موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف گیلان کشت

فروشگاه اینترنتی

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های گیلان کشت خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های گیلان کشت خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از گیلان کشت موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید گیلان کشت می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های گیلان کشت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از گیلان کشت دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید امارکت و افق کوروش اکالا

با وارد کردن این کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف ویژه خرید اول از فروشگاه امارکت و افق کوروش برای خریدهای بالای 100 هزار تومان در شهرهای منتخب بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این تخفیف برای خرید ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید دارافود

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %5 تخفیف اولین خرید فروشگاه آنلاین محصولات پروتئینی دارافود برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دارافود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 20 درصدی پینکت

با استفاده از این کد می‌توانید از %20 تخفیف سوپرمارکت اینترنتی پینکت با سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت پینکت بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید شیرینی دیجی کالا جت

با ثبت این کد از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید شیرینی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت برای خرید بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت دیجی کالا جت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید گیلان کشت

با وارد کردن این کد می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی گیلان کشت برای خریدهای بالای 400 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیلان کشت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف گیلان کشت

کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین خرید گیلان کشت

با استفاده از این کد می‌توانید از 25 هزار تومان تخفیف اولین خرید گیلان کشت، فروشگاه اینترنتی برنج، برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیلان کشت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

گیلان کشت

گیلان کشت یک فروشگاه اینترنتی است که سعی می‌کند چای و برنج را با مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان خود برساند. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1397 با هدف حذف واسطه‌ها و ارائه محصول باکیفیت شروع کرده است. علاوه بر خرید تکی می‌توانید برنج را به صورت عمده هم از این سایت تهیه کنید. همچنین وبلاگ گیلان کشت مطالب متنوعی را پوشش می‌دهد که برای هر خانواده لازم و مفید است.

دسته‌بندی محصولات گیلان کشت

محصولات

خرید عمده برنج

شهرهای محل فعالیت گیلان کشت

گیلان کشت محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های گیلان کشت

گیلان کشت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه گیلان کشت و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی گیلان کشت

ایمیل: info@gilankesht.ir

تلفن: 91012901 - 013