برای فروشگاه افق کوروش ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید به روز رسان

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی مواد غذایی به روز رسان برای سفارش‌های بالای 70 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت به روز رسان بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 40 هزار تومانی اولین خرید اسنپ مارکت در یزد

شهروندان یزدی با ثبت این کد می‌توانند از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت برای سفارش‌های بیش از 120 هزار تومان بهره‌مند شوند. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید گیلان کشت

با وارد کردن این کد می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی گیلان کشت برای خریدهای بالای 400 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیلان کشت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین خرید گیلان کشت

با استفاده از این کد می‌توانید از 25 هزار تومان تخفیف اولین خرید گیلان کشت، فروشگاه اینترنتی برنج، برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیلان کشت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

گیلان کشت

گیلان کشت یک فروشگاه اینترنتی است که سعی می‌کند چای و برنج را با مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان خود برساند. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1397 با هدف حذف واسطه‌ها و ارائه محصول باکیفیت شروع کرده است. علاوه بر خرید تکی می‌توانید برنج را به صورت عمده هم از این سایت تهیه کنید. همچنین وبلاگ گیلان کشت مطالب متنوعی را پوشش می‌دهد که برای هر خانواده لازم و مفید است.

دسته‌بندی محصولات گیلان کشت

محصولات

خرید عمده برنج

شهرهای محل فعالیت گیلان کشت

گیلان کشت محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های گیلان کشت

گیلان کشت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه گیلان کشت و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی گیلان کشت

ایمیل: info@gilankesht.ir

تلفن: 91012901 - 013